Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

dziewczyny uciekam pod prysznic,bo o 12.00 mój M. po mnie przyjeżdża a ja jeszcze w szlafroku :) zajrzę później. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nio ja dziewczynki zrobilam badania w laboratotium które gin mi zleciła jak mówilam jej ze bede si e starala o dziecko. ale to takie na ogólny stan zdrowia czyli ASPAT, ALAT, bilirubina, crp, morfologia,cukier, dodatkowo zrobilam sobie estardiol, TSH czyli tarczycę i prolaktynę bo byłam ciekawa jakki mam poziom. bo ponoć często za wysoki poziom nie pozwala na zajscie w ciąże, ale mam 13 wiec jest ok. odebrałam wyniki i mam dobre z tego co widzę. to jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biagam czesciej do toalety ale wiecie...ja jeszcze chyba wojuje z tym moim pecherzem;) ostatnio nawet w nocy wstaje ale podejrzewam ze to wynik lekow ktore wczesniej bralam. dlatego spokojnie sobie czekam i nie nakrecam sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
teraz jeszcze się poobserwuje może w przyszły miesiącu zrobię jeszcze fsh, progesteron 3 X w cyklu. i zapisze się do gin. korci mnie tez zeby pojsc na monitoring cyklu zeby jakis gin zobaczyl jak tam w owu się u mnie wszytko rozwija i czy pęchcerzyk pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
nio ja też nie będe czekać az rok minie, boję się bo tak jak pisałam miałam przejscia z torbielami. wiec mam pewne obawy czy moje jajniki są ok. chociaż ginka jak mi robila usg to mówila ze wszytsko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Moze macie racje dziewczyny... Ale musicie chodzic po lekarzach 'z glowa' i nie dac sobie nic wcisnac i wmowic:) zeby was nie leczyli 'bez sensu' co sie czesto zdarza. Jesli chodzi o takie rutynowe badania to jestem 'za':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
monia, na pewno nic sobie nie damy wcisnąc ;) nie wiem jak wy ale ja po lekturze kilku forum i portali poswieconych ciąży i zdrowiu kobiety czuje sie jakbym medycyne skonczyla ;)))) kitu sobie wcisnac nie dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
a jak juz będzie ktos chciał leki w organizmie mi mieszać to skonsultuje wsio z drugim lekarzem, a co ;)))) Na studiach obok mojego akademika był akademik Uniwersytetu Medycznego - najwieksi imprezowicze i alkoholicy na osiedlu. Jak sobie pomysle ze oni teraz nas lecza to az mi ciarki po plecach chodza ...... Dlatego tzreba chodzic do lekarzy tak długo, az sie trafi na tego pilnego studenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Czesc wszystkim:-) Jak wam mija dzionek? Ja mam znow w pracy taki zapierdziel ze nie wiem gdzie mam rece wsadzic ale zrobilam sobie mala przerwe na pogaduszki:) Dziekuje wam wszsytkim za mile slowa i za trzymanie kciukow. Dzis juz mnie brzuch nie boli tak jak wczoraj, rano tylko delikatnie ale juz przeszlo. latam do toalety jak glupek jakis i juz sobie kolejne wytlumaczenie wymyslilam - ta napewno nie pecherz bo nie boli jak siusiam;) ale moze to moja psychika tak dziala hehe. chociaz ja sie nigdy nie nakrecam i jestem raczej cierpliwa ale moze te starania sie tak dlugo przeciagaja ze zaczynam widziec i czuc cos czego nie ma.... zobaczymy co bedzie. jeszcze ponad tydzien i sie wyjasni:) poza tym pogorszyla mi sie cera, a to objaw nadchodzacej @. tylko tak jakos wczesnie to wszystko w tym cyklu. No dobra, dosyc o mnie. Tysia rzeczywiscie na medycynie niezle balowali... Moj sasiad jest tego dobrym przykladem i tez nieraz sobie myslalam ze nigdy bym sie nie poszla do niego leczyc...i powiem wam jeszcze ze moja siostra sie wkurzyla bo kiedy sie starali o dzidzie to lekarz postawil im zła diagnoze i leczyla sie niepotrzebnie przez prawie pol roku a przyczyna lezala zupelnie gdzies indziej. no ale co, trzeba byc poprostu czujnym i tyle. iga my mamy podobny termin @ i podobne objawy w tym cyklu hehe. a wiec juz niedlugo bedziemy wiedzialy czy