Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Amelia no tak, już kiedyś pisałyśmy o tym, że chodzimy do Lemańskiego. Ja mam wizytę na ósmego marca. Co do koszul to racja, lepiej nosić niż się prosić i mieć dwie na wszelki wypadek. Zresztą może być gorąco, więc bardziej się człowiek poci. Natalia do kwietnia na prawdę niewiele czasu Ci zostało.:) Co to tych pieluszek dada to też słyszałam, że są dobre. Kupowałam je zawsze mojej siostrze. Właśnie z nią rozmawiałam i poleciła mi z takich praktycznych rad, żeby kupić oliwkę najlepiej bezbarwną, bo ta żółta bardzo brudzi ubranka. Poza tym okazało się, że dużo rzeczy dostanę od niej w spadku po moim chrześniku. Łóżeczko, pościel, wanienkę, ubranka, fotelik, pieluchy tetrowe (zostały jej jeszcze nowe), więc na pewno to będzie spora oszczędność i się uspokoiłam, bo wychodzi na to, że nie zostało tych rzeczy do kupna znów aż tak bardzo dużo. Najwięcej to chyba z tych chemicznych. Do incognito99 tak jak wyżej chodzę do dr Lemańskiego na Sobieskiego, tj. Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam bambino oliwki na piersi i brzuch zeby rozstepów nie miec jest ona żołta ale nie brudzi mi ubrań wiec spoko jest :) a i tez mam bambino dla dziecka i mydelka tez tania firma a dobra :)) no ja juz nie dlugo. a jak u was dziewczyny z rozstepami bo u mnie narazie nie ma nic.. mowie narazie bo nigdy nic nie wiadomo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć U mnie podobno na pupie się pojawiły jak mnie mąż smarował wczoraj, na brzuchu nie. Ale jestem wystraszona- swędzi mnie pod pachami i piersi strasznie już sobie wkręciłam -choleztazę, dobrze że jutro do gin idę i zobaczymy jakie mi wyszły wyniki. Ja mam zamiar bambino używac ale podobno nivea też jest ok niby nivea produkuje bambino. Ja juz bym chciała maj bo coraz większe nerwy mam. Kostki mam nadal spuchniete mimo iż śpię z nogami wyżej.Wczoraj myślałam że mi zgaga wypali gardło;). Dziewczyny a macie już imiona dla córeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć No ja też właśnie używam babino do smarowania brzucha i piersi i też nie brudzi mi ubrań, ale nie chodzę w jasnych, więc tak na prawdę nie wiem jak jest np. z białymi. Pewnie coś by zostało. Na szczęście też nie mam jeszcze rozstępów. Przynajmniej na brzuchu czy piersiach. Ja będę miała synka. Mamy zamiar dać mu na imię Franuś, a jeśli chodzi o dziewczynkę, to myśleliśmy o Zuzi, ale to już nieaktualne.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze wracając to Amelia kiedy Ci dał skierowanie na toksoplazmozę? Bo mi nie dawał i nie wiem czemu... chyba muszę go o to spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaminikaawał - mi dał skierowanie w 16 tyg ciąży. Sam bez mojej prośby. Jak pójdziesz powiedz że chciałabyś zrobić toxo i wydaje mi się że powinien dać. Franuś bardzo ładnie. A co do Zuzi to moja suczka tak się wabi, kochana jest ale pójdzie do mojej mamy bo wydaje mi sie że bedzie zazdrosna, bo ja do niej zawsze córeczko mówiłam i taka pieszczocha jest. My damy na imię małej Iga mąż tak wybrał a ja wybierałam dla synusia miał być Filip. Wczoraj przysłali mi baldachim i już odebraliśmy łóżeczko stoi zapakowane. http://allegro.pl/baldachim-material-milpol-zawieszka-kokarda-i2158043859.html Rózowy serca . Ale byłby numer jakby chłopczyk jednak był, miałby różową pościel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałaś, że to badanie jest bezpłatne? To nie rozumiem czemu mi nie zlecił:/ Też zastanawialiśmy się nad Filipkiem, ale jest już jeden w rodzinie męża. Iga też bardzo ładnie:) A