Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bobasinska

SYLVIE 20* wasze opinie?

Polecane posty

Gość Adrianna007
Ja akurat biorę sylvie 30, drugie opakowanie dopiero. Po pierwszym miesiączka pojawiła mi się po czterech dniach - troche strachu bylo. Z tego co zauwazylam na poczatku strasznie chudłam zaś piersi mi się powiększaly. W tym momencie waga mi stanęła a piersi nadal albo urosły albo zabrzmiały. Ogólnie dobrze się po nich czuje, miałam jeden dzień taki z brakiem sil na wstanie ALE bol głowy mam co dwa, trzy dni i żadne tabletki nic nie dają. Ja osłonowo biorę Lacibios Femina - u mnie w aptece jest po 16zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie Sylvia 20 od uczciwych osób. Wysyłka ze sprawdzenie zawartości. Proszę o kontakt izunia1225@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny mam takie pytanie. Biorąc 6 opakowanie tabletek sylvie 20 kochalam sie 19 dnia cyklu z chłopakiem bez dodatkowych zabezpieczeń. Teraz zaczęłam brać kolejne opakowanie i nieczuje sie najlepiej- nudności bóle piersi bóle głowy. Czy to moze byc ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny mam poważne obawy ponieważ od jakiegos tygodnia zaczęłam zażywać tabletki Sylvie 20, gdzie przed tym w Mój dzień owulacyjny wspolzylam z chłopakiem . Dostałam niby @ wiec zaczęłam je brac ale była bardzo skąpa po czym uznałam, że się zakończyła. Minęło zaledwie 12h i znowu mam bardzo skąpe krwawienie. Co to może oznaczać ? Mogę być w ciąży czy poprostu tabletki mi nie służą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu zrobiłabym test ciążowy, jeśli wyjdzie negatywny zrób po tygodniu ponownie oczywiście tabletki biorąc cały czas nie przerywaj. Jeśli test wyjdzie negatywnie to znaczy ze twój organizm tak reaguje na tabletki. Musi się przyzwyczaić, daj mu czasu. A jeżeli wyjdzie pozytywny test to znak że zaszłas zanim zaczęła brać antykoncepcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope1234
Sylvie 20 to były moje pierwsze tabletki, stosowałam je przez 1,5 roku z 3 msc przerwą. Zmieniłam je na Naraye, po tym jak zaczęły boleć mnie piersi, jajniki i 3 razy w ciągu miesiąca miałam straszną opryszczkę na ustach. Naraye brałam ok. 0,5 roku i niestety zmieniam je z powrotem na Sylvie, gdyż od 4 miesiecy męczę się z infekcjami intymnymi i suchościa pochwy. Mam nadzieję, że po Sylvie teraz będę się czuła tak, jak na początku ich brania, czyli bardzo dobrze ;) Jak nie, to poproszę o zmianę na jeszcze inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patpat
Cześć dziewczyny. Jakoś na dniach wezmę swoją pierwszą tabletkę Silvie 20. Będzie to moja pierwsza doustna antykoncepcja. Strasznie się boję. Gdyby ktoś mógł odpowiedzieć na parę moich pytań byłabym bardzo wdzięczna. :) Przeczytałam na forum że pojawiają się wypryski i bóle głowy, wiem że nie u każdego może to wystąpić ale czy to często się pojawia. Po drugie, czy stosując doustną antykoncepcje muszę się jeszcze dodatkowo zabezpieczać? wiem, że w pierwszych dniach to jest oczywiste. Chodzi mi głównie o dłuższe branie tabletek. Czy zabezpieczacie się dodatkowo? I czy możliwe jest, że przy braniu tabletek bez dodatkowych zabezpieczeń zajdę w ciąże? Gdyby ktoś by mi odpowiedział, uspokoił mnie byłabym na prawdę wdzięczna :) Pozdrawiam !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Jakoś na dniach wezmę swoją pierwszą tabletkę Silvie 20. Będzie to moja pierwsza doustna antykoncepcja. Strasznie się boję. Gdyby ktoś mógł odpowiedzieć na parę moich pytań byłabym bardzo wdzięczna. usmiech.gif Przeczytałam na forum że pojawiają się wypryski i bóle głowy, wiem że nie u każdego może to wystąpić ale czy to często się pojawia. Po drugie, czy stosując doustną antykoncepcje muszę się jeszcze dodatkowo zabezpieczać? wiem, że w pierwszych dniach to jest oczywiste. Chodzi mi głównie o dłuższe branie tabletek. Czy zabezpieczacie się dodatkowo? I czy możliwe jest, że przy braniu tabletek bez dodatkowych zabezpieczeń zajdę w ciąże? Gdyby ktoś by mi