Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość lolcia52
hej kochane i jak tam wasze starania.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
monikaddd podobnie jak kamilsien przejrzałam twój topik i muszę powiedzieć że ludzie to chyba nie mają serca. Takie bzdury piszą że aż głowa boli. Najłatwiej powiedzieć wyluzuj ale trudniej to zrobić tym bardziej osobie która się długo stara. Znam to z własnego doświadczenia. Monikaddd głowa do góry, tu na szczęście są dziewczyny które cię świetnie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
czesc kobitki:-) karola, daj znac co u ciebie bo umieram z niepewnosci:P monikaddd, nie przejmuj sie takimi wpisami - ludzie sa beznadziejni niekiedy.... kala83 masz racje - monia ma nas a my jestesmy fajne babeczki:-D ps ale zescie sie rozpisaly dziewuszki... tak trzymac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
wklejam jeszcze raz tabele bo mnie w tych ostatnich nie ma:P STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Monikaddd.......22........17.......17.06..........Białys tok.............0 Asiula78..........31.........6........17.06..........Kra ków ..............0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 -anahita-.........33........12..........?.............Wa rszawa............0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ ....0 no juz jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
hej:) co tam slychac kobietki??? u mnie narazie ciiiiszaaa. @ brak ale nie nakrecam sie. jutro moze zrobie test:-) nie chce a wczesnie bo wole zobaczyc ze przyszla @ niz jedna kreske na tescie... jakos tak te testy mnie bardziej doluja...ale wciaz mam nadzieje, tyle ze nie wmawiam sobie nic i nie nastawiam sie na to ze sie udalo bo nie chce znow zlapac dola. wole pozytuwne zaskoczenie:))))) karolcia, kochana ty moja, daj zanc co u ciebie!!! ja tez umieram z niepewnosci co z toba:-) dziewczynki, ja mysle ze karola to teraz swietuje i nie ma czasu na forum:-D oby tak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
asiulek to moze ty bedziesz nastepna w drugiej czesci tabeli!!! zycze ci tego!!! a pozniej kolejno my wszystkie dziewzynki, prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
dziekuje wazka, tez bym bardzo chciala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
czesc dziewcznki, witam was w ten piekny dzien:-) zmykam popracowac ale pozniej napewno sie pojawie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
czesc iga, my to jestesmy ranne ptaszki hehe:P u mnie nadal niccc. @ nie ma ale wyskoczyly mi na twarzy pryszcze - jak co miesiac przed @ - kurde stara baba jestem a nadal sie pojawiaja:-( i ogolnie czuje sie tak jakby miala jednak przyjsc:(((( zobaczymy, dam znac. buziakkiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
ps testu nie robilam - tak jak mowie, wole popczekac na rozwoj wydarzen. no to ja tez uciekam popracowac ale tez bede pozniej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dzieczynki melduje się i ja dzis już, wczoraj cięzki dzien w pracy,uwienczony strasznym bolem głowy potem w domu, więc przespałam cały wieczór. karola czekamy na wieści, w koncu ktrorejs z nas udalo się zaskoczyć :D 3 mam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Dzis ładne słoneczko od samego rana więc czekamy na dobre wieści :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej "sistars" z forum od rana na naszym forum rozmowy i bardzo dobrze musimy sie wspierac Asiula78 może już masz w sobie fasolke:):).... trzymam kciuki zeby tak było..... ja pracuje nad tym aby mieć dzidziusia ale mam dostac dopiero 5 lipca a do tego terminu jeszcze tyle czasu..:(:( a do tego mam jakies zmiany chormonalne .. cały czas jestem podenerwowana jakies przyszczyki na twarzy mi wyskoczyłi i nie mama apetytu...:(:( buziole:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Dziewczynki wybieram się na mierzenie sukni dzisiaj, aleee się zestresowałam teraz jak pisałyscie o tych swoich doświadczeniach a raczej o tej kolezance, której nie podobała się sukienka uszyta :) Boże jak ja się teraz denerwuje :) ale może już nie będę myśleć o tym chyba. piszcie jak tam u was szczególnie te które mają termin na 17.06. chociaż wiem ze to ciezko bo ja