Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Hej,. Ja dzis kupilam te SYLVIE20-moja ginekolog mi je przepisala...Dostalam je w pierwszej lepszej aptece... To moje pierwsze tabletki..;/ Widze same pozytywy.... Tylko chudnąć nie chce!! Przeciwnie.. A bezpiecznie wspolzyc mozna juz od 1 tabletki??To prawda? Czekam na odpowiedz... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caviieee
ciekawe czemu tylko mi po tych tabletkach wypryszczyło czoło. Cera wcale się nie poprawiła. Nie przytyłam ani nie schudłam. Plamienia miałam zawsze , wiec nie wiem czy to przez tabletki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoine
jestem po 4 tabletce i jak narazie nie widać ani plamień, ani pryszczy, ktore na początku miałam po yasminelle. zobaczymy co bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pyt bire antybiotyk aumentin i dzisiaj wzielam piersza tabletke po 7 dniowej przerwie, antybiotyk koncze jutro. czy po tygodniu brania tabletek juz bez antybiotyku bede zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoine
cześć dziewczyny! biorę te pigułki półtora tygodnia, zero skutków ubocznych, które po yasminelle miałam juz po tygodniu. czuje się świetnie tylko zastanawiam się czy jestem zabezpieczona od pierwszej tabl? mialam 7dniową przerwe po yasminelle i zaczelam sylvie tak jak jest w ulotce. nie jest napisane o dodatkowym zabezpieczeniu. jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trust no one
Cześć. Jestem tu pierwszy raz. Dzis rano prawie zemdlalam, potem wymiotowalam. Miesiac temu bylo to samo. Ostatni raz u ginekologa bylam 9-10lat temu gdy po raz pierwszy dostalam miesiaczke... wyladowalam wtedy w szpitalu z krwotokiem ktorego nie mogli zatrzymac. Dzis poszlam do ginekologa, siłą rzeczy rozplakalam sie przez uraz z lat pierwszego okresu. Nigdy nie bralam zadnych tabletek anty. Miesiaczki mam regularne ale bardzo dlugie bolesne i obfite. Dzis gin. przepisal mi Sylvie20. Zamierzam pod wieczor wziac pierwsza tabletke. Przeczytalam te wszystkie Wasze opinie... cycki moglyby mi urosnac bo mam malutkie :) chudnac bym nie chciala bo waze zaledwie 55kg przy 174cm. Cera moglaby mi sie poprawic ale widze ze niektore z Was po tych tab. maja pryszcze :) aaa i przeczytalam ulotke. jedyne czego sie obawiam to to ze mam skrzepy, chore nerki i czesto boli mnie serce. Mam nadzieje ze nie wykorkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość under_word
tym razem nie bedzie w kolorkach... a mianowicie biore sylvie 30 od 3 tyg i boli mnie bezprzerwy brzuch jak przy miesiaczce caly ten czas a ponadto kwawienie miesiaczkowe nie skonczylo sie tylko przeszlo w lzejsza faze. i tak od 3tygodni jak zaczal sie okres podczas ktorego zaczełam 1 opakowanie sylvie. mialam tez wilczy apetyt tuz po tym jak nic nie moglam przełknąc przez caly dzien. do lekarza ide za 5 dni i zastanawiam sie czy nie odstawic calkiem tych tabletek. kiedys bralam novynette ok 2 lat i nie bylo takich skutkow jak teraz tylko zawroty glowy i mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coletteeeeee
My rozmawiamy o Sylvie 20 . Sylwie 30 maja wiecej hormonów może to dlatego masz takie skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoine
ja niestety sie pospieszylam z dobra opinia. dostalam strasznych migren po tych tabletkach, odstawilam je natychmiast, ide do lekarza wracam do moich poprzednich, nie chce zadnej zakrzepicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia_85
Ja po Sylvie 20 nie mam żadnych skutków ubocznych nie licząc plamienia. Ale na ulotce piszą, że podczas pierwszych miesięcy może ono występować. A jak u was z plamieniami dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trust no one
a wiec tak: dzisiaj wezme 5tabletke, ogolnie czuje sie dobrze, brzuch mnie nie boli, ale mam straszne bole glowy ... nie wiem czy od tabletek czy po prostu z przemeczenia w pracy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwka
Hej dziewczyny! dzis wzielam trzecia tabletke sylvie20. Strasznie boli mnie glowa..I czytajac Wasze opinie nie jestem sama.. Czy to normalne na poczatku? Okres mam normalnie..;/ Brzuch prawie nie boli..Nie wiem jak reagowac..;/ Czekam na odpowiedz;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trust no one
ja dzis wezme 6tą i też mnie boli glowa, nie wiem jak to jest z tabletkami bo biore pierwszy raz w zyciu, ale wydaje mi sie ze to cos nowego dla organizmu i dlatego tak sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwka
No moze i masz racje..Tez biorte pierwszy raz w zyciu..Tylko oby ten bol glowy sie skonczyl;) dzis na razie jest dobrze..Ktoras z Was przytyla po SYLVIE20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia_85
