Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość bibi2206
hejka wszystkim :) karola ja wczoraj miałam to samo tzn. pewnie coś w powietrzu wisiało ale jak wróciłam po 18 z pracy to tak mnie bolala głowa ze wziełam apap i lezałam, spalam do 23, a potem się umylam i poszłam znowu spać:))))))) aa co do opóźnienia to karolka mi teez się spóxniała ostatnio po tym jak przestalam stosować antykonc. i też @@@ spóźniałą sie tydzien, no co jak co ale spać to ja potrafię:D co do sukienki to była pierwsza miara więc teraz do poprawki i będzie na 30 czerwca:) ale jest ok podoba mi się nadal. sprawdzę potem to może jest jeszcze w necie ta sukienka to może link wkleję. ale humorek nie opadł po przymiarce ale tak sie bałam przed wejsciem do salonu ze chyba ok 25 min spędziłam dzwoniąc bo szłam sama tam, wiec musialam sie wygadać a to z mamą, a to z kolezanką ;):****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
bibi to super ze sukienka jest ok:-) nastepnym razem bedzie juz mniej stresu. monika, doskonale wiem co teraz czujesz... jestesmy w tej samej sytuacji z tym ze ja mialam tym razem ogromna nadzieje przez ten cholerny test... monia, trzymaj sie jakos!!! jestem z toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
dziewczyny co jest z nami nie tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no nie!!!! nawet czytanie tego ze znowu przyszla @@@ odbiera nadzieję, no nie może tak być musi któraś zaskoczyć w końcu. ja oczywiście karmię się nadzieją ze moze w tym tygodniu się udało i czekam naefekt. ale jak czytam to co piszecie to mi spadają różowe okulary i przestaję wierzyć. ja dzieczynki zaczełam mierzyć w tym cyklu temperaturę i też myslalam i mowilam kolezance ze nie dam rady ze nie jestem az tak zmobilizowana zeby codziennie i to jeszcze o tej samej porze, ale okazuje sie to nie takie uciązliwe i nawet jak nie idę do pracy to jestem wstanie włożyć ten termometr zasnąć dalej, przebudzić wyjąć i isc spać dalej... myślę ze to wazne jednak. ja zakupialm dziś jeszcze oeparol, bo może u mnie tu problem, bo ja prawie nie obserwuję tego płodnego śluzu, wiec od następnego cyklu łykam jeszcze to :/ ehhhhh smutne i wkurzające to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
karola, monikadddd - dziewczynki jak ja wam wspolczuje:-( ale nie wolno wam tak myslec, ze cos jest nie tak. wszystko jest w porzadku tylko nie wiem, moze brakuje szczescia... dziewczynki kochane, damy rade!!! wiem, ze to czekanie i rozczarowania doluja ale nie my pierwsze i nie ostatnie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
i nadziei nie mozna tracic tak jak pisze bibi:-) przeciez w koncu te starajace sie zachodza w ciaze:-) sa oczywiscie przypadki ze nie ale my do nich nie nalezymy! bierzemy sie w garsc i dzialamy dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super jestescie czytam i płacze !!:) ale jest mi lepiej ze jest ktos kto mnie rozumie i was dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz.. ................1 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 -anahita-.........33........12..........?.............Wa rszawa............0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ ....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ..............0 Monikaddd.......22........18.......17.07..........Białys tok.............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
ja tez obiecuje ze w tym miesiacu bede mierzyla tempke i obserwowala sluz. jutro ide do gina to podpytam ja o wszystko i zdam relacje na forum. bedzie dobrze. tylko niech ktoras zajdzie w ciaze kurde to bedzie jakis promyczek nadziei dla reszty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
ja tez sie poryczalam jak zobaczylam ta tabelke... ale kicha - ile my musimy przejsc no nie? monia, iga i reszta nieobecnych dziewczynek zobaczycie, uda sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
bibi kochana, tobie tez sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny siedze jeszcze na jednym topiku :) z dziewczynami od pół rolu i tam tez zadna nie mogła zajsc az tu nagle jedna zaszła to i reszta zaczeła spadc w dół tabeki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
no to ja tez:-( STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz.. ................1 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 -anahita-.........33........12..........?.............Wa rszawa............0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ ....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ..............0 Monikaddd.......22........18.......17.07..........Białys tok.............0 karola.w.........24........16........18.07.........Wrocl aw...............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz.. ................1 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 -anahita-.........33........12..........?.............Wa rszawa............0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ ....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ..............0 Monikaddd.......22........18.......17.07..........Białys tok.............0 Brzuchatki : NICK..............WIEK.......ILOSC CYKLI....WIEK CIAZY ....MIASTO Prosze sie jak najszybciej tam na dole zameldowac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
poczekajcie poczekajcie... jak sie rozpedzimy...:P jej jak ja bym chciala zeby tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
dziewuszki a moze to jest tak ze brakowalo tej drugiej czesci tabeli i wiecie... a teraz jak juz jest to musi sie udac bo co ma byc pusta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
monia ma racje, po kolei meldujemy sie ładnie... i bez wykretow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Wazka79 co do bolu porodowego to chyba nawet ostry bol zeba sie umywa ale to zalezy kto ma jaka skale bolu, mnie rwaly strasznie plecyy, maz mial masowac ale to jego masowanie tak mnie rozdraznilo ze hejjjjj, sama zaczelam sie masowac , raczej bardzo mocno trzec skoree hehe ale w tym jest dobrze ze sa takie parosekundowe przerwyy, to daje sily , bo bez przerwy iles tam godzin w tych bolach eeeeeee wazka79 tym to ty sie na razie nie martw, ja ci mowie, jesli bedziesz sie tym teraz stresowaccc to popsuje ci to cala przyjemnosc z ciazy:) zobacz ja wiem juz mnej wiecej jak co przebiegaa, oczywsce mysle o tym ale na raze daje sobie na luz, mysle tak ze dla drugiej dzidzi jestem w stanie znow to przezyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak nie ma ze sie nie udała przytulac sie ze swoimi skarbami :) My z karola teraz odpoczywamy :) od przytulanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
dziewczyny ale to bedzie odjazd zobaczyc te dwie kreseczki no nie???ja chyba oszaleje ze szczescia:P po takim okresie staran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ,,pani 'PRZYSZLA MAMA, KAMLSIEN,AAAA,IGA,JOWITA,BIBI, mace zapoczatkowac druga tabelke bo jak nieeeeeeeeee to se do was przelece hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
quick view i pre-test robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczeeeee ja to podziwiam te panie najdluzej sie starajaceee oj bardzo podziwiamm:O:O:O ja chyba kipne po tym razie w razie co jak nie wyjdzieee....miekka jestem co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
wazka jejjj bol zeba sie umywa??? o ja p.....sory ale bol zeba jest okropny... to ja tam chyba pozagryzam wszystkich dookola:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
monia masz racje, my teraz robimy przerwe a inne niech sie mecza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
no tez wazka nie ma rady nie mozesz sie narazac na zawal jakis czy cos, musisz zaskoczyc od razu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
kochane dziewczynki:* weszlam na forum i od razu mi lepiej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie pre-test ja juz nie raz robiłam i tez mi blada kreska wychodziła wiec juz nie kupuje i nie robie czekam az z 3 dni sie spózni ale od dłuzszego czasu mam taka regularna ze wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
no cos w tym jest bo ja zawsze jak wejde pogadac z wami, ponarzekac troszke czasami to od razu mi lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×