Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
WOW ;) pierwsza na 100 stronie ;) to ja stawiam w takim razie to piwo na wieczorne pogaduchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nina80 i codziennie klikać w 25 reklam, zarobek gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
oooo jaaaaaa tysi sie udalo:D o ty spryciulo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa dobra pielegniarki, juz zmieniam :P NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Liwka............32.........1.........29.06.......Pabian ice..........1 kala83...........26........24.........03.07.......Koło.. ...............0 Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Tysia_86........23.........2.........12.07.......Toruń ...............0 anahita..........33.......13.........15.07.......Wawa... ............0 Asiula78.........31.........7.........17.07.......Kraków .............0 karola.w.........24........16.........19.07.......Wrocla w...........0 PRZYSZLA MAM..26.........8.........21.07.......Kielce..............0< br /> IGA................29.........6.........20.08.......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........6.........22.08.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........7.........22.08.......Zamo ść............0 JOWITA.LODZ....29.........7.........23.08.......Lodz.... ........... ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........10.........12.08.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 anulka-84............24........12.........27.08......Byd goszcz........0 Koralina82..............27.........3......08.09......Byd goszcz.......0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
to w takim razie ja bede polowala na 200 stronke;) koralinka super ze podchodzisz do tego wszystkiego z rozsadkiem i ze nie jestes wplywowa. oby tak bylo dalej, gdybys musiala starac sie troszke dluzej, czego ci nie zycze hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
czesc gaduly:) a co was tak dzisiaj naszlo co??? gadacie jak przekupki;) witam karolinka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
w takim tempie to my sie zaraz na stronie 200 znajdziemy:) faaaajnieeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc kamilko co tam u ciebie slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
ciekawe co się dzieje z wazka85 ;/ przestala sie odzwyac. A nie pamietam zeby miala gdzies wyjechac, a na pewno nie na tak dlugo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
jaaaaaa dopiero teraz przeczytalam o lolci... jejku lolcia wspolczuje ci:-( bidulko jak ty sie musisz teraz meczyc...sciskam cie mocno kochana! trzymaj sie jakos i zagladaj do nas czesto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
U mnie wszystko ok jeszcze 5 dni do @ ale jakos mnie tak brzuch pobolewa:-( i wyskoczyly mi na twarzy jakies wstretne krostki a to znacza tylko jedno...cos czuje ze w tym miesiacu tez kicha bedzie. no ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
no wazka sie nie odzywa... mam nadzieje ze u niej wszystko w pozradku. cos pisala o wyjezdzie wakacyjnym i ze odezwie sie po powrocie - moze jeszcze wypoczywa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
zamykam dziewczynki dalej pracowac - oczywiscie bede was obserwowac i podgladac;) jakbyscie sie chcialy umowic na babski wieczorek na kafe to rzuccie jakis termin - ja napewnos sie na to pisze:-D buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
zmykam a nie zamykam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze umowimy sie np na JUTRO na 21? dajcie znac, ktora bedzie mogla i miala ochotke na takie wieczorne pogaduchy:-) ja tez na razie uciekam ide zrobic cos do jedzenia. do uslyszonka pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie DO osob ktore maja troche czasu i chca zaprobic troszke pieniazkow polecam strone www.polski-bux.pl/?r=agsson juz wyjasniam o co chodzi, wystarczy klikac w reklamy i za kada reklame otrzymuje sie pienizki nie duze ale bo klikniecu w kilka albo nawte kilkanasice reklam dziennie przez kilka dni mozna zarobic polecam sprawdzone w 100% nie jakas starsznie wielka aksa ale pewna na 100% !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka zmykaj, ale najlepiej ...do domu taka piekna pogoda za oknem......rozmarzylam sie, a jeszcze sama musze tu siedziec:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
no wlasnie taka super pogoda ze az szkoda siedziec w pracy:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
