Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinowa panna

odchdzamy się od dziś-zapraszam każdą z Was

Polecane posty

ważyłam się .. schudłam przez tydzień 0.3kg:| przykro mi, ale chyba sie poddaje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ----> o jejuśku - to dopiero początek mojej walki z samą sobą, więc będziesz musiała znosić moje narzekania jeszcze długi długi czas, bo chce wrócić do \"5\" z przodu a to sporo sporo :) ----> kalinowa panna i Kiyoa - czy my się znamy?:D hihi dziewczynki gratuluje wam, ze juz tak mało zostało do sukcesu! :) ----> nodule - schudłas juz troche, każdy ma t.zw. zastój po utracie kilku kg, nie poddawaj się, nie teraz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, bardzo ładna stopka nodule, tak trzymać, bedzie coraz mniej! :) ----> karolap xD - fajnie ze biegasz:) mi nigdy nie wychodziło jakoś ajć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy sie znamy Lady_En a o co chodzi??????????????? Dziś kromeczka ciemnego chleba i załatka z papryki, ziołowa herbatka:) Kawcia teraz bo strasznie niskie jest jak dla mnie cisnienie:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestem nowa tutaj i jak sie przedstawiałam na forum to akurat was nie było hihi także witam jeszcze raz:D a u mnie też czas na kawke... niestety czarną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule - uwierz mi że już niedługo zobaczysz 52... potem 50... i bedziesz sie tak motywować że mowy nie bedzie zeby przestać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAA no witam:):):):):) Dziś ide na solarium musze jakoś zacząć dbać o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiyoa ( zawsze mam problem z zapisaniem tego:D) ---> byle nie za długo tam:P hehe dziewczynki zauważyłyscie też, że odchudzanie daje początek różnym zmianom? tak jakoś mnie naszło, żeby zrobić coś z włosami nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis sie zalamałam trochę, wiem, wiem narzekam .. ale myslałam ze będzie 54 .. a tu jeszcze prawie kilogram , a na wadze 50 to chyba zobacze dopiero za pare dobrych miesiecy, jak tak bede chudła jak teraz .. . a może ograniczyć np. o 200 kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaczęłam grzecznie od musli z jogurtem i na razie nie kuszą mnie żadne słodycze ;) Ale przeglądam kosmetyki w internecie i zastanawiam się co mogłabym wybrać. Stosowała któraś z Was taki krem: http://mmo.pl/aa-expresso-slim-wyszczuplajacy-balsam-do-ciala-p-541.html ? Trochę już schudłam, ale teraz pora żeby się ujędrnić, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis slyszałam, że sam krem nie pomoże na celulit ani na ujędranianie;), wiec nie wiem jak to jest:P a ja zbieram siły, nie rozżalam się nad sobą i biore du** w kroki:D DAM RADE, RAZEM DAMY RADE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że sam nie pomoże, nawet się nie łudzę ;) Ale jako wspomagacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA CELLULIT SPRAWDZONE 1. Peeling z kawy 2. Drenaż może byc np. z Graniera lub L\'oreala gotowy roll on lub masaż bańkami vhińskimi 3. Kremy, balsamy + olejek cynamonowy 4. ćwiczenia na dolne partie Po miesiącu moge powiedziec ze skóra głoadka, aksamitna, zmniejszony cellulit nie widoczny na pierwszy rzut oka tylko po ściśnięciu skóry, lepsza kondycja i koloryt skóry polecam gorąco-zajmuje mi to wszystko ok 30 min dziennie i dwa razy w tyg. robie ten peeling:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na solarka na chwilke 3-4 min bo nie chodze do solarium.Ale mysle że po 3-4 razach bede nakładać musnięte....ciałko robi sie ładne, jedrne tylko cholernie blade jak tu założyc kiecke?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule ----> super pomysł! nie daj się mała :)a 50 zobaczysz już na pewno w sierpniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nodule kobieto bier sie w garśc :) zapisujesz codziennie co jesz?? przejzyj ten jadłospis i zastanów się co wpłynęło ze nie schudłas tyle ile planowałaś i wykreśl to z jadłospisu :) a może poprostu taki masz organizm i nic na to nie poradzisz ale musisz dietowac dalej , prędzej czy puźniej organizm sie tobie odwdzięczy :D lady en możesz marudzić :P trzeba będzie to dostaniesz klapsa i się uspokoisz hihihi ;) kiyoa po 3-4 minutach to nie będziez opalona niestety , ja dostałam kiedyś karnet do spa no a że nie interesowsły mnie zadne masaze to sie zdecydowalam z kolezankami na solarium , łącznie było 60 minut i zaczynałam od 5 a za drugim razem już 10 i pużniej cały czas po 10 minut i dopiero po jakiś 30 minutach było wyrażniej widac opalenizne . a , i nie idź na stojące bo gówno daje, idź na leżące ;) ja osobiscie na solarium wiecej nie pójdę , bo strasznie oczy po tym mnie bolały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiyoa - jak się robi ten peeling kawowy? Bardzo mnie to zainteresowało. A z kremów co polecacie konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, ze to może przez te zupki chińskie .. ale z drugiej strony .. przecież to nie ma, aż tak dużo kalorii .. sama nie wiem, ale dzis to troche sie przeraziłam .. , żeby tylko 0.3 kg;O ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Masaże kawowe', to zapewne peeling kawowy Robisz mieszankę z kawy, cynamonu, oliwy z oliwek i żelu pod prysznic (to wszystko zalewasz wrzątkiem oczywiście, żeby się zaparzyło, tylko nie dodajesz dużo wody) i trzesz się tym intensywnie pod prysznicem. Ten zabieg można wykonywać, góra, 3 razy w tygodniu. Na 'foliowanie', z kolei, przygotowujesz dokładnie taką samą mieszankę, tylko zamiast żelu dodajesz balsam. Smarujesz tą 'miksturą' wybrane części ciała (brzuch, biodra, uda itp), a potem owijasz się folią, taką spożywczą. Zakładasz na to jakiś stary dresik (zostawia plamy, jak się gdzieś wyciśnie) i pakujesz się pod kocyk przynajmniej na godzinkę. Potem ściągasz folię i spłukujesz kawę. Obydwa zabiegi wygładzają skórę, pomagają pozbyć się cellulitu. Ja mam od tego mięciutką pupę, gładką niczym pupcia niemowlęcia.: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odbarwia skóry , jest dużo przepisów na te peelingi , jadni dodają tez cynamon , inni sól a inni cukier , głownie chodzi o kawę a sól i cukier to myślę ze dodatkowo peelingują bo to grudki też , nie koniecznie musi być to świeża kawa , mogą być też fusy ;) pomaga bo ja też stosuje (choc oststnio mi się nie chcialo ) ale skóra jest gładsza no i jędrniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sczerze? to nie wiem, bo to skopiowalam :P zaraz obiaadek;) a jak u Was dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naradzie na śniadanie pół grachamki z sałatą , ogórkiem i plasterkiem chudej wędlinki (pierwszy raz jem kanapke od paru miesięcy :) ) a teraz wybieram sie na rower puki przestało padac , wruce to zjem kiwi i jabłko albo 2 kiwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, jak dobrze:) o jejuśku, ty to naprawde jestes , tyle kg:D,. gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos wogole nie mam ochoty jeszcze na obiadek jadlam rano mleko z palatkami owsianymi wypilam pare szklanek wody i teraz herbate czerwona. A jeszcze wracajac to tego peeligu kawowego....o jejuśku a miysl;isze ze le[pszy zwykly peeling pod prysznicem czy skuyteczniejsze jest to owihjanie sie folia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×