Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

anulka super:) kasssiula dobrze ze do nas wrocilas:-) i super ze termin zabiegu jest wczesniejszy, nie bedziesz musiala tak dlugo czekac. zdrowka zycze i owocnych staranek zaraz po zabiegu;) milego wieczorku dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
dziewczynki ta tabelka jest nieaktualna:( bo ostatnio dopisala sie iza a tu jej nie ma. najbardziej aktualna jest stronke albo dwie wczesniej:-) buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ta jest chyba najbardziej aktualna:-D NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Liwka............32.........1.........29.06.......Pabian ice..........1 kala83...........26........24.........03.07.......Koło.. ...............0 Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Tysia_86........23.........2.........12.07.......Toruń ...............0 anahita..........33.......13.........15.07.......Wawa... ............0 Asiula78.........31.........7.........17.07.......Kraków .............0 karola.w.........24........16.........19.07.......Wrocla w...........0 PRZYSZLA MAM..26.........8.........21.07.......Kielce..............0< br /> IGA................29.........6.........20.08.......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........6.........22.08.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........7.........22.08.......Zamo ść............0 JOWITA.LODZ....29.........7.........23.08.......Lodz.... ...........1 lolcia52............22.........2.........02.08.......now y sacz........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........10.........12.08.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k............... 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
CZESC KOBIETY, JESTESCIE??? JA POJEZDZILAM SOBIE TROSZKE NA ROWERKU Z MOIM SYNKIEM I CZUJE SIE JAK STARA BABA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
jutro bede miala niezle zakwasy hehe. ale tak to jest jak sie czlowiek nie rusza...ale fajnie bylo, mieszkamy przy lesie wiec jest gdzie pojezdzic:-) czy o tej porze ktos tu bywa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
kasssiula witaj:) super ze udalo ci sie zalatwic wczesniejszy termin zabiegu i swietnie ze znasz przyczyne problemow z zajsciem w ciaze i wiesz jak ja skutecznie wyeliminowac:-) zycze ci powodzonka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
hej iza:) ja jestem:-D jestem uzalezaniona od tego tematu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke bo moj maz dzis musi cos do pracki przygotowac na kompie wiec ja nie moge korzystac:-( anulka pytalas czy ja udzielam sie na innym forum - nie, to nie ja; ja zagladam tylko tutaj, nigdzie indziej:-) czasami cos poczytam ale rzadko a pisze tylko z wami:)))))))))))))))) zmykam, dobranoc kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z checia bym go wygonila i przejela wladze nad kompem:P ale coz... musimy sie dzielic hehe. do uslyszenia jutro! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Asiu szkoda ze nie mozesz zostac z nami:( ale co sie odwlecze to nie uciecze, odbijemy to sobie kiedys. kamilka a ja zrobilam sobie kawusie rozpuszczalna z mleczkiem i mam troszke czasu tylko dla siebie:) a ty co porabiasz? i tak ogolnie czym sie zajmujesz? ja pracuje w prywatnej firmie jako ksiegowa i w sumie mam duzo czasu 'wolnego' bo musze poprostu wykonac swoja prace a jak zrobie wszystko wczesniej to pozniej mam 'wolne' hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Izunia ja pracuje w szkole, w sekretariacie a że teraz są wakacje to pracy jest niewiele:-) no ale juz koniec laby, poczatek roku szkolnego to zawsze kocioł w szkole - wszystko co dobre szybko sie konczy niestety... Asiaaaaaaaa:-( smutno mi ze nie mozesz zostac z nami:-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Asia do jutra! Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
O jej to ty Kamilka to ty nie masz wakacji? Ja myslalam ze sekretariat tez nie pracuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
wiecie co, ostatnio bylam z rodzinkow w miejscowosci Wdzydze, niedaleko wybrzeza naszego, nad jeziorkiem (Kaszuby) i pojechalismy do Szymbarku - tam jest fajny domek 'do góry nogami' nie wiem czy slyszalyscie - fajne miejsce zwlaszcza dla dzieci bo tam rzeczywiscie wszystko jest odwrotnie, lozka, krzesla, stoly na suficie itp. super wrazenie i kreci sie w glowie jak cholera;) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
nie izunia niestety pracuje we wakacje - tyle ze troszke krocej i jest spokojjjjjjjj - nie to co w ciagu roku szkolnego hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