odpowiedział, uspokoił mnie byłabym na prawdę wdzięczna usmiech.gif Pozdrawiam !! usmiech.gif Witaj, już Ci odpowiadam na Twoje nurtujące pytania:)Wypryski występują u nielicznych kobiet. Nie masz czym się przejmować. A biorąc tabletki masz niewielkie ryzyko zajścia w ciąże oczywiście jesli będziesz brać regularnie czyli pod godzine i codziennie. Nie musisz się dodatkowo zabezpieczać. Ja juz stosuje antykoncepcję 10 lat i zdażało mi się zapomnieć ale nigdy przez ten okres nie zaszłam w ciążę. Pamiętaj jeśli bierzesz antykoncepcę staraj się nie nadużywać alkoholu bo alkohol osłabia działanie tabletek. oraz niektóre antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patpat
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Skoro trafiłam na kogoś rzetelnego i znającego się na temacie to w sumie mam jeszcze kilka pytań. Chodzi o tabletki, tzn miedzy innymi na ból głowy. Czy mogę je normalnie brać czy raczej unikać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci tak. Spokojnie możesz brać ale jeśli się obawiasz zapytaj swojego lekarza. Napewno powie Ci to samo. BO WIADOMO ,ŻE CZASEM GŁOWA MOŻE BOLEĆ TAK. Więc nie jest uniknione ,ze w tym czasie nie będziesz brać tabletek anty. Mnie już głowa boli codziennie od 3 lat w sumie się już do tego przyzwyczaiłam staram nie łykać tabletek codzień. ale jak już nie wytrzymuje to biore. Ja przeważnie mam Apap lub Ibuprom. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobitki :) mam pytanko,biorę po raz pierwszy w życiu anty a mam już 41 lat hihi....kurcze i mnie irytuje to,ze mam długo plamienia :( :( a biorę już 11-ta tabletkę....i jak tu uprawiać sex z partnerem....czytam opinie to plamienia mogą być i dwa m-ce kutwa to przeca facet nie będzie czekał aż tyle :P ale i dla mnie to jest nie komfortowe .... a tak na razie jest ok,nie mam żadnych skutków ubocznych....no a są kobietki które wgl nie maja żadnych plamień i od czego to zależy ? :( a co do badań nad hormonami to fakt,każdy ginekolog powinien zrobić badanie na poziom hormonów a potem przepisać anty,ale niestety takie badanie jest bardzo drogie i lekarze prze pisują takie jakie są w miarę dobre wgł ich uznania albo ci spasuje albo nie....będę wdzięczna za odp.....ot na stare lata chce mi sie bawić w anty hihi...no ale po 7 latach,życia w celibacie jest strach ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kobitki:) mam pytanko?czy to jest normalne,biore po raz pierwszy anty i miałam plamienia na poczatku mocniejsze z zbiegiem dni sie robiły słabsze a nawet juz zanikły.Adzis biore ostania tab i miałam czekać 7 dni na okres a tu dzis pojawiła sie krew :( i teraz nieiwiem czy to normalne czy co...... prosze i czekam na szysza odp.bo nieiwem czy czekac i zaczac łykac nowe opakowanie czy poczekas az minie okres i isc do lekarza ,wsumie i tam bym szła bo na kontrole i po nastepne opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patpat
jak we wcześniejszym poście napisałam ze na kilka dni wezmę swoją pierwszą tabletkę tak już jestem po pierwszym opakowaniu. dostałam miesiączkę normalnie i 3 dniu po odstawieniu ale trwała ona nie całe 3 dni, czy to normalne? moje wcześniejsze miesiączki trwały ok 6 dni, oczywiście gdy nie brałam tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj patpat :) ja miałam tak samo po odtawieniu ost.tabletki dostałam okres po trzech dniach(pon) i tez miałam trzy dni ale nadal jeszcze plamię :/ kutwa a w sobote zaczynam nowe opakowanie.... i jestem ciekawa czy nadal bede plamić..bo przy pierwszym opakowniu plamiłam do samego końca :/ jedynie były trzy dni czyste dopóki nie dostałam okres..... i tez sie pytałam jak długo można plamić ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olafek1 Nie bedziesz krwawic przy nastepnym opakowaniu, pomimo, ze masz jeszcze okres "nagle przejdzie". Ja sylvie zmienilam bo niby dobrze sie czulam ale bylam spuchnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalala25
