Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość PRZYSZLA MAMUSIA
u mnie ostatnio dzieje sie to samo co u ciebie igunia - mam plamienie brazowe ktore przechodzi pozniej w @; juz sie zaczynam zastanawiac czy nie udac sie z tym do lekarza... kiedys juz ktoras z nas pisala o tym, ze to normalne jest w 'pewnym wieku' hehe ale wiadomo, czlowiek sobie wiele rzeczy sam dopowie i ja zaczelam sie zamartwiac:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
a ze jestem glupia totalnie to wlazlam kiedys na jakis topik i poczytalam sobie ze to moze byc wlasnie przez torbiele. kurde lepiej bym sie do lekarza wybrala a nie truje tu wam:( wygońcie mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamusiu, nie daj sie zwariowac. to ze nie udalo sie kilka razy wcale nie musi oznaczac ze cos jest nie tak:-) nie wmawiaj sobie nic kochana, a jesli rzezcywiscie nie daje ci to spokoju to idz do lekarza i on cie uspokoi a jesli bedzie cokolwiek nie tak (a nie bedzie:P) to zaczniesz sie leczyc:) ja mam to juz od dosc dawna, ale nie tylko ja. mnostwo kobiet tak ma i juz:) nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonil moj mezus hehe powiedzialam mu ze nie udalo sie tym razem ale w nastepnym cylku to go tak wymecze ze padnie;) spodobal mu sie ten pomysl hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
witam was :) powiedzcie mi czy mam szanse byc w ciazy skoro kochalam sie z chlopakiem 15 i 16 dnia cyklu mam zazwyczaj cykle 28 dniowe, dzis robilam test ale negatywny ale jest dopiero tydz po stosunku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
to sie bedzie dzialo;) iga ja poprostu im dluzej czekam na ciaze tym bardziej zaczynam swirowac az mi sie chce z samej siebie smiac czasami... ale tak ma chyba wiekszosc kobitek -pamietam moja kolezanke ktora przychodzila do mnie i plakala ze nie moze miec dzieci bo starali sie przez 9 miesiecy... ale udalo sie!!! maja sliczna dzidzie i po co bylo sie tak martwic??? a jednak, tak musi chyba byc no nie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
misia1990 szanse masz kochana ale jestes na takim topiku ze wiekszosc z nas powie ci ze chyba MARNĄ hehe bo my tu wyliczanki robimy i cuda niewidy i jakos kiepsko nam idzie:P na test jeszcze za wczesnie raczej, nawet jesli jestes w ciazy to mogl tego nie wykazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia, nikt ci raczej nie odpowie na to pytanie- teoretycznie szansa jest ale jesli poczytasz o tym co my tu przezywamy kazdego miesiaca to zauwazysz ze trudne to jest jak cholera:P nie wiem co napisac, bo nie wiem czy chcesz miec dzidzie - powiem tak; TRZYMAM KCIUKI za cokolwiek sobie wymarzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do testu to wczesnie bardzo... choc czasami test wykrywa bardzo wczesna ciaze... przyszla mamuniu hehe o jakich cudach niewidach mowisz? :P:P:P podpowiedz nam hehe. kochana jestes:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
no rozne rozniaste:P takie ze prawie na glowie staje - zeby tylko sie udalo ;) a co, moze wy nie?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiula
Przyszla mamusia-ja tez mam na dzien przed okresem takie plamienia i wydaje mi sie,ze jest to calkiem normalne.Mi bynajmniej gin mowi,ze wszystko u mnie w jak najlepszym porzadku.Po prostu to taki poczatek,by pozniej mnie zalalo:)Mysle,ze nie jest to akurat powod do zmartwien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiula
Hehe co do tych cudow niewidow to ja doslownie na glowie staje-juz jakies pozy wyczyniam,swiece!!! jak w tym cyklu sie nie uda-=za 6 dni testuje,to w nastepnym przed starankiem wypije pol szklaneczki winka czerwonego,by miec lekka bombe;)))Moze wszystko sie rozluzni i latwiej we mnie wplynie..hehehhe Przepraszam za doslownosc kobitki!A wy macie jakies pomysly!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassiula ja tez stosuje swiece hehe a o tym winie nie pomyslalam jeszcze ale warto sprobowac:-D nic innego nie robie ale moze przyszla mamusia nam podpowie hehe :P mamunia, dawaj dawaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Wczoraj jak pierwszy raz świece odwałam to Mój Mąż nie Mógł sie napatrzec i pytał: Naprawde tak sie robi???? Ale patrzył i patrzył :) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiula
hehehe nasi mezowie musza na nas dziwnie patrzec czasem..hahah co my kobietki wyczyniamy..Jeszcze macie laseczki jakies pomysly by zolnierzykom latwiej bylo dotrzec???:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
