Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość IGA.POZNAN
czesc dziewczynki:-) zaczne od ochrzanu dzisiaj:P dla monisi:P jak moglas pomyslec ze my zapomnialysmy o tobie!!! :-( posluchaj, rzeczywiscie, tak jak pisze asiula, kazda z nas wchodzi na forum w miare mozliwosci i wiesz niektore dziewczynki rezygnuja po jakims czasie - nie wiem, moze im sie temat nie podoba, moze uczestniczki forum - no nie wiem. dlatego jesli ktoras sie nie pojawia to my nie naciskamy. ale bardzo nam milo kiedy nawet po dluzszej przerwie ktoras sie odezwie i zda relacje z tego co u niej sie dzieje:-) dlatego nie martw sie kochana, zagladaj do nas tak czesto jak tyko mozesz i piiiiszzzzzzz:-D no ale juz widze ze dopisalas sie do naszej magicznej tabeli wiec jest SUPER:-) wazka85, chlop to chlop kurcze blade:P im sie wydaje ze to takie proste: nie myslec, zajac sie czyns innym... no no, wchodz co nas codziennie, mowie ci tak bedzie dla ciebie najlepiej hehehe:P:P:P dziewczyny z tym fryzjerem to rzeczywiscie masakra ale ja mam kolezanke ktora szyla sobie sukienke slubna, taka wymarzona, upatrzona gdzies w gazetce. kobieta skonczyla szyc tak gdzies tydzien przed slubem - przymiarki szly ok, madzi podobala sie sukienka ale jak odebrala ja juz skonczona, poplakala sie i stwierdzila ze jej nie zalozy na slub.... czujecie???? to dopiero koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
ojej zaczelam nowa stronke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
czesc wszystkim obecnym i tym nieobecnym tez:-) wstawas spiochy i biegiem na forum, meldowac mi sie tu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
monikaddd, imienniczko moja, lanie na goly tylek ci sie nalezy od nas!!!! ty tez jestes kochana:-)))) :* monia, dzis magiczna data - 17.06... sprawdzilam w tabeli ze dzis dobrymi wiesciamu MUSZA podzielic sie az 3 osoby:-D iga z ta sukienka to koszmar... ja bym sie chyba zalamala. ale co madzia zrobila? poszla w niej do slubu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ale ja mam dzis 29 dc. a najdłuzszy miałam 31 wiec jeszcze nie mam z czego sie cieszyc moge dzis dostac badz jutro @ wiec jeszcze nic nie powiem wam na ten temat objawów nie mam wiec pewnie przyjdzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
niektore z nas to maja dobrze, nie musza isc do pracki:-) moniakr poszla w niej ale z niezadowolona minką... wyobrazacie sobie dziewczynki jakie to musi byc uczucie?? najwazniejszy dzien w zyciu a tu taka klapa. bo okropnie musi sie kobieta czuc kiedy wie, ze ma na sobie cos co jej sie nie podoba a jest przeciez w centrum uwagi, no nie? ooo wlasnie wlasnie, ciekawe jak tam dziewczynki ktore maja dzis termin @... monikadddd a ty jak tam??? mam nadzieje ze @ nie przyszla i ze nie przyjdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
tak nie wolno mowic monisiu, bo nie kazda kobieta ma objawy a po drugie sa takie ktore maja calą masę objawów a okazuje sie ze @ przychodzi:) ale rzeczywicie, jesli masz dlusze cykle to nie ma co świrować narazie, trzeba czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Monikaddd.......22........17.......17.06..........Białys tok.............0 Asiula78..........31.........6........17.06..........Kra ków ..............0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 -anahita-.........33........12..........?.............Wa rszawa............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie monia :) ja juz tyle razy byłam w ciazy !! tyle objawów miałam ze ci mówie !!! wiec teraz tak na to nie patrze bo zawsze mozna czegos wyszukac w swoim organizmie i myslec ze sie jest w ciazy ( tak jak pisałam ja juz nie raz tak myslałam ) wiec teraz tez sie nie nastawiam co ma byc to bedzie ale powiem szczeze ze znam swoj organizm i wiem ze nie jestem :( kobieta to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
ja wlasnie slyszalam takie opinie, ze kobieta wie poprostu czuje kiedy jest w ciazy... nie musi nawet testu robic hehe bo to sie poprostu czuje i juz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
ale moja kolezanka opowiadala mi ze nie czula nic na poczatku... to znaczy kilkanascie dni po przytlanku zrobila test i wyszly dwie krechy. a dwukrotnie byla w ciazy i za kazdym razem to samo. starali sie 3 i 5 miesiecy o dzidzie i wiesz, nie mogla sie doczekac terminu@ to testowala wczesniej ale tylko po to zeby sie przekonacz czy jest w ciazy czy nie bo objawow zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
no dziewczynki ja tez juz 3 razy conajmniej bylam w ciazy:P za kazdym razem cos mi mowilo ze jestem - albo jakies klucie w brzuchu albo zmeczenie i sennosci albo nawet spozniajaca sie @... naczytalam i nasluchalam sie na temat objawow i pozniej wszystkie u siebie odnajdywalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
posluchajcie dziewczynki, kazda z nas jest inna... i inaczej bedziemy przechodzily ciaze i pewnie inaczej na nia reagowaly. dlatego nie ma co odnosić do siebie tego, co dzieje sie z innymi mamusiami:-) mozemy wysluchac i porownac to wszystko z naszym wlasnym organizmem ale nie wolno sobie tego wmawiac bo nic dobrego nie wychodzi z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Tysiuuuu gdzie jestes??? kochana musisz zmienic co nieco w tabelce naszej bo nie bedziemy wiedzialy kiedy nastepnym razem mamy trzymac mocno kciuki za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