Hem wydam tabletki Sylvie 20. Kontakt olica1990@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę właśnie drugie opakowanie i znikają mi plamki po trądziku. Oprócz tego zauważyłam większy apetyt, ale stale kontroluję swoją wagę i nie przytyłam nawet pół kilograma. Ogólnie nie występują skutki uboczne, wahania nastroju mam jedynie przed okresem. A co do plamień i krwawien. Pytałam o to ginekologa i dowiedziałam się, że przy pierwszych 2-3 opakowaniach to zupełnie normalne. Tabletki są dosyć tanie i godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ela
witam sprzedam 4 opakowania tabletek sylvie 20 termin ważności kwiecień 2018.info na adres:elcia986@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Dziewczyny jak szybko skończyło się u was krwawienie od momentu rozpczęcia brania Sylvie ? Dzisiaj wzięłam 3cią tabletkę, mam pierwszy raz w życiu taki obfity okres O.o zastanawiam się, czy w ogóle na mnie działaja. W ogóle po poczytaniu opinii w necie to jestem zdziwiona, że lekarka przepisała mi akurat sylvie 20 - jestem po dwóch ciążach, to jest co prawda moja pierwsza natykoncepcja hormonalna, ale boję się, że to jest zbyt mała dawka hormonów jak dla mnie, bo nie czuję nic kompletnie, a jeszcze ten okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety nie jestem zadowolona :-( mój organizm ewidentnie ich nie toleruje pojawiła mi się brzydka wysypka na ciele i gdy tylko je brałam mój organizm reagował na nie permanentną biegunką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je biore już spory czas i musiałam w końcu zmienić bo okropnie po nich przytyłam. Od poniedziałku przerzucam sie na Belara i jestem ciekawa jak to z nimi będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Potrzebuję porady, może któraś z Was miała już taką sytuację. Otóż byłam wczoraj u ginekologa, ponieważ chcę opóźnić sobie okres, przepisała mi tabletki Sylvie 30 i kazała brać tyle czasu po 1 tabletce dziennie dopóki nie będę chciała, aby krwawienie wystąpiło. Pierwszą tabletkę wzięłam wczoraj o 20, no i tu pojawia się problem.. koło godziny 2 w nocy obudziłam się, ponieważ chciało mi się wymiotować... I później w nocy jeszcze kilka razy. Jestem pewna, że wymioty te były spowodowane wzięciem tabletki, dodam że w ulotce w objawach niepożądanych rzadko występujących pojawiają się wymioty.. Dodam, że nigdy wcześniej nie brałam żadnych tabletek anty Piszę tutaj, ponieważ moja Pani ginekolog dopiero będzie przyjmowała w poniedziałek, a ja nie wiem, czy mam dziś brać kolejną tabletkę, boję się, że znowu będzie mnie męczyło wymiotowanie w nocy... Może miała z Was któraś taką sytuację? :-( Bardzo liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak : wez dzisiaj te pigulke, zobaczysz czy znowu Cie bedzie męczyc. Ale wątpie ze to spowodowane dopier (!) pierwsza pigułką anty. Może coś zjadłaś ? Ja pamietam jak bralam te pigulki pierwszy raz to bylam zalamana i tez zaczelam sie troche zle czuć, ale mysle ze u mnie to kwestia po prostu paniki i tyle. Nie wiem jak u Ciebie, ja bym wzięła. Spróbuj ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupię
odkupie opakowanie tabletek sylvie20 proszę pisać jeśli ma ktoś do sprzedania cichanun93@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Czy jest to jakiś problem jeżeli sie pomyliłam i zrobiłam 6-dniowa przerwę zamiast 7? Wydaje mi się że problem byłby gdybym wzięła tabletkę później a nie wcześniej, no ale wolałabym się upewnić. Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Sprzedam 2 op tabletek Sylvie 20, nowe, prosto z apteki, oryginalnie zapakowane. Wysyłka 50zł - 2 op Odbiór osobisty 40zł - 2 op (Warszawa) Kontakt - tel 884 984 714 @ karolina_3218@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie! Może panikuję i chciałabym to zweryfikować. Biorę Sylvie 20 od 8 dni i odczuwam skutki uboczne tj. miesiączka przez 7 dni (zawsze mialam ok5) i do tej pory mam plamienie. Plus ewidentnie zatrzymanie wody/ waga w górę. Czy to minie za jakiś czas? Na jak długo uzbroić się w cierpliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×