Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

karola - jeszcze nic straconego byleby @ nie przywędrowała najwyżej będziemy miały kolejny miesiąc starań, czyz nie sa przyjemne??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio bo w sumie to bym musiala nie sikac dzis pewnie z pol dnia, a nie 2h:P, narazie sie nie zalamuje, piersi dalej bola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah to jakis tam z rossmana test teraz kupilam, czy moze poczekac do piatku?juz sama nie wiem, jak robilam ten po pracy to mi sie łapki trzesły:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chcesz mi zepsuc widze dzien w pracy:P:D ok postanowione, czemu nie kupilam 100szt na allegro?????????;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej :) :) Temp. 36,7. Kiedy będą skoki? Koralinka_póki @ nie ma to jest dobrze. Może test za mało czuły i jeszcze nic nie wykrył? Będzie dobrze 😘😘 Żoli_dla Ciebie 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze tu i mam taka mine :I . . . widze, ze czeka mnie badanie hormonów. . . ostatnio plamienia, potem przerwy i @, a teraz wogole nic . . . pewnie sie cos zepsuło :P dzieki za buzi 👄. . . juz pisałam, ze nie lubie robic testów . . . juz nie bede ich robic:P chyba sie jutro upije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Korala - Proszę sie nie załamywać i nie mieć czarnych myśli. Pamiętaj, że skok temperatury miałaś dopiero 10 dni temu co oznacza, że zarówno na test jak i na @ mogło być po prostu za wcześnie. Kurde, po co mierzysz tą tempkę skoro nie zamierzasz wyciągac z tego żadnych wniosków ???? Pić możesz dopiero gdyby @ przylazła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka dobrze gada - polać jej .......... herbatki owocowej ;) ja dziewczynki dzis dopiero wieczorem zajrze bo mam cieżki dzien. A do tego usypiam na stojąco, kiedy ta senność się skończy????????????????? idę spać 21-22, wstaje 7 i padam na twarz jakbym dwa dni nie spała ;/ Ale chyba wolę to niż nudności i wymioty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien DObry Dziewczynki :) Karolinka głowa do góry!!!! Moze jeszcze za wczesnie na test? Miłego dnia Dziewczynki :) Ja dzis mykam pod wieczor na basen :) A na obiad mam pieczoną kaczke :) Oczywiscie u mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korala jesli Cie to pocieszy to ja tez mam paskudny dizen w pracy do tego stopnia ze rozwazam mysl zwolnienia sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tam na nic nie licze, mam nowe postanowienia po 1 kupie hurtem testy, po 2 za bardzo przez to wszystko sie tutaj nakrecam, wiec troche poluzuje moje wypowiedzi po @... :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korala,bratka ma rację,10 dni po skoku może być za wcześnie na test i @.głowa do góry,dopóki małpy nie ma nie wszytsko stracone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ten skok tez sie pojawil pozniej niz powinien... żoli moze wez na to zlewke ...ja np niektorych to tutaj ignoruje i odzywam sie tylko jak musze :P tu sa sami falszywcy walczacy tylko o kase...kasa i zazdrosc..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korala - przecież nikt Cię nie opieprza. Ja chciałam tylko przemówić do tego małego rozumku :) Sorki 🌼 Nie gniewaj się na ciężarówę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×