Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
hej kamilsien to rzeczywiscie musiala ta znajoma strachu sie najesc;/ a wiecie to jest najgorsze, o ile dobrze amietam, jak bylam dzieckiem to specjalnie chowalismy sie od rodzicow zeby nasz szukali ;) oni przezywali dramat a nam bylo wesolo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
cos wam jeszcze napisze:-) wczoraj moj piotrus zabral mnie na zakupy i kupilam sobie fajne bluzeczki na jesien:-))))) a pisze o tym bo moj mezus jest strasznym nerwusem kiedy musi ze mna chodzic 'po ciuszkach' a wczoraj sam mnie zabral i nawet sam zaproponowal;) ciekawe co ode mnie chce albo co przeskrobal hehehehe.Ale bylam zadowolona, hmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
a mnie kiedys dziadek zabral ze saoba na dzialke i zapomnial powiadomic mame (tata byl w pracy) i ta odchodzila od zmyslow bo mnie nie bylo, nie bylo telefonow komorkowych... szukala mnie cala ulica a ja bawilam sie w najlepsze z dziadkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
moja mamcia powiedziala ze to ze moj piotrek zabral mnie na zakupy i tak dzielnie ze mna chodził oznacza tylko tyle ze sie... starzeje:P moj tata tez marudzil na poczatku okropnie a pozniej mu przeszlo i grzecznie za mama podazal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
zmykam zrobic sobie kawke bo usypiam. asiula mnie tez glowa pobolewa i wczoraj bylo to samo:( pewnie cisnienie spadlo. a wiecie co, najlepsze jest to ze jak łaziłam po sklepach i przymierzalam dziesiatki ciuszkow to mnie jakos glowa nie nawalala...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
kamilsien, bo zakupy to najlepsze lekarstwo na wszystkie dolegliwosci każdej kobiety ;) Też juz planuje troche pobuszowac po sklepach, ale jeszcze poczekam jak będzie więcej jesiennych rzeczy ;) a wogoe to musze sie wam pochwalic ze kupujemy dzialke pod nasz domek ;) znalezlismy fajny kawałek ziemi, niedaleko miasta, cena przystepna, teraz tylko trzymac ckiuki zeby wszystkie formalnosci przebiegly bez zaklocen ;) ale sie ciesze;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
cześć dziewczyny :) kamilsien mój M. też się zawsze wkurzał jak miał ze mną po sklepach chodzić...a jak jest teraz to nie wiem,bo dawno nie próbowałam go wyciągnąć...też bym sobie już po sklepach połaziła,ale chyba się jeszcze wstrzymam i zobaczę jak się moja sytuacja rozwinie :) tysia to gratuluję tej działeczki :) zazdroszczę Tobie okropniaście ,bo ja też mojego M.na działkę namawiam,a on jak już to woli większe miększanie...bo na działkę to może byśmy uciułali,ale już na dom kiepsko...a kredyt to inny temat i inna bajka...on przeciwny-bez sensu,ale za długo by opowiadać...i tak to...może uda mi się tego mojego uparciucha wreszcie przekonać. a macie już wybrany projekt domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
luleczka, pewnie ze mamy projekt ;) wiesz i ja i mój mąż wychowywaliśmy się w domach jednorodzinnych z ogromnymi podworkami i do takiego zycia hjestesmy przyzwyczajeni. Teraz os slubu mieszkamy w bloku - wynajmujemy mieskanie i dusimy się w nim ;/ Więc razaz po slubie wybralismy projekt domu - naszego wymarzonego. I ten projekt wisi u nas w sypialni zebysmy codziennie rano widzieli do czego dążymy i ten projekt nas motywuje. Z kasą zawsze bylo i będzie krucho ale małymi kroczkami wierze ze nam sie uda. Zajmie nam to peweni kilka lat ale osiagniemy co chcemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a co do kredytow..... Teraz juz co nieco splacamy. Plan jest taki zeby stan surowy zamkniety postawic wlasnymi silami (i rodzicow - bo obiecali ze pomogą ) a na wykonczenie pewnie kredycik ;/ ale jeszcze zycie moze nasze plany zmienic. Wiesz, ja wolę wziasc kredyt niz placic komus za wynajem. I niech nikt nie pisze ze z rodzicami mozna mieszkać - nigdy w zyciu !!!!!!!!!!! Kocham rodzicow i jednych i drugich ale na odległość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
ja też nigdy w życiu nie zamieszkałabym z rodzicami :)też wolałabym coś wynająć :) my akurat mieliśmy to szczęście,że nasze mieszkanie kupowaliśmy 5 lat temu i za metr płaciliśmy 2500 za dół a 1500 za poddasze,więc można powiedzieć,że udało się trafić w bardzo dobry moment.teraz ceny duuuużo wyższe. my też mamy już projekt domu,bo mój też chciałby dom,ale za jakieś 15-20 lat jak dzieci trochę odchowamy, a ja wolałabym już...marzy mi się ogródek ;) i tu się z mężulkiem nie zgadzamy...ja uważam,że dzieci równie dobrze mogą się chować gdzieś na obrzeżach miasta,a on,że wygodniej w centrum...blisko szkoły,kina itp. oj mówię Tobie tysiu krzyż pański z tym moim-znak zodiaku baran-uparciuch i nasze maleństwo jak się urodzi koniec marca to też będzie baran...nie wiem jak wytrzymam z taką dwójką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