Ja dopiero jedno opakowanie wzięłam ale nie zauważyłam zmiany wagi, i teraz podczas okresu jestem nawet mniej opuchnięta i obolała :) A na ulotce jest napisane, że mogą wystąpić migreny lub się nasilić. Jak wam te bóle głowy nie miną, to trzeba się będzie skonsultować z lekarzem dziewczynki... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwka
Widocznie nie wszystkie tak mamy... Jasne,jak bedzie tak dalej to bede musiala isc do lekarza.. Ale dzis jest ok.Zadnych migren..;) Zobaczymy co dalej bedzie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia_85
No ja czekam na 2 opakowanie. Może te plamienia miną. Bo poza tym wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 199999999999999999999
mam problem . Skończyłam 2 opakowanie . Przy pierwszym dostałam okres w 2 dzien po odstawieniu . Dziś jest 4 dzień a okresu nadal nie ma ... Wiem mam 7 dni , ale bardzo się martwię ... Myślicie że możliwe było zapłodnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżemka
Ja przy pierwszym opakowaniu miałam plamienia a teraz drugie się kończy i nic nie ma:) ale jajniki mnie troche bolą, migren wogóle nia mam. 1999999999 i co dostałaś już? jeśli bierze się tabletki o tej samej porze to nie ma szans na ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ailla
laski, ja po sylvii 20 mialam grzybice :( wczesniej nigdy nie mialam nic, chociaz normalnie z partnerem wspolzylam - tym samym i stalym... lekarz mi mowi, ze to moze byc od tabletek. od przyszlego cyklu je zostawiam - trudno. pewnie nie kazda bedzie miala taki problem, ale jak cos zauwazycie - miejscie swiadomosc, ze to moze byc tez od tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trust no one
no dobra. ja juz jestem po 10tabletce. Plamien juz nie ma . Bole glowy ustaly. Niczego innego nie zauwazylam :) Piersi tylko obserwuje ;) pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia_85
19999999, mój ginio powiedział, że zazwyczaj okres występuje w tym samym dniu ale mam na to całe 7 dni i może wystąpić też później. Nie po to bierzemy te tabletki, żeby się stresować. Tym bardziej, jeśli bierze się je regularnie. No chyba, że zwymiotowałaś tabletkę albo miałaś biegunkę... Co do plamień, to zaczęłam dzisiaj drugie opakowanie i ich nie widać. I mam nadzieję, że tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżemka
ja okres dostaje zawsze w 3-4 dzien przerwy. Pryszcze tez mi powychodzily ale mam nadzieje ze to minie. Papierosow nie powinno sie palic przy zadnych tabletkach antykoncepcyjnych ale głownie po 35 roku zycia i jesli pali sie wiecej niz 10 na dzien (tak gdzies czytalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwka
Dziewczyny ja jestem w trakcie brania tych tabletek..I jak juz wczesniej pisalam na poczatku bolala mnie glowa-teraz to minelo,ale mi tez wypryszczylo czolo..;/ Nigdy nie mialam pryszczy!!! Tęsknie za moja gladka buzia..Mam nadzieje,ze te krosty szybko znikna.. Plamienie rowniez mam.. Nawet na chwile nie ustapilo.. Dobrze tylko ze jest lagodne... Caly czas tak ma byc??;* Ktora po nioch przytyla? I ktorej z Was piersi urosly??:D Buziaki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalenstwo
mi wypryszczylo brode :/ tez juz wczesniej tu pisalam. bolow glowy juz nie mam ale twarz mi pryścieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwka
Ja tez mam wrazenie,ze krosty sie rozprzestrzeniaja.....;/ Ciekawe kiedy to minie... I czy wogole minie?;( Poza tym wszystko wporządku..;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agres
No więc nie mam dobrych wieści na temat tych tabletek ponieważ dopadaja mnie humory jestem albo zła o byle co albo smutna , bardzo czesto zdarza mi się z z byle powodu płakać .Po drugie strasznie pogorszyła mi się cera krostki które mi wyskakują są większe bardziej bolące i często zaropiałe. Często pobolewa mnie glowa. Przy pierwszym opakowaniu wyskoczyła na ustach mi opryszczka bardzo długo ja leczyłam przy drugim opakowaniu to samo tylko była już lżejsza.. Wcześniej barłam diane i byłam zadowolona . Czekam teraz do soboty zaczynam barć 3 opakowanie mam nadzieję że te objawy teraz nie pojawią się gdyż w przeciwnym razie będę musiała zmienić tabletki . Aha są też plusy okres mi się zmniejszył bóle brzucha rownież :) i piersi mi się powiększyły to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalenstwo
agres maam podobnie. nie dosc ze cera sie pogorszyla to wlasnie przy pierwszym opakowaniu dostalam opryszczke i nie wiedzialam skad :/ teraz cos czuje ze to wina tych tabletek. konczy mi sie pierwsze opakowanie i nie wiem czy zamienic je na jakies inne tabsy. nigdy wczesniej nie bralam zadnych. pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×