Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

witamy citron na naszym topiku 🖐️ rada zeby nie jeśc lodów z bita śmietaną ? jedz lody bez bitej śmietany :P z jagodami , z truskawkami , z wiśniami , tez sa pycha a mniej kaloryczne, i najlepiej śmietankowe , nie jakies owocowe , czy czekoladowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogi są ok-woda z mąką i na wodzie gotowane :) byle bez masła//cukru/skwarek tak samo makaron-sam makaron z wody al dente zaspokaja głod na długo i nie ma za wielu kcal ale juz polany śmietaną 18 itp zmienia się w BĄBĘ :P kaloryczną ( wiem wiem bombę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule wliczony :) spróbuj zamiast 2 łyzek dac 1,5 cukru , podejżewam ze nie będzie dużej róznicy w smaku a w kaloriach będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie:) dziewczyny odpowiedzcie na moje pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kcal zawsze sa podawane w gotowym produkcie , więc w tym przypadku po dodamiu tego cukru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo no to super idę, sobie zrobić galaretkę;) a dzis sobie kupiłam wasę, i zastąpiłam to zamiast chleba (i tak ostatnio jadłam pełnoziarnisty) :P, i o wiele lepszy, więcej tego i mniej kalorii;) jakby tak sie przyjrzeć to diety nie są takie złe:P tyle, że trzeba mieć kontrolę;) ide robic galaretke, do potem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze są diety kiedy trzeba jeśc to czego się nie lubi :O ja tez spadam , na rowerek znów jadę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PŁASKI BRZUCH - po przebudzeniu i przed snem pij wodę mineralną niegazowaną(wypłukuje resztki przemiany materii) -unikaj warzyw strączkowych,jabłek, napojów słodzonych (powodują wzdęcia) -zwiększ spożycie błonnika ( jest w kaszach,pieczywie pelnoziarnistym,jogurcie nat.chudych wędlinach,rybach morskich) - opłukuj brzuch chłodną wodą na zakonczenie kąpiel/prysznica -regularnie masuj swój brzuch:) -wciągaj brzuch gdy idziesz,lezysz,siedzisz -im częsciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dziękuję za pozwolenie na pierogi:D nodule - nie są złe, tymbardziej jak ważysz sobie 55:D Ty już jesteś super laska, dziewczyyyyno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale problem właśnie w tym, że ja najbardziej lubię lody czekoladowe :/ No nic, będę musiała jednak przerzucić się na te batoniki. A właśnie - jak to jest z tym wciąganiem brzucha? Naprawdę pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od owoców. Unikaj nadmiernej ilości śliwek zarówno suszonych jak i świeżych, gruszek, jagód, wiśni, a także brzoskwiń. Niektórym osobom nie służą także jabłka. Zamiast nich wybieraj raczej dojrzałe banany (chyba że cierpisz także na zaparcia), kiwi czy grejpfruty. Jeśli jednak bardzo lubisz jabłka możesz swój problem rozwiązać jedząc je w formie pieczonej – przygotowanie tego dania nie zajmie Ci wiele czasu, a radość ze spożycia owocu będzie równie duża:) Aby uniknąć wzdęć, zjadaj owoce w formie oddzielnego posiłku, przed posiłkiem lub nie później niż na godzinę przed głównym daniem. Zapobiegnie to fermentacji w Twoich jelitach i nadmiernej produkcji gazów. wątek przeniesiony ze strony TWojaDieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
citron-pomaga a wiesz czemu? bo się nie garbisz i masz prawidlową postawę ciała i to już jest -2kg a jeszcze mięsnie zmuszone są do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobre jest te wciąganie, a co do mnie - to laską będe za 7kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi świetnie. Ale mam chodzić z tym wciągniętym brzuchem czy jak? Bo to przecież tak się nie da na dłuższą metę ;) Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie non-stop ale przy każdej okazji wciągać im częsciej tym lepiej a po jakimś czasie zauważysz ze wciągasz go automatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam z rowerka, pojezdzilam sobie godzinke . zawsze to cos:)Jeszcze tylko seria z 6 Weidera, co do niej wiem ze jest skutecznA, tylko mi brakuje wytwalosci i ostatnio przerwalam cwiczenia po kilku dniachl;/ W sumie to pora na kolacje , ale nie jestem glodna wiec chyba jesc nie bede;p Littleblac zagladaj do nas czasem, czekamy na relacje od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do 6 weidera to ja nie polecam ;P tkanki tłuszczowej sie nie spali tyle, ze brzuch bedzie umiesniony :] chyba ze o to Ci chodzi:) a ja zaraz jem sałatke z ogórków, pomidorów i piersi z kurczaka 100kcal;) pycha:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff , ale śmierdze :O 40 minuta na rowerze na najniższych przeżutkach i 300 podskoków na skakance , idę pod prysznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to co zrobic z tym tluszczykiem na brzuchu???;/ Jak nie 6 weidera to zwykle brzuszki beda moze lepsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny:D pozwólcie że na chwile odskocze od kalorii diet tkanek tłuszczowych ćwiczeń itp:) czy was też irytuje ta reklama rexony po prawej stronie z motylkiem?:D ja ciągle myśle że jakis robal mi po kompie chodzi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikki20
Od 4 dni nie tknelam nic slodkiego, jestem z siebie dumna. W tamtym roku zrezygnowalam z jedzenia po godzinie 19 :) Waze 50 kg, przy 162 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też po kolacji, ale zostawiłam sobie jeszcze ok.50 kalorii, na około 21 , bo wtedy najbardziej mi sie chcę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkoncu waga ruszyła...brzuch musze powiedziec że jest mniejszy i spodnie lużniejsze...dziś 64:):):):):):)::)):) jeszcze 6 zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×