mój też baran ;) ale za to ja - skorpion ;) więc wg wszelkich horoskopow powinnismy sie pozabijac przy pierwszym spotkaniu ;) atu lipa!!!!!!!!!!! - dogadujemy sie bez słów i mamy w 99% decyzji życiowych typu dom/wydatki/samochód/dzieci/zakupy takie samo zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Bardzo dawno mnie nie było, ale miłam problemy zdrowotne- wylądowłam w szpitalu i wycięli mi wyrostek:( MAm tyle do nadrobienia, ze pewnie dużo czasu mi to zajmie, ale teraz będę już na bieząco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Liwka............32.........1.........29.06.......Pabian ice..........1 kala83...........26........24.........03.07.......Koło.. ...............0 Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Tysia_86........23.........2.........12.07.......Toruń ...............0 anahita..........33.......13.........15.07.......Wawa... ............0 Asiula78.........31.........7.........17.07.......Kraków .............0 karola.w.........24........16.........19.07.......Wrocla w...........0 PRZYSZLA MAM..26.........8.........21.07.......Kielce..............0< br /> IGA................29.........4.........23.07.......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........5.........24.07.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........7.........22.08.......Zamo ść............0 JOWITA.LODZ....29.........5.........26.07.......Lodz.... ...........1 lolcia52............22.........2.........02.08.......now y sacz........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........10.........12.08.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???........gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....8...26.03.10....B- stok......18.06.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
cześć ciamcia i monikaddd :) ciamcia bidulko :( wycierpiałaś się pewnie i te okropne szpitale...nie wiem czemu,ale mnie przerażają...dobrze,że już po wszystkim :) monikaddd napisz chociaż jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
monikaddd - myslalam ze juz o nas zapomnialas ;) pisz jak twoje samopoczucie? Jak badania - wszystko w porzadku? ciamciaramciam - zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. Mam nadzieje ze ta operacja nie wymaga odłożenia staranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co u mnie :) byłam w prywatnej klinice bo tam chcem rodzic i wiecie co doktor ( kobieta ) nie zaszokowała jak wyszłam od niej z gabinetu nic mnie sie nie pytała nic mi nie przepisała !!! nie zbadała poprostu mnie olała !!! powiedziała zebym zrobiła jedynie badanie na toksykoplazmoze i nic ... wiec wczoraj byłam u swojej doktor i powiedziałam co i jak a ona bez problemu mnie zbadała i zrobiła usg doppchwowo :) i mam zdjecie dzidzi swojej jest jeszcze malutka ale cos tam widac :) nawet serce bije :) a jak sie czuje przez tydzien wymiotowałam było mi nie dobrze mogłam lezec całymi dniami w luzku a teraz juz oki :) czasami w głowie sie zakreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
monikaddd a ja tak z ciekawości zapytam ile mm ma twoja dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
witam ponownie:) oj dziewczynki ja tez marze o wlasnym domku... troszke mnie przeraza kredyt ale nie ma innego wyjscia jak sie nie ma gotowki. kupilismy w tamtym roku dzialeczke i teraz ja wlasnie ogrodzilismy:-) i powiem wam ze ja tez za nic nie chcialabym mieszkac z rodzicami ani moimi ani piotrka. to super ludzie ale wole byc 'na swoim' zeby mi sie nikt nie wtracal;) monisia to super ze wszystko jest w porzadku a te mdlosci... da sie przezyc, prawda? zycze ci wszystkiego dobrego:-) ciamciaramciam bidulko ty nasza :( musialas sie niezle nacierpiec, pewnie bol okropny:( ale fajnie ze juz wszystko w porzasiu:) buziaczki dla ciebie slonko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety:-) ja mialam dzis sporo pracy, nie mialam nawet czasu zajrzec na forum:( i strasznie sie zmeczylam hehe. a teraz musze cos przekasic bo jestem glodna jak wilk;) kamilka z tymi zakupami to chyba wszystkie kobitki ma problemy hehe a przynajmniej wiekszosc. mozemy sie umowic na wspolne zakupy to wtedy polazimy do woli;) moze sie jeszcze ktoras laseczka dolaczy;) ciamciaramciam dobrze ze juz wrocilas. usciski dla ciebie!!!! mam nadzieje ze juz po wszystkim teraz i ze dobrze sie juz czujesz:-) moniczko ty powinnas dostac lanie! tak dawno nie bylo od ciebie wiesci ze myslalam ze juz o nas zapomnialas:-( super sie czyta o tych malenkich serduszkach i 'kropeczkach' z usg:)))))duzo zdrowka dla ciebie i twojego malenstwa!!!! dziewczynki u mnie swieci slonko i nawet jest cieplo:-) i to mnie cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko fajnie ze masz dzialeczke, rzeczywiscie najlepiej jest na swoim bez rodzicow. i z kredytem masz racje, teraz takie czasy nastaly; zreszta ludzie biora takie kredyty ze glowa boli, moj kumpel wzial 300 tys. na budowe domu - mnie by chyba nerwy zezarly jakbym miala splacac taka sume przez 50 kolejnych lat ale ludzie ryzykuja i kto wie - moze dobrze robia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
