Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość Lucy83RM
Witam :) Mam kilka pytań związanych z przyjmowaniem SYLVIE 20. Zostały mi one przepisane na uregulowanie cyklu, więc na razie czekam na pierwszy dzień miesiączki. To moje pierwsze środki i najbardziej mnie martwią skutku uboczne :/ Pytałam o nie mojego lekarza, ale z uśmiechem stwierdził, że nic mi nie powie, bo wtedy na pewno będę je miała ;) Po przeczytaniu ulotki dowiedziałam się, że może nasilić się trądzik :/ Ja jakieś dwa lata temu leczyłam trądzik, ale nie hormonami tylko preparatem o nazwie Aknenormin. Od tamtej pory mam na szczęście spokój, ale teraz boję się, że gdy zacznę przyjmować hormony to może wrócić. Część z Was pewnie stwierdzi, że mogłam zapytać o to swojego lekarza, ale szczerze, zapomniałam o tym :/ Czy któraś z Was przyjmujących ten lek miała podobny problem? Cierpliwie czekam na odpowiedź i za każdą dziękuję, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maśka22
Hej. Mam pewien problem z SYLVIE 20. Dziś wezmę 8 tabletkę i od 7dni mam silną migrenę. :( Nie wiem czy tak po prostu bedzie już czy muszę odstawić te tabletki. Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa 20
Sylvie 20 biorę od miesiąca jestem w trakcie 7 dniowej przerwy i właściwie po 2.5 dniowym skąpym krwawieniu zwykle bez tabl mój okres trwal 7-8 dni więc jest to dla mnie trochę dziwne. W poniedziałek przypada mi nowe opakowanie sylvie i nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płaciła około 10 zł za opakowanie.polecam nic mi się nie dzieje skończyła 1 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie po Sylvie 20 przytyłam, choć wcześniej brałam Mikrogynon 21. Nie mieszcze się w spodnie, w które mogłam się zmieścić rok temu, więc nie polecam. Jednak wiadomo, że każda kobieta reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Dzisiaj ginekolog przepisał mi sylvie20 ale tylko dlatego że za miesiąc mam ślub i właśnie w ten najważniejszy dla mnie dzień będę mieć okres :( bardzo ciężko przechodzę go i chciałam coś z tym zrobić to wogóle moje pierwsze tabletki nie chce wogóle później brać tylko na ten czas lekarz powiedział że mam poprostu nie robić 7 dniowej przerwy ale mam pytanie czy nie dostanę okresu wogóle czy poprostu po 21 dniach przyjmowania mimo tego że od razu wezmę drugie opakowanie będę mieć plamienia?czy plamienia są cały czas?jak to wygląda proszę o odpowiedź jesteście doświadczone :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta90
Ja przytyłam po tabletkach 10 kg ale nie wiem czy wiąże się to z braniem hormonów czy ze zmianą trybu życia. Podejrzewam, że to drugie :P Generalnie zawsze miałąm problemy z wagą. Wcześniej stosowałam tabletki Teenia przez 2 miesiące, natomiast źle się po nich czułam. Miałam mdłości, pogorszyła mi się cera. Od grudnia stosuję Sylvie 20. Podczas zmiany tabletek czułam się okropnie, pierwszy okres był dosyć bolesny. Pierwszy miesiąc, kiedy nie miałam jeszcze okresu, też bardzo bolał mnie brzuch przez kilka dni. Natomiast teraz czuję się bardzo dobrze, nie licząc samopoczucia w związku ze skokiem wagi w górę. Zastanawiam się nad zmianą tabletek, chociaż po każdych można przecież przytyć, a jeżeli mój organizm jest jeszcze na to podatny, może być tym trudniej. Z chęcią odstawiłabym tabletki zupełnie, ale jak się wtedy skutecznie chronić przed ciążą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewczyny właśnie lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne Sylvie 20. Mam co do nich wątpliwości ponieważ zawierają w sobie małą liczbę hormonów. Tym bardziej boję się ponieważ 3 tyg temu poroniłam i teraz bardzo szybko mogę zajść w ciążę. Czy te tabletki aby napewno zapewnią mi wystarczalną ilość hormonów? I dadzą gwarancję że nie zajdę już w ciąże. A chciała bym kochać się z swoim chłopakiem bez prezerwatyw. Jak myślicie powinien we mnie kończyć czy raczej mi to odradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, kupię tabletki Sylvie 20. Kontakt na maila kasska0@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niestety się nie sprawdziły. Strasznie bolała mnie głowa i miałam obrzęki na nogach. W związku z tym, że były to moje 3 tabletki, postanowiłam z nich zrezygnować całkowicie. teraz myślę o kupnie komputera cyklu do npr. Nie wiem, może cyclotestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala321
Miałam już z trzy opakowania sylvie a wcześniej brałam artizie (jakieś 5 opakowań). Nie przytyłam, cera raczej bez zmian tylko ostatnio coś z moją psychiką jest nie tak. Czuję jakbym wpadała w depresję, nigdy wcześniej się tak okropnie nie czułam. Może czas odstawić. To tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Mam pytanie, czy przy braniu silvie 20 miałyście problem z przedłużającym się okresem? Brałam kiedyś te tabletki ale nic takiego mi się nie przydarzyło. Parę razy miałam plamienia ale mało i krótko. Irytuje mnie już ten 'okres' bo już powinien się skończyć a on dalej jest i nawet go sporo - wolałabym mieć już te plamienia :( Nicole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupieeeee
