Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
No mi tez szybko mija. robopty duzo. W sumie w wakacje było wiecej wolnego czasu ale i nudno w pracy, A ja wole jednak jak sie coś dzieje ;) był ktoś może w kinie na "oszukac przeznaczenie 4" ? jak wrazenia? Bo ja sie zastanawiam czy warto isc. w koncu to juz 4 czesc,,,, poprzednie 3 byly super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądałam :D ale w polowie mi sie zacieło cosik i nie moglam dokonczyc. musze dzisiaj kombinowac :P ale powiem szczerze ze mnie rozczarowało te 40 minut... :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
czyli na film nie ide. Poczekam az na kompie bede miala i wtedy obejrze. rany, jeszcze godzina do skonczenia pracy i do testu. Juz tak mnie nakrecilyscie rano ze doczekac się nie mogę ;) sama jestem ciekawa co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Radosna bardzo się cieszę kochana, ze o mnie pamietałaś :* Na urlopie ok, pracowaliśmy nad dzidzią, ale przez cały okres płodny ani razu nie było dwóch kresek na tescie owulacyjnym:( Kupiłam juz zapas na allegro jakieś 30 sztuk , to moze sie uda:) Byłam u endokrynologa, podejrzewa jakieś "autoimmunologiczną chorobę tarczycy ze zmienną czynnością gruczołu":) O co kaman?:) Straszny burak był z niego to nie dopytywałam tylko poczekam nawyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczyk! Dziś chyba wszystkie były bardzo zajęte w robótce, bo na forum było cicho. Tysia_pisz jak wyniki, plisssss !!! Ciamcia_u mnie przez cały poprzedni cykl też żaden owualcyjny test nie wyszedł. W tym dałam sobie spokoj. Zazwyczaj na owulacje bolą mnie sutki i na ten objaw czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha187_poznan
hej dziewczyny pisze do Was bo mam problem!!! Na początku miesiąca zaczeliśmy starać się z mężem o dzidziusia (niby były dni płodne). Ostatni @ miałam 14.08. czyli dzisiaj wypada 39 dzień cyklu, a u mnie się nawet nie zanosi na @. Cykle niestety są troszke niereguralne 32-36 dni raz zdarzyło sie 38. 14.09. byłam u ginekologa i on powiedział ze nic narazie nie widzi. Wczoraj zrobiłam test i też jedna kreska :-(. Już sama nie wiem co myślec bo nic nie zapowiada żeby @ miała przyjść. Pomóżcie dziewczyny bo nie wiem co mam robić. Czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Agniecha_jeżeli podejrzewasz,że jesteś w ciąży a domowy test ciążowy nie wychodzi pomimo dużego spóźnienia @ to może idż na badanie krwi na beta hcg, jeśli jesteś w ciąży to napewno wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha187_poznan
Dzięki Radosna27. Juz własnie myślałam o tym, ale cały czas czekałam. A czy beta HCG można robić o każdej porze dnia??? a i czy lekarz mogł jeszcze nic nie wykryć 14 września???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_ja jestem 😘 Nie prasuj, na prasowanie masz caly tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzankastaranka80
Witajcie! Dostałam okres ... ;-( dół dajce łopatkę ... siadłam na allegro i zamówilam testy owulacyjne i test ciążowy... czy któraś z was stosowała te testy na dni płodne? polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, zaczepilam sie na jakims topiku i mnie uratowalas;) jutro poprasuje no nie? zuza :(, nie stosowalam testow, narazie bawie sie 1 miesiac termometrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Zuzanka_ja stosowałam testy owulacyjne i jak wyszły pozytywnie i były stranka to udało mi się zajść w ciążę. Każda z nas próbuje wszystkich sposobów, żeby się udało. Napewno nie zaszkodzi spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka 🌼 dla Ciebie. M obrażony i coś sfochowany dziś :( Sama nie wiem o co :( :( Za facetami też ciężko nadążyć. Aż mi się przykro zrobiło. Ostatnio cały czas ma zły humor i opierdziela o wszystko, że niby wszystko moja wina :( Myślicie, że może mieć PMS ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje 👄, a moj sobie gra, tylko, ze zaraz przelaczy na m jak milosc:P moze ma jakis problem w pracy, moze podpytaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Focha ma, bo mu za dobrze. A ja jak głupia latam koło niego i udaję, ze jest super :( Na diecie jest i pewnie głodny jest. Zawsze jak jest na diecie to się na mnie wyżywa. Aż go błagałam, żeby sie już nie odchudzał.Tzn odchudzanie polega na jedzeniu przy mnie ciemnego pieczywa a potem po kryjomu chipsy. Chyba z nim zwariuje :( Koralinka_też mam prasowanko. Solidarnie odkładamy prasowanko na jutro? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ja na nie patrze wlasnie ii na tym sie skonczy:D hm no tak Polak głodny Polak zły, a to niech sie fochuje, co zrobisz...samo przyszlo samo pojdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
M zawsze mi mówi, że jestem jak kara boża dla niego, bo chudziutka jestem a moge jeść na potęgę i nie tyje (nadal szkielet :) ) Ach ci faceci z nimi źle, ale bez nich jeszcze gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×