Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

hiii tez tak kiedys mialam, ale jednak stabilizacja zyciowa, praca siedzaca i ograniczony ruch ii co sie okazalo, ja moge przytyc;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Poszedł do kuchni i coś gotuje :) hihihihihi ALE DIETKA :P Ja mam nadzieje, ze mi zostanie, że taka chudziutka jestem. Mamcia też szczupła całe życie, więc to rodzinne (mam nadzieje). W weekend jak popiliśmy to się przyznałam, ze buty kupiłam. M nawet nic nie marudził. Może jutro przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Namiawiam M na kupno psa. Jak do marca nie będe w ciąży to dostane :) Chyba jamniczka, bo do 2 pokojowego mieszkania to mały piesek musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih .. to tajmne zakupki byly?;) obejrze serial do konca ii znikam stad kurde ciekawe co u tysi, no ciekawa jestem aj ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_Uciekam do spania bo rano do robótki. Tysia_pisz jaki wynik :) Do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, mój ma regularne PMSy... nie pracuje, tzn. pracuje w domu, bo rozkręca swoją firmę, trudno to idzie, wiec sfrustrowany... przy tym zajmuje sie domem i młodym. no i za każdym razem jak ja mam dostać okres, to w niego diabeł wstępuje. Śiałam się wczoraj do przyjaciółki, że M ma regularne PMSy i jak tak dalej pójdzie, to sam zacznie krwawić... ja mam mieć @ za 4 dni i nic nie wskazuje, zeby jej miało nie być, więc może po prostu już jestem za stara, prowadzę niehigieniczny tryb życia (przepracowuję się) i tak dalej??? sama już nie wiem. tysia, weź pisz jak test, bo ja tu kciuki trzymam, a zaraz mi obie ręce potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tysia - dawaj tego newsa, bo my tu z ciekawości już nie możemy wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widać Strajk ogólnokrajowy kafeterianek :) Ciekawe jakie są postulaty ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki :) Mam dziś kupe roboty, więc mało tu dziś będę :( Butki mi przyszły. Fajoskie są :) Bratka_weź jakieś fluidki wyślij, bo ostanio nie ma żadnych :( Tysia_ŁOBUZIE DAWAJ WYNIK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę wysłać ale nie wiem czy chcecie zakatarzone, bo aktualnie tylko takimi dysponuje niestety :o Obudziłam się dziś przeziębione i nawet nie wiem co mogę łyknąć, bo większość leków zakazana w ciąży...Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
nie zrobilam testu. Zdarzały mi sie juz kilkudniowe opoznienia @. Nie ma co szaleć. Poza tym czuje ze jednak @ przyjdzie, Pwenie zaraz podniosą się krzyki ze obiecalam itd. Ale za bardzo mnie nakrecilyscie;/ a wieczorem moje kochanie jeszcze mi nagadalo jakby to bylo fajnie juz tatusiem byc i sie wkurzylam. Nie jestem w ciązy, nie moge byc teraz i koniec kropka. Czekam na @ ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Tysia_to już 4 dni!!! A Ty nam wmawiasz, że nic się nie dzieje. Drań i łobuz z Ciebie :P Rób ten test, bo zwariuje !!!! Koralinka_co to? Jakaś mantra? Czuje, że my to pewnie zaciążymy w tym samym czasie i to jeszcze w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te moje hasla?a to odzew na strajk :P radosna napewno w tym roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a żoli w tym miesiącu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Żoli_Ty pierwsza, a my z Koralinką zaraz po tobie :) :) Jaki strajk? Tu same pracusie na kafe :P więc czasem trzeba coś pożytecznego zrobić w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie dzisiaj snilo ze w ciąży jestem - nie cierpie tych snów, zawsze rano budze sie taka skołowana i nie wiem o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :D właśnie wróciłam od dentysty.nie było tak źle.podobno mam zdrowe,ładne ząbki i tylko dwa ubytki do zrobienia :D tyśka no wiesz co...ja też rano szybko zajrzałam żeby zobaczyć czy będę ciocią a tu nic...normalnie nas maltretujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Luleczka masz racje to jest mobbing i molesting razem :) na kafe ze strony Tysi :P Przecież my przez Ciebie pracować nie możemy, bo o Tobie myślimy. Żoli_ja najbardziej nie lubie jak w sklepie czy kościele fajne dzieciaczki koło mnie się kręcą, bo smutno mi się robi, że nie mam swojego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda słow na te babsztyle niektóre:P...bo juz nie bedziemy sie razem bawic!!:P radosna, pamietaj ze popoludniu radosnie prasujemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro kochana to ja nie mam czasu, ide do salonu pieknosci:P...:D z 3h wyjete z zycia to myslisz ze taka zrelaksowana bede prasowac?phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×