Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość magdalenka.s
i w ten oto sposob udalo mi sie otworzyc stronke nr 92:-) luleczka do ciebie jeszcze dwa slowa: nie zamartwiaj sie - z dzidzia napewno wszystko w porzadku:-) usciski dla ciebie i twojej kruszynki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc madziu:) ja juz zmykam na kolacyjke bo moj maz przygotowal dzis pyszne nalesniki mniam mniam:-). madzia a moze wam sie udalo i te pobolewania wlasnie o tym swiadcza??? bo bol brzucha na 10 dni przed @ to chyba dziwne:) ja przynajmniej tak nie mam a jesli tobie rowniez zdarza sie to po raz pierwszy to nadzieja jest:))))) trzymam kciuki kochana!! a masz jeszcze jakies 'dziwne' objawy? bo wspominlas o pecherzu... moze to wszystko jest ze soba powiazane:) ale by bylo fajnie; kolejna mamcia w naszej grupce:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Igunia, bardzo bym chciala zeby bylo tak jak mowisz. to prawda latam czesciej do toalety, boli mnie brzuch delikatnie i piersi (ale one mnie co miesiac bola wiec to nie zaden objaw) ale nie nakrecam sie bo po co. musze jeszcze poczekac. w sumie dziwne byloby gdyby tak wczesnie pojawily sie symptomy ciazy wiec nie świruje i mysle nawet ze nie maja one nic wspolnego z ciaza:-( ale pozyjemy zobaczymy haha. poprostu nie wierze ze 2 czy 3 tygi po ewentualnym zaplodnieniu odczuwa sie objawy - chyba za wczesnie na to;) ale nadzieje mam i to wieeeelkaaaaaa:-))))))) SMACZNEGO Iga! Fajnie ze maz cie tak rozpieszcza:))))) To ja tez uciekam, zajrze jutro z ranca.Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
dzień dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Czesc dziewczynki:-) Znow kiepska pogoda, buuuu. Nie chcialo mi sie dzis wstac z lozka. Ojjj kochane, pojawiaja mi sie rano mdlosci - ciagle sie obawiam ze jak wyskocze do sklepu to po drodze puszcze pawia bo to przychodzi znienacka;) Co prawda nie narzekam, sama tego chcialam:P ale wolalabym jednak zeby sie nie pojawialy:-) Co tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Magdalenko moze rzeczywiscie jestes w ciazy... Takie bole brzucha sa bardzo czeste we wczesnej ciazy. Ale masz racje, nie nastawiaj sie bo pozniej sa tylko wieksze rozczarowania. Lepiej barrrdzo pozytywnie sie zaskoczyc, prawda? A jesli chodzi o objawy to rzezcywiscie na samym poczatku ich nie ma ale sa kobiety ktore swietnie wyczuwaja ze to ciaza... moja siostra miala takie wlasnie bole i lekkie mdlosci juz po 3 tyg od zaplodnienia i gin powiedziala jej ze to moglo byc spowodowane przez zmiany hormonalne:-) madziu trzymam kciuki!!!! tysia co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Igunia jak tam nalesniczki??? Ty to masz dobrze:))))) No ale ja tez nie moge narzekac, moj sebus zrobil mi ostatnio pyszne risotto bo taka mnie naszla ochota:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Teraz to ja moge duzo rzeczy 'wymusic' hehe; nie dzwigam bo nie moge, nie powinnam sie meczyc wiec nie bede myla okien i odkurzala; mam zachcianki przerozne hehe. Oczywiscie zartuje ale wiecie, trzeba troszke zaczac 'wykorzystywac' swoj stan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć tysiu, cześć dziewczyny :) jeszcze raz dzięki za dobre słowo :) moje maleństwo chyba rośnie,bo dzisiaj w nocy 4 razy do łazienki schodziłam :) a jak tylko wstałam,to byłam tak głodna,że pierwsze co zrobiłam to śniadanko :) magda baaardzo bym chciała,żeby u Ciebie się sprawdził ten pozytywny scenariusz :) trzymam kciuki, bo jakiś kwietniowy termin by się już przydał :) iga a Ty jak???u Ciebie 7 dni do daty@ zostało.może będzie mały przystojny Chorwat? p.s.tysia,a tak na marginesie,ale