Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

no pieknie zapoczatkowalam nowa stronke ORGAZMEM ,, no to do dzela dziuszkuuu hihih Asiula mezu w pracu a zonka sie opierniczaa:) narazieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) wazka cos czuje ze bedziemy ci mogly gratulowac niedlugo:) AAAAA 1980 my do tej soboty osiwiejemy hehehehe iga a mozy i ty zrob test, bo te plamienia cos dlugo trwaja :) ps dziewczynki jak sie wkleja takie rozne kwiatuszki i serduszka i te wszystkie kolorowe rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
ale my wstretne jestesmy... mezowie w pracy, ciezko pracuja a my tu gadka szmatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
czesc ola, nie mam pojecia jak sie to wstawia:-( ale fajne to jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
ola ja dzis jeszcze poczekam poniewaz tak jak wczesniej pisalam dzis boli mnie brzuch, juz nie pobolewa a boli dlatego nie mam sie co łudzić. czekam spokojnie bo wiem ze @ przylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
heloł dziewczęta:-) ja tez kcem takie kwiatecki;) wiecie co, macie racje, mezowie pracuja a my na forum hihi ale z drugiej strony skad wiecie ze pracuja??? moze oni tez siedza przed kompem na forum STARANIA - POZYTYWNIE NASTAWIENI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
monia moze masz racje hehe tylko sie do tego nie przyznaja ;) co tam u ciebie slychac? bo my tu dzis od rana najpierw o dołkach psychicznych a pozniej to juz o całusach, orgazmach nawet...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
no dobra to moja kolej teraz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale mam radoche:P 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
hej hej hej, jakie stare jakie stare :P:P:P przeciez my mlode fajne laseczki jestesmy :P co u mnie? po staremu - dzis mam wolne i wzielam sie za sprzatanko w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
no wlasnie przejrzalam o czym gadacie i jak zobaczylam te orgazmy... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
wiecie co mi przyszlo teraz do glowy? jak sie okaze ze ktoras z nas jest w ciazy to obiecajcie ze nie uciekniecie z naszego forum, co??? bo ja sie boje ze np kazda po kolei bedzie w ciazy a ja zostane tu kiedys sama:-( nie wiem co mnie naszlo, chyba zle ze mna:P ale obiecajcie dla mojego swietego spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
hejoł :) nadrobiłam zaległości z rana w czytaniu co nasmarowałyście .... buziaczki gorące za pocieszenia, ale się cieszę ze jesteście :******************************** AAAAA, Igunia bardzo bym chciała zeby się udało w końcu, bo zaczniemy się tu niedługo umartwiać jak żadna nie zaciąży. u mnie dziś 26 dc, czekam dalej ze spokojem bo mnie wciąż jakiegokolwiek objawu, temperatura mi dziś poszła w dół więc to może być oznaka zblizającej się @@@. termin @mam na sb, a sobotę weselisko koleżanki ;( na które już dziś wyjeżdzam.ostatnio dużo mi się spóźniała. wiec zobaczymy, ale w tym cyklu owulkę wg testów miałam w 14, 15 dniu to nie wiem czy mi się opóźni. ehhhh jeszcze raz buziaki i ściskania XXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
pzyzekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy ciąży Bardzo często kobieta zauważa tzw. pierwsze objawy ciąży. Jednak najczęściej takie symptomy są fałszywym alarmem. Większość objawów ciąży można zaobserwować dopiero po kilku tygodniach. Sugerowanie się objawami, które zostały zaobserwowane w pierwszych dniach od domniemanego zapłodnienia, jest niepotrzebnym podsycaniem emocji. CZY TO PRAWDA??? Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
bibi baw sie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
chyba nietety prawda:-( doszukujemy sie w swoich organizmach nawet cienia tych objawow i niestety czasami widzimy to czego tak naprawde nie ma:-( ja juz nie raz mialam mdlosci, bylam zmeczona, chodzilam do toalety co chwila... typowe objawy ciazy tylko jakos zawsze przylazila @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
dziewczynki ja sie zaraz rozryczę:-( nie ma tego plamienia juz ale dzis boli mnie brzuch na @ i co najgorsze nawala mnie pęcherz... chyba sobie przeziebilam. masakra az mam łzy w oczach. chce juz ta @ jak ma przyjsc to niech przylazi bo to czekanie mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
igus a mialas juz tak ze to palmienie ustalo i pozniej przyszla @? bo ja myslalam ze to sie 'przeradza' w @... kurde a moze ty w ciazy jestes. jej przykro mi ze cie tak boli. nie wiem co ci poradzic, siedz w ciepelku i duuuzo pij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no musisz wygrzewać kuperek jeśli obawiasz się możesz być w ciązy to mozesz tylko nasiadówki z rumianku i urinal bo ten jest żurawinowy i można go brać nawet przez całą ciązę więc jest bezpieczny.... to tak jakby co w razie czego. niedawno to sama przerabiałam. aha i też obiecuję ze bedę tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×