Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

no to miłego wieczorku zycze:):):) buziaczki kochane staraczki:):)) do juterka byc może a jak nie to wtorek napewno się zamelduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaa... a tak wogole to musze sie zajać analliza własnego zdrowia bo w sobote miałam problem. wieczorem jak jechalam autem zrobilo mi sie słabo i miałam zimne poty i mroczki przed oczami. musiałam sie zatzrymac i wysiąść bo myslalam ze zemdleje... nie wiem co mi sie dzieje, ale juz sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze poprostu z cisnieniem miałas problemy?zmiany pogodowe potrafia namieszać ...no, ale pewnie ..sprawdzic nie zaszkodzi..;)przyszla mamuśka musi być zdrowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :D żoli jak słabo i mroczki to mi to na jedno wygląda...dzidzia :D moja mama tak miała ze mną w ciąży.nie mogła bidna do pracy dojeżdżać,bo musiała z autobusu zawsze gdzieś w połowie wysiąść i pooddychać :D a ja zakatarzona i kaszląca :( już z tą chorobą w zeszłym tyg.się zmagałam i znów mnie franca atakuje...wrrrr,ale nie dam się.jutro z M.świętujemy 8 lat razem i nie mogę być chora :D ...właśnie zaparzyłam kawusię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luleczko - to niestety nie może byc ciąża bo właśnie mi sie @ skończyla :( jak zwykle była uboga 4 dniowa tym razem, ale na zasadzie "kapania" ale ja tak mam odkąd odstawiłam rok temu tabsy. boje się ze cos ze mna nie tak :( Mysle ze moze kawa tak na mnie zadziałała? ale to bylo straszne, potem podjechalismy do znajomych rodziców odebrac z imprezy, poszłam obejrzec jak wyremontowali pokoj i znowu powtórka z rozrywki :( teraz tez sie za dobrze nie czuje, a pilam kawe... moze to jej wina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lulka, zdrowia zycze🌼 moja mama w ciazy miala mega mdlosci i tez musiala wysiadac z autobusu:P Żoli hmm zbadaj sobie krew, bedziesz wiedziala czy CI czegos nie brakuje moze, pij herbatke i obserwuj. Po odstawieniu tabletek masz tak dziwnie?ja pamietam, ze mialam normalna @...ale kazdy organizm reaguje inaczej, spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie - piłam ja około 18h00 i zagryzałam ciastem, oczywiscie bylam po obiedzie i wogole standardowo wiec tym bardziej mnie to dziwi. a teraz to tez nie na pustaka piłam :( ja nie wiem, moze na jakims tle nerwowym? mój mąż - szaleniec - oczywiście musisz test zrobic!! a co jesli jestes/byłaś w ciąży?? o masakra co ja z nim mma. musialam wczoraj zapitalać po testa wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty miśka to dopiero dwa razy CI sie zdarzylo, moze jestes oslabiona, albo przemeczona poprostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli no co Ty...pewnie przemęczenie,albo jakiś wirus...najlepiej zrób podstawowe badania. a ten twój to serio szaleniec ;) dzięki dziewczyny...nie dam się ;) będę walczyć :) no i co żoli robiłaś rano test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy?! nie zrobilam, jasne ze nie. ja sie nie dam zwariowac!! pre-test czeka na inna okazje :P musze isc do lekarza po skeirowanie na badania. boje sie :( ja mma taka nature, ze zaraz sobie wkręcam chorobe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli to pomyśl,że nawet jeśli coś się z Tobą dzieje to im szybciej się dowiesz co to,tym lepiej...ale ja obstawiam przemęczenie,stres lub coś w tą stronę :) zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, powiedzialam ze przeca nie robilam bo po co? a on to po co kupowalismy? a ja: no bo sie upierałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
hej wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×