baldachim jak dla księżniczki - super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bezpłatne, nic nie płaciłam za nie. Wydaje mi się że jak powiesz to ci da skierowanie na toxo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ta pinda nie chce dac skierowania na tokso. muszeplacic 50 zl. ale trudno. ja mam miec dziewczynke bedzi sie nazywać Magdalenka (po mojej mamie która mi zmarla kilka lat temu) w dodatku mam termin na 20 kwietnia a mama miala urodziny 21 kwietnia :) wiec mysle ze innego wyjscia nie mam bo pewnie mama mi podarowala ten prezencik tam z nieba ;) no nie moglam wytrzymac musialalm dzis sprzatac. robilam to powoli nie przemeczajac sie ale kregoslup tak mnie łupie.. eh tez juz chce miec to sa soba.. ten moj kochany ciężarek 2 kg. mnie powoli wykancza :D amelcia fajny ten baldachim :) tylko naprawde bdzie smiesznie jak urodzi sie siusiak :P ja mam duzo ubranek i rzeczyw koloze rózu ale wiecej ekrii i beżu :) a co do imienia dla chlopaka. myslalam nad Wojtusiem albo olkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalial- piękne imię magda, ja osobiście nosze drugą część tego imienia i każdy zawsze sie pytał czy to skrót od Magdaleny czy Heleny. Oj na pewno babcia byłaby dumna z wnuczusi. Co do ubranek to ja też mam sporo neutralnych ubranek ale i kilka rózowych. Ja jutro też powiem o bólu nogi bardzo mnie od stopy do zgięcia boli, 2 lata przed ciążą brałam heparynę więc mam obawy, kurcze jak nie urok to sr...ka. Jasne zrób to badanie i bedziesz miałą głowę spokojną. Ja też musze robić co półtora m-ca tsh i ft4 płatne plus wizyta prywatna u endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia no własnie daje Magdalena a na drugie Helena :D to znowu po mojej babci :d ladnie razem brzmią :) ja lubie takie imiona nie lubie wydziwiania Iguśia też sliczne bo mozna twardo IGA a jak malusia bedzie mozna zdrobnic IGUSIA IGUNIA ;) Ola. a Franuś też super!! :)) ponadczasowe :)mów lekarzowi co ci dolega moze da ci jakies tabletki na ten ból albo rady jak zniwelowac.. hmm lek przeciwzakrzepowy moze to ma zwiazek z tymi bolam.. musisz koniecznie jje o tym powiedziec. obyś znowu nie musiala brac tego. :< napsiz jutro. mnie tez czasem nogi bola mam wrazenie ze nie dokrwienie ale ustaje po masazu albo cieplej kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny i depresyjny dla mnie dzionek natalial- byłam u gin i powiedział że jest ok. Co do bólu nogi przepisał mi tabletki a jak nie pomogą to da mi zastrzyki. Muszę tez ograniczyć sól bo nogi puchną - uśmiałam się u mojego gina, zabawny człowiek. Wyniki aspat i alat i bilirubiny mam ok, więc nie wiem dlaczego ciało mnie swędzi , myję sie w szarym mydle muszę chyba coś innego wypróbować. Ogólnie dzisiaj senna jestem i oczywiście na okrągło głodna;). Helena tez ładne imię i pasujące do pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Amelia. widzisz ;) może akurat tabletki wystarcza i dobrze ze mu powiedziałaś bo bys sie meczyla.. z sola to normalne zatrzymuje wode.. dlatego tez moga Ci puchnac nogi i wogole cale cialo. czasem kobiety w ciazy maja brzuchy chocby miały 3 dzieci. a tam tyle wody ze szło by sie utopić :P ja narazie nie wygladam zle brzuch mam ale chyba tylko na brzuch mi poszlo, czuje tez ze zgrubły mi nogi w udach przy kroczu bo zawsze mialam tam dziure :D a teraz moje nogi sie ocieraja jedna o druga :P ale na szczescie mi nie puchną nogi jeszczei zgagi tez nie mialam nie wie co to. a z jedzeniem wcale nie uwazam jem na co amm ochote czy tluste czy lekkie golonka itd:D a soli tez nie oszczedzam i