ostatnio to się tak rozregulowąlam hormonalnie że w ogóle spóźniła mi się ponad tydzien. i też popadałam już schizę bo tu @ brak, a dwa testy wskazały mi I kreskę! ja dziś 19 dc i też czekam z niecierpliwością. mierzę w tym cyklu pierwszy raz temperaturę jeszcze niedużo z tego rozumiem ale na razie mi nie spada mam 36,87. ale nie wiem czy ta temperatura coś wskazuje. na pewno moje piersi nie są nabrzmiałe i bolące :D więc ten objaw odpada. Boże chyba znowu zaczynam wariować i wkręcać się :) a tu jeszcze z 11 dni trzeba poczekać ehhhhhh. buźki :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tyle nas w tej tabeli musi się przynajmniej kilku udać !!!!!!!! przeciez to niemożliwe zeby żadna nic. Karolka narazie ty jestes iskierką że się udaje jednak wiec nie zawiedz nas i mam nadzieję ze @ się nie pojawiła i nie pojawi ... przynajmniej w najbliżym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
ehhhh to zycie... dziewczynki ja zaczynam starania o dzidzie od nowa... mam juz dzis plamienie, a od jakiegos czasu porobilo mi sie tak, ze najpierw przez 2-3 dni plamie - na brazowawo a pozniej przychodzi @. takze dla mnie juz raczej nie ma nadziei w tym cyklu:-( ale ciekawe co z karolcią... jejku jak bym chciala zeby miala dla nas potwierdzenie o ciazy - kurcze podnioslaby nas na duchu... karola, zlituj sie, powiedz co u ciebie:P STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Monikaddd.......22........17.......17.06..........Białys tok.............0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 -anahita-.........33........12..........?.............Wa rszawa............0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ ....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ..............0 kurcze jakie to okropne uczucie zjezdzac po raz kolejny w dol tabelki:-( ale...BEDZIE DOBRZE, NIE TYM RAZEM TO NASTEPNYM, no nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
bibi, sukienka sie nie martw, jestem pewna ze bedzie jak z bajki:-) ale co ja gadam hehe, nie martw sie... mioglam tak gadac przed swoim slubem hehe a latalam wtedy jak nie powiem z czym i stresowalam sie jak jakis glupek:P aaaaa1980 pogoda jest dzis rewelka - dziewczyny na spacerek prosze ino mig - dla naszych przyszlych dzidziusiow prosze powietrze swiezego zazywac:P lolcia, do 5.07 juz niedlugo, czas pedzi szybko ani sie obejrzysz a juz bedziesz testowac:-) oby sie udalo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc kobitki - ja wlasnie wrocilam z pracki i zabieram sie za obiadek:-) dziewczynki, ja tez mysle ze to czekanie jest najgorsze, chyba nawet gorsze niz ta glupia kreska na tescie bo ono sie dluuuzy w nieskonczonosc, ten miesiac mija tak jakby trwal conajmniej rok:-( ale cos, zobaczycie ze zostanie nam to wynagrodzone w dzieciach:P asiu kurcze wolalabym napisac gratuluje zamiast przykro mi ale coz na to poradzic. trzymaj sie slonko i nie poddawaj. nie bede ci pisala tekstow typu: a moze sie okaze ze to jednak ciaza a te plamienia to poprostu urok tej ciazy bo wiem ze to cie nie pocieszy... sama znasz swoj organizm i wiesz njalepiej co te plamienia oznaczaja. a tak prz okazji ja mam tez to samo, az sie kiedys zastanawialam czy to nie jest jakis objaw choroby ale moja gin uspokoila mnie ze niestety z wiekiem takie rzeczy staja sie zupelnie normalne... coz, starzejemy sie:P ciekawe co z karola w -mam nadzieje ze rzeczywiscie jest teraz w szoku z tego szczescia i nie ma czasu na forum hehe. no i ciekawe co z monikaddddd - znow nas zostawila:-(((((( nie lubi nas chyba:-( bo na swoim topiku bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
czesc kamilsien, dzieki za dobre slowa kochana, i dzieki ze walisz prosto z mostu hehe i nie starasz sie mnie na sile pocieszyc bo to przeczywiscie nic nie daje... masz racje, te plamienia zawsze przynosza @ wiec nie ma co sie ludzic... no ale z tym 'starzejemy sie' to juz polecialas po calosci:P:P:P kurde, my piekne i mlode laski jestesmy:P no i znow masz racje, monikaddd nas zostawila... moze sie kiedys odezwie i napisze co u niej hehe. a reszta babek gdzie sie podziewa??? pewnie ciezko pracuja biedne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
