Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Radosna restarcika zrób i humorek wróci. niestety w pewnych sprawach jesteśmy bezradne ale nie możemy się poddawać bo kto nie walczy o swoje nie zyskuje nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja moge wam ten zklad przebic :D :D :D Radosna nie dolujemy sie tylko dzialamy jasne? Uszy do gory! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to zakładamy się o kwiatki - czyli szykuj się że przyślesz mi goździki :p:) na śląsk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepie :P:P:P:P:P hehehehe kwiaciarnia sie nazywa :) hehehehe Kochane ja juz musze zmykac od kompa ale na jakieś 2 godzinki maks. ide po wyniki i do pracki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna27
Wiolkcia_sprawa stoi tak, że najpierw zachodzi Żoli, a ja i Koralinka zaraz po niej, a ty zaraz po Koralińce. Fajnie!!! Ciążowy komitet kolejkowy założymy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipany zasadzę na wiosnę w ogródku i na narodziny dzieciątka dostaniesz piękny bukiet. Pasuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjj co to za nazwa uzytkownika- smutaskować sienie wolno. proszę szybciutko to zmienić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam odejść od kompa jak radosna jest smutna?? :( nununu tytytytyty nie wolno tak bo paktu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli14 a ty widze tez poza Polska? W jakim kraju? Radosna nie badz smutna :-) to dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ro ja przebijam a tulipany to chyba do mnie przylecicie zbierac :D :D :D To moze i ja sie na jakiegos zalapie! Ja zadnych smutasow tam nie znam....bojkot! Ja bede gadac tylko z Radosna nasza kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Radosna uśmiechaj się bo się spóźnię do pracy jak sie Twój nastrój nie zmieni szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Dil jest taki: Oli, Żoli i Koralinka już są zafasolkowane (choć o tym jeszcze nie wiedzą) a ja i Wiolkcia mamy staranka w ciągu najbliższych dni, więc na koniec października wszyskie będą brzuchate :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam kiedys przejazdem w Amsterdamie. Aleeeeeee tam duuuuuuzo rowerow macie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pasi! Tylko cos mi sie teraz samopoczucie na @ wrzucilo...ale nic to :D Ja sobie ostatnio wyliczylam ze jak sie zaciaz20listopada to na urodziny mojego M urodze .....wiec jak cos to zamawiam sobie fasolke na wtedy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh Maadaa tu rowerow wszedzie duzo, sama co rano do pracy na rowerku jade. Tylko pogoda nie fajna...brakuje mi takiego lata na calego, zeby byly upaly i zimy z mnostwem sniegu zeby na nartach poszalec. Ale ostatnio mielismy mroz i na lyzwach po kanalach szalalam...tez fajnie. A Amsterdamu nie lubie...za tloczny jest. Mieszkam pod Haga, nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×