pieprzu wale tyle ile mam ochoty. ;D bo wiem ze potem podczas karmienia piersia bede musiala sie wycierpiec :< i nie bede mogla sobie pozwolic na tego typu jedzonka :D fajnie ze masz zabanego gina. od razu chce sie isc an te badania, ja niestety nie mam juz takiej fajnej. a co do swędzenia.. szare mydlo niby jest an wszystko.. ale np. ja po nim mam bardzo sucha skóre.. dlatego zawsze musialam jakims balsamem sie posmarowac. byc moze wysusza za bardzo i dlatego swedzi cialo.. zmien na jakis zel pod prysznic nawilzajacy albo żel z seri biały jeleń żel jest bardzeij nawilzajacy niz mydelko a jesli nie pomoze wez wapno.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wapno piję i smaruje się teraz regularnie oliwką i ciut lepiej. Ja odkąd zaszłam w ciążę jestem 5 kg n plusie. Ja też jem wszystko i mam nadzieję ze jeszcze się na nasze polne truskawki załapę bo potem to dieta jak będziemy karmiły. Wczoraj oglądałam ceny kosmetyków dla maluszków i zostaje przy bambino nie chodzi o cenę (a jest niedroga), może trzeba będzie droższe używać więc nie szaleje. Zobaczymy jak mała będzie tolerować najprostsze. Im mniej tym lepiej. Chusteczki też bambino będę kupowała. Pocieszam sie myślą że jak będę karmiła piersią to szybciej zrzucę kilogramy a mam co nie chodzi o te 5 kg co pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam właśnie bardzo ciekawa jak tam po wizycie. Czyli standardowo ubaw:), już się nie mogę doczekać co mi powie za tydzień. Mnie bardzo swędzi brzuch, szczególnie jak muszę wyjść i zakładam te ciążowe spodnie, przylegające. Smaruje się 2 razy dziennie oliwką, ale i tak swędzi. Pewnie rośnie. Wczoraj kupiłam proszek do prania Lovela, mam nadzieję, że będzie dobry. Ja będę musiała wrócić z lekarzem do tematu hemoroidów:( Bardzo mi dokuczają, ponownie. Nie macie takich problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaminika- mnie przepisał CYClo 3 forte to chyba też na hemoroidy, przeczytaj na necie ulotkę bo ja dopiero wykupie ten lek dziś. On jest na 100% więc nie musisz mieć recepty. Ja właśnie po obiadku, objadłam sie mielonego z ziemniakami(bez soli) i buraczkami i jadę do kuzyna bo podobno ma dla mnie 2 siatki ciuszków po swojej córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mało przybrałaś w czasie ciąży Amelia :) ja juz zaliczyłam truskawki ale biedronkowe :D jakie pochodzenie, nie zwrocilam uwagi ;D ja ide w sierpniu na wesele kuzynki i mam nadzieje ze przez ten czas 4 miesiecy schudnę to co przybralam. ja tez mam oliwki bambino chusteczki bambino i mydełka również. tylko na odparzenia mam z nivea. nie ma co przesadzac te najprostsze kosmetyki sa najlepsze.. mozna zauwazyć po tym ze sa najbardziej chodliwe a jak chodliwe to napewno sa dobre, bo nie wierze ze matki pozwoliły by sobie na kosmetyki ktore nie sa dobre dla dziecka. Zrzucisz napewno te kg :) Ola. swedzenie brzuszka to chyba kazda z nas przechodzi (ła) mnie juz nie swedzi. a smaruje sie tlyko wieczorem po kapieli. ja uprałam juz wszystkie ciuszki rozki kocyki i tez w lovela i te ubranka jak wyschły to takie twarde ale jak przeprasowalam to juz bylo ok. nie bede uzywać plynów do płukania. chyba ze lenor sensitive ten biały z dzidziusiem namalowany. tego mozna :) moja bratowa nie uzywa proszkow dla dzici od poczatku uzywala persil sensitive czy jakos tak i powiedziala ze nic sie z mała nie dzialo. :)w kazdym badz razie nie koniecznie trzeba uzywac dla maluchów :) ale tez maluch maluchowi nie równy :P ja nie mam problemów z hemoroidami ale wc czesto tez nie odwiedzam.. :( raz na 3, 4 dni. mmm ja