Pilnie kupie sylvie 20. Mail dariailona1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam silvie 20 na wakacjach tego roku wszystko bylo git, dobrze sie czulam i nawet troche biust mi urósł. Pozniej miałam przerwe i od dwoch tyg biore znów. Tym razem moj organizm całkiem inaczej zareagowal. Biust nie urósł a przyszla migrena i stan depresyjny. Zastanawiam sie tylko czy to na pewno wina tabletek skoro wcześniej bylo ok...ale chyba odstawie bo jest źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam przez ostatnie trzy miesiące sylvie 30. Były dla mnie za ciężkie. Piersi urosły mi jakieś dwa rozmiary, ale były bardzo bolące i musiałam nosić stanik sportowy bo w push upie nie byłam w stanie wytrzymać. Cera mi się pogorszyła ale to ma raczej związek z tym ze przed wzięciem sylvie musiałam zażyć tabletkę 72. Poza tym nie czuję żebym przytyla, humorow nie czuje, tylko te okropnie obrzmiale piersi. Mam nadzieję że przy mniejszej dawce się zmniejsza. Z plusów jeszcze zapomniałam dodać że przestały mi się przetluszczac włosy; ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 2 op. po 25 zł. sylvie 20 mariolan@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wypowiada się na temat libido a szczerze mówiąc na tym mi najbardziej zależy xd żeby nie zmalalo. I jak z nawilzenoem miejsc intymnych? Bo jak miałam krążek to bywało średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje sylvie 20, od niedawna, wszystko ok, dobrze sie czuje, cera w porzadku, waga poszla odrobine w dół, apetyt w normie, libido podwyższone,bóli menstruacyjnych nie ma, okres trwa jeden dzien, suchość pochwy nie występuje, własnie wrecz przeciwnie. Odczuwam wrażenie, że jest bardziej wilgotna niż zanim zaczelam brac tabletki. Miałam tylko potworny ból piersi przez pierwszy miesiąc, ale wszystko przeszło. W sumie, pigułki to indywidualna sprwa kazdej kobiety i kazda moze inaczej zareagować. Ja ogólnie czuję się bardzo dobrze niech tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis81
Stosuje Silvie od prawie roku. Przez pierwsze 3 opakowania milam straszny problem z cera; potem jakos to sie unormowalo ale nadal mam wypryski tylko na brodzie. Codziennie jakis nowy! Lekarka przepisala mi inne teraz inne- Sidretella, ze niby one polepsza mi cere. Ale czytajac komentarze na ich temat jestem przestraszona! Czy zmienianie tabsow co rok nie zaburzy mi organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ja ze swojego doswiadczenia wiem , że duzo czytalam na temat pigułek i i chciałam znaleźć takie które maja najmniej skutków ubocznych, a nawet, żeby były takie, że wiekszość dziewczyn ma po nich lepsze objawy typu, znikniecie pryszczy, brak zatrzymania wody w organizmie itp itd, wiadomo, w tedy jest wieksze prawdopodobieństwo, ze pigułki mi też "przypasują' pomimo, ze nigdy nie mialam z niczym problemow, sporo naczytalam sie o Sylvie i poprosiłam lekarke aby mi je przepisala, coż zgodziła sie. i przypasowały. Ale jesli Ty sie po nich źle czujesz, to spróbój zrobić to co ja, poczytaj na forach, moze stronach internetowych czy w komentarzach pod jakimiś artykułami, na które tabletki (oprócz sylvie w Twoim wypadku) najlepiej dziewczyny reagują. Czytałam, że artizia, też wielu dziewczynom pasuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do tego czy Ci zaburza gospodarke hormonalną, to wszystko zależy od tego jaki skład maja te pigułki, czy nie są cięższe od sylvie, albo czy Ci pasują... a To juz indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ja mam jeszcze inne pytanie. Czy do tych tabletek Silvia używacie jeszcze jakichś tabletek osłonowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze, to ja sie zastanawiałam nad tabetkami osłonowymi jakimi jest asekurella, ale patrząc na skład tam sa same witaminy, wiec nie wydaje mi sie aby to jakoś mocno pomagało. Bardziej wydaje mi sie, że to efekt placebo. Ale pewnie zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje je już 4 lata jestem bardzo zadowolona.poprzednie które brałam nie służyły mi.Sylvia nie mam po nich ani wyprysków ,nic mnie nie boli i nie przytyłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, sprzedam 2 opakowania Sidretella 20 lub zamienię na Yasminell usmiech.gif Najlepiej z Łodzi, ale wysyłka również wchodzi w grę. Kontakt: m.muszynska1@o2.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) kupie Sylvie 20, jak któraś z Was ma na sprzedaż, piszcie na maila! emilkaa155@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 2 opakowania Sylvie 20, możliwa przesyłka lud odbiór osobisty, jedno opakowanie po 20zł, tabletki byłyby wysłane listem poleconym priorytetowym (dochodzi w jakieś 2 dni), proszę pisać na email milena5991@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy można zażywac wapno przy pigułkach anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×