luleczka a ty nadal się przejmujesz ;/ (w sumie to ci sie nie dziwię, bo ja tez bym sie martiwła) ALE PO TO TU JESTESMY ZEBY CIE DO PORZADKU PRZYWOŁAĆ - prosze mi tu zaczać pozytywnie myśleć. Twoja dzidzia rośnie swoim tempem i tyle ;) zobaczysz na kolejnym badaniu że wszystko jest w porządku ;) Zamiast siedziec i czytac glupoty na necie to proponuje rozlozyc lezaczek na swiezym powietrzu, zrelaksowac sie i wysyłać poztyne uczucoa do maleństwa zeby wiedzialo ze ma kochaną mamusie ktora o nie dba ;) wiesz co mówią psychologowie i lekarze - ciężko zajsc w ciążę i ją utzrymać jak organizam czuje że ze względu na warunki fizyczne lub psychiczne (stres, zdenerwowanie itp) ciąża nie będzie sie dobrze rozwijać. Wiec kochana, wyluzuj sie, mysl poztywnie i bedzie oki ;) Ściskam mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
i pogoń męża zeby ci na ten leżaczek donosil z uśmiechem soczki, herbatki i co tam sobie zamarzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
igus ludzie ryzykuja masz racje. tez znam takie przypadki. ja wiem ze nie unikniemy kredytu ale nie napewno nie wezmiemy na taka sume. a co do innych, to jesli sie nie boja tego co moze sie wydarzyc za 10 czy 20 lat to ok - ich sprawa. ja tam od razu mysle o tym ze nie wiem co sie za 5 min wydarzy a co dopiero za 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
tez bym sie bala takiej kwoty kredytu ;/ ale wiecie, chyba ludzie nie myslą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
oooooooo tysia to mi sie podoba;) ja nie zajarzylam na poczatku o co chodzi ale juz wiem - i tysia ma racje, luleczka mowie ci, jest dobrze, wszystko jest ok. moze masz mniejsza kruszynke niz przecietnie inne kobiety ale zobaczysz jak ja podkarmisz troszke to urosnie ze ho ho;)))))) odzywiaj sie zdrowo, duzo wypoczywaj i zobaczysz jakie beda efekty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście kochane!!! pewnie już Wam to pisałam,ale co tam :) dzisiaj mogłabym zjeść konia z kopytami...nawet nie będę wymieniać co już jadłam bo za długo ;) wypoczywam,wypoczywam i staram się myśleć jak najbardziej pozytywnie :) czasem tam mam jakieś czarne przebłyski(same widzicie),ale naprawdę wierzę,że będzie dobrze ;) buziaczki dla Was za troskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luleczka wszystkie trzymamy kciuki za to zeby bylo dobrze:-) wiec nie moze byc inaczej:-) co tam dziewczynki porabiacie??? jak wam dzionek minal? ja wywolalam sobie zdjecia z chorwacji i teraz ogladam sobie na papierze bo niebardzo lubie na kompie:) zycze wszystkim milego wieczoru:)))) i pewnie do jutra bo dzis niewiele tu zajrzy bo pewnie wypoczywacie w domciu po cieazkim dniu:-) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Hello Dziewczynki:o) O tej porze pewnie nikogo nie ma:-( Aktualizuje tabelke bo mam stara date @. Napisze wam ze do kolejnej @ jeszcze 10 dni a mnie juz jakos dziwnie pobolewa brzuch wlasnie jak na okres:-( nie wiem co sie dzieje. Za wczesnie chyba, az tak mi sie chyba cykl nie rozregulowal zebym miala dostac tydzien wczesniej... ale juz nie truje wam, rowniez zycze wam milego wieczorku z waszymi kochanymi drugimi polowkami:-) do juterka! NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Liwka............32.........1.........29.06.......Pabian ice..........1 kala83...........26........24.........03.07.......Koło.. ...............0 Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Tysia_86........23.........2.........12.07.......Toruń ...............0 anahita..........33.......13.........15.07.......Wawa... ............0 Asiula78.........31.........7.........17.07.......Kraków .............0 karola.w.........24........16.........19.07.......Wrocla w...........0 PRZYSZLA MAM..26.........8.........21.07.......Kielce..............0< br /> IGA................29.........6.........20.08.......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........6.........22.08.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........7.........22.08.......Zamo ść............0 JOWITA.LODZ....29.........7.........23.08.......Lodz.... ...........1 lolcia52............22.........2.........02.08.......now y sacz........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........10.........12.08.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×