Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

nie mam pojęcia od czego to wszystko zależy. Może akurat wtedy ta kumpela trafiła na jakąś wadliwą serię testów - bo kupiła kilka takich samych a nie różnych firm.Zdarza się i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralinka uświadom mnie proszę ile ci się już @ spóźnia bo nie chce mi się szukać tabelki:) Leniuch ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Dziekuję za opdowiedzi, postanowiłam, że w piątek zrobie ostni test, jeśli nadal będzie negatywny to zacznę brac duphaston. Testy, które robiłam dotychczas były z różnych firm (Pre-test i Boo-test) teraz na ostatnią próbę został mi Quick View.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany julek, ja też bym zwariowała hehe aleeee...poczekałabym jeszcze ze 3,4 dni:) wiem wiem, że się niecierpliwisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Oleczka2333.........23........2........07.09........K ielce.............0 darunia83............26........2..........24.09.......śl ąsk...............0 Iza_R..................30.........9........28.09.......Ł ódź..............1 Kati25+...............25........7...........02.10....... woj.śląskie.....1 Oli14...................29.........16........04.10...... . .Haga.. .........0 Koralina82............27.........4..........06.10....... . ...Byd..........0 IGA....................29.........8..........13.10...... P OZ N AN.........0 żolinka...............28.........2..........13.10...... jaworzno.........0 Gosiątko21...........21.........4.......17.10........Z .Góra............0 magdalenka.s........29.........8........18.10.......gdań s k . .........0 zuzanka staranka 80..29......10.......19.10......Koszalin............1 Radosna27...........27........6...........26.10.......Ki e lc e...........0 Sralis Margolis.......36.........5.........26.10.......Kraków...... .....1 wiolkcia...............27.........6..........30.10...... .z abrze..........0 ciamciaramciam.....25.........4.........30.10.......Wroc ław .. .....0 Asia11...............29..........17..........22.09...... War szawa.......0 Maadaa..............27..........5...........25.10....... .UK...............0 kasiula1983.........26.........25..........11.10........ .Trzebinia.......0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR....MIASTO...O.M..D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10.......Lod z................... bratka_......27....11....18....05.03.10....Trójmias to...28.05...0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10....Lisburn. ......3.06.....1 Monikaddd...22....18....14......25.03.10....Białystok... 18.06...0. bibi2206 .....26....5 .....10......02.05.10.... wawa ........29.07......0 misia1990....19....3.....10....05.05.10....Bielsko-Biała ..29.07....0 anulka-84....24....5......5.....07.05.10...Bydgoszcz.... ..27.07....0 Vilemooo27..27....3 ....7....20.05.10.... Kielce ........16.08....0 tysia123......27...5.......7......27.05.10....Lublin ........20,08....0 AAAAA1980...28...3.............01.06.10.....POZNAŃ...... 23.08......0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10....W awa.....1.09.09......0 BRAK AKTUALNYCH DANYCH (nieobecne) ważka79 .............29........11.........???????.......Radom....... ... . .0 Asiula78...............31.........8.........??????...... . Kra ków ..........0 Serenity30...........32........2..........???????.....Po zn ań..............1 kamilsien.............29.........8.........???????...... .Z amo ść..........0 s2......................24.......11.........???????..... ...Poznań..........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darunia to skoro lekarka dala tne duphaston to rzeczywiscie powinnas zaczac brac. W koncu nie mozemy od nich wymagac jak sie nie stosujemy do ich polecen :) Mimo wszystko trzymam kciuki za ten nastepny test. Zoli no co Ty! Karola ma sie dzisiaj testowac!!!! Karola prosze sie teraz nie wykrecac :D Kto marudzil do Tysi a teraz co :D :D :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie moge zrobic w week, w piatek czeka mnie opijanie pewne... ja musze to wiedziec zaraz hop siup piersi mnie bola:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja tak tylko zartuje....zatestujesz jak bedziesz miala na to nastroj :D Co sie odwlecze to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie chce stresowac potencjalnej ciezarowy :D :D :D Ja bym poprostu nie wytrzymala tak dlugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:):)) i jestem i ja :) nadrobiłam 2 dniowe zaległości w czytaniu i klikam do Was :):):) wczoraj byłam na badaniu krewki- jutro rano odbiorę wyniki z prolaktyny a we wtorek te pozostałe( zapomniałam co to miało byc) chyba wolny testoseron i andrioterdion czy coś takiego no i we wtorek konsultacja wszystkich wyników z gonkiem- ale się denerwuję- mam nadzieje ze będzie dla nas jakaś nadzieja. w kazdym badź razie mierze temperaturke jak tylko się obudzę-nie zawsze jest to ta sama pora- odchylenia max godzinke :):):) no i po kazdym sexiku świeca- na wszelki wypadek :):):) hehehe no to tyle u mnie nowości. witam nowe koleżaneczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczatka człowiek się boi testować jak czeka i czeka i nic :) boi się rozczarowania, no ale wy o tym przeciez wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralcia, jeżeli wolno mi cos zasugerować ;) To zrób ten test, ale rano - będzie pewniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam, że świece w niczym nie pomagają hehe ale sama robiłam :D wystarczy poleżec przez 20 min a te żoiłnierzyki, które mają dotrzeć to dotrą:) u mnie żaden nie chce dotrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w tą świecę nie wierzyłam ale zrobie wszystko by się udało albo pomogło bo z mojej interpretacji wynika ze żółnierzyki męża sa troszkę ospałe i wolne więc im trzeba troszke pomóc ale włąsciwe wnioski będą dopiero po konsultacji z lekarzem. ja tez sugeruje poczekać na ranne siuski- będzie pewniej. ja mam ciągle jeden test od 2 cykli- nie zdązyłam nawet po niego sięgnąć bo @przyszła więc jak by co mam ciagle go pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, No bo tak to jest, ze kazda z nas jest inna i inaczej czuje :) Dlatego zrobisz jak bedziesz chciala, a my mozemy ci troche tylko podopingowac :D Ja swiece tez zaliczylam w tym miesiacu...kurde no i dzisiaj 34 dzien cyklu i nic...ostatnio mialam tylko 29 dni. Myslicie ze test mogl wyjsc negatywny bo zbyt wczesnie zrobiony (zrobilam w 29 dniu cyklu), czy sie tylko nakrecam? Zawsze slyszalam ze testy daja 99,9% pewnosci, a jak teraz tu czytam o roznych przypadkach na forum to zaczynam watpic. Czekolady mi sie chce!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darunia83
Oli, ja tam mam nadzieję, że test się pomylił i za niedługo zobaczysz II tłuste kreseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 1711
No witam was dziewczynki w przerwie gotownia obiadku poczytalam troche wasze zapiski i mysle ze to byl dobry pomysl dolaczyc do waszego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
Oli, zresztą słyszałam o wielu przypadkach, kiedy zrobiony zbyt wczesnie test wskazywał tylko I kreskę a jakiś czas później pojawiała sie upragniona druga krecha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli mam nadzieje ze teścik jeszcze nie wykrył iż w Tobie zaczyna się coś pieknego dziać- trzymam za to mocno kciuki. szanse oczywiście są i trzeba się tego trzymać ale takze nie powinno się nakręcac na maksa by ewentualne rozczarowanie było mniejsze. nie mniej jednak liczę na to iż Ci się udało się tego się trzymam :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1711
Oli mysle ze termin owulki mogl sie przesunac i to wszystko moze sie przedluzyc i wynik testu bedzie niejednoznaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh dzieki laseczki :) Wiem ze brzmi desperacko :) No nic poczekamy zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×