Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość kala83
Hej dziewczynki Nie było mnie wczoraj bo zrobiliśmy sobie z mężulkiem dzień bez komputera a poza tym miałam owu więc były intensywne staranka. mam nadzieję że coś z nich będzie. Widzę że nasze forum się rozrasta. Któraś z was pisała że zaczyna brać oeparol inaczej olej z wiesiołka, powiem wam że ja biorę od dwóch cykli i naprawdę poprawił mi się płodny śluz. Ważne jest żeby brać go tylko do owulacji bo może wywoływać skurcze zagrażające ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm oczywsce ze jestesmy piekne, grunt to miec wspanalego meza ktory zawsze bedze nas wpieral,najlepej oboje nawzajem, mam kolezanke ktora bardzo po ciazy przytyla, ale duza wina jest w niej samej bo mowila mi ze jadla nawet o 12 w nocy bo np. maz tak wrcal wiec tez zjadla normalny obad o tej porze , w tym sek ze ten jej maz tez jej bardzo dokucza , nawet na takim grilu bylam(nie tylko ja) jak powiedzial \'niezryj tyle , bo juz jak swinia wygladasz\':O:O:O:Omoj maz spojrzal na mnie ja na niego i az dreszcze mi przeszly, po tym calym incydencie rozmawialam z nia, przykro jest jej strasznie, maz kupil jej nawet rowerek tyle ze ma typowego lenia,i powiem wam szczerze ze jakos malo sie tym przejela,, ja to bym sie na swoim strasznie zawiodla gdyby tak mne ponizyl przy znajomych a potem kopla w tylek ehh a na konec ryczalabym na bank:( moj maz wie ze z niego dupek a mi samej tez kaze przytyc:) jak to mowi uwielbia mieciutkie cialkoo, oj chyba musze bardziej doceniac mojego mezaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
pewnie można go kupić za granicą tylko problem z tym jak o niego spytać w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
Powiem szczerze że ja do szczuplaczków nie należę ale nigdy nie usłyszałam od mojego męża tego typu słów. Nawet sobie tego nie wyobrażam. wazka85 facet twojej koleżanki to po prostu palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
czesc wszystkim:-) dziewczynki, angielska nazwa tego wiesiolka to evening primrose:-) kurcze rzeczywiscie ten koles jest okropny - jeeej nie chcialabym miec takiego meza... powinien pewnie na siebie najpierw spojrzec i od siebie zaczac krytyke... jak ta biedna dziewczyna musiala sie czuc... palant palant palant. macie racje. kala, super ze zrobiliscie sobie dzien bez kompa, ale z drugiej strony nie bylo cie z nami wiec juz nie tak super:P ;) bibi2266 baw sie dobrze kochana, wypoczywaj duzo i wracaj z fajnymi wrazeniami - tak zebys mogla nam opowiedziec:-) twoja mamcia ma racje, tak czesto jest ze czlowiek rezugnuje poddaje sie a tu nagle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ale sie tu od wczoraj dzialo;) widze ze matrwicie sie waga w ciazy - nie zaprzatajcie sobie tym glowy - ja zrzucilam szybko to co mi przybylo i to zupelnie nieswiadomie, nie odchudzalam sie:-D bedzie dobrze, zreszta nie to bedzie dla was wtedy najwazniejsze:) piszecie o swoich mezczyznach takie dobre rzeczy ze az sie zastanawiam czy to sa faceci idealni??? :P a tak na powaznie to ja bym chyba mojemu mezowi strzelila gdyby cos takiego powiedzial przy gosciach... co za palant!!!!! przyszla wlasnie moja mama, bede z wami za jakas godzinke mam nadzieje ze ktos jesscze bedzie na forum:-) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestescie jeszcze na forum? przyszla moja mama i wiecie co odwalila? wlozyla w sloik wisnie i chciala to zagotowac. kiedy wyciagala z wrzatku sloik trzasnal - cala kuchnia jeste teraz w kolorze wisniowym, sciany, firanki, sufit... jezu jakie szczescie ze to szklo nie powlazilo mamie w skore ani w OCZY!!! bo jeden kawalek miala pod okiem... jak mi o tym mowila to sie trzeslam bo odlamni szkla byly w calej kuchni... zmykam cos zjesc teraz, trzymajcie sie kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc:-D jejku jowitka naprawde to cud ze mamie nic