oj tam czepiasz sie, taki maly zarcik z tym starzeniem sie:P:P:P asiula nie pocieszam na sile bo wiem co czujesz - czuje to samo co miesiac i wiem ze zadne slowa nie ukoja bolu a jesli bede ci wmawiala ze te plamienia to jednak moze ciaza to co to da??? lepiej sie pozniej pozytywnie rozczarowac niz nastawic na tak i dostac po dupie:-) kurde, czy wy macie problem z obiadami??? cholera mnie bierze jak mam cos ugotowac- ale nie dlatego ze musze to zrobic tylko dlatego ze nie moge wymyslc co zrobic na ten obiad:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
bibi koniecznie po powrocie z przymiarki zdaj relacje:-) kurde szkoda ze tu nie mozna wklejac zdjec. a moze mozna tylko ja nic o tym nie wiem???? matol ze mnie jesli chodzi o komputery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
dobra to ja tez zmykam do kuchni, pozniej wejde mam nadzieje ze wiecej dziewczyn sie odliczy:-D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
tez nic nie wiem o zdjeciach a fajnie by bylo:) sluchajcie u mnie juz piwko czeka na wieczor... tak jak obiecalam - karola w przekaze dobre wiadomosci i (przynajmniej ja) oblewamy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
a co tu taka cisza??? no tak, jedne w pracy, drugie gotuja obiadek hehe. zagladnelam specjalnie zeby zobaczyc co z karolą ale wiedze ze sie nie odzywala jeszcze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. ja tez staram sie o dzidziusia, od 4 miesiecy i oczywiscie za kazdym razem mam nadzieje ze sie udalo. jestem juz mama 3 letniego brzdaca - tymka, ktory bardzo by chcial miec siostrzyczke:-) za pierwszym razem poszlo jak z platka, za drugim razem moglam sie pochwalic dwoma kreseczkami a teraz cos czuje ze juz tak nie bedzie...moze to jakas blokada? czekalismy na odpowiedni moment, no i przyznam szczerze musialo minac troche czau po porodzie, ktory do tej pory przyprawia mnie o dreszcze - ale jednak chec posiadania dzidzi jest silniejsza niz jakiekolwiek zle przezycia:-) czy moge sie do was przylaczyc??? taka fajna z was grupka:) wpisze sie do waszej tabelki:) STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Monikaddd.......22........17.......17.06..........Białys tok.............0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz..................1 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 -anahita-.........33........12..........?.............Wa rszawa............0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ ....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ..............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
czesc jowitka:-) jestem pewna ze tymuś bedzie mial rodzenstwo! jej wole nie pytac co z twoim porodem bo cos mi sie wydaje ze to byla ciezka sprawa...:-( przykro mi, ale zobaczysz drugim razem bedzie lepiej. fajnie ze sie dopisalas dziewczynki nasza tableka sie rozrasta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny ze cos pokrecilam w poście - za 1 razem poszlo jak z platka i moglam sie pochwalic dwoma kreseczkami a za drugim.... tak mialo byc:) przyszla mamusiu, nie bede sie rozpisywala na temat mojego porodu bo moze dziewczynki nie chca slyszec takich historii powiem tylko ze niepotrzebnie meczyli mnie prawie 11 godzin skoro i tak pozniej zrobili cc. ale masz racje, tym razem bedzie lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
rzeczywiscie w to co opisujesz ciezko uwierzyc - 21 wiek i takie rzeczy... ale dlaczego tak dlugo cie meczyli? mialas wskazania do cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiaaaaa jestesmy z toba,, trzymaj sie, tym razem musi sie udac🌼 Witaj Jowita,, co do porodu,, ja meczylam sie 5 h pelne rozwarcie,maly przekrecl zle twarzyczke zongg zaink tetna wiec cc,, dzidza duza byla ale kto mogl przewidziec ze tak se stanie,, a ta lekarka co byla to sobie poradzic ne mogla,, nny lekarz co mi robl cc, musialam na niego czekac:O:O:O:O:O::O w tych bolach ehh to powiedzial ze dokonczyl by porod droga naturalna ale jakby to sie skonczylooo nie wiem,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze wszytsko sie dobrze skonczylo:) teraz jak zadje w ciaze to chce znow rodzc naturlanie ale Boje siee ze akcja se powtorzyy,, na raze sie staram o tym nie myslec:) zbytnio hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×