Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość Lisoa
Witam po pierwszym opakowaniu mialam 2 dniowy okres, a po nastepnych opakowaniach juz normalny ok 5 dni. Jedyna wada sa czeste bóle glowy,a ostatnio nawet zdarzaja mi sie bole żył w nogach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalenstwo
jutro zaczynam 4 opakowanie... nie wiem po co... wszystko mnie drazni, glowa pęka. cycki nie rosną a na dodatek wybuchy płaczu. :/ po kazdym opakowaniu dwa dni przerwy i okres ktory trwa -3-4dni lekki i bezbolesny - jedyny plus tabletek sylvie20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busssa
Dzisiaj dostałam od swojego lekarza Sylvie 30. Wcześniej brałam Yasminelle, ale nie byłam zadowolona. Czy któraś brała Sylvie 30, jak reagujecie na te tabletki? Nie chciałabym przytyć, czytałam w skutkach ubocznych że może pojawić się trądzik i zmiany skórne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska666
ja mam pytanie, w przerwie w stosowaniu tych tabletek można się kochac??? nie moge sie doczytac na ulotce, a nie chcemy miec kolejnej pociechy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamba karamba
można, tylko musisz po przerwie 8 dnia zacząc kolejne opakowaie pigułek inaczej stosunki będą niezabezpieczone. W ulotce jest napewno napisane, poczytaj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Marchewa
Hello, jak widzę od kilku dni nie ma tu nikogo, ja wkrótce skończę brać 3 opakowanie sylvie 20 i nie wiem co robić dalej.Zdecydowanie tabletki te działają na mnie najlepiej spośród wszystkich, które do tej pory brałam, ale to nie oznacza że czuję się komfortowo. Strasznie bolą mnie piersi, nieustannie, mam lekką depresję i niestety brak apetytu.Zastanawiam się nad Depo, ale nie wiem czy to nie będzie dla mnie zabójcze?Skoro po tak zachwalanych tu tabsach czuję się średnio...pomóżcie girls...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmagdax
po pierwszym opakowaniu mogę rzec, iż nie spadło mi libido! ;) cera jakby chciała sie poprawić tylko na razie tej poprawy nie wiadać, chociaż jest bardzeij na plus niz minus. nie jestem senna anie rozdrażniona. chociaż pewnie jeszcze wszystko przede mną ;) oby nie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. biore juz trzecie opakowanie sylvie 20 i szczerze powiem ze w zyciu nie mialam po innych hormonach tak tragicznej cery jak teraz po sylvie.. masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasienkaS
Ja biorę je już prawie rok i również polecam. nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, nie przytyłam i również moja cera się poprawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieta
heeej, dziś pani ginekolog przypisała mi sylvie 20, to moje pierwsze tabsy i tak czytając te mieszane opinie, mam mieszane uczucia... jednego czego się boję, to przytycia i pogorszenia cery, ale to dopiero się okaże jak na nie zareaguję. Mój Poprzedni ginekolog polecał mi yasminelle, ale są one drogie, sylvie są o połowę tańsze, wiec jest juz jeden plusik. Moja siostra zazywała przez dwa miesiące te tabsy i miałą poo nich straszne bóle głowy i libido poniżej zera, pozniej zaczęła brac yasminelle i po nich czuje sie fantastycznie. Ja mam byc moze podobny organizm i zareaguje on tak jak organizm siostry...lecz miejmy nadzieje, ze tabletki dobrze się przyjma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka na maksa
ja chyba zaczne jak schudnac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka na maksa
ja chyba zaczne jak schudnac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka na maksa
ja chyba zaczne jak schudnac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam takie pytanie : dzisiaj w pierwszy dzien miesiaczki wziełam pierwsza tabletke anty. Sylvie20 i czy juz na nastepny dzien moge sie kochac bez mechanicznego zabezpieczenia? czy te tabsy zaczynaja dzialac od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia91
wydaje mi się że powinnaś... przynajmniej przy mecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2090
Po jakim czasie zaczynaja dzialac?;> Mam na mysli kiedy moge bez zabezpieczenia uprawiac po nich seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka na maksa