asia dla mnie ok - jutro 21:)zobaczymy co na to reszta naszej 'paczki' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
mi jutro 21 pasuje. tylko bede musiala stoczyc bitwe z mezem o kompa ;) bo zwykle on go wieczorem okupuje ;) ja jeszcze dzis do 17 w pracy wiec na pewno sie bede odzywac, Spiąca jakas jestem. Porobilam co pilne a teraz juz tylko licze minuty do wyjscia do domu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja dzis sie chyba wybiore na jakis dluzszy spacerek bo w sumie lato nam sie po wolutku konczy, za chwile przyjdzie brzydka jesien i bedziemy siedziec w domku. pocieszam sie tylko tym ze jestescie wy hehe wiec nuda nam nie grozi no nie? Kurcze, wyc mi sie chce, znow boli mnie brzuch na @:-(((((( wiec pewnie nici ze staran w tym miesiacu. dobra ja tez na razie sobie ide, 3majcie sie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ps ja podobnie jak tysia bede musiala wygrac bitwe o komp ale mysle ze dam rade, juz dzis mu zapowiem ze jutro mam bardzo wazne wirtualne spotkanie;) papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez postaram sie byc o 21, musze sie jakos wkupic tu:P.... a dzis...dzis musze uzupelnic lodowke, bo week spedzilismy poza domem:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Dziewczynki! Czesc Koralinka:) Milo ze sie do nas przylaczylas:-D Wiecie co, zalamka... Do @ jeszcze tylko 3 dni a mnie juz pobolewa brzuch:-( Nici z malego chorwata:-( Wszystko dzieje sie tak jak zawsze - czyli bol piersi, teraz pobolewanie brzucha i chyba pozostaje mi tylko czekac na plamienie a pozniej na @... Nie nastawialam sie ze bedzie jak w bajce hehe - wyjazd, totalny luz i wracamy w trojke z wakacji ale mialam nadzieje... A teraz najlepsze... Rano wstawilam wode zeby sie przegotowala bo kupilam ogorki i chcialam zrobic malosolne bo je uwielbiam. usiadlam przed kompem i zaczelam z wami pisac i w pewnym momencie cos mi taki dziwny zapach przelecial kolo nosa... i od razu mysl - eeee pewnie sie sasiadowi cos przypalilo... i dalej siedze. w koncu mialam sie wybrac na zakupy wiec wylaczylam komputer poszlam do kuchni a tam.... woda sie wygotowala i garnek sie troszke przypalil:P:P:P dobre,co? zmykam na powietrze bo dzis strasznie mi duszno - nie ma czym oddychac. zreszta wkurzylam sie tym bolem brzucha i troszke zdolowalam sie. ale przejdzie mi, hehe, zawsze przechodzi. m,ilego dnia:-) acha ja tez jutro o 21 będę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
kurcze, IGa, szkoda ze z chorwata nici ..... a moze jednak nie? Wiesz, poki @ nie ma jakies tam szanse i nadzieje są.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) lepiej nie liczyc bo sie przeliczymy....zyjmy chwila i cieszmy sie zyciem, najwazniejsze zeby zdrowie bylo, a reszte jakos sie zalatwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam jeszcze wstecz wasze posty, ogolnie dzis duzo sie na naszym topiku wydarzylo... piszecie ze potrzeba nam pozytywnego nastawienia a ja włażę tu i mam jakies czarne mysli;) kurde dziewczynki musicie mnie do porzadku przywolac hehe. Acha postanowilam jakis czas temu ze jak teraz sie nie uda to ide do lekarza i tego sie trzymam:-) Buziaczki dla wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to nie jest tak ze ja nie mam nadziei:-) jakas tam mam ale malutenką hehe bo w sumie ten cylk nie rozni sie niczym od poprzednich. I wiem tez ze czasami dziewczyny pisza czy mowia ze bedac w poczatkowej fazie ciazy mialy bole brzucha ale kurcze mi sie to kojarzy z czyms innym i stad chyba taki mini dołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralina tak jak mowisz trzeba zyc chwila i korzystac z zycia:) tylko ze to takie trudne kiedy sie wszystko wali na glowe:( ale dziewczynki ja mam takie znizki formy tylko chwilowo, za jakas godzinke bede tryskala humorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) najpierw do lolci: strasznie mi przykro! trzymam kciuki żebyś miała na tyle siły żeby się zbyt mocno nie podłamywać i już teraz myśleć pozytywnie o kolejnej ciąży.ściskam Cię mocno. witam karolinka :) pewnie teraz nikogo nie ma, bo te co mogły to wyszly i cieszą się ładną pogodą, a te co w pracy to odliczają już do jej końca :) ja właśnie wróciłam do domku.dzisiaj od rana zalatana na maxa i zaraz znowu wychodzę. jutro o 21 się odmelduję :) zmykamy do rodziców na działeczkę do jutra:) do usłyszonka.ściskam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×