Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Kasiula - mam do Ciebie takie pytanko. Skoro u Ciebie wszystko ładnie i regularnie, a mimo to nie udaje się zajść w ciążęprzez dwa lata czy rozważaliście przebadanie męża ? No bo kurcze to na prawdę kupa czsu jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. tak jak pisałam zaczęłam od tego cyklu mierzyć sobie temperaturke no i dziś jest 9 dzień cyklu i tempka mi skoczyła-szok- może to tylko jakis wybryk natury ale musze to wykorzystać na wszelki wypadek jak by to miał być ten moment- zobaczymy czy jutro tez będzie tak wysoka jak dziś- chora nie jestem więc nie wiem co się dzieje.a może ja własnie mam wczesniej owulkę i dlatego nam sie nie udało bo zawsze celowaliśmy w środeczek. czas pokaże :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój mąż sam o tym wie, że za dużo pracuje a żeby się zrelaksować to sięga wieczorkiem po piweczko. Nie dość ze non stop pracuje to jeszcze piweczko albo piweczka - zabija drogocenne plemniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wiolkcia nie ma sie co zastanawiac. Dzialaj dzialaj :D Moze wlasnie to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Wiolkcia_to działaj dziś koneicznie. W przyszłym cyklu też już wiesz co robić :):) i kiedy oczywiscie. Kasiula_no własnie robiliście sobie badania? Ja mam czas do konca roku, jak nic nie wyjdzie to na badania do lekarza. Sam mi powiedział,ze wtedy juz musze i ze mi pomoze w tym fasolkowaniu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez zamierzam a co mi tam- jestem pełna nadziei :):):) może sie uda (jupi) także uwazam ze mężuś powinien zbadac swoje nasionka skoro z Toba wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia a od którego dnia cyklu zaczęłaś mierzyć tempkę? jak masz dzisiaj wyższą niż pozostałe to jutro powinnaś mieć jeszcze wyższą - jesli oczywiście była ow. A jakiem termometrem mierzysz i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz we wtorek. dziś odbiorę przed pracą prolaktynę a we wtorek reszte wyniczków. normalnie nie moge się doczekać no i oczywiście stres jest ale wolę wszystko wiedzieć :) bratka piękne te Twoje brzusio :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no dokładny jest a to bardzo jest pomocne- zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie- jutro powinno być jaśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym przypadkiem zniknęła z forum tzn, że mężuś mi wziął neta ( siedzę u niego na sklepie, rano biorę neta z domu a później on mi go zabiera jak wraca z pracy :)). No ale będę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoli ja na allegro wrzucilam "termometr owulacyjny" i mi sie wyswietly . Jakis T16 micro...cos tam. Karola wczoraj mowila ze dobry.Gdzie ona sie podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszyscy zawsze zachwalali harrego pottera , że zaczęłam czytać:) super książka, już wiem, że przeczytam wszystkie tomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero na 15-tą do pracy do 21-ej :(:(:( no ale wieczorkiem sobie to wszystko wynagrodzę :))):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×