Ty czujna jesteś...normalnie szok ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Czesc Dziewczyny! Co slychac w szerokim swiecie??? Monia wspolczuje ci tych zawrotow glowy - nic fajnego ale tak jak piszesz SAMA TEGO CHCIALAS to teraz sie MECZ:P:P:P:P:P Kurde ja bym sama sie tak z checia pomeczyla.......... Madzia moze bedziesz nastepna na liscie:-) Trzymam kciuki za ciebie. Tysia a ty co porabiasz? Jestes w pracy tak jak ja? Cholercia nic mi sie nie chce. Mam nawet problem zeby sobie kawunie zrobic hehe bo mi sie nie chce wstac. Najchetniej bym teraz wslizgnela sie do wyra i uciela drzemke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Luleczka powialo od ciebie optymizmem:-)))) I tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Wazka witaj:) Hehe nie jestes jedyna ktorej nic a nic sie nie chce;) To chyba przez pogode a dokladniej mowiac przez te zmiany w pogodzie. Normalnie jesien sie nam zrobila. Tylko u tysi pewnie slonko swieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:-) Monia ty powinnas skakac z radosci za kazdym razem kiedy puszczasz te pawie;) hehe. Fajjjnieee maszzzz:-) Wazka ja tez jestem zrąbana... I to od rana (ale rym) Normalnie obudzilam sie zmeczona:-( Luleczka super sie czyta takie posty jak ten twoj dzisiejszy:-) rzeczywiscie duzo w nim optymizmu! Ale my ci mowilysmy ze wszystko bedzie ok:P A co u mnie? No jeszcze tydzien do @ a mnie, tak jak madzie, pobolewa brzuch - wczoraj caly dzien tak delikatnie, dzis tez. i badz tu madra -od czego tak boli. ja muz myslalam wczoraj ze @ przylezie z takim wyprzedzeniem... Na nic sie nie nastawiam, 'pracowalismy' w chorwacji hehe i po powrocie tez ale wiecie... co bedzie to bedzie, ja mam jakas znizke formy teraz i ciagle mi po glowie chodzi ze sie nie udalo:-( zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Igunia dostaniesz po tylku! Nie wolno ci narzekac i sie dolowac! Wiesz, zmiana klimatu, totalny luzik musza przyniesc efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Iga trzymam kciuki za ciebie kochana i mozesz sobie narzekac ile chcesz a ja i tak mysle ze maly chorwat albo chorwatka bedzie:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jestescie niesamowite z tym chorwatem:-D Posluchajcie te moje narzekania to standard - kazdego miesiaca przed zblizajaca sie @ tak mam;) Wiecie co, ja tam wole sobie poczekac te kilka dni i wogole o tym nie rozmyslac. Jak @ nie przyjdzie to bede najszczesliwsza babka na swiecie a jak przylezie to sobie poplacze i zaczniemy staranka od nowa:-) acha i jesli teraz sie nie udalo to zapisuje sie do lekarza. tak sobie postanowilam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
luleczka dlaczego napisałaś że czuja jestem? ;) u mnie piekne slonko znow od rana. Ostatnie dni caly czas slonko swieci a pod wieczor dopiero sie chmurzy i pada. Tylko powietrze strasznie ciezkie - kawa nie pomaga ;/ W pracy siedze, ale nie chce mi sie nic robioc ;/ magdalenka wiesz jest takie powiedzenie - lepiej być optymistą i się rozczarować, bo wtedy czlowiek przynajmniej przez jakiś czas żyje nadzieję, niż pesytmistą i cały czas widziec wszystko w czarnych barwach. Wiec może troszke pozytywnego myslenia - a nuż się udalo - byłby tu wskazany. A tak między nami - coś mi się wydaje ze te bóle brzucha troche za wcześnie jak na @...... ;) Iga, za ciebie tez trzymam kciuki. Dziewczynki, kurcze, no ktoś musi przeciez w tym miesiacu przeniesc sie do dolnej tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga w sumie z tym lekarzem to nie głupi pomysł.nie zaszkodzi a może coś się wyklaruje :) a czy robiłaś już jakiekolwiek badania? MoniaKr u mnie pogoda też okropna,pada i zimno.szkoda,że kawy nie mogę, bo chętnie bym się napiła...ale od jutra podobno ma być ładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
