Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

Gość Alhahahahhehe
fajnie masz ja na widok czytania glupich topików myśle sobie " o ja pierdole co za bizon" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(((( trudno, stało sie jutro spróbuje zjeść mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :p dzisiaj 98,5 :classic_cool: jeszcze 20kg i będzie prawidłowe BMI :) puki co jest nadwaga a była otyłośc II stopnia 😭 nodule dasz rade ja wi ciebie wieże, musisz dac rade noo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super :) gratuluję :) stopke zmień! :D masz się czym chwalić naprawdę... aalee Twojego byłego ściska serduszko ojjjj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O ale mi net zamula, moja siostra od 2 dni simsy sćiąga :O co 20 minut rozłancza mi połączenie. szlak a żebys wiedziała że ściska, zawsze jak go widze to mi mówi ze ślicznie wyglądam i żebyśmy spróbowali od nowa , gadamy ze sobą , nawet w niedziele się kompaliśmy u niego na stawie ale nie wruce do niego , bo jak już pisałam jest draniem i nie oddam mu mojich miesięcy cieżkiej pracy żeby tak wyglądać :P a ty na jakiej jesteś diecie? ćwiczysz coś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam taki mały eksperyment - dieta amerykańska ( dzisiaj 2dzień) chcę wytrwać do 5 dnia a potem przejść na stałe na niskokaloryczną... :) a z ćwiczeniami - jestem leniuchem to raz:P ale zaczełam robic brzuszki - zaczynałam od 50 i dodawałam 10 każdego dnia... dzisiaj robie 100, wiec wynika z tego żeto mój 5 dzień ograniczania spożywanych posiłków:D jutro wskakuje na wage....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę cię zniechęcac jeszcze bardziej ale....daj sobie spokój z brzuszkami, nawet 1000 dziennie nic ci nie da . no , chyba że masz super płaski , umięsniony brzuszek i chcesz kaloryfer to ok :) ale jeżeli chcesz się pozbyc tłuszczyku to tylko ćwiczenia aerobowe , żadne brzuszki bo wyrobisz sobie tylko mięsnie ale pod warstwą tłuszczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam A6W... nie skonczylam,nie dałam rady i potem moj brzuch zrobil sie obrzydliwy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez próbowałam , 3 dni i dośc . na rowerze jeżdzij , na rolkach , biegaj , spaceruj , skacz na skakance . zobaczysz ze pomaga :) a nie jakies tam brzuszki , pozatym wsystko co wyżej wymieniłam to modeluje też pupe u wyszczupla nogi więc 3w1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia to podstawa , + możesz jeszcze robić sobie peelingi kawowe pod prysznicem , natryski raz ciepłym, raz zimnym strumieniam , i masaże próżniowe (tak jak ja teraz :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też niecierpie, nie nawidzę ale się zmuszam do niej , czasem mam az takiego wodostrętu że wlewam sobie sok pomarańczowy z łowicza , tak trochę i to piję , 2 razy w tygodniu pije właśnie z sokiem :) a reszte 5 dni się zmuszam do samej wody , fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też niecierpie, nie nawidzę ale się zmuszam do niej , czasem mam az takiego wodostrętu że wlewam sobie sok pomarańczowy z łowicza , tak trochę i to piję , 2 razy w tygodniu pije właśnie z sokiem :) a reszte 5 dni się zmuszam do samej wody , fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówia ze po miesiącu sie człowiek przyzwyczai :O też wlewaj sobie troche soku na poczatek , tylko nie za dużó :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dzis juz lepiej, chociaz wiem ze wczoraj mocno przesadziłam .. w środe ważenie, okaże się co i jak mam nadzieje ze chociaz kg mniej .. , bo jak nie to nie wiem co z tą diętą .. a co do 6 weidera to zgadzam sie w 100%, to nic nie da.. tzn da, ze twoj brzuch zrobi sie twardy i nic poza tym ;] poza tym powiem wam, ze jak zaczynalam sie odhcudzac pierwsze półtora tygoodnia schudłam 0.2kg, bo wciąż ćwiczyłam i mięśnie mi sie robiły, a teraz szczerze powiedziawszy nic nie robie, jak schudne wtedy zaczne se modelować ciałko, a narazie to tak jak w dzien, tu sie poschylam , tu posprzątam, wieczorem gdzies rowerkiem pojade;P do wieczora:* a dzis robie sobie zupkę z winiarów;) tylko 50 kcal w 200 ml:O wiem, wiem, niezdrowe;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D nodule - super, najważniejsze żeby się nie łamać poprzednim dniem, tylko żyć dzisiejszym:D o jejuśku - na śniadanko polecam czarną kawę i serek topiony:P jakoś się przyzwyczaiłam, dzisiaj już 3dzień diety amerykańśkiej... ech:P zastanawiam się ile to może mieć kalorii wszystko w tej diecie - ktoś jest dobry w liczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na liczeniu nie znam :P a na sniadanie zjadłam jajecznicę - białko :) ale wcisnęłam na mus i cherbatke owocowąm zaparzyłam , zara będę pić a kawy niepijam , chyba ze sa jakieś dobre strony jej picia na śniadanie to mnie zachęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dopiero teraz:( necik mi siadł:( ja po weekendzie dalej 65 kg:) radocha bo zawsze miałam więcej....już się nauczyłam jeść do 18stej potem woda sałata rzodkiewki żeby się zapchać.... Wczoraj mój mi powiedział że mam cudowne posladki (nie wie że ćwicze codzień tylko nie ćwicz jak on jest :):):):):) i uwielbia na nie patrzeć i dotykać...nawet kazał mi ubrać bardzo skąpe szorty żeby patrzeć;) co za zmiana:) motywuje mnie wiec ciągne dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to świetnie :) czyli jednak ślub będzie :) :) zazdroszczę Ci , ale ja tez się muszę pochwalić , a co , jak wszyscy to wszyscy :) dziś kolejne 0,5 kg mniej , może i moimi pośladkami wkońcu zacznie sie ktoś zachwycać hihi . Kiyoa a jak tam twoje problemy z tymi bólami? wiesz już od czego to ? bieżesz zelixe dalej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota niedziela nie stosowałam i bóle ustąpiły dziś wziełam 1/4 tabl i czuje sie bardzo dobrze żadnych działań ubocznych:):):):):) Tak ślub bedzie-wkradła sie monotonia i juz było jak stare dziadki...Aż tu nagle poczuł zagrożenie ze ktos inny zaczął sie krećic i zrozumiał co ma:) taki malutki zimny prysznic!!!Postanowilismy przypomnieć sobie stare wypady i powtarzac każda chwile która przeżyliśmy a powodowała ze czuliśmy sie dobrze...i tak zakochgaliśmy sie na nowo(on chyba bardziej-niech sie stara)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×