Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

spoko bratka nie bylo tematu.. M, sie pyta czy czyje sie bardziej @pkowo czy ciążowo, a wiecie jak?nijak, nic nie czuje juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no spokojnie, gdzies trzeba pracowac, jak ja sie na firme wkurzam, to tata zawsze mi tlumaczy i mowi "myslisz ze gdzies indziej jest inaczej?"....ja ogolnie jestem twarda babka, ale przez lata ktore tu pracuje udalo mi sie raz "zawodowo" poryczec:P, tak swoje odczucia zostawiam w domu... takze glowa do gory żoli i stawiamy czoła przeciwnoscia losu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka! Bratka superancka stopka :D Buziaki dla malenstwa.Juz taaaaaaaaaaki wielki czlowieczek :D :D :D Karola, nie lamiesz sie i juz! Znaczy dzisiaj Ci wolono, tak jest po tych cholernych testowaniach gdzie ciagle jedna krecha i jedna krecha, ale ty kochana jestes jeszcze w calkiem wczesnej fazie starankowej i zapewne to tylko kwestia paru miesiecy. Niech ta wstretna @ przylazi jak juz ma przylezc i wszystko zaczyna sie od nowa! Sciskam Cie mocno, bedzie dobrze. A co do pracy to Twoj tata Karola madrze gada. Zawsze sie wydaje, ze gdzieindziej jest lepiej. Tymczasem bywa i gorzej i lepiej wszedzie. Ja z mojej juz rezygnowalam z 3 razy :) Tymczasem weekendzik coraz blizej, wiec trzymajcie sie laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, mojej jak nie bylo tak nie ma. Ale po tym pierwszym tescie to mi sie odechcialo dalszego testowania. Ide 19 do lekarza jak @ nie przylezie to sie przed tym przetestuje, zeby mi krzywdy nie zrobil nieswiadomie :) Nakrecac sie nie nakrecam bo u mnie te cykle tak nieregularne ze poki przez 3 miechy nie dostane to nic nie wiadomo :) Poki co dzien 35 i cisza :D Czyli Zoli w przyszlym tygodniu :D:D Fajnie! No i z tego co widze to Iga tez sie powinna szykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no one razem:) a ja ide w przyszlym tygodniu do lekarki.... no mi sie widzisz nie spozniał, ale co cykl odnajduje w sobie coraz "ciekawsze" sprawy wiec w sumie nie powinno mnie to dziwic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ale nam się testowanka szykują :) :) Koralka, Oli, Żoli..... Fajosko!!! Oli i Koralka_ kiedy następne testowanka? U mnie jakoś nic sie tempka nie rusza. Chociaż nie mam dokladnego termometru, więc codzien to samo. Chyba jutro zaczne testy owulacyjne robic. Może coś pokażą. Większość z nas się w pracy poprostu prostytuuje - tzn. bez przyjemności dla pieniedzy :P Prośba do brzuchatek (przede wszystkim tych o niedawna) dawajcie fluidki, bo strasznie ich potrzebujemy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki, witam ponownie:) Koralina faktycznie 10 dni fazy lutealnej to może być za krótko na testowanie:) Jezli chodzi o moje sny to je już pierdziele za przeproszeniem bo raz mi się śni krew na okres a dziś mi się po raz pierwszy w życiu snił test ciążowy z dwoma pięknymi różowymi krechami. Zła jestem na siebie, że mam tak nasrane w głowie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
🌼 🌼 dzięki Tysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korala ja nie zdążę testowac bo @ zdąży przyjśc, pewnie wcześniej przyjdzie tak cos czuje ale mniejsza o to. martwi mnie jedna sprawa :( nie bola mnie piersiówki woogóle a powinny na @ już bolęc jak znam swój organizm :( więc skoro nawet na @ nie bola to na ciążę tym bardziej sie nie zapowiada :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka ja nie raz słyszałam,że wyj.atkowo w danym cyklu piersi nie bolały i własnie wtedy już była fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ... wylaczam sie bo wlasie mnie ktos zawalil robota, ktora powinnam dostac 2 tyg temu, załamka!!!!!!!! a mnie bolą piersi i jajnik...fajnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy tu po to, żeby sobie dawać nadzieję, prawda? i nie krzycz na mnie żolinka :D:D Już samo siedzenie na tym forum jest nakręcaniem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc własnie:) jestem w Wami od 2 dni dopiero a biegnę do pracyt jak szalona, żeby zobaczyć co u Was słychać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzaleznia nie????? :) Normalnie ja przychodze do domu i tylko zdaje relacje mojemu...ta jest w ciazy ta testuje...Ale na wakacjach zabronil mi siedziec :D Powiedzial ze to czas dla niego :D :D :D Kurcza a mnie cycole bola jak zwykle na @. Przeczytalam sobie wlansie jakies teksty o nieskutecznosci testow ciazowych....:D :D:D To jest nakrecanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🌼 ale duzo piszecie, 15 min nadrabialam zaleglosci od wczoraj :-) Praca nie mozna sie za bardzo przejmowac. Ja tam zyje od weekendu do weekendu bo inaczej przyszloby zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×