Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

hmm mam pewien dylemat, i prosiłabym o jaka rade Więc zaczęłam brać Sylvie20 o 23.. i nie wzięłam tej nieszczęsnej czwartej w kolejności tabletki(ze względu na te bóle, jak pisałam wcześniej).. Następnego dnia, jak wróciłam od lekarza, dostęp do nich miałam dopiero mniej więcej pare minut po godzinie 12 czyli troszke ponad 13h.. zażyłam ją, a następnie brałam tabletki o stałej porze. Dziś mam zażyć dziewiątą w kolejności tabletke. I pytanie.. Czy tabletki działają w ogóle teraz, czy dopiero zacznął prawidłowo działać po 7dniowej przerwie i przy następnym opakowaniu? i pytanie drugie.. choć troche głupie..bo jeśli odbył sie stosunek, tylko , ze jeszcze przed okresem.. i przed w ogóle braniem tabletek.. to nic nie grozi? bo w sumie to była końcówka starego cyklu.. potem był normalnie okres, 1dnia zaczęłam brac tabletki.. Naczytałam się różnych wypowiedzi na roznych forach i teraz sama nie wiem.. :( Pomózcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.ldz.
Ja zaczynam 3 opakowanie. Niby wszystko ok :) ale czasem mam bóle w dole brzucha, na początku nudności miałam.. Najgorsze jest to że przytyłam :( wszystkie tu dziewczyny chudniecie a ja wręcz przeciwnie a nie jem więcej.. plusem jest też cena u mnie w mieście 19 zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka..a
Nie polecam, stosowałam 4 mc i prztyłam 9kg których zrzucic nie moge teraz lekarz przepisał mi novynette, powracajac do sylvie mimo zapewnien producenta, miałam rozne objawy ktore zbagatelizowalam poczawszy od czestych bóli głowy po kłopoty z widzeniem, bóle podbrzusza, rozdraznienie, wyjątkowo zaostrzony apetyt nigdy tyle nie jadłam :( (nawet gdy przeszłam na diete waga nie drgnela i tak pozostało. Rozczarowałam się tymi tabletkami, a zaczynałam je brac pełna entuzjazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia___85
I ja też zmieniam Sylvie 20, za tydzień do gina i już nie chcę tych tabsów. Biorę je od 5 miesięcy. Jak już plamienia ustały to teraz wystąpiło krwawienie i to dość obfite mimo, że miałam w opakowaniu jeszcze 2 tabletki. Przytyłam 4 kg- dopiero 2 tygodnie temu stanęłam na wagę- trzeba było wcześniej zwracać uwagę na objawy... Nie wspomnę o tym, że czasem mam wahania nastroju jak sinusoida. No i suchość... Fakt, trądziku nie mam ale to za mało, żeby się dalej męczyć. Ale wiadomo- tabsy to sprawa indywidualna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od wczoraj nie biorę
wzielam 4 tabletki i mam straszne zawroty głowy, duszności i kołatanie serca. Chodze jak pijana i nie wiem co mam robic bo do cholery kiedy mi to przejdzie. Do dupy z sylvie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvie 20
Cześć dziewczyny. Ja zacznę brać te tabletki za 2 tygodnie, nigdy wcześniej nie stosowałam tabletek antykoncepcyjnych. Boję się tych wszystkich skutków ubocznych, no może poza przytyciem - przydałoby mi się kilka kg więcej. Martwi mnie jednak to, że moja ginekolog nie zaleciła mi żadnych badań, aby dobrać odpowiednie tabletki, tylko od razu przepisała sylvie. Chodzę prywatnie, więc za badania i tak bym płaciła. Czytałam na forum, że są one bardzo ważne. Czy bez tych badań można brać tabletki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia___85