sie nie stalo... ale dlaczego ten sloik pekl??? cos strasznego... ja kiedys mialam taka sytuacje kiedy pieklam kurczaka - sluchajcie cymbal ze mnie, piekarnik nagrzany a ja sobie okno uchylilam... huk byl taki jakbym wysadzila blok w powietrze:P ale sie wtedy strachu najadlam... a moja tesciowej zapalil sie olej na patelni i ta zamiast wylaczyc gaz czy czyms to zagasic to leciala przez caly dom z ta patelnia i ogniem - w takich sytuacjach czlowiekowi na chwile wylacza sie logiczne myslenie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien, takich sytuacji sie nie przewidzi niestety a kiedy dzialamy pod wplywem emocji, strachu to rozne rzeczy jestesmy w stanie zrobic:P ale grunt ze w tych wszystkich przypadkach chalupa nadal cała i jak w przypadku mojej mamy - twarz tez:-D teraz sie z tego smieje, bo nic sie nie stalo, sciany sie pomaluje ale kurcze jak pomysle co mogloby sie wydarzyc.... ehhhh to zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Kurcze, jeszcze tego samego dnia, co robiłam BetaHCG (16czerwca), w nocy przyszła @, także nawet nie musiałam odbierać wyników następnego dnia:-O Cholera by to wzięła!😡 No nic, nowy cykl, nowe starania i nadzieje! ;) Oby tym razem nam wszystkim się udało! Pozdrawiam cieplutko! Wieczorkiem postaram się do Was zajrzeć 👄 STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz.. ................1 bibi ..............26......... 3........29.06..............-....................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn..........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 Brzuchatki : NICK..............WIEK.......ILOSC CYKLI....WIEK CIAZY ....MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anahita super ze sie odezwalas, kurcze znow to samo, kolejna przykra wiadomosc... ale masz racje, zawsze przychodzi nowy dzien a z nim nowe nadzieje.... musi sie udac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
dziewczynki, a szczegolnie anahita, trzeba wierzyc i nie wolno sie zalamywac. to wiemy. tylko jak to zrobic??? zeby byla na to jakas recepta. zobaczymy co nam los przyniesie i kiedy... nie myslalyscie ze moze my sobie wmawiamy, nastawiamy sie tak jakos na nie i dlatego sie nie udaje? bo ja sie przyznaje bez bicia ze czasami przed @ nie wierze ze sie udalo, wogole chyba nie wierze ze sie uda - tak jestem przyzwyczajona do porazek. a moze trzeba to olac i wmowic sobie ze juz nastepnym razem na bank bedzie ciaza??? bo jak narazie to nawet po przytulankach gadam cos w stylu ... eee, pewnie znow klapa. glupia jestem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien, nie mow tak!!! jestes madr dziewczynka, poprostu stres robi swoje i nic na to nie poradzisz. ale masz racje, zamiast narzekac trzeba sobie wmowic ze bedzie ok, uda sie. bo to jesli nie pomoze to napewno nie zaszkodzi:-) zmykam na razie kobietki, bede pozniej. buziaczki!!! szczegolnie dla anahity:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja tez uciekam i tez przeyjde pozniej:-D musze sie wziasc za sprzatanie a tak mi sie nie chce..... najpierw wypije kawke a pozniej posprzatam. a w miedzyczasie jeszcze ze 100 razy tu zajrze:P:P:P buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
dzien dobry dziewczynki:-) no nie mowcie ze nikogo nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
nooo od rana troche popisalyscie:-D bibi 2206 baw sie dobrze i szalej do woli podczas wyjazdu:) kala83 ja tez zastanawialam sie nad tym wiesiolkiem - skoro mowisz ze jest poprawa to rzeczywiscie warto. o tym wstreciuchu ktory powiedzial tak na swoja zone nie wspomne bo nie warto sie denerwowac i zuzywac klawiature na takiego dziada... jowitka, straszne to co sie stalo twojej mamie... ale dobrze ze nic jej sie nie stalo - to szklo wszedzie... anahita - mialam nadzieje ze ja bede ostatnia wsrod tych pechowych i ze nastepne dziewczynki beda sie wpisywaly w druga tabelke:-( ale to wszystko pokrecone jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale spadam , bo zaraz mnie mąż pogoni, ze zamiast na swiezym powietrzu to przed kompem siedze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
