Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość lolcia52
kurcze kilka godzinek mnie nie bylo a tu tyle do czytania i bardzo dobrze:0 widze ze rozpisalyscie sie na temat swoich mezusuw to moze ja tez ccos napiszre o moim przyszlym mezusiu a wiec zalety jest bardzo opiekunczy zlota raczka lubi aktywnie spedzac czas i przytula mnie jak placze jak trzeba to okrzyczy:) jest bardzo pracowity i chojny i zaradny wady zazdrosny bardzo latwo sie zlosci i obraza duzo pracuje i czasem krzyczy zostawia mi wazne decyzje do podjecia i chyba to tyle a pozatym jest bardzo kochany:) ja wlasnie karmie moje kruliczki.. sa takie slodki::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
jejku jak w u nas dziś duszno...masakra,myślałam,że serducho wypluje jak na moje 3 piętro weszłam...ufff a co do ciągłych pytań, to po mojej pierwszej nieudanej ciąży nikt o nic nie pyta...i całe szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
u mnie wszyscy pytaja czy przypadkiem nie jestem w ciazy a najbardziej moja mam:a bo na by chciala bym najpierw magistra zrobila a potem dzidzia:P:P a tu taki chytry plan jej jedyna cureczka szykuje:P:PP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mama powtarzała byle nie przed slubem ale tym kościelnym i chyba tak zauroczyła ze sie nie udaje;p ja też mam króliki a raczej króle te wielkie do jedzonka- dziadek miał małą hodowlę a po jego śmierci my obielismy nad nimi pieczę. na poczatku maja czy czerwca sie okociła jedna i ma 3 młodziaki- teraz to już sa giganty, druga tez się okociła ale chyba je zamordowała bo ani jeden nie przeżył- wyrodna matka. ale spoko ja ich nie zamierzam jeść ani nie pozwole by zostały zjedzone- godnie dożyją starości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
zapraszam do mnie na pierogi z jagodami ;) pyyyyyyyyyyyyychota - oblane śmietaną i posypane cukrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
tysia....jaką ja miałam dzisiaj ochotę na pierogi!!!! ale w Bomi nie było, a do warzywniaka już mi się nie chciało jechać :) przypomniałaś mi otych jagódkach i aż mi ślinka leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
miało być : miałam ochotę na jagody a nie na pierogi...w warzywniaku pierogów nie sprzedają,bynajmniej u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam dwie kreski natescie :) własnie zrobiłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestem najszczesliwsza kobieta na swieceie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Jak wiecie miałam dostać @ 12.07 (29dc) i co? i nic !!! Do tej pory nie przyszła. Podbrzusze pobolewa, a śluz jest biały/mleczny (nie mylić z tym przy infekcjach;)) Poza tym nic więcej nie czuję, nawet piersi mnie nie bolą. Ostatnio tylko czuje się rozpalona, wiem, że jest gorąco na zewnątrz (przynajmniej w Toruniu) ale czuję gorąco od środka, towarzyszą temu wypieki (może to z nerwów, nie wiem). Wczoraj (tj. 31 dc) robiłam test - wyszedł negatywny, ryczałam jak bóbr :( Skąd te bóle skoro @ nie przychodzi (bóle już od 24 dc), nie wiem o co chodzi, już nie wiem co mam mysleć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje monikaddd- cieszymy się razem z Tobą. to naprawdę wspaniała wiadomość. nie wiem skąd te bóle. mam nadzieje że to nic poważnego. Objawy bardzo podobne do ciąży ale skoro test wyszedł negatywny- to jest to zagadkowe. czasami testy się mylą(oby było w tym przypadku). a może to z przejęcia. witam wszystkich serdecznie w dniu dzisiejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
monikadddd - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jejku, super ;)))))))))))))))))))))) aktualizuj tabeleczke ;) tysia_86 - robiłaś tylko jeden test? Wiesz, one czasem się mylą, no i najlepiej robić je z samego rana. Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła i zebyś jako kolejna spadła do dolnej tabeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
monikadddd - miałaś jakieś objawy? jesli już pisałas o tym wczesniej to przepraszam, ale nie chce mi sie szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
monikadddd juuupii!!!!! gratuluję Tobie dziewczyno!!!!! no i twojemu mężusiowi oczywiście!!! super wiadomość z rana!!! teraz dbaj o siebie,dużo wypoczywaj i oczywiście zdawaj nam realcje na bieżąco jak się czujesz itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikadddd - OGROMNE GRATULACJE 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Fajnie, że tak szybko idzie zapełnianie dolnej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
tysia123, a czemu Ciebie nie ma w tabelce???? dopisuj się i to raz,dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