o szymbarku slyszalam ale nie bylam tam jeszcze:-) moja siostra byla, opowiadala o tym domku i o najdluzszej desce:-) podobno prawie 40 metrow ma tak? a we wdzydzach kiszewskich moja siostra spedzila ubiegloroczne wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Tak deska ma 37 metrow hehe. a wdzydze... fajna miejscowosc ale bardziej dla zeglarzy bo my w sumie pojechalismy bez zamiaru zeglowania czy plywania na desce wiec bylo troszke nudnawo. moze czas sie nauczyc hehe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
oj wiem co sie dieje w szkole podczas przerw hehe - wystarczy 10 min i mozna ogluchnac;) dobrze ze w sekretariacie pracujesz to przynajmniej masz spokoj wzgledny... wspolczuje biednym nauczycielkom naszym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Liwka............32.........1.........29.06.......Pabian ice..........1 kala83...........26........24.........03.07.......Koło.. ...............0 Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Tysia_86........23.........2.........12.07.......Toruń ...............0 anahita..........33.......13.........15.07.......Wawa... ............0 Asiula78.........31.........7.........17.07.......Kraków .............0 karola.w.........24........16.........19.07.......Wrocla w...........0 PRZYSZLA MAM..26.........8.........21.07.......Kielce..............0< br /> IGA................29.........6.........20.08.......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........6.........22.08.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........7.........22.08.......Zamo ść............0 JOWITA.LODZ....29.........7.........23.08.......Lodz.... ...........1 lolcia52............22.........2.........02.08.......now y sacz........0 ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........10.........12.08.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 anulka-84............24........12.........27.08......Bydgoszcz........0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k............... Teraz jest najaktualniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
tak anulka teraz juz chyba jest:-D super! a moja praca... do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic nawet do tego halasu hehe i teraz czegos mi w mojej szkolce brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Hej Anulka:) co porabiasz? Przylaczysz sie do nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Izunia ja zmykam juz ide zrobic jakas kolacyjke bo mi w brzuchu burczy hehe. Pojawie sie jutro. Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
No to ja chyba tez uciekam skoro nikogo juz nie ma. Wezme sobie prysznic, zjem cos i poczytam sobie w lozku:-) Moze obejrze jakis filmik. oooo polecic wam moge super wilm c. eastwooda - GRAN TORINO - swietnie sie oglada, bardzo przyjemny filmik:)))) ogladalam 3 razy hehe. naprawde warto. buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_R.
Kamilko smacznego:-) Do uslyszonka jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) wróciłam właśnie i myślę sobię aaaa,zajrzę,może coś dziewczyny napisały, a tu tyle stron do czytania :) aż miło:) witam wszystkie nowe koleżanki :) niestety wpadłam tu tylko na chwilkę i już uciekam,bo po całym dniu paaaaadam :) buziaczki i do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej dziweczynki, ale naprowdukowalyscie tekstu jeszcze wczoraj wieczorem ;) Dzis piatek wiec mam lenia juz na calego ;) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) nareszcie ladna pogoda:-) ale w sumie nic to nie zmienilo, jak mi sie nic nie chcialo tak mi sie nic nie chce;) tysia witaj w klubie hehe. weszlam na chwilke i zaraz zmykam, wybieram sie do kuzynki na poranna kawke i pogaduchy. milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
I ja was witam - oczywiscie z pracki wiec za duzo nie popisze ale chociaz sie odmelduje;) dzis rano zadzwonila do mnie kolezanka z wiadomoscia ze wlasnie urodzila sliczna corcie - juleczke. maluszek jest sliczny:-) dostalam mmski - wlasnie te mmski mnie obudzily. a Karolinka meczyla sie z porodem 14 godzin:-( oczywiscie wszystko podsumowala jednym zdaniem: WARTO BYLO SIE TAK MECZYC hehe ale dla mnie te ponad 10 godin to porazka... No ale co, zdarza sie. Musze teraz małej kupic jakas piordolke i odwiedzic laseczki:-D juz sie nie moge doczekac......... Co tam u was? Jakies plany na weekend? W sumie pogoda sie klaruje, bedzie ładnie:) Milego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Powiadomie was jeszcze ze bole brzucha ustapily, teraz tylko latam do toalety czesciej niz zwykle. Poza tym dzis od rana strasznie mnie mdli i wiecie co? mysle ze to od stresu... za bardzo sie chyba tym wszystkim przejmuje:-( jak sobie jeszcze pomysle o tych mdlosciach to od razu wymiekam wiec wole nie myslec bo zle sie to skonczy. Albo druga opcja jest taka ze bierze mnie jakas infekcja bo w pracy dziewczyny mowia ze nie za dobrze dzis wygladam:-((((((((((((((( no ale pozyjemy, zobaczymy. papatki dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×