u mnie pogoda nie za ladna wiec nie wylaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
hej ja juz jestem:-) poszlam dzis zaszalec:P kupilam sobie bluzeczke hehe i letnia sukienke. nie ma to jak zakupy na poprawe humorku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
oj masz racje iga chociaz powiem ci ze ja ostanio lazilam po sklepach i kompletnie nic nie kupilam bo... nic nie bylo - tzn nic co by mi sie podobalo. albo ja jestem wybredna albo nie wiem co hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
dziewczyny cos wam napisze. nie myslcie ze sie nakrecam albo cos ale w tym cyklu dzieje sie ze mna cos nie tak - nie moge dotknac piersi!!!!!!! sluchajcie, bola jak cholera, nawet kiedy siedze wystarczy ze stanik je przcisnie lekko i nie moge wyrobic. ale to nie sutki - cale mnie bola a po bokach... bol straszny. ja nawet jak ide to czuje ten bol. ale nic poza tym, wiec nie lacze tego z ciaza bo juz nie raz sie przejechalam na tych swoich ciazowych objawach. ale co to moze byc? jaka jest tego przyczyna? hormony???? karola pamietam mowila cos o bolu piersi i dlatego myslala ze jest w ciazy a jednak @ przyszla. do @ jeszcze 7 dni a ten bol trwa juz ponad tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
igus ja nie bede cie przekonywala ze to ciaza bo nie jestem ekspertem ale napewno slyszalam ze bol piersi pojawia we wczesnej ciazy... wszystko mozliwe kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
asiula, mnie zawsze zaczynaly pobolewac na ok tydzien przed @ ale teraz to jest nie do wytrzymania, nie moge sie dotknac bo az mam lzy w oczach:-( i to juz trwa 2 tyg. moze cos niedobrego sie ze mna dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
a co do zakupow to ja nigdy nic nie kupuje jesli musze cos na sile znalezc... spontan jest najlepszy - nie szukam nic konkretnego i bahhh fajny ciuszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
IGA.POZNAN może ci hormony szaleją ale oczywiście wszystkie wolałybyśmy żeby to była ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
ja sie zaczynam obawiac ze to moze jakies zmiany hormonalne i to dlatego nie moge zajsc...:-( bo bole piersi rowniez oznaczaja zmiany hormonalne - nadmiar prolaktyny...juz chyba mam za duzo wolnego czasu, czasu na myslenie bo zaczynam swirowac:P wczoraj moja maz przytulil mnie i w pewnym momencie tak zabolalo ze mialam ochote go kopnac albo pogryźć!!! zobaczymy, jak w tym cyklu dostane @ to ide do lekarza poradzic sie od czego ten bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga:-) zobaczysz 26.06 bedziemy ci gratulowac!!! ja mialam dokladnie to samo - doslownie 2 tyg po zajsciu w ciaze mialam straszny bol piersi - nie bolaly mnie sutki - NAWALALY cale tak, ze nie moglam np skakac, chodzenie po schodach nie nalezalo do przyjemnych a pamietam ze tez unikalam przytulania (w pelnym tego slowa znaczeniu) bo jak mnie moj mezus przytulil i przycisnal reka niechcacy to mialam ochote wyc... i to byl pierwszy objaw - zero mdlosci itp...wiec trzymam kciuki:-D ja tez nie jestem ekspertem i nie chce cie absolutnie nakrecac ale wiesz... cos mam przeczucie ze ci sie udalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
dzieki dziewczynki za dobre slowa i nie bojcie sie, nie nakrecam sie, nie chce sie rozczarowac a pamietam co mowila karola dlatego czekam cierpliwie do terminu @. boje sie ze to hormony bo ja jestem ostatnio drazliwa strasznie i placzliwa:-( a i mozliwe tez ze to przeziebienie bo ja ogolnie chodze jakas rozbita - czuje jakbym miala stan podgoraczkowy, moze mnie jakas grypa rozlozy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×