Można, tylko niekoniecznie będą one dobrze dobrane. Np. ja nie miałam badań i teraz idę w środę do gina zmienić. Bo mimo prawie pół roku brania mam skutki uboczne, o których już pisałam w poście wyżej. Ale może dla Ciebie akurat sylvie będą odpowiednie :) Nic się n ie martw. Ale jak skutki uboczne po 3 miesiącach nie miną (bo tyle mniej więcej organizm się przyzwyczaja) idź do gina po zmianę i nie czekaj jak ja, bo nie ma sensu się męczyć :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie bardzo sie cieszę że macie takie opinnie na temat tych tabletek ja też w łaśnie zaczełam ich używać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cieszę się że macie taką opinnię na temat tego leku bo ja też właśnie zaczełam brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cieszę się że macie taką opinnię na temat tego leku bo ja też właśnie zaczełam brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa18
ja zaczynam brać od dzisiaj. oby skutki ubocze mnie ominęły... 3majcie się dzielne dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżemka
do sylvie 20-badania to robia chyba jedne na milion pacjentek:P niestety hih ja schudlam po sylvie 20 i sie bardzo z tego ciesze bo po cilescie 10 kg przytylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiaczek
hej ja biorę Sylvie 20 trzeci miesiąc i jest ok wcześniej brałam Harmonet ale żle się czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiaczek
DO DŻEMKA MASZ RACJE JA TEŻ NIE MIAŁAM ŻADNYCH BADAŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DŻEMKA. A miałaś jakieś skutki uboczne przy sylvie? Ja brałam trzy tyg i teraz mam przerwę tygodniową ale przy tym pierwszym opakowaniu to krwawiłam dwa tyg ponad;( taraz jest niby ok ale przytyłam;(( Podobno do trzych mies powinien organizm zaakceptować te tabletki ale się boję, że będę wyglądać jak wieloryb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemka
bolały mnie jajniki i to dość długo chyba z 3 opakowania i czasem mnie troche pobolą ale coraz rzadziej i na samym początku często mnie głowa bolała teraz biore 5 opakowanie i nie mam już skutków ubocznych. Krwawien wogole nie mialam tylko te okresowe w przerwie od tabletek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grocha
A te krwawienia okresowe mials zawsze takie same bo ja mam raz 2 dni raz 4 i nie wiem czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinacoladaa
Jestem po 5 tabletce. Zero skutków ubocznych. Jedynie to chwilowe zmiany nastrojów. Raz potrafię się śmiać a parę sekund potem wybucham głośnym płaczem. Mam nadzieje że się to unormuje. Bo jest to uciążliwe dla osób ze mną przebywających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieta
Ja jestem własnie po pierwszym opakowaniu, przez dwa tygodnie mialam plamienia, a pozniej 2 dniowy dośc mocny i bolesny okres. Podsumowując, ostatni miesiąc, to była jakaś masakra, ciągłe bóle głowy, spuchniete łydki, straszny humor, ciągle płacz i zdenerwowanie, waga chyba w porządku, raczej nie utyłam, ani tez nie schudłam...niestety musze brac drugie opakowanie...:/ mam nadzieje, ze troche lepiej przejdę kolejny miesiąc, a lekarz raczy wymienić to cholerstwo. Co do badań, to miałam robione badania, a lekarka nawet na nie nie spojrzała;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyłam pierwsze opakowanie.. pomijając cholerne bóle łydek i jajników z początku oraz huśtawek nastroju, było spoko. Choć wydaje mi sie , ze przytyłam ;/ ogólnie to dziś jeszcze zaczęły boleć mnie piersi.. dość mocno:( :( mam nadzieje, ze nie zaczął rosnąć bo to byłaby jakas masakra już.. nie chce wiekszych niż moje nieszczęsne D... ;/ krwawień ani plamień nie miałam... no zobaczymy co to będzie dalej...mam nadzieje, ze lepiej.. choc cały czas mam wrazenie, ze cos mi sie pochrzani w organizmie przez te pigułki.. hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jestem z innej gliny ulepiona, bo przyjmując sylvie20 ani nie miałam krwawień, bóli łydek :D czy też innych skutków ubocznych. Przecież te tabletki mają tak maleńkie dawki hormonów, że wydawać by się mogło, ze nie są w stanie zaszkodzić.... Ciekawa jestem jakbyście zareagowały np. na Diane..... tam to jest dopiero końska dawka hormonów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam, ja biore te tebletki od 13dni i jakies 3dni temu wystapily u mnie mdlosci. wymiotowwalam cala noc i od tamtej pory zle sie czuje, nie moge palic, a co gorsza odrzuca mnie od jedzenia. powiedzcie mi co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiaczek
DO niezadowolonaa hej:)najlepiej zgłoś się do lekarza to przepisze Tobie inne tabletki ja tak zrobiłam i jest teraz wszystko ok szkoda się męczyć.Możesz tez odczekać troszkę być organizm się przyzwyczai pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiaczek
hej laseczki ja miałam plamienia około dwóch tygodni poszłam do lekarza a on powiedział że organizm się przyzwyczaja i minęło biorę już czwarte opakowanie i jest ok plamienia ustały więc bez paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompujrap
hej dziewczyny od dwóch tygodni biorę sylvie 20 i kiepsko sie czuje najgorsze są dla mnie zmiany nastroju , agresywność:))))masakra nie radze sobie z tym ciągle się wściekam:)a przy tym czuje się jakaś spuchnięta i gruba (chociaż przy 169 ważę 56)skoncze te tabletki i zobacze co dalej:))))))bo nie za bardzo sobie z tym radze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jul
Ja właśnie zaczęłam drugie opakowanie. W sumie nie mogę narzekać, bo okres mi się uregulował, brzuch nie boli, cera lepsza... Jedynym minusem jest plamienie, miałam podczas pierwszego opakowania i teraz przy 8 tabletce drugiego znowu się pojawiło. Trochę mnie to niepokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris2008
do Jul: spokojnie, niech Cię to nie niepokoi. Ja miałam podobnie. Też jestem przy drugim opakowaniu i miałam plamienia przez 3 dni i przeszło i jest ok. za to przy pierwszym opakowaniu okres trwał 13 dni! U mnie sylvie 20 działa ok. tylko na początku drugiego opakowania miałam słabe bóle głowy i mdłości ale przeszło.Póki co organizm ma 3 miechy żeby się przyzwyczaić. Trzeba tylko uważac na drętwienia i wysokie cisnienie krwi. Ja miałam tak przy plastrach Evry i trzeba bylo to szybko odstawić bo w grę wchodziła niewydolność krążeniowa-dlatego moja gin przepisała mi Sylvie20 bo mają jedną z najmniejszych dawek hormonów. Jak na razie jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczęta:) Mam problem i zastanwaiam się co zrobic...zaczęłam brać Silvie 30 5 dni temu i od razu drastycznie pogorszyla mi sie cera...dodam, iz mam niedoczynnosc tarczycy i polowe mojego zycia meczyl mnie tradzik, z którym nie moglam sobie poradzic, w ostatnich miesiacach cera mi sie poprawila dzieki leczeniu u endokrynologa...a teraz w momencie kiedy rozpoczelam brac te tabletki koszmar powraca...oczywiscie ginekolog wiedzial o mojej chorobie tarczycy i twierdzil, iz te tabletki beda najodpowiedniejsze, tylko zazwyczaj "najodpowiedniejsze" sa te, za które lekarze otrzymuja bonusy od firm produkujacych owe lekarstwa...rece mi opadaja...cala twarz mnie boli...myslicie, ze nie powinnam zazywac ich dalek? Prosze o rade... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompujrap
zostały mi 4 tabletki pierwszego opakowania i muszę przyznać że nastrój się poprawił:)i już niczego nie odczuwam:)libido sie zwiększyło:) ale niestety mam takie straszne krosty na szyj normalnie takie ropne bolocę.czy ktoś miał tak samo???i plecy mi wysypało strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvie 20
Mi też wyskoczyły krosty na dekoldzie, szyi i łopatkach. Innych efektów ubocznych nie mam, żadnego krwawienia itp. To są moje pierwsze tabletki i troche się obawiam czy to oby na pewno działa hehe... Niby ginekolog mówiła, że tak ale i tak mam obawy, że zajde w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×