Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Jeśli pierwszą tabletkę wzięłaś pierwszego dnia miesiączki to jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki. Jeśli między 2. a 5. dniem cyklu to jesteś zabezpieczona po przyjęciu 7 tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5166
w pierwszy dzien krwawienia wzielam 1 tabletkę więc juz jest dobrze :) Bardzo dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siala la la la
Dziś mam 17 dc jak biorę Sylvie 20. Nie zauważyłam niczego niepokojącego. Na razie czuję się świetnie :) Nic mnie nie boli - zwłaszcza piersi - no może troszenieńkę - ale z tym co miałam to jest żaden ból. W ten piątek biorę ostatnią tabletkę a w sobotę czekam na @! Mam nadzieję że przyjdzie w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForrestGump
Kurczę, zazdroszczę Wam. Biorę od pięciu dni (zaczęłam od pierwszego dnia miesiączki) i na ból nic nie pomaga. Poza tym chyba woda mi sie wstrzymuje w organizmie, strasznie opuchnięta jestem. Ale jakie cycki fajne:D W kazdym razie to i tak mała rekompensata. No ale poczekam i zobaczymy. Moze organizm potrzebuje czasu. Z resztą moje bóle są kosmiczne wiec moze nawet tabletki bedzie trzeba zmienic. Ale prorokowac nie bede, poki co. Mam nadzieję, że okres skonczy mi się za parę dni, bo czuję się jak honorowy krwiodawca;] Głupie tabletki ;( No ale jak sie człowiek przyzwyczai, nie powinno byc tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siala la la la
Spokojnie, organizm musi się przyzwyczaić. Fakt - biust jest ciut większy :) a okres trwał u mnie 6 dni i 3 dni miałam bardzo bardzo niewielkie plamienia. Ale przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siala la la la
Tabletki biorę wieczorem o stałej godzinie - u mnie jest to 18.00. Rano - brać pomysł dość kiepski, bo jak nie idziesz do pracy to musisz o tej szóstej wstawać i się budzić. Dlatego lepiej wieczorkiem. No i organizm lepiej je wieczorkiem przyswawaja bo przesypiasz początkowe niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456gosia
przepraszam ze z innej bajki ale mam pytnie czy moge sciagac programy z internetu jezeli korzystam tylko z darmowego internetu PROSZE o odzpwiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForrestGump
No u mnie nic sie nie zmienia z tym krwawieniem, naprawde fajnie macie, ze tak krótko. Ale cóż xd jest jak jest. Widocznie moj organizm jest wredny. Jeszcze jedno pytanko: dziś ryjek tak mi spuchł (zwłaszcza powieki), że masakra. Wyglądam jak Hulk i nie wychodze z domu, bo nawet pod makijażem tego nie ukryje. Zawsze tak miałam w trakcie okresu, ale nie przez cały dzien. myslicie, ze to też od tableteczek? Tak na marginesie: nadal jaram sie swoimi cyckami i wcale sie tego nie wstydze. xDD Swietnie miec chociaz troche wieksze, kiedy na co dzień jest się deską, nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie mam taki problem. Tabletki biore od prawie 9 miesiecy wszystko jest okey tylko ze na nogach pojawily mi sie bardzo widoczne zyly.U mnie w rodzinie moj tata ma zylaki i jego mam tez miala i praktycznie to przechodzi z pokolenia na pokolenie obawiam sie ze mnie to tez moze spotkac i tak sie zastanawiam czy nie powinnam przestac brac tych tabletek bo one przeciez moga powodowac zakrzepice....Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytane to moje pierwsze opakowanie jakichkolwiek tabletek antykoncepcyjnych, wzielam ich 4, dzis mam wziasc 5-ta, ale tak naparwde nie chodzilo o niechciana ciaze tylko o przeciagniecie okresu, jednak wyszlo tak ze nie jest to juz potrzebne, wiec moge je odstwaic dzis bez żadnych problemow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
Siemka dziewczyny. Od prawie 20m'cy łykam sylvie20, aż w końcu postanowiłam przerwać tą antykoncepcje z powodu skutków ubocznych. W sobote o 17:00 wzięłam ostatnią pigułke, natomiast w niedziele ok południa kochałam się z moim facetem bez prezerwatywy, było inaczej niż zwykle, lecz nawet we mnie nie skończył, nigdy tego nie robił. Wczoraj, tj.w poniedziałek, odczuwałam straszną suchość, zaczerwienienie, pieczenie i swędzenie miejsc intymnych, dziś jest trochę lepiej, ale... Nie pojawił się okres, który jak zwykle powinien być dziś rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForrestGump
Nie przejmuj się, po odstawieniu tabletek może być bardzo róznie. Organizm musi się przyzwyczaic, tak samo pewnie, jak musiał to robic, kiedy zaczęłaś je brac ;) Poza tym moze odzwyczaiłas sie od gumeczek i dlatego tak jest. Tabletki anty mogą też spowodować suchość pochwy, której nie dostrzegałas tak bardzo, kiedy nie było prezerwatywy. Nic się nie martw i nie panikuj, bo tylko bardziej bedziesz się martwić. po tych tabletkach z okresem moze byc nprawde róznie, pewnie organizm musi się znowu "poustawiać". Poczekaj cierpliwie, pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForrestGump
