Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

misia1990 jest to mozliwe ale czasami zdarza sie taki zbieg okolicznosci - ja tak mam hehe okazalo sie ze w ciazy nie jestem ale akurat teraz dopadla mnie infekcja pecherza i narobila mi strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia to wpisz sie do naszej tabeli jesli tez staracie sie o dzidzie - zapraszamy:D jak wam dziewczynki dzien mija? moj mezus kosi trawke w ogrodku wiec moge spokojnie posiedziec przed kompem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno slyszalyscie o jacksonie - kurcze dziewczyny, to nasza mlodosc byla nie??? nie to ze my stare jestesmy ale chodzi mi o to ze bylysmy wtedy nastolatkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje asiu, mi chociaz sluchalam troszke innej muzyki, dobrze sie jego utwory kojarza, wpadaly w ucho -do dzis je nuce pod nosem czasami. ehhh za mlody byl na umieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
macie racje dziewczyny, za mlody byl:-( ja tez powiedzialam mezowi ze ide pogadac z fajnymi laseczkami z forum i pytal czy moze sie przylaczyc ale stwierdzilam ze NIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
asiula 78 tzn to jak sie moge zapisac bo ja tu dosyc nowa dotychczas tylko czytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no moj maz twierdzi ze te staranka to sama przyjemnosc wiec nie ma co ubolewa:-D ale mnie to za bardzo nie pociesza; ja mysle ze nasz instynkt macierzynski jest duzo wiekszy i dlatego my reagujemy tak a nie inaczej. dzis np moj maz oznajmil ze jego kolezanka z pracki jest w 3 mcu ciazy - ja zrobilam smutna minke a on na to - poczekaj, my tez niedlugo bedziemy! ale jakos nie potrafilam sie zbytnio cieszyc. widzicie, zamiast pomslec tak, uda sie, to ja od razu jeeejjjjj a jak sie nie uda, to co wtedy? okropna jestem, wiem wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 PRZYSZLA MAM..26.........7........22.06..........Kielce.............. ..0 AAAAA1980......28.........1........22.06.........POZNAŃ ...............0 kamilsien........29..........6........23.06........Zamoś ć................0 bratka_.........27..........11......27/28.06......Trójmi asto...........0 JOWITA.LODZ...29.........4........28.06...........Lodz.. ................1 bibi ..............26......... 3........29.06..............-....................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 wazka85.........24..........1........01.07........Rawa/L isburn..........1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsko-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Moniakr..........26........25.........5.07..........Lodz ...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 Brzuchatki : NICK..............WIEK.......ILOSC CYKLI....WIEK CIAZY ....MIASTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
kurcze tylko mi troche glupio za wiek, a moj mi powiedzial ze nic straconego jak nie w tym miesiącu to w przyszlym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
kurcze dopisałam sie w srodku a nie na końcu :) i dodaje że mój ma już 25 lat :) może to troche mój wiek usprawiedliwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
misia, jak to glupio ci za wiek? :) super, jestes mlodziutka, moze bedzie ci latwiej zajsc w ciaze! wazne ze ty sama czujesz ze jestes na to gotowa i ze chcesz miec dzidzie! ja gdybym mogla cofnac czas to juz dawno zaczelabym starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
zycze ci zeby sie wam udalo i trzymam kciuki! za reszte naszych babeczek tez:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
dziewczynki chyba odpoczywaja po calym dniu i nie zagladaja na forum:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
hello, ja jestem ale na chwilunie, zajrzalam co sie dzieje na naszym topiku i zmykam cos zjesc bo jestem bardzo glodna. bedziecie pozniej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
to ja tez zmykam na kolacyjke, zajrze pozniej:-) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