jutro chyba sobie zrobie mielone z buraczkami.. mm smaka narobilaś!! ja mialam dzis jarzynową zupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja już się pakuje.. mam problem.. bo ja na mojej kartce mam napisane że dla dziecka to krem na odparzenia 3 pieluchy tetrowe, pampersy (biore 15szt) szczotka do wlosków , plyn do noworodków. i to wszystko. a jak z ubrankami? bo ja nie wiem co zabrac .. :< pomóżcie mi z wyprawką.. kartke dostalaam na szpital w Tarnowskich Górach gdzie moja gin ma dyżury. ale szpital szpitalowi nie równy.. nie mam pojecia co zabrac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalial- Pajacyki Body ja mam komplety tzn śpiochy i kaftaniki ja wszystkiego wezmę po 5 lub 6 szt 2 czapeczki 2 pary niedrapek moze skarpeteczki ja biorę 10 pieluch tetrowych paczka pieluch maść na odparzenia spirytus do pępuszka waciki do przemywania pępuszka gruszka nozyczki szczotka do włosów( może mieć dużo kudełków) rożek kocyk oliwka 2 ręczniki dla dzidzi smoczek do cysiania wrazie potrzeby może butelkę też do karmienia Dla siebie 2 koszule podkłady na łózko podpaski długie szlafrok ręczniki mydło i cała reszta telefon, ładowarka, Trochę tego jest, dzisiaj byłam u kuzyna i żona jego (rodziła na Parkitce) ale mówiła że podobno dziecko na noc zabierają nie wiem ile w tym prawdy. Ja bym to zabrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90snikersiek90
Hey ;] a gdzie bedziesz rodzila? Na mieckiewicza czy na Parkitce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Amela :) wezme te ciuszki po 3 szt. w razie co chlop mi dowiezie. ja bede rodzić 1000lecie. ewentualnie mickiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazelka27
Hej! Witam wszystkie przyszłe mamusie i obecne mamy:-). Jestem tutaj nowa, muszę leżeć i się nudzę, więc pomyślałam, że może popiszę z innymi ciężarówkami:-). Też zastanawiam się, gdzie rodzić swoje maleństwo. Tylko ja mam mieć planowaną cesarkę i kompletnie nie wiem, który szpital wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Znów taki pochmurny dzień, że aż nic się nie chce:( Amelia - no bardzo mało przytyłaś. Dasz rade po ciąży, jak już będzie dzidziuś to już nie będzie takiego luzu, to się będzie spalać kilogramki. Też mam szczerą nadzieję (chyba jak każda z nas), że po ciąży wrócę do mojej wagi. Czytałam tą ulotkę. Masz rację to jest też na hemoroidy. Ostatnio mi przepisał posterisan, ale to nic nie dało. Powiedziałam mu, ale powiedział, że ciąża to nie jest dobry czas na leczenie hemoroidów. Teraz jednak będę go musiała nacisnąć, bo na prawdę mi dokuczają. A ciekawe co dopiero będzie po porodzie:( Zazdroszczę Wam, że nie macie z tym dziadostwem do czynienia. Chociaż tak jak w Twoim przypadku Natalia takie rzadkie wypróżniania też muszą być uciążliwe. Ja mam różnie, nieraz codziennie, nieraz raz na 2 dni. Cieszę się, że piszesz, że Lovela to dobry wybór. Mam nadzieję, że będzie ok. Byłam w realu i tam był do wyboru tylko ten i Dzidziuś, trochę tańszy, ale patrzyłam, że Lovela ma atest matki i dziecka to wzięłam. Jadę w weekend do rodziców i też przywiozę ciuszki od siostry, to w przyszłym tyg. zrobię akcje pranie. Napiszę Wam jeszcze moją listę szpitalną jaką znalazłam: - 2 koszule, - szlafrok, - kapcie i klapki pod prysznic, - ręcznik, - biustonosz do karmienia, - skarpetki, - jednorazowe majtki siatkowe z apteki, - podpaski i podkłady higieniczne, - wkładki laktacyjne, - szczoteczka i pasta do zębów, - krem, - dezodorant najlepiej bezzapachowy,żeby nie drażnił dzidziusia, - płyn do higieny intymnej, - coś do picia, - ubranie