Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość gość
Witajcie dziewczyny. Widzialam na jednych z ostatnich stron tego forum ze ktoras z Was prowadzi ciaze u dr Lecha Rogulskiego. Czy mozesz napisac cos wiecej, czy jestes zadowolona? Czy mialas wczesniej stycznosc z innymi lekarzami czy to twoj 1 ginekolog? I czy ma bardzo duzo pacjentek? Z gory dziekuje Ci za szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz wydaje mi się ze te obsuwy czasowe to w sumie tez dobrze świadczą o lekarzu, bo znaczy ze przejmuje się pacjentem a nie tylko patrzy na zegarek i kasę liczy :) ja na prawdę z czystym sumieniem polecam Wiktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że Pani bardzo broni dr Wiktora. Prowadziłam u niego pierwszą ciążę, niedoświadczona, nie wiedziałam co wymagać, później mnie lekarz leczył ponieważ nie mogłam zajść w ciąże. Teraz jak to wyglądało. Od lekarza trzeba każdą informację wyciągać siłą wręcz, nie pasuje mu już gdy pytań jest nieco więcej. Choćbym chodziła do niego 3 razy dziennie to i tak mnie średnio pamięta i od początku co wizytę musiałam mówić co, dlaczego, po co i jak, bo doktorowi nie chciało się zapisywać. Przy leczeniu hormonami, lekarz nic nie mówiąc co mam dalej robić, nie zapisując leków na kolejny cykl wyjechał na wczasy na 3 tygodnie, musiałam prędko szukać innego lekarza, ponieważ nie były to leki, które mogłam sobie od tak odstawić. Z lekarzem nie było kontaktu, był za granicą. I po bardzo mocnym wku**ieniu na lekarza trafiłam do gabinetu doktora Zbigniewa Strzelczaka. W życiu nie widziałam, żeby lekarz się tak przejmował pacjentem. W gabinecie normalna wizyta trwa ok 30-40 min. Pierwszy raz gdy do niego poszłam, wyszłam z gabinetu po godzinie. Nie musiałam o nic pytać praktycznie, lekarz WSZYSTKO dosłownie książkowo, praktycznie i teoretycznie tłumaczył jak działa leczenie, zastosował dodatkowe środki. Mało tego, dzwonił do mnie, przepraszał i pytał czy może mi przełożyć wizytę. Dzwonił się pytać czy już odebrałam wyniki, a przy leczeniu kazał przyjeżdżać nawet w niedzielę wieczorem do swojego gabinetu, ponieważ jak mówił to on się musi dostosować do mojego cyklu. Dzięki lekarzowi zaszłam w drugą ciążę. Wszystkie badania zleca, analizuję bardzo dokładnie i te najdroższe badania rozkłada pacjentowi na dwie bądź trzy wizyty jak mówił, żeby nie płacić na raz 400 zł. Zawsze pyta o samopoczucie, sprawdza nawet kostki czy nadgarstki!! czy nie puchną za bardzo! Strasznie wymiotowałam przez pierwsze 4 miesiące ciąży to chciał mnie wręcz siłą zaciągnąć do szpitala, bo się martwił, że się odwodnię! Dla mnie to jest lekarz. Do niego wchodząc do gabinetu nie muszę się przedstawiać bo lekarz sam mnie pamięta. U niego również są bardzo duże opóźnienia ale to właśnie przez troskę o pacjenta a nie jak w przypadku dr Wiktora poprzez notoryczne spóźnienia, gdzie wizyta u niego to średnio 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha przecież to konowal nie lekarz, poczytajcie sobie opinie na znany lekarz ale wszystkich lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bronię? Czego? Czy na prawdę uważasz ze ważniejsze byłyby dla mnie pozytywne wpisy na temat lekarza niż faktyczny stan mojego zadowolenia z prowadzenia ciąży? Pisze dokładnie tak jak było. Jestem pacjentka dr Wiktora od 2009 roku trafiłam do niego z polecenia kuzynki. Z opieki jestem tak zadowolona jak to napisałam. Stwierdzeniem ze bronię lekarza ubawiłas mnie do łez po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reszta lekarzy nie miałam doczynienia ale jeśli chodzi o doktora Strzelczaka to mam niemile doświadczenia i kilka moich najomych również, az trudno mi uwierzyć w twój zachwyt nad nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście jestem zadowolona z dr Rogulskiego. Zleca potrzebne badania, w trakcie każdej wizyty kontroluje stan szyjki macicy oraz robi usg, analizuje zlecone badania. Nie lekceważy też zgłaszanych dolegliwości. To moja druga ciąża, obecnie jestem w ósmym miesiącu. Poprzednią prowadziła pewna Pani dr z Będzina, teraz czuję się lepiej zaopiekowana. Wizyty mam w Medyku, średnio raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość wczoraj Hahaha przecież to konowal nie lekarz, poczytajcie sobie opinie na znany lekarz ale wszystkich lekarzy" ale o kim mowa? o ktorym lekarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakie niemile doswiadczenia chodzi o dr Strzelczaku? Co mowily Twoje znajome? Zastanawiam sie nad wizyta..ale sama juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzelczak jest Ok jeśli chodzi o rutynowe kontrole czy nie ma nadzerek torbieli pobrać cytologię przepisać anty. Wydaje mi się ze on jest bardziej ginekologiem niż położnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie..ja szukam opinii bo nie znam nikogo kto prowadzil u Niego ciaze. A zalezy mi na kims kto ma czas dla pacjentki dokladnie analizuj***adania, zwraca uwage na zgłaszane watpliwosci itd. A znasz moze kogos kto prowadzil u Niego ciaze? Badz