misia a ty sie wiekiem nie przejmuj, jak mowi kamilsien to twoje odczucia sa najwazniejsze - jesli jestescie gotowi to co komus do tego:P bedziesz super mloda mamusia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia czesto czytam wypowiedz typu,,oooo ta napewno chcialas raczej wpadlas ,,ze teraz jestes sfrustrowana matka polka nie majaca wlasnych ambicji, ktora niczego oprocz przewijania zasranych pieluch juz w zyciu nie osiegnie\' a wcale tak nie jest!!przykre jak ludzie sa padli i nie moge zrozumiec ze nie dla kazdego wazna jest kariera, balangi do rana, co i rusz zmiana faceta,,,, niestety ale sie roznimy i kazdy odjrzewa w roznym wieku, kazdy ma swoje marzeniaa a inni nie potrafa uwierzyc jak moze dziecko byc calym swiatem,,ale to pisza zwykle nietolerancyjne osoby.. zreszta nikt do konca nie wie jak sie komu ulozy,,gdybym nei spotkala swojego obecnego meza i nie czula ze chce z nim spedzic reszte zycia to kto wie,,moze dotad ne mialabym dziecka bo z KIM? skoro nie mialabym osoby odpowiedniej na ojca,,,, pamietam jak bylam w szpitalu na usg w 5 miesiacu,, krawienie mialam,, byla moja ginekolog i wlazl jakis inny lekarz,,ja bylam za kotara a on do mojej gnekolog,,\' matko taka mloda(21) zamiast studia to ona w dzeciaka sie pcha,,ale w dupe ma to ze ja CHCIALAM, bylam gotowa do macierzyntswa tak jak moj facet i take teksty to powinien dla siebe trzymac bo kazdy ma takie zyce jakie sam sobe ulozy, to byla nasza wspolna decyzja i co z tego ze sa kobitki ktore rodza w wieku 30 lat, tak rodza bo tak czuja, nic na sile , a jestem soba i tylee, nikomu drogi nie zagradzam, z nikogo sie nie wysmiewam, czesto mlodzi ludze sa bardziej odpowiedzialni od tych starszych.....i na odwrot taka kolej rzeczy ze to wszystko od czlowieka zalezy bez wzgledu na to w jakim jest wieku.... nie kazdy jest gotowy na macierzynstwo ,wiele osob boi sie,, po prostu ogarnia ich strach czy sobie poradza itd.. ja sie wychowalam w wielodzetnej rodzinie, dla mnie nie ma sensu zyce bez meza i dzieci,, wszystko traci sens(tak samo mysli maz,temu se zgralsmy i to bardzi), i wiem ze wszytsko mozna polaczyc, moge miec to i to,moge chodzic na imprezki domowe,dyskoteki odpadaja to jest raczej dla 15 latek:):) ,jest wiele mozliwosci,(basen,park, zoo ne zawsze byce matka oznacza zmienianie pieluch, z reszta wiem ze im wczesniej tym napewno doczekam wnukow a na tym mi bardzo zalezyy bo chce pomoc swoim dziecom jak tylko bede mogla:) kazdy moze sie cieszyc zyciem jak CHCE i nikt nie powinien w to ingerowac i osadzac bo nie ma prawa,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
dziekuje dziewczynki za to co mowicie, ja juz od dawna mowilam ze nie chce byc stara mama zeby moje wlasne dziecko jak dorosnie nie musiało wstydzić się swojej mamy :) :) trzymam kciuki :) nie mamy jeszcze slubu ale jakbym byla to odrazu cywilny i pozniej koscielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyhy, Misia, dzięki, mam jednak nadzieję, że zarówno starszy syn, jak i ewentualne młodsze dziecię nie będzie się jednak musiało za mnie wstydzić ;-) Dla mnie problemem zazwyczaj jest dojrzałość faceta, chwilę mi zajęło, zanim spotkałam tego, z którym poczułam, że mogę i chce mieć dzieci, a i to nie obeszło się bez trudnych chwil. Wcześniej byłam zamężna, ale musiałam się rozwieść, zeby nie stracić życia i zdrowia (był gliniarzem i zastraszał mnie) Jednak mój drugi mąż ojcem jest absolutnie doskonałym i oby tak było zawsze. Mają świetny kontakt i mój syn jest dzięki temu bardzo rozinięty wiedzowo - a emocjonalnie też, to już moja działka ;-) No ale fakt, najmłodszą mamą to ja tu nie jestem i też żałuję, że tak późno zdecydowałam się na drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
sralis margolis, jezeli cie urazilam to przepraszam :) ale poprostu takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
jejku dziewczynki jak ja wam za to dziekuje ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis Margolis jak to sie mowi zrobic dziecko to nie problemmm ale znalesc odpowedniego faceta hmmmmmm to juz trudniej hihih chodz mi sie szybko udalo to nie zawsze dziewczeta znajduja tego jedynego tak juz,,ale na to trzeba czasu czasem tak czesto wychodzi ze to macierzynstwo sie odwleka,, takie zyciee ale grunt ze sie trafi na tego odpowiedniego:) co do naszych wymagan hhih a czasem po prostu sie samemu sie macierzynstwo odwleka, no bo jakby nie patrzecc \'nowe zycie nowe zmany\' i trudno burzyc sobe samemu spokoj i cisze hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1990
wazka85 a tobie bardzo dziekuje za to rozpisanie sie i ze nie myslisz ze wszystkie dziewczyny w moim wieku sa w ciazy tylko z przypadku a raczej wpadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Nie wytrzymalam i od rana już zrobiłam TEST. Coż moge powiedziec - jedna kreska.......... Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA jaki robiłaś? Moja przyujaciółka przez półtora miesiąca miała jedną kreskę. Tej drugiej, bledziutkiej, jakby nie zauważała ;-) Zrób Quick Vue. a mój chłop się już rozmyślił i waha się co do dzieci... pozostaje mi wierzyć, ze się udało za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobilam PRO-TEST płytkowy.Podobno jest dobry.... Dopatrywalam sie ze moze ta druga kreska jest mniej widoczna, ale nic z tego.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×