Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość Sasaaswsqsqsqq
Pytanie do dziewczyn, które miały wywoływany poród na parkitce. Jeśli nie urodzę w ciągu tego tygodnia mam się zgłosić na oddział i zastanawiam się czy jak pojadę rano, jeszcze przed obchodem to jest szansa, że lekarze zaczną coś robić jeszcze tego samego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kolezanko nie licz na to raczej dzialaja dopiero po 2-3dniach jak wszystko na ktg dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ilu godzinach jest pionizacja po cc na mickiewicza? I kiedy daja dziecko na pierwsze karmienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na parkitce moge wybrac sposob rodzenia po pierwszym cc? Czy zmuszaja do sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1986
Pionizacja na Mickiewicza jest po 24 godzinach dziecko przywieźli mi na sale po 2 godzinach po porodzie i już była przystawiona do piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gg dziękuję za odpowiedz a jakie mialas znieczulenie ze az 24 h lezalas? Ciezko bylo wstac? To byla planowa cc czy nagle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wien jakie miałam znieczulenie w każdym bądź razie tyle kazali leżeć na parkitce wiem że po 12 pionizują.To było moje drugie cc po pierwszym miałam takiego samolota ze poszłam za 3 razem dopiero a teraz za pierwszym wiadomo że brzuch boli podczas wstawania ale do przeżycia choć jeśli chodzi o ból to po drugim cc był okropny miałam zrosty które musieli powycinać .Cesarka była planowana bo stan po cc a dodatkowo żylaki mój lekarz mnie zbadał i nie miałam żadnego rozwarcia a byłam już po terminie ordynator po zbadaniu zadecydował że cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ☺️ czy jest tutaj jakaś mama która ma wadę serca i rodziła na parkitce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyglądają sale porodowe? czy są wieloosobowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ktore rodzily na parkitce. Co powiecie o dr Strzelczyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaula23
Ja rodziłam w Medyk Centrum w Częstochowie i zdecydowanie mogę w 100% polecić ten szpital. Opieka jest na najwyższym poziomie. My z mężem akurat zdecydowaliśmy się na poród rodzinny, wszystko przebiegło pomyślnie, rodziłam siłami natury w 41 tygodniu ciąży. Synek ma już 6 miesięcy, mam nadzieję że za jakiś czas znowu odwiedzę porodówkę w medyk centrum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikusiaak
To tak samo ja mogę polecić dr. Jan Bińczyk prowadził moje obydwie ciąże i wszystko tak jak powinno być. Widać od razu, że lekarz z doświadczeniem a po drugie bardzo fajne podejście do ludzi. Oby jak najwiecej takich ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noima
Zapisałam się niedawno właśnie do doktora Bińczyka, dużo dobrych opinii się słyszy, mam nadzieję, że nie będę żałowała :) ale na pierwszy rzut oka doktor wydał się przemiły, wiec mam nadzieję, że będę z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaaWr
Moją ciążę prowadził dr.Strzelczyk strzelczak.com.pl i jestem naprawdę zadowolona. Bardzo miły i kompetentny lekarz. Ma ogromną wiedzę i świetne podejście do pacjenta. Polecam go z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ulaula Czy rodzilas w Medyku w ramach nfz? Czy to byl pkatny porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy któraś z Was może mi napisać czy dr Artur Kowalski pracuje na parkietce czy na Mickiewicza? Bardzo będę wdzięczna za szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawu
gość Artur Kowalski pracuje ma Mickiewicza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdis
To w Medyku można rodzić?! Nic na ich stronie nie pisze że porodówkę otworzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdis
A nawet mają napisane wprost: "ginekologia-bez porodów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też jestem ciekawa. W Sw Łukaszu były ale już dawno nie ma. O medyku nic słyszałalam nic żeby były porody.. Czy któraś z Was tam rodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdis
Ja rodzilam wlasnie w Lukaszu ale 5 lat temu,to byla juz niestety koncowka funkcjonowania tej porodowki. Nie wiem o co kaman z tym Medykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze autorka komentarza sie pomylila i miala na mysli sw. Łukasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do AnitaWr Czy Twoja ciaze prowadzil dr Strzelczak czy Strzelczyk? Bo podalas inne nazwisko z tekscie inna strone :) Jesli dr Strzelczak to napisz prosze czy czesto zleca badania laboratoryjne i dokladnie je analizuje? I ogolnie jak przebiega prowadzenie ciazy. Dzieki pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam nadzieje ze zagladaja tutaj jakies przyszle mame z Czestochowy. Chcialam zapytac czy ktoras z Pan prowadzi ciaze u dr Lecha Rogulskiego ? I czy pracuje na Parkitce? Dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.05.16 rodziłam na Parkitce i jestem baardzo zadowolona. Trafiłam na świetne położne także nawet poród wspominam dobrze:) miłe,pomocne,nieocenione! Natomiast na samej sali to matka musi liczyć na siebie przy maluszku. Oczywiście położne doradzą,pomogą ..teraz widze,że ma to swoje plusy. Oczywiscie jest duzo opinii na tenat rodzenia na Parkitce. Ja naprawde polecam(byl to moj pierwszy porod)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozesz napisac kto byl Twoim lekarzem prowadzacym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasica86
Witam ja chodzę do dr Strzelczyk mam dylemat czy rodzić na Mickiewicza czytając opinie mam pewne obawy. To będzie moje 3 cc ale poprzednie rodzilam w innym mieście. Proszę o opinie bo zastanawiam się jeszcze nad ICZMP w Łodzi. Jeśli chodzi o samego dr to ja jestem super zadowolona. Dawno nie spotkam tak kompetentnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam w iczmp w Łodziw tym roku. Nie polecam tego szpitala... Po porodzie nie ma co liczyć na jaką kolwiek pomoc czy dobrą radę, pomogą jedynie bardziej doświadczone koleżanki z sali. Niektórzy lekarze pamiętają jeszcze dobrze stare czasy i tak też leczą. Najadlam się jedynie stresu czekając 2 tygodnie na badania kontrolne, które miały odbyć się na terenie szpitala... Leżałam kilka tygodni wcześniej na parkitce i myślę że jest tam super opieka, każda położna i pielęgniarka zagląda, pyta o samopoczucie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaKP
A czy jest tu jakaś mama, która niedawno rodziła w szpitalu na Blachowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja :) i mogę polecić z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×