Ewentualnie jeszcze spróbuj zmienic gumeczki, moze uzyliscie innych, niz kiedys. moze na te masz uczulenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! ;) pisałam do Was w maju że przestaję brać sylvie20, ponieważ będziemy się z narzeczonym starać o dzidziusia. i po 3 miesiącach starania w końcu zaszłam ;) Pozdrawiam was Kobitki ;) i życzę wszystkiego dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam pytanie co do pierwszego zastosowania- rozpoczęłam kurację Sylvie 20, wzięłam pierwszą tabletkę w 1szym dniu miesiączki. Czy zatem po 21 dniach zrobić pierwszą przerwę, czy dopiero po 7 +21 dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczę na szybką odpowiedź ,bo jutro biorę ostatnią tabletkę :) Mnie się osobiście wydaje podejrzanym, żebym miała zrobić przerwę po 14 dniach od ostatniej miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot1213 dostałaś okres, bierzesz te 21 tabletek i w tym momencie przez 7 dni przerwy powinnaś znów dostać okres a potem normalnie bierzesz 21 tabletek i 7 dni przerwy ;) Kometa991 Dziękuję ;) nawet nie wiecie jak się cieszę;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EĆKA
ForrestGump : wtedy akurat było bez gumki :P Powiem Ci tak : zanim zaczęłam brać bletki - nie chciałam seksu, choć kusiło, no ale myślę przed czasem, by później nie było niespodzianki :D gdy je brałam, wpierw jeszcze troszku panikowałam, pózniej przestałam, no i było z gumką, później znów uznaliśmy, że jest nam ona zupełnie niepotrzebna :P teraz przestałam brać anty, z powodu skutków ubocznych (miałam to już zrobić dawno, ale odwlekałam, bo wciąż była recepta) - no i no i póki co nawet nie doszło do zbliżenia :/ kurczę, wiem, że będę panikować, że wpadniemy :/ jeszcze tutaj czytam, że jednej z dziewczyn udało się zajść w ciążę po 3 miesiącach (znów moja znajoma oraz siostra, po braniu bletek - ale innych niż sylvie, stwierdziły, że chyba są "bezpłodne" bo wciąż nic i nic), no i no i jestem w kropce, nie chcę na razie wracać do antykoncepcji hormonalnej, a przynajmniej nie do sylvie 20 :( (niby nic mi po nich nie było, zawsze spoko, a jednak okazały się niezbyt pozytywne, szczerze powiedziawszy boję się teraz zacząć brać inne, by nie mieć jeszcze gorszych skutków ubocznych :'( ) ,no ale znów w ogóle się nie kochać? kurczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomaomaoma
zanim zaczęłam brać bletki - nie chciałam seksu, choć kusiło, no ale myślę przed czasem, by później nie było niespodzianki gdy je brałam, wpierw jeszcze troszku panikowałam, pózniej przestałam, no i było z gumką, później znów uznaliśmy, że jest nam ona zupełnie niepotrzebna teraz przestałam brać anty, z powodu skutków ubocznych (miałam to już zrobić dawno, ale odwlekałam, bo wciąż była recepta) - no i no i póki co nawet nie doszło do zbliżenia :/ kurczę, wiem, że będę panikować, że wpadniemy :/ jeszcze tutaj czytam, że jednej z dziewczyn udało się zajść w ciążę po 3 miesiącach (znów moja znajoma oraz siostra, po braniu bletek - ale innych niż sylvie, stwierdziły, że chyba są "bezpłodne" bo wciąż nic i nic), no i no i jestem w kropce, nie chcę na razie wracać do antykoncepcji hormonalnej, a przynajmniej nie do sylvie 20 (niby nic mi po nich nie było, zawsze spoko, a jednak okazały się niezbyt pozytywne, szczerze powiedziawszy boję się teraz zacząć brać inne, by nie mieć jeszcze gorszych skutków ubocznych :'( ) ,no ale znów w ogóle się nie kochać? kurczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenaaaaaaaaa
koncze brac 5 opakowanie i wszystko pozornie jest w porządku bo niby nie przytyłam ale ten wilczy apetyt.. no i humorki. tu dylemat czy zmieniac te tabletki czy nie.. pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zummi001
Mam pytanie, zaczęłam właśnie brać sylvie 20 :) czy w trakcie tygodniowej przerwy można uprawiać stosunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoczekAS
Kochane, jestem nowa i nurtuje mnie pewna kwestia, otóż czy Sylvie20 występuje w trójpakach? jeśli tak to gdzie je kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoczekAS
-------> zummi001 Tak w ciagu tygodniowej przerwy możesz się bezpiecznie kochać, tzn. jesteś zabezpieczona tak samo jak podczas brania tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zummi001
dziękuję za odpowiedź, ponieważ bardzo mnie to intrygowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zummi001
-------> LoczekAS wydaje mi się, że nie występuje trójpak, przynajmniej ja się z tym nie spotkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze trafiłam na to forum, moze któraś z Was mi pomoże. Podczas mojego 1 opakowania Sylvie 20 (zaczełam branie w 1 dzien okresu) wystąpiło u mnie krwawienie w 13 dniu tabletek.trwało pare dni, ale nic nie przerwałam, skonczyłam serie, odczekałam 7 dni, rozpoczełam nową .. dziś mija 16 dzień drugiego opakowania i krwawienia nie ma. Wiem ze powinno być w trakcie 7 dniowej przerwy, ale wtedy miałam tak dziwnie w czasie brania tabletek, ze teraz panikuje czy to nie ciaza.. ;/ Prosze, pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem chciałabym je odstawić. WIEM, ze na kazda kobiete tabletki działaja inaczej. Na mnie chyba wyjatkowo negatywnie. Mam wilczy apetyt, płacze o byle głupoty, mam wahania nastrojów, brzydka jak nigdy cere, stresuje sie bykle glupotami.. ehh. Czy po 2 opakowaniu i wystapieniu krwawienia ( o ile wystapi......?!) nie rozpoczne trzeciego opakowania Wszystko od tego czasu powinno wrocic do normy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×