Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

ja dzis postaram sie zjesc tylko 300 kalroii;) narazie za mną 150 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale Wy mało jecie...ja normalnie rano kromka opiekana w jajeczku 2 sniad banan jogurt naturalny a teraz chleb z dyni + paszczet z tuńczyka(okczywiście na cały tylko do posmarowania) :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiyoa no to świetnie że masz dla kogo się starać ;) ja nie mam :( ale mówią ze jak nie ma się dla kogo starać to stara się dla siebie , więc ja sie staram dla siebie :) dziś pojechałam rowerkiem do miasta i widziałam w sklepie super kiecki za 19 zł!!! świetne były , przecena jakaś , tylko że rozmiar 44 największy ale jakieś małe były :( muszę jeszcze trochę popracować . ale cieszę się ze mam okres , bo zawsze jak mam okres to mam takiego powera do ćwiczeń :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejuśku ---> jak to nie masz dla kogo? dla swojej dzikiej satysfakcji, jak będziesz patrzeć jak Twój były będzie się ślinił na Twój widok!:D zajebiste uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no niby tak , ale wkońcu znajdzie se inna panne i już nie będzie sie slinił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadem na rowerek , spalić co dzisiaj zjadłam :) na śniadanie jajecznica z 2 jajeczek bez tłuszczu i bez chleba + 30minut na rowerku II sniadanie 2 kiwi + 30minut na rowerku obiad 3 krakersy tuc :O + 30 minut rowerku :) kolacja sałatka i teraz znów ide na rowerek :D za dużo kcal jak na jeden dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis jadłam batonika fitnes nowy smak orzechowy, mowie wam pycha ..i tylko 90 kcal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Przyłacze sie do was , moze bedzie wtedy latwiej zrzucic pare kilo . Tym bardziej ze troche ich jest;/ Waze 70 kg;/Probowalam juz roznych sposobow...ale efekty byly tylko chwilowe. Teraz chce postawic glownie na cwiczenia no i mniejsza ilosc jedzenia. Od jutra zaczynam moze sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooł :P widzę, że każda z nas ma dzisiaj gorszy dzień... u mnie też tak, zamiast samego sera zjadłam chleb razowy z serem i jeszcze wypiłam małego Kubusia (150kcal) :/ ale to dlatego że już mnie brzuch boli od tej diety amerykańskiej :| od połowy dnia tak męczy już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie;P jak ja jem te sztuczne zupki .. to tam piszę ze w 100ml mają 65 kalorii? to znaczy ze jak zaleze tylko 100ml wody to ma tylko 65 kcal:P a jak zaleje 300ml to 290 jakies bezsensu? czyli woda ma kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee , zalezy od stezenia proszku w wodzie chyba, sam proszek ma iles tam kcal no i jak zalejesz wiadrem wody to wtedy 100 ml bedzie miallo b.malo kcal , a jak zalejesz szklanką to więcej , tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jakbys do wiadra wody dala łyzke cukru i do szklanki wody też łyżeke , wiadomo ze szklanka wody bedzie slodsza jak szklanka wody z wiadra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie robię rosołek zawsze z pól kostki rosołowej :) i to 40 kcal jest :P i nie chińskie bo z knora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolap witamy :) wpisz sobie najlepiej w stopkę wage , cele i wzrost , będzie wiadomo i przejzyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze o jejuśku.... patrzę na Twoją stopkę i cały czas robię "aaaach...." jak Ty to zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idą w du** no może i tak ale mi chyba nie:D bo ja jem i chudne jakos ;P uzależniłam sie od nich , ale skoro je jem i to jest jakos zupka obiadowa i ma 80 kcal i w tym sie mieszzcze to nie jest tak źle chyba;P? ale tez chyba bede se robiłka z tej pół kostki .. bo te zupki mnie uzależniły:D w środe ważenie .. , oby kg mniej bo jak nie to sie załamę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litlleblack heh nie wiem jak , samo sie jakos tak zrobilo :P dietuje sobie juz jakis czas i mam :) tylko rostepy straszne sie pojawily :( nodule sosolek z kostki pycha zecz, i nawet marcherka plywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozstępy w aptece spytaj o taki krem (jest rewelacyjny!!) nie pamiętam nazwy ale na bazie jakiegoś "wyciągu" ze ślimaka hehe czy coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, tylko ze ja nielubie sie smarowac zadnymi kremami :O nigdy nie lubialam, no ale cóz , chyba bede musiala się zmusić :( Tobie też sie zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie z stopka bedzie moze troche jasniej :)Zeby te cele chociaz zostaly osieagniete...Zazdroszcze wam bo wasza waga jak widac spada w dol...mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie i tak pozostanie.Bo co prawda udawalo mi sie chudnac ale po czasie wszystko wracalo z powrotem.Niestety;/Wiec rozstepy tez sie pojawily;/,,,wiec moze i mi przydal by sie taki kremik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolap xD - cieszę się, że tu jesteś :)) widzę, że mamy podobne wymiary :D i marzenia hehe... :P a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie fajnie , ja tez ważyłam kiedyś tyle co wy ale odchudzałam się i odchudzałam a jojo mnie nie opuszczało :( tyle ze ja wyższa jestem i 80 kg i to będzie już prawidłowe BMI :) więc tylko 17 mi jeszcze zostało , dawałam sobie cel do listopada, ale może uda sę szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez zauwazylam podobienstwo:) Aby ten nasz sukces zostal tylko osiagniety:D Zreszta kazda o tym marzy:) Bo to 70 kg zaczyna mnie matwic...bo co bedzie dalej ;/...bo mam 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, bo zaczne mysleć że jesteś moim sobowtórem:D ja również 18 :P i również walczę z siódemką na początku... jutro się ważę, zobacze co dały 3dni moich starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×