Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość magdalenka.s
mmmmmm no własnie przefarbowac by sie moze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
kami jaki masz naturalny kolorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ja mam brazowe ale czesto sobie przyciemniam:) ostatnio mnie korci zeby cos zrobic z wlosami, obciac albo przefarbowac, juz mi sie znudzila moja fryzurka. Tyle ze ja jestem cykor i boje się zmian;) Moja kumpela obcięła włosy na krótko, wczesniej miała długie i nie mogłam sie przyzwyczaić do tej zmiany ale teraz wydaje mi się że w sumie ta zmiana była na korzyść. Warto czasami zaryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ja mam ciemny blond a ostatnio tez troszke przyciemnilam i.. MACHNELAM SOBIE GRZYWECZKE:P moj maz jak mnie zobaczyl to nie byl mega zachwycony, a ja wrecz przeciwnie i teraz nie zamierzam juz jej likwidowac a i moj kochany mezus sie przyzwyczail. Ogolnie jak ogladam swoje stare zdjecia to mysle, jejjj jak mozna bylo tak wygladac, tak sie czesac!!! wy tez tak macie kobitki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
ja zmykam do chaty, jak dotre do domu (czytaj przebije sie przez korki) to jeszcze tu zajrze:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
KAMI, ryzykuj! jestes piekna, mloda trzeba teraz kombinowac bo pozniej na starosc to nam juz nawet zmiana fryzury nie pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Tak jak twoja kolezanka, ale wiesz ja bym sie obawiala z dlugich zrobic zupelnie krotkie. ale tez znam takie osoby i pamietam jaki to byl szok zobaczyc je 'bez wlosow' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
ja tez uciekam, moze pozniej wejde na kafe papatki madziulka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
PUK PUK PUK jest tu ktos o tej porze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
madzia stoisz jeszcze w tych korkach czy juz dotarlas do domciu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysia 55
witam dziewczyny planuję dzidzię i właśnie mi się spóźnia okres już 3 dni a mi przez 25 lat nigdy się nie spóźnił nawet o dzień no i zrobiłam test właśnie 3 dni po planowanym okresie no i wyszedł negatywny czy to może być jednak ciąża????(mimo negatywnych wyników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
krzysia nie wiem, to moze byc wszystko... testy sie myla ale rownie dobrze moze ci sie @ spozniac z innego powodu. poczekaj jeszcze troszke i powtorz test:) jestes na dobrej drodze:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
a skoro sie staracie to zycze powodzonka!!!! trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim obecnym i nieobecnym:) Wpadam na chwile życzyć wam miłego jutrzejszego dzionka, wypoczywajcie sobie i poleniuchujcie do woli:) ja wybieram sie jutro na imieninki do kuzynki meza ale postaram sie zajrzec na kafe. Buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Czesc Dziewczyny, Jak wam minął dzien? Wypoczęłyście choć troszke? Ja w sumie złapałam oddech przed końcówką tygodnia, teraz te 2 dni zlecą mam nadzieję szybciutko i znów weekendzik. Weszłam zobaczyć czy ktoś się tu dziś pojawił ale widzę że pustki u nas;) Macie rację, trzeba się lenić do woli kiedy można:))) Przesyłam wam tysiące buziaczków i życzę kolorowych snów! Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;) nie wiem jak u was, ale mnie takie pojedyncze dni wolne w srodku tygodnia bardziej mecza niz pomagaja wypoczac. Zrobilismy sobie wczoraj dzien leniuchowania. jedzonko - książka - tv, jedyne co sie rusz\ylismy z mieszaknia to poszlismy na spacer. A dzis znowu lednwo z lozka sie zwloklam.... szok. Mam nadzieje ze to wieczne zmeczenie i sennosc w koncu sie skonczy, jak skonczy sie pierwszy trymestr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do brzuchatek: czy wy tez w 12 tyg nie miescilyscie sie w spodnie???? Kurcze, mi normalnie brzuszek widac i musze sie nagimnastykowac zeby osoby, którym o ciąży mówić nie chce, niz nie zauwazyły ;/ boje sie ze jak juz teraz szybko rosnie, to za kila miesiecy nie bede sie w drzwiach miescic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia ja zawsze przed @ sie nie mieszcze a co dopiero w 12 tyg :D wiecie co, tempka mi wzrosła...a czytałam, ze jak sie jest zaciążonym to tempka zamiast spadac na @ to w okolicach spodziewanej małpy wzrasta...caalutki czas miałam 36,9 a dzis, dzien przed @ nagle 37,1... kurde w morde jeża. Ale ogólnie czuje sie fantastycznie (pierwszy raz od 3 lat przed @), jakis taki spokój wewnętrzny czuje - nie wiem jak wam to opisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, kochana cos mi sie wydaje ze kolejna spadniesz nam tu lada chwila do dolnej tabelki ;) super by bylo, bo jakos ostatnio chyba nikt od jakiegoś czasu nie spadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzis cisza.... pewnie jeszzcez spicie po swietacj ;) ja zaraz znikam i dopiero wieczorekim zajrze, o ile moje kochanie do komputera mnie dopuści. Ostatnio cieżko z tym, bo twierdzi ze jako kobieta ciężarna nie powinnam za duzo przy kompie siedziec. Musze teraz na wizycie zapytac lekarza jak to rzeczywiscie z negatywnym wplywem komputera jest. Kiedys kazali ograniczac siedzenie przed kompem ze wzgledu na promieniowanie monitora. Ale teraz w erze monitorów płaskich juz chyba takiego zagrozenia duzego nie ma? No jedtna wada to to ze kregosłup do siedzenia boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Kasiula - ja w cyklu, w którym zaszłam też czułam taki wewnętrzny spokój, do tego stopnia, że test zrobiłam dopiero 3 dni po terminie @ pomimo, że wiedziałam, że przy lekach nie ma prawa mi się spóźniać. Mam co do Ciebie bardzo dobre przeczucia ;) Tysia - ja w 12tc mieściłam się w spodnie z przed ciąży, ale tylko w biodrówki, choc nie było mi w nich zbyt wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyy a czy ja cos wspominałam o tescie?:P wprawdzie apteka mnie od 2 dni woła ale jej nie ulegne jeszczze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu będziesz musiała go zrobić :P Przecież nie twierdzę, że dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie staramy sie od ponad 2 lat ale czuje, że dopiero teraz jestem gotowa by byc mamą. Jak tak patrzę w przeszłość to widzę, że nie byłam az tak gotowa jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Dziewczynki :) Wczoraj mielismy fajowy dzionek :) Tzn, we wtorek bylismy na imieninach u mojej szwagierki wiec mimo ze nie moglam pic to bylo dobre jedzonko :) mniam, mniam :) Pijanego męża oczywiscie przywiozłam do domku :) A w srode na 14 jechalismy na obiad do moich rodzicow na zamowiona Pizze bo od dawna mialam ochote :) i mamusia zrobila a ja donioslam tylko wlasnej roboty sos czosnkowy :) Mniam, mniam :) hehe No a jesli chodzi o spodnie to kupilam sobie juz 2 pary ciążowe, ale wciąż chodze w moich starych :) Troche cisna jak sie dobrze najem, ale to jestem juz w domu, bo tak porzadnie to jem w domu obiad a wtedy nie ma nic lepszego jak dresik :) Wczoraj u nas na ulicy Sw. Marcin były jakies zabawy i pełno Rogali Marcińskich ale nie zjadłam ani jednego bo na 11 listopada to cena wynosi powyzej 30 zl za kg wiec najlepiej najesc sie rogali przed świetem 11 listopada :) Milego dnia Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×