kasia przeczytaj ulotke to nie boli a jest tam WSZYSTKO napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2090
A ciezko Ci odpowiedziec? Gdybym gdzies nie zapodziala tej ulotki to na pewno bym przeczytala;) Liczylam na pomoc,widocznie nie na tym forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia91
wydaje mi się, że jeżeli pierwszy raz bierzesz tabletki anty to 7dni musisz stosować mechaniczne metody. Jeżeli już brałaś, to 1dzień. ewentualnie wejdz na strone symphara i tam powinna być ulotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemka
na TYM forum mowilismy juz o tym 10 razy jak bys przeczytala to bys wiedziala ze zabezpieczona jestes od 1 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrogirl
zastanawiam sie nad jedną rzeczą..dużo dziewczyn pisało tutaj że po tych tabletkach schudło inne pisały przy okazji że urosły im piersi.. tylko że jak spada masa ciała to zazwyczaj najpierw 'cycki chudną' .. moze mi ktoras rozwiac wątpliwości bo nie chcialabym schudnąc kosztem moich piersi :P biore novynette od 7 miesiecy ale zamierzam je zmienic na sylvie 20 bo mimo antykoncepcji mam okres bardziej obfity niż kiedy nie brałam tabletek i pani ginekolog powiedzila ze to nie jest normalne bo tabletki powinny zmniejszac krwawienie..i w sumie to druga rzecz nad ktora sie zastanawiam to to ze sklad novynette i sylvie2o rozni sie iloscia progestagenu ( sylvie ma ich mniej o polowe 0,075gestodenu a novynette 0,15dezogestrelu) i skoro sylvie ma go mniej to czy dzialanie tych tabletek nie bedzie jeszcze bardziej oslabione? bylabym wdzieczna za odpowiedz rozwiewająca moje wątpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona1818
Czy biorac te tabletki w wieku 18lat mozna palic papierosy?;> W ulotce pisze ze kobiety po 35 roku zycia powinny rzucic... a co z tymi ponizej 35?;P Jak nie rzuce palenia to tabletki beda dzialaly gorzej?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoshi123
Ilona1818 rozmawiałam na ten temat z moim ginekologiem. Mam 21 lat i pale papierosy powiedział mi że przy stosowaniu doustnej antykoncepcji osoba paląca papierosy powinna pić dużo wody. Ja pije przynajmniej 1,5 l dziennie więc się nie martwię. Lekarz przepisał mi sylvie 20 przerzuciłam się na nie z Evry bo plastry były za drogie. Czekam teraz na okres i zobaczymy jak się będą spisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona1818
Dziekuje bardzo za informacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzisiaj zaczynam pierwsze opakowanie ale Wasze opinie podniosly mnie na duchu. Wczesniej bralam Yasminelle ale przytylam po nich, zmienilam na plastry Evra ale bylo jeszcze gorzej, caly czas ryczalam i po tym stwierdzialam ze nigdy wiecej zadnej hormonalnej antykoncepcji. Ale jak sie pozniej okazalo rozregulowal mi sie cykl i zaczelam miec cykle po 50-60 dni takze masakra;/ po serii badan hormonalnych okazalo sie ze lekarstwem beda tylko tabletki. Powiedzialam lekarce o moich obawach i ona przepisala mi Sylvie 20. Powiedziala ze to są nowe niedorogie tabletki i mam zobaczyc jak sie bede po nich czula. Mam nadzieje ze dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Marchewa
Zaczęłam brać 4te opakowanie...no i zauważyłam, że puchną mi dłonie no i mam tez na nich dziwne krostki...czy któraś z Was ma po nich podobnie?I czy istotnie skuteczność ich jest mniejsza jeśli maja mniejsza zawartość hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemka
skutecznosc nie jest mniejsza jest taka sama, mi nic nie puchlo bylo mi niedobrze i jajniki mnie bolaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Marchewa
Dzieki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieta
Dziś zażyłam 6. tabletkę i 6 dzień boli mnie brzuch jak w trakcie miesiączki, poza tym okres miałam co drugi dzień, strasznie dziwne. Na razie o jakichkolwiek skutkach ubocznych rzec nic nie mogę, ale czuje się przez ostatnie dni dziwnie ospała..:/ okres "testowania" ma trwac dwa miesiace i po tym czasie mam isc do pani ginekolog na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grocha
ja koncze 5 opakowanie rece i nogi czasem mi puchna a na dodatek teraz pojawiły sie plamienia chyba jest jednak cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×