dziewczyneczki cos wam wkleje:P Klasycznie i blisko Leżąc na wznak, oplatasz nogami tułów partnera. Najlepiej dodatkowo włożyć poduszkę pod biodra; przy minimalnym wysiłku z obu stron plemniki mają łatwą drogę do celu. Ta pozycja ma również inne walory; sprzyja bliskości i intymności. Dobra jest także zmodyfikowana pozycja klasyczna, w której zakładasz klęczącemu przed Tobą partnerowi nogi na ramiona, lub opierasz się stopami o jego tors. W drugiej wersji on stoi, podczas gdy Ty leżysz np. na stole. W tych pozycjach biodra są jeszcze bardziej uniesione niż w tradycyjnym, klasycznym wariancie i plemniki mają większą szansę szybciej pokonać drogę do komórki jajowej. Nasienie zbiera się dokładnie u ujścia szyjki macicy. Na klęcząco Pozycja kolankowo-łokciowa polecana jest zwłaszcza kobietom z problemem tyłozgięcia macicy oraz mężczyznom ze słabym nasieniem. Pozycja nie ma wielkich walorów erotycznych dla kobiety, ponieważ uniemożliwia jej jakąkolwiek aktywność, ale uznana jest za jedną z bardziej skutecznych dla par pragnących potomstwa. Nasienie, zbierając się w opadającej ku dołowi pochwie w okolicach szyjki, ułatwia zajście w ciążę. Dieta na ciążę W produktach występuje ona w postaci beta-karotenu i retinolu. Najwięcej beta-karotenu zawierają: marchew, pomidory, papryka, kalarepa, kabaczek, burak, dynia, surowy szpinak, kapusta włoska, brukselka, sałata, gotowane brokuły oraz owoce, np. morele, brzoskwinie, czerwony grejpfrut, borówki, maliny, czereśnie, śliwki. Dużo retinolu jest w wątrobie, tranie, nerkach i nabiale. Dietę partnera warto uzupełnić w produkty bogate w witaminę C, która poprawia ruchliwość plemników, a także w cynk. Już 30–60 mg cynku dziennie zwiększa ilość i jakość spermy. Jego dobrym źródłem są pestki dyni, czerwone mięso (wołowina), ryby oraz owoce morza (ostrygi, małże), rośliny strączkowe, pełnoziarniste pieczywo pszenne Ułatw plemnikom trafienie Po współżyciu w wybranej pozycji poleż jeszcze przez 15 minut z uniesionymi w górę nogami. Możesz oprzeć je o ścianę albo podłożyć pod biodra wałek lub zwiniętą poduszkę. Jeśli jesteś wysportowana – zrób świecę. Leżąc w pozycji „biodra w górę”, zaciskaj mięsień Kegla: kurczenie mięśni pochwy przyspieszy wędrówkę plemników. Jak to zrobić? Podczas oddawania moczu, kilkakrotnie przerwij na moment strumień. Taki trening wzmacnia także mięśnie dna miednicy, co docenisz później, w trakcie porodu. Warto więc wykonywać go regularnie. Gdy już wyczujesz, jak odpowiednio zaciskać mięśnie, to ćwiczenia możesz robić w dowolnym momencie. to radzi pani Violetta Nowacka - psycholog, terapeuta, specjalista ds. edukacji seksualnej HEHEHE no to do dziela:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
AAAAA powiedz mu koniecznie ze to nie sa rady cioci 'przyszla mamusia' tylko pani psycholog:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
napisalam bo kocham sie ze swoim juz 2 lata i zawsze bez zabezpieczenie tylko ze nie zawsze koniec we mnie i dotej pory nie zaszlam a teraz poprostu juz calkiem nie uwazalismy nawet celowo tylko martwi nas to ze przez te 2 lata nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
a chcielibysmy dzieki za trzymanie kciuków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia a too rozumiem,, chodzi ci o stosunek przerywanyyyy, no to nie masz sie co martwicc, zajscie w ciaze nie jest wcale takie latwe jak to se wydaje, te co wpadki maja to po prostu niezly peszek:) i nie kazdy mezczyzna ma wyciek plynu przed wytryskiem, moj nie ma:) hehe zreszta komorka zdolna jest do zaplodniena tylko 12h wiec peszek cie ominal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis MorgALIS CHCESZ powiedziec ze \'czujesz\' ze jestes w ciazy:):):):):)::):)::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) przeczytalam ten dlugi post przyszlej mamusi i obiecuje sie stosowac do tych porad - zobaczymy jakie beda efekty:P wlasnie wrocilam z pracki, ide cos zjesc, pojawie sie pozniej. pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratak_
Fajnie się z Wami dzis siedziało dziewczyny, ale niedługo czas do domku :) Nie popisałam za dużo, bo wiadomo jak to w pracy - pracowac trzeba ;) papapa Może zajrzę wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
wazka85 peszek mnie ominął mówisz :), kurcze chciałabym mieć jednak tego peszka widocznie mój też nie ma plemników wczesniej niz powiniem w tym plynie :) a w tym miesiacu to juz kurcze nie uwazalismy tylko bralismy sie do roboty bo dziwne nam sie to wydawalo ze tyle czasu i nic zobaczymy co bedzie :) :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
a do tego przyplątalo mi sie zapalenie pecherza moczowego i pol nocy na pogotowiu bo boli ;/ czytalam ze niektórym dziewczyną przytrafialo sie to na poczatku ciazy ale czy to prawda czy dziwne zbiegi okoliczności ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×