to na @ czy moze nie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Szkoda ze nie ma tak ze np kiedy jestes w ciazy to masz pewne objawy ktore na 100 % na nia wskazuja... tylko trzeba sie doszukiwac a to czasami konczy sie oszukiwaniem samej siebie. to nie fair:( a tak, bylyby np mdlosci i cos tam i od razu bylaby pewnosc ze sie udalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:-) madziu trzymam za ciebie kciuki bo cos mi sie wydaje ze bedziesz nastepna razem z igunia i jej chorwatem w drugiej tabeli:P dziewczynki wiecie jak mi sie nudzi??? jestem na zwolnieniu i a nie przywyklam do wstawania o 10 i nic nierobienia przez caly dzien hehe. ugotuje obiadek, posprzatam, pojde na spacer i tak mi mijaja dni i juz mi sie to zaczyna nudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu ty masz duzo symptomow ktore moglyby wskazywac na ciaze... ta cera tez - bo jednej sie pogorszy innej poprawi ale zawsze na poczatku jakas zmiana jest bo hormony szaleją:) i masz racje fajnie by bylo gdyby byly jakies stuprocentowe objawy zauwazalne u kazdej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie jakie to przewrotne wszystko jest... Ja bąki zbijam w domu a Madzia nie wie od czego zaczac tyle ma pracki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka staranka 80
hej dziewczyny!od wczoraj tyle dyskusji ... no no bardzo ładnie aktywne ;-) ja wczoraj byłam u lekarza i od poniedziałku do pracki idę, czyli normalnie zaczyna się pomału robić ... powodzenia w staraniach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
CZESC ASIA:) Nie no ten chorwat mnie rozwala:-D Asia rzeczywiscie fajnie jest sie pobyczyc ale w koncu przychodzi znudzenie i ma sie tego dosyc. Mi by sie teraz troszke przydalo takiego luzu ale coz trzeba tyrac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
hej zuzanka:) nawet sobie pewnie nie wypoczelas za bardzo bo podczas choroby niewiele mozna odpoczac, prawda? ale najwazniejsze ze wrocilas do zdrowka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka staranka 80
no jakies 10 dni wolnego, w tym 3 dni w szpitalu. no dobre i to, najgosze dla mnie że starania przerwane ;-( jak to jest że jak człowiek się stara tp to ucieka a jak przestaje się starać to zaraz samo przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka staranka 80
dziewczyny a powiedzcie mi jak przez 20 dni bedę brała antybiotyk to mozna się w następnym cyklu starać o dziidzi czy trzeba cos odczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
wydaje mi sie ze organizm sam reaguje wstrzymaniem owulacji jesli antybiotyki miałyby zaszkodzić. Ja zwykle jak byłam dluzej na antybiotykach to potem cykl mi sie wydłużał, a raz nawet wogole okresu nie mialam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem zuzanko najlepiej poradzic sie lekarza. ale antybiotyk chyba nie pozostaje za dlugo we krwi wiec jak tylko przestaniesz go brac to chyba mozesz sie starac:-) wazne zebys go nie brala w trakcie ciazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka staranka 80
no to jak bedzi ok to we wrzesniu ponowne staranko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze sie takie 'przestoje' bo czlowiek ma wrazenie ze czas ucieka a my stoimy w miejscu bezczynnie i go poprostu tracimy... ale na to nie ma rady. glowa do gory, ten miesiac minie i wszystko wroci do normy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Dziewczynki kochane musze wracac do pracki, a takkkk mi sie nie chce;) buziaczki dla was i usciski; bede zagladac co jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu trzymaj sie tam jakos!!! Wytrzymasz jeszcze troszke, zreszta pomysl, niedlugo WEEKENDZIK:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego weekendu to kurcze jestem zla bo planowalismy sobie zrobic jakis wypad nad wode a w taka pogode nie wyobrazam sobie pluskac sie w jeziorku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×