Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Tak, ide na potwierdzenie :) No bo sama to juz sobie potwierdzilam :) Znaczy: zrobilam 3 testy i wszystkie wyszly z dwiema kreskami mam strasznie wielkie i bolące piersi :p nie mam @ Takz eteraz jeszcze zobaczymy co lekarz powie :) Bo moze to nie ciąża tylko jakas choroba :p:p:p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Radosna! A gdzies to sie podziewala? :D Eeeeeee ja tam nie testuje, chyba ze nie dostane @ przez kolejne dwa tygodnie.Jeden test poki co wystarczy. I byl z jedna i tylko jedna kreseczka, nawet zaczatku drugiej nie bylo.NIC! Niech teraz Karola dostarcza emocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli :classic_cool: a pimpek po co ma isc?:P idzie ale tak wiesz nieplanowanie ciazowo, tylko z tematem bolacych jajnikow cyklu nr 3:P no! ogolnie to ja do jutra mysle nie wytrzymam, prosze sledzic wieczorem forum zjawie sie! hej Radosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
😘 😘 to dla dziewuchy Żoluchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darunia83
Radosna ja chyba muszę ten test powtórzyć. Obiecałam sobie że zrobię dopero w piatek albo w sobotę:-) Szczerze, to nie sądzę, żebym była w ciąży. Teścik już czeka na weekendowe testowanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz siku nie ide od pol godz, po pracy polece kupic, wpadne wstawie obiad iii go wykonam, a potem zjem obiad to by sie nie zmarnowal i wtedy moge wlaczyc kompa:D to ja wiem tak k.17.30?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
koralina, rób ten test szybciutko, bo umieramy z ciekawości:-) Trzymam mocno kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola kurcze ja tu uschne z ciekawosci bo akurat koncze prace o 17.30. Wiec pisz to szybciutko bo normalnie z tego rozkojarzenia jakis wypadek na drodze spowoduje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lecisz do sasiadki :D :D :D Nie ma wymowek! Ale testy kup dwa, bo jesli nie wyjdzie to dlatego ze nie z porannego. Takze jutro rano powtorzysz :D :D :D Tak sie asekuruje na wszelki wypadek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korala kochana!!! szybko odpaliłam kompa!! jestes???!! intuicyjnie wiedziałam ze taka godzinę ustawiłaś bo napisałaś to po 15 a ja do 15 miałam dostep do kompa, więc teraz tylko musi byc cacy wynik - czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nawet nie mowilam M ze robie test, tylko wyszla z lazienki a on mowi dostalas @?a ja nie i koniec tematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darunia83
może to faktycznie za wcześnie, czekałam na twoj wynik z zapartym tchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no.....Karola! Tak dobrze rokujesz....moze zbyt wczesnie rzeczywiscie...ico mowilam kup drugi test!!! :) Nic, trzymam kciuki za nastepny jak cos i mam nadzieje ze ta wstretna @ nie przylezie...i w ogole sciskam cie mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz w morde, Karola.... normalnie pewna bylam dwóch kresek. Moze to dlatego ze po poludniu? Spróbuj z porannego moczu. A ja trzymam kciuki zeby @ nie przylazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×