Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

masz racje bibi, zeby tylko ktos nam dal recepte na to jak przestac myslec o tym wszystkim i wyluzowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Witam ponownie, ja jak zwykle wpadam na nasz topik jak po ogien bo mam mnostwo pracki ale na chwilke zrobie sobie przerwe;) Bibi no jasne ze jestesmy mlode i piekne wiec nie mamy innego wyjscia jak tylko zajsc w ciaze:-D Wiecie co, ze mna to się niezle porobilo – teraz mam tyle energii ze moglabym gory przenosic a jak wstalam rano to bylam tak zdechla ze szok. Moje hormony chyba oszalaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
czesc koralina:-))))) zapraszamy do nas. i jak zawsze w takich sytuacjach prosimy o wiecej informacji;) skad jestes, co porabiasz na codzien. no i zapraszmy do tabelki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
witaj karolinko :) dopisuj się do naszej tabelki starających i pozytywnie zakręconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
bibi trzymaj sie, nie jestes sama hehe ja tez musze 'tyrac';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
tylko zagladaj często i pisz bo wiadomo w KUPIE :) raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
asiula ja jestem. Zaglądam caly czas. Tylko w pracy dzis musze kilka rzeczy porobic na juz i nie mam jak za duzo pisac. niesteyy z tym dystansem do starań ciezko jest..... mi sie chyba udalo, bo mam zajety czas i głowe innymi sprawami. Ale też sa momenty ze myslenie o dziecku wraca i wracaja pytania: dlaczego jeszcze nie? czy cos jest nie tak?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo witamy nowa kolezanke:)))))))) cieszymy sie bardzo ze do nas dolaczasz karolinka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
witaj karolinko ;) czekamy na male info o tobie i wpisz sie do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia bo to jest najlepszy sposob: znalezc sobie zajecie. na krotka mete pomaga hehe ale pozniej i tak czlowiek wraca do punktu wyjscia i znow sie zadrecza myslami. ALE JUZ NIEDLUGO KOCHANE MOJE, JUZ NIEDLUGO;) za niedlugo bedziemy tu wypisywac o porannych mdlosciach i takich tam;) madziulek ty sie musisz oszczedzac ;) ;) ;) a nie tyrac! no a co do wahan nastrojow to wiesz, w ciazy tak bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam...27 lat....juz;)nie wiem kiedy to zlecialo:), co robie hm... oczywiscie pracuje :) jezeli chodzi o tabelke to moge sie sprobowac dopisac:D, to tak na szybko....ah no i najwazniejsze jestem od roku szczesliwa mezatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
asulek jakas ty spostrzegawcza hehe. rzeczywiscie, juz setna stronka niedlugo... tworzymy tu niezla księgę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja wepchne sie na 100str....dziekuje za mile przyjecie, tyle tych topikow ze w sumie na chybil trafil wybralam ten:)mysle ze to dobry wybor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
karolinka to najlepszy wybór ;) 100 stron ;) super. To moze jakas imprezka z tej okzaji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
koralinka, jakie tam 'juz 27';) dopiero kochana dopiero! mloda laseczka jestes:)))) na chybil trafil wybralas? a ja myslalam ze przeczytalas nasz topik i pomyslalas TAKIE FAJNE BABECZKI, KURDE CHYBA SIE PRZYLACZE' ;) nie no zartuje, fajnie ze jestes z nami - rzeczywiscie duzo jest topikow na kafe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko wybor najlepszy z mozliwych:-D oooo imprezka mowicie??? kiedy? ja jestem jak najbardziej ZA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Tez jestem ZA:-) Ale by bylo fajnie, gdybysmy sie tu wszystkie umowily na forum wieczorkiem; kazda z piwkiem przed kompem hehe to bysmy poplotkowaly:)))))))))))))))))))) trzeba by o tym pomyslec... co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i jestem:) NICK...........WIEK.......CYKL.........@......... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Liwka............32.........1.........29.06.......Pabian ice..........1 kala83...........26........24.........03.07.......Koło.. ...............0 Kasssiula........26.........4.........03.07.......Bielsk o..............0 Tysia_86........23.........2.........12.07.......Toruń ...............0 anahita..........33.......13.........15.07.......Wawa... ............0 Asiula78.........31.........7.........17.07.......Kraków .............0 karola.w.........24........16.........19.07.......Wrocla w...........0 PRZYSZLA MAM..26.........8.........21.07.......Kielce..............0< br /> IGA................29.........6.........20.08.......POZN AN...........0 magdalenka.s....29.........6.........22.08.......gdańsk. ...........0 kamilsien..........29.........7.........22.08.......Zamo ść............0 JOWITA.LODZ....29.........7.........23.08.......Lodz.... ........... ciamciaramciam...25.........3.........21.08.......Wrocła w ........0 ważka79 ...........29........10.........12.08.......Radom........... .0 tysia123............27.........4.........21.08.......lub lin..............0 żolinka..............28...................21.08...... jaworzno..........0 AAAAA1980.........28.........3.........18.08.......POZNA Ń ...........0 bibi ..................26 ........5.........25.08.......wawa .............0 misia1990...........19.........3.........25.08.......Bie lsko-Biała.....0 wiolkcia..............27.........4.........29.08.......z abrze...........0 Sralis Margolis.......36.........3.........31.08.......Kraków...... .....1 Iza_R.................30.........8.........30.08.......Ł ódź...............1 anulka-84............24........12.........27.08......Bydgoszcz........0 Koralina82..............27.........3......11.08......Bydgoszcz.......0 BRZUCHATKI : NICK..............WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO.. ..OSTATNIA @..DZIECI bratka_............27....11....10...05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85............24.....1.....8...09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Moniakr.............26.....3.........................Lod z ................... luleczka1982.......27.....2.....6......???......gdansk.. ....20.06.....0 Monikaddd..........22....18.....6...26.03.10....Białysto k...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
koralinka a jak tam twoje nastawienie to staranek? piszesz ze staracie sie od 3 miesiecy wiec chyba jeszcze za wczesnie na uzalanie sie, pewnie jestescie pelni optymizmu... nie to co my, weteranki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do spotkanka w szerszym gronie hehe to trzeba by bylo rzucic jakis termin i juz:-) np dany dzien godzinka 21 czy 22. kto moze ten zajrzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No karolinka pewnie jeszscze nie schizuje tak jak my;) kurcze oby ci sie udalo zajsc w ciaze jak najszybciej - zebys nie musiala przezywac tego co my przezywamy kazdego miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra troche czytalam;)..hm tzn tak, oczywiscie, ze wiem, ze to nie takie latwe itd bla bla, ale myslalam sobie bierzemy urlop i zaczynamy, no przeciez nam to sie uda za 1 razem:D...i nawet potem robilam swoj 1 test ciazowy, szok :D,....nigdy wczesniej nie mialam nawet nutki przypuszczenia, a tu nic....ale narazie to totalny luz...nie jestem wplywowa, ze naokolo wszyscy maja dzieci, spokojnie, na mnie tez przyjdzie pora...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
karolka wpisz termin następnej @@@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Karola no włąsnie takiego nastawwienia nam trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
koralinka, w tabelce w robryce @ wpisujemy date koplejnej spodziewanej @. domyslam sie ze 11.08 to data ostatniej @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
im więcej bedzie pozytywnego nastawienia w naszej grupce tym szybciej zmienimy miejsce w tabelce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stroniewww.polski-bux.pl/?r=nina80 i codziennie klikać w 25 reklam, zarobek gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×