na powrót do domu, - sztućce, kubek, - jasiek, - papier toaletowy - 3 pary bawełnianych śpioszków, - 3 bawełniane kaftaniki, - 2 cienki czapeczki po kąpieli i 1 grubsza, - skarpetki, - rękawiczki niedrapki, - rożek, - spirytus, - jałowe waciki, - 5 pieluszek tetrowych i paczka pampersów, - chusteczki nawilżane do pupy, - maść na odparzenia, - oliwka - aparat, - coś do jedzenia dla osoby towarzyszącej, - dowód osobisty, - karta ciąży, - książeczka ubezpieczeniowa, - wyniki ostatniej morfologii i moczu, - oznaczenie grupy krwi, - wynik usg po 36 tyg. ciąży, - odpis aktu małżeństwa, Nie wiem jak jest na Tysiącleciu np. ale w niektórych szpitalach wymagają zmiany obuwia dla os. towarzyszącej. Najwygodniej te wszystkie rzeczy zapakować w trzy oddzielne torby: w pierwszej niezbędnik mamy i taty, w drugiej maluszka, w trzeciej podręcznej - dokumenty, trochę gotówki, telefony kom i ładowarki, aparat. Takie rozwiązanie może wydać się przesadnie pedantyczne, ale jest ogromnie praktyczne i zapewnia przyszłej mamie komfort fizyczny i psychiczny. A w tych trudnych, nerwowych chwilach taki spokój jest na wagę złota. No to chyba wszystko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam do Was dwa pytania. Macie zamiar dawać dzieciom smoczki? i czy wiecie jak się kupuje ten biustonosz do karmienia? Bo potem chyba jednak te piersi są większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gazelka-A w Częstochowie bedziesz rodzić? Ja nie mam zbytnio rozeznania jeśli chodzi o szpitale, ja wybrałam tysiąclecie. Olaminika-super ta twoja znaleziona wyprawka:)przekopiuję ją sobie. Co do biustonoszy ja zamówiłam na allegro sobie 2 szt biały i czarny za przyzwoita cenę, w niektórych ofertach masz rozmiarówkę(tabela), ja sobie wzięłam o 2 cm większe, jak będzie trzeba to dokupię jeszcze większy namiot;) na cycuchy http://allegro.pl/2-pak-za-25-90-biustonosz-stanik-do-karmienia-80b-i2171289740.html ja takie zamówiłam i tu masz tabelę Są też droższe ale tu znalazłam tabelkę wiec mozesz poszukać. Co do proszku wczoraj widziałam w promocji Lovele w tesco - 5 kg za ponad 40 zł. Tez musze kupić ale dopiero w kwietniu będę prała ubranka. Nie wiem jak u was ale mój mąż chce być przy porodzie i za nic nie mogę go od tego odwieżć. Najwyżej się nasłucha na swój temat;) Zapytaj lekarza o ten lek co ci napisałam może akurat ci pomoże. Ja w ciąży nie mam problemu z wypróżnianiem gorzej było przed ciążą też raz na ruski rok chodziłam. Wczoraj kupiłam sobie mleczko na zgagę bo był jeden ogień w gardle i powiem wam że.......du..a nic nie pomogło, chyba trzeba się przemęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazelka też wybrałam Tysiąclecie, ale najlepiej w Twojej sytuacji byłoby napotkać na opinie kogoś kto miał robioną cesarkę. Amelia dzięki za link. Faktycznie tanio można kupić, ale z tym rozmiarem, to wiesz...jeszcze po cichu liczę, że mi piersi urosną przed porodem:p Chyba się jeszcze wstrzymam z zakupem biustonosza. Co to proszku, to przepłaciłam w takim razie. Kupiłam 3,6kg za 34zł, także opłaca się w tesco kupić teraz. Jeśli chodzi o zgagę, to też mam czasem, nieraz bardzo mocną, ale zazwyczaj pomaga mi pół kubka ciepłego mleka (choć picie takiego ciepłego podczas zgagi wcale nie jest miłe). Zawsze możesz spróbować, bo zgaga jest nieźle męcząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazelka27