monisia masz racje, wiesz co ja tysie przerzuce na dol tabeli ale nie bede jej wpisywala daty @ bo nie wiem jakie ma cykle, ona sobie to dopisze:-) STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Monikaddd.......22........17.......17.06..........Białys tok.............0 Asiula78..........31.........6........17.06..........Kra ków ..............0 karola.w.........24........15........17.06.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 IGA...............29..........3........26.06..........PO ZNAN..............0 bibi ..............26......... 3........29.06..............-...................0 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn.........1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 -anahita-.........33........12..........?.............Wa rszawa............0 Tysia_86.........23.........2........????.. .......Toruń..................0 moze tak być????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
czy ja zostalam sama na forum???? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
ja mysle ze tysia sie nie obrazi i jak wejdie nastepnym razem na forum to uzupelnie tabelke:-) pozradek musi byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zmykam mam caly domek do sprzatania jak sie wyrobie to jeszcze musze troszke skalniak popielic bo juz zarasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
wiecie co dziewuszki, wczoraj moja kolezanka z pracy powiedziala ze jest w ciazyyyyy... jakos tak dziwnei sie poczulam. bardzo sie ciesze jej szczesciem i wyobrazam sobie co teraz czuje ale mysle ze dla mnie taka informacja to kolejny dół bo od razu pomyslalam sobie tak: inne zachodza w ciaze, innym sie udaje, a mi NIE:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
ok, ja tez zmykam zrobic jakis obiadek bo maz wroci z pracy a ja bede swiecic oczami hehe i co mu powiem? ze pol dnia na forum przesiedzialam?:P monikaddd, super z tym skalniaczkiem, przynajmniej pobedziesz na swiezym powietrzu:-) ja tez pozniej bede, moze wieczorkiem. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak własnie sie wszystkie czujemy moja kolez. juz jest w 5 mies. a wyszła za maz tak samo jak ja i nie chcieli dziecka narazie bo studiuje. PA pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
czesc kobietki, ja tylko na chwile, posluchajcie, dzis rano zrobilam test... nie wytrzymalam hehe:P wyszla jedna normalna kreska a druga taka blaaaada. sluchajcie, rece mi sie trzesa jak to pisze. nie wiem czy to mozliwe zebym... jeejj trzymajcie kciuki, prosze was!!!! zmykam dalej pracowac, wpadlam na chwile zeby wam powiedziec - sluchajcie jesli sie okaze ze jestem w ciazy to WY BEDZIECIE TYMI, KTORE WIEDZIALY O TYM PIERWSZE bo jeszcze nikomu o tej bladziutenkiej kresce nie powiedzialam:-) bede wieczorem napewno to powiem jak sie sytuacja rozwinela:) do uslyszkonka kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
dodam jeszcze ze dosc dlugo mnie nie bylo na forum, mialam ciezki okres w pracy, nawal obowiazkow i powioem szczerze ze nie staralismy sie z mezulkiem za bardzo w tym cyklu... prawde mowiac odpuscilismy sobie. ale nie o tym chcialam napisac. ostatni raz bylam na forum10.06 - dziewczynki normalnie mam teraz książke prawie do nadrobienia:) suuuperrrr!!! myslalam ze teraz przeczytam zaleglosci ale nic z tego, w pracy za bardzo nie moge siedziec na necie ale wieczorkiem przebrne przez wszystko. witam nowe kolezanki:) super ze sie przylaczylyscie. buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala83
karola.w to można ci już gratulować, nareszcie jakaś dobra informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do objawow to wlasnie lepiej porownac ale juz sobie nie wkrecac chodz to trudne,,wogole to ja zawsze sie spozniam na to forum, ja wpadne to juz zadnej nie ma ehhhh karla gratulacjeeeeeeeeeeeeeee cos czuje ze jestesss🌼:) a mi sie zachcalo juz teraz drugiego jak moja kolezanka urodzilaa, mowie o nie czas na drugie, nie bede jeszcze rok czekac bo tak miielismy ale mowie ze minie 9 mechow i moj maly juz wiekszy bedzie wiec mezu sie zgodzill ze jednak mam racje nie ma na co czekac i teraz sie odchowa a poznej bedzie spokojj oooooooo:P kunaa kiedy ten 1 bedzie nooo:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
o jeeeejjjj karola, gratulacje mamusiu:-))))) jesli jest nawet najbledsza kreseczka to jednak kreseczka:-D trzymam kciuki zeby jutro byla bardzoooo gruuubaaaa! no ladnie, teraz pewnie jestem ja i oprocz mnie zywej duszy:P wazka85, masz racje, starajcie sie teraz, odchowacie dzieciaszki i bedzie spokoj:-) tez bym chciala starac sie o drugie:-) jak wam dziewczynki mija dzien? ja chodze jakas ospała dzisiaj - te zmiany pogody mnie wykoncza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no tak myslalam ze nikogo o tej porze nie bedzie:-( monikadddd zagladnelam na twoj topik, kochana olej to, nie czytaj tych bzdur ktore wypisuja te wstreciuchy, nie denerwuj sie takimi wpisami bo nie warto:-) nie wiem czy inne 'nasze' dziewczynki tam wchodzily i co sadza o tych dziwnych wpisach ale wedlug mnie tym kobitkom to sie chyba w domku nudzi i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×