Przeczytałam mojego posta i włos mi się na głowie zjeżył. Ależ niegramatycznie piszę ;/ Mam nadzieję że mi wybaczycie - w końcu są wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
witam wszystkie, nie bylo mnie wczoraj ... cięzki dzien, ale nadrobiłam zaleglosci w czytaniu. dziewczynki no walsnie u nas poki co dziwna cisza ... miejmy nadzieję ze to cisza przed burzą :) i że własnie około tego 20 sierpnia bo wiele z nas ma termin @. około 5 znowu przeskoczy do drugiej tabaeleczki. bo to normalnie nienormalne zeby tak zadna nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoras z nas napewno zawita do dolnej tabeli, zobaczycie:-) Wczoraj tak sobie rozmawialismy z mezem ze gdyby sie teraz udalo to tez bedzie maly baranek;) jak mamunia:P nie wiem czy to dobrze - dwa uparciuchy pod jednym dachem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory nie robilam zadnych badan, uwazalam ze nie ma takiej potrzeby ale teraz czas leci i wole sie dowiedziec wczesniej jesli jest cos nie tak. a moja mama mowi ze swiruje ze za wczesnie na lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bibi:-) dlaczego mialas ciezki dzien? cos sie stalo? masz racje to by bylo dziwne gdyby w tym cyklu zadna nie przskoczyla;) nie ma takiej opcji i kropka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Iga ja mysle ze z jednej strony mama ma racje bo w sumie lekarze sa rozni i niekiedy dla pieniedzy wymyslaja niepotrzebnie jakies schorzenia zeby tylko do nich lazic i zostawiac kase... a z drugiej strony gdyby okazalo sie ze jest jakis nawet najmniejszy problem to lepiej sie z nim rozprawic jak najwczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
IGA żadne za wcześnie. Jak siedziałam na innych forach dziewczyny często pisały że żałują że czekały rok albo dłużej z badaniami, bo wtedy szybciej by mogły zaczac sie leczyć. Ja zresztą jak w tym miesiacu @ przyjdzie tez ide sie przebadac. Niz nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Igus zrobisz jak uwazasz ale mysle ze jesli pojdziesz do lekarza i okaze sie ze wszystko jest ok (a napewno jest:-D ) to przynajmniej bedziesz spokojniejsza i przestaniesz sie zamartwiac ze cos moze byc nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka ma rację.my jak byliśmy w tym roku na wycieczce to przy owulacji strasznie mnie jajnik bolał i myślałam,że coś się złego dzieje.po powrocie poszłam do gina i on mnie uświadomił,że to był najlepszy okres na zajście w ciążę.powiedziła,że zdrowa dziewczyna jestem,wszystkie wyniki dobre,więc nic tylko w ciąże zachodzić.no i następny cykl był szczęśliwy-udało się!!! jak same pisałyście dużo zależy od psychiki i nastawienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
Luleczka ja mialam przez dluzszy czas tak samo - klulo mnie w lewym boku, tak jakbym miala kolke i lekarz tez mnie uswiadomil ze to byl ten czas:-) Igusssss wiesz co ja tam mysle ze nie bedziesz musiala isc do zadnego lekarza tzn pojdziesz ale nie po to zeby szulac problemow;) bo ja pamietam ze tez mialam takie bole w podbrzuszu jak na @ i tez pojawily sie duzo wczesniej a ona nie przyszla:-D poza tym tez biegalam do toalety czesciej ale nie powiazalam wtedy tego z ciaza... takze igunia i madzia - obyscie przeszly do drugiej tabelki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a coś się lolcia nie odzywa.przecież ona sierpniowa brzuchatka.miała iść do lekarza i dać znać co u niej i cisza.lolciu odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×