Będę rodzić w Częstochowie, chyba wybiorę PCK. Dużo dobrych opinii słyszałam. Co do Zaciszańskiej to moja lekarka mi odradziła, stwierdziła, że co szpital to jednak szpital. Ale sama już nie wiem. Może wiecie, co obejmuje tam poród na nfz? Może któraś z was miała planowaną cesarkę na PCK i wie, jak to wygląda tak "krok po kroku"? To moja pierwsza ciążą i mam mnóstwo obaw co do porodu, pewnie jak większość z was:-). A teraz jeszcze mam ciążę zagrożoną z powodu skracającej się szyjki i muszę leżeć, wstawać mi wolno tylko na siku:-(. Już tydzień leżę i tak co najmniej do 13go marca, czyli do kolejnej kontroli. Potem zobaczymy co dalej. Mam nadzieję, że z maleństwem wszystko będzie ok... Może kóraś miała podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazelka- ja miałam cięcie na tysiącleciu ale prawie 17 lat temu, wtedy jeszcze dzieci nie były z mamami tylko osobno , przynosili nam je do karmienia tylko. ja po cc i po narkozie miałam straszne dreszcze. 1 dzień nie wstawałam dopiero na następny pozwolono mi umyć zęby. Teraz to się chyba zmieniło.Współczuję ci że musisz leżeć ale czego sie nie robi dla dobra dziecka. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam proszek lovelę w tesco o której pisałam i pomyliłam sie w cenie. Kosztowała 39 zł za 5 kg. Wzięłam do białego i koloru. Miłego wieczorku. Noga boli jak bolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wyprawki :*:* jutro jeszcze mój facet jedzie na 1000lecie spytać co tam potrzeba : ) Gazelka ja też musze leżec ale nie umiem i latam dzis na rowerze jezdzilam czuje sie dobrze jak cos robie bo jak mam leżec od razu jest mi zle. Ola. no z wypróżnianiem u mnie naprawde nieciekawie.. potem czuje sie taka ociężała ale co zrobie tabletek na przeczyszczenia brac nie bede. :( co do smoczka tak ja bede dawać bo to jednak jest wygodne :P mam z "nuka" nie wiem czy to istotne :D a co do biustonosza ja tam do szpitala brac nie bede bo i takw koszuli bede lezec caly czas bez. a w domu jak bede to wtedy moze kupie :) jakis byle jaki bo w tym i tak chodzic nie bede.. z reszta nie wiadomo jakz tym karmieniem. czy wogole bedzie pokarm.dziewczyny a PCK to 1000lecie? gazela. co do cesarki moja kolezanka miala ale w Tarnowskich górach powiedziala ze najgorsze jest te czekanie. sam zastrzyk w kregosłup nie boli jest bardzo cieniutka igiełka. potem przykladaja ci cos zimnego do nogi i pytajaa czy czujesz jak czujesz czekaja, jak juz zacznie dzialac znieczulenie i nie czujesz zabieraja sie za ciebie.. rozcinaja pierwsza chyba warstwe a przez kolejna wdzieraja sie bo podobno takie rozerwane szybciej sie goi.. ale mnie sie wydaje ze popstu chodzi o bezpieczenstwo dziecka.chociaz nie wiem. kolezanaka powiedziala ze bólu nie czula ale takie dziwne uczucie chocby jej ktos rozwywal w srodku cos ale bez bolu, tak samo skurczy nie amsz bo cesarke robisz conajmniej tydzien przed terminem. tak ze ominie cie najgorsze. potem cie szyją tez nie przyjemne ale bez bólu.. czujesz rozciagajaca sie skore .. dopiero zaczyna bolec jak znieczulenie schodzi.. musissz lezec jaks ie nie myle dobe bez ruchu.. glowy nie podnosisz tlyko lewo prawo ale nie podnosisz kolejnego dnia karza ci wstawac i sie rozruszac fakt brzusze bardzo boli ale przezyjesz.. wszystkie przezyjemy :* :) :) Amelka ten proszek faktycznie bardzo tanii.. chyba tez kupie :) lovela fajna jest ostatnio prałam bratu ubrania w nim bo mialam swoj proszek tlyko do białych a lovele mam do kolorowych a pralam czarne wiec wypralam w loveli takie fajne jak z krochmalu byly :D i ladnie delikatnie pachnie.. ;) a co do nózki.. moze masz nie dokrwione. wez dwie miski z zimna woda i goraca i na przemian raz tu raz tu moze bedzie lepiej.. próbuj wszystkiego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×