slyszalas jakiekolwiek opinie (dobre lub zle)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko to co napisałam. A czemu akurat ten lekarz? Skoro nie bardzo masz info na jego temat to znajdź innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam wlasnie info, ale ma bardzo dobre opinie na znanylekarz.pl chociaz nie wiem czy wszystkie te opinie sa od pacjentek wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten znany lekarz to gowno straszne. To są kata lekarzy i oni sami mogą pisać co chcą. Lepiej szukajcie z poleceń koleżanek rodziny itp a po za tym nie wiem czy zauważyliście ze obojętne jaki lekarz jaka specjalizacja to ci co maja uzupełnionych dużo informacji o sobie zdjęcia itp to maja ogrom pozytywnych opini a profile prawie puste juz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wlasnie zastanawia jedno..ze jak jest jakis lekarz i ma bardzo dobre opinie na tym portalu...to wiekszosc jest bardzo podobnych :) Nie ma np opinii ze: 1. super prowadzona ciaze bo.... 2. ze ktos spotkal sie z tym lekarzem dopiero w szpitalu... 3. ze np jest stala pacjenta od ilus tam lat... 4. ze zleca badania i dzieki temu zostalo wykryte.... Wiekszosc opinii o ginekologach tych bardzo pozytywnych ze udzielaja odpowiedzi ze wszytskie pytania ze duzo poswieconego czasu i ze interesuja sie problemem.. Z tych opinii to tak wyglada jakby kazda tam sie zglaszala z ta sama sprawa i 1 raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie dlatego mówie wam tej strony w ogóle bym nie brała pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jest koszt wizyt u dr Rogulskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy sa tu jakies przyszle mamy z Częstochowy. Napiszcie u kogo powadzicie ciaze, Czy jestescie zadowolne z opieki lekarza i w jakim szpitalu planujecie rodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gg
Witam przyszłe mamusie ja już rodzenie dzieci mam za sobą 2 córki.Ile lekarzy tyle opini o nich tyle samo o porodówkach innej drogi nie ma trzeba urodzić według mnie tylko los szczęścia na kogo się trafi.Moje dwie ciąże zakończone cc na Mickiewicza położne jedne super kobitki inne takie sobie ale najlepsze są od noworodków zołzy jak diabli najgorzej jak masz problem z karmieniem tak jak ja z pierwszą córką pół pobytu w szpitalu przepłakałam a w domu całkiem się dotarłyśmy z karmieniem.Do lekarza chodziłąm prywatnie z polecenia bo tutaj gdzie mieszkam zmarnowałam czas i pieniądze bezskutecznie szukając pomocy w zajściu w ciąże naszym wybawieniem okazał się Marek Harasim złoty człowiek któremu oddałbym wszystkie pieniądze świata za moje córy dojeżdzajac na każda wizyte po 40km.Nigdy nie czułam się poganiana w gabinecie zawsze miał dla nas tyle czasu ile potrzebowaliśmy zawsze na pożegnanie jakby coś sie działo dzwonić to dzwoniłam i odbierał nawet na urlopie.W szpitalu też nas doglądał on robił mi oba cięcia pacjentek ma multum ale czasowo nie czekam pół dnia w kolejce tylko pisze na godziny.Polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są tutaj jakieś mamy które rodziły niedawno na Parkitce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja w kwietni 2017 ostatni poród. Bardzo jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moglabys napisac czy mialas lekarza rowadzacego ktory pracuje na Parkitce (jesli tak to kogo)? I jak ogolnie lekarze na porodowce..z ktorymi mialas doczynienia. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam swojego lekarza cały czas mnie doglądał a po porodzie jak inni mieli zmianę to wiedzieli ze jestem pacjentka ich kolegi i dało się to od razu wyczuć w porównaniu z pacjentkami niczyimi. Położna przy porodzie super za to te położne które były już później na salach to zołzy straszne każda jedna widać ze pracują za karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto byl Toim lekarzem? Znajoma wlasnie mowila ze jednak inaczej traktuja pacjentki jak maja tam swojego lekarza. A mozesz ewentualnie napisac czy mialas moze tam styczność z dr Mackowiakiem albo Mikolajczykiem albo Strzelczakiem? Słyszalam ze czesto jest tak ze inny przyjmuj***ada inny jest przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jakas mama rodzila na Parkitce ostatnio i sie opisze jakies aktualne doswiadczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy któraś z mam jest w stanie podzielić się opinią o dr. Oleksiku z Parkitki ? Mój lekarz wyjeżdża na urlop i nie zdąży wrócić przed rozwiązaniem, więc zostawił mi namiar właśnie na dr Piotra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie do mamuś które rodziły w ostatnim czasie na parkitce jak wygląda sala porodowa rodziłam tam w 2014 r i jestem ciekawa czy się coś zmieniło od tego czasu a niebawem będę rodzić tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłączam się do pytania. Znajoma rodziła niedawno była zadowolona ogólnie.. Gorzej już na sali. Ale mówiła że jak ma się lekarza z Parkitki to ok. A Ciebie kto prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×