byłam, ale mnie nie ma..... tabelek tyle ze juz sie pogubiłam. Wklejam wg mnie najnowsza, sprawdzcie czy wasze dane sa oki i czekamy na aktualizacje STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 Kasssiula.........26.........4.........03.07...........B ielsko................0 Tysia_86.........23.........2........12.07.........Toruń ...................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 luleczka1982.....27..........2.......19.07.........gdans k..................0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ...0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN...............0 magdalenka.s....29.........5........24.07.........gdańsk .................0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć.................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ...............1 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ ......0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ................0 misia1990........19..........2.......29.07........Bielsk o-Biała............0 wiolkcia...........27..........3.......01.08..........za brze.................0 lolcia52...........22..........2.......02.08..........no wy sacz............o Sralis Margolis...36........2..........06.08........Kraków...... ...........1 ciamciaramciam....25......2........21.07.........Wrocław ...............0 ważka79 .........29.........10........12.08.........Radom........... . .....0 tysia123..........27..........3..........22,07.........lublin.................0 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......7......08.03.2010.....Tr ójm iasto....0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
monikadddd wlasnie widze ze test wyszedl pozytywny jeszcze przezd spodziewaną @. Co cie skolonilo do tak wczesnego testowania???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:-) monisia GRATULUJE!!!! super wiadomosc od rana:) tysia86, to tylko test - mogl sie pomylic i taka mam nadzieje:) i ze jak go powtorzysz to jednak zobaczysz te upragnione 2 krechy!!! dziewczynki jaka duchota - ja mialam wczoraj zajrzec wieczorkiem ale jak wczesniej napisalam okropnie rozbolala mnie glowa:-( poszlam wczesniej spad i dzis i tak wstalam z delikatnym bolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, bardzo fajnie sie czytalo wasze wypowiedzi nt waszych mezow:) super ze macie takie skarby w domku:) jasne, ze kazdy ma jakies wady ale wazne zeby nauczyc sie je tolerowac bo chyba ciezko zmienic charakter doroslej juz osobie. ja tez wkurzam sie na swojego meza, rozne rzeczy mnie w nim denerwuja, ktorych wczesniej nie widzialam;) ale i tak go kocham nad zycie:-D i ciesze sie waszym szczesciem:))))) ale by bylo fajnie sie kiedys spotkac, no nie? nasi faceci z tego co wyczytalam sa towarzyscy to rowniez znalezliby wspolne tematy do rozmow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
iga,ja też myślałam o spotkaniu...ale by było :) tylko my takie po Polsce rozrzucone :( a co do naszych mężów...no cóż ideałów nie ma!!! my pewnie też mamy wady, które ich czasem rozbrajają...kwestia akceptacji siebie nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ale sierozpisalyscie na temat waszych facetow:) monikadddd oczywiscie ja tez ci gratuluje:) super super super - napisz nam jeszcze dlaczego tak wczesnie zatestowalas, czulas ze sie udalo? a ja o moim napisze pozniej bo wczoraj sie posprzeczalismy i nie chce teraz pisac bo bym pewnie na niego nawrzucala;) poczekam az ochłonę hehe. co tam slychac? rzeczywiscie pogoda super, az sie nie chce pracowac:( buziaczki kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie by bylo sie zebrac do kupy i pogadac w realu:) sluchajcie, kto wie... moze sie skusimy hehe. ustalimy jakies miejsce 'po srodku' i juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki napisze wam co mi sie dzis snilo... kupilam we snie test. poszlam go zrobic i pokazala sie GRANATOWA kreska. po kilku sekundach nastepna, tez granatowa. wogole ten test byl jakis dziwny niepodobny do 'normalnego'. gapilam sie na niegi i poszlam poczytac instrukcje obslugi hehe a tam bylo napisane ze 2 kreski oznaczaja brak ciąży... i sie obudzilam. ale sen - chyba za duzo o tym wszystkim mysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
czesc dziewczynki:-D Moniadddd gratuluje ci kochanie! widzicie, mowilam ze jedna za druga bedziecie do nas dolaczac!!! dziewczynki wczoraj bardzo zle sie czulam dlatego nie zagladalam. igus chyba cisnienie spadlo czy cos bo mnie tez strasznie glowa nawalala a nie chcialam brac tabletki wiec polozylam sie i przespalam caly dzien. ogolnie moge teraz nie wylazic z lozka i 24 godziny na dobe spac.... dzis juz jest lepiej troszke ale czuje sie taka zmeczona strasznie. to chyba przez te upaly. a moj mezus??? dba o mnie jeszcze bardziej niz kiedys, przynosi mi owoce, kiedy lezalam chora skakal nade mna ze az czasami mialam tedo dosyc bo co za duzo to niezdrowo;) sprzata w domku ale nie gotuje:) on ogolnie taki jest - ale teraz dwoi sie i troi zebym tylko sie nie przemeczala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
a ja bylam u lekarza i dostalam zwolnienie z pracki wiec teraz moge cale dnie siedziec i odpoczywac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia to super!!! nie musisz sie rano zrywac z lozeczka, pospisz sobie ile bedzies chciala a teraz jest ci to potrzebne:) tylko nie przesadzaj;) zreszta bedziesz spokojniejsza na wypadek gdybys sie zle poczula to nie bedziesz musiala sie martwic ze trzeba do pracy... rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala zeby sie to sprawdzilo co mowisz i zebysmy teraz pomaszerowaly jedna za druga to drugiej tabeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Asia ten sen byl moze proroczy... i zobaczysz te dwie krechy:-) a to ze niby oznaczaly ze nie ma ciazy to wiesz - sny nie do konca sie sprawdzaja hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
trzymam kciuki kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×