Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Wiecie co, w tym miesiacu sobie tlumacze ze jesli sie nie uda to sie nic nie stanie i nie bede plakac ani sie dolowac bo... POJADE NA NARTY;) zobaczymy czy to nastawienie typu: jak sie uda to ok a jak nie to tez ok poskutkuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide robic porzadki, pojawie sie wieczorkiem na kafe, moze ktoras dziewczynka tez bedzie:-) Milego popoludnia i wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci Iza ze moj M. byl perspektywa kursu tanca podekscytowany tak jak ja. Tyle tych wesel i innych imprez nam sie kroi, ze mysle iz sie przyda. Wy pewnie juz wszystkie sie weekendujecie a ja no coz...jeszcze w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze do 17 w pracy ;/ i jutro mam jeszcze jedne zajecia do poprowadzenia ale to juz pikuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj tez zamierzam sie wyrwac kolo 17. Jestem umowiona z kumplem na pogaduchy i jedzonko, wiec wieczor zapowiada sie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jak wam mija wieczor? Ja kiepsko sie czuje, boli mnie brzuch, miesnie i kosci:( Chyba mnie dopada jakas infekcja:( Dlatego zaraz wskakuje do lozka i mam zamiar sie porzadnie wygrzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iguś uważaj na siebie, kuruj się żeby ci się ta infekcja w coś poważniejszego nie rozwinęła kochana. duzo zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam na imię Kasia i jestem mama 5-letniej wikusi.Rok temu zdecydowaliśmy się z mężem na drugie dziecko.Bardzo chcieliśmy żeby Wiki miała rodzeństwo.Pomyślałam sobie nic trudnego , z Wiki udało się szybko.No i udało się za pierwszym razem , szalałam ze szczęścia.Dodam , że w ciąży z Wiktorią nie miałam żadnych objawów typu nudności , ból piersi apetyt itp., ale czułam się taka cała w ciąży jakbym miała skrzydła szalałam ze szczęścia.W drugiej ciąży nie czułam nic, tylko niepokój.Niby lekarz mówił , że wszystko dobrze , ale matki nie oszukasz.No i stało się , poszłam na zwykłe badanie w 11tc a tu płód obumarły(21.01,2009) Przeżyłam to bardzo.Wyłam z bólu .Od tamtej pory staraliśmy się cały czas.W sierpniu doszło do mikroporonienia , samoistnego Przestałam myśleć obsesyjnie o dziecku .Teraz mamy 21,11,2009 , okres spóźnia mi się 2 tyg, 3 testy pozytywne , w poniedziałek mam iść do gin , ale czuję cała sobą , że zaraz dostane mega ogromny okres.Tak samo było w sierpniu Boję się strasznie.Co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Nie wiem czy któraś tu dzis zajrzy... Jak tak to mam dwa pytania do brzuchatek. Po pierwsze czy w ciąży normalnie współżyjecie? My tak, ale mam jakies obawy czy przypadkiem nie zaszkodzi to malenstwu.... Lekarz mówi ze przeciwskazan nie ma.... Druga kwestia. Dostalam wczoraj wyniki morfologii no i oczywiscie, jak to w ciąży za niska hemoglobina i hematokryt ;/ Dzidzius zaczyna korzystać z mojej krwi i brakuje nam żelaza. Też tak miałyście? Juz wyczytałam ze trezba jesc watróbkę, buraczki (ble!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), morele, suszone sliwki. Szpinka (bleeeeee~!`!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Dobrze ze w poniedzialek do lekarza ide, to wsio wyjaśni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej katarynka. Nie ma innej rady, Pozostaje czekać. Skoro pierwsze dziecko urodzilas bez problemu, to znak ze mozesz urodzić i kolejne. Pozostaje miec pozytywne nastawienie i czekać. Nic innego nie można zrobic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tysia ja tak mam od 13 tc u mnie to samo, też za niskie, tylko uważaj z wątróbką bo podobno nie można za dużo, nie więcej niż raz w tygodniu, na sok z buraków też slyszałam ze trzeba uwazać, i ja od czasu do czasu wypijam z marchwii+jabłko. Bo o tym burakowym za dużo słyszałam ze ohydny.a z tą krwią to juz tak jest, zwiększa sie ilosć i obieg, ja starałam się dobrze odżywiać, ale robilam teraz morfologie i dalej mam to samo. koleżanka powiedziąła mi ze z tą krwią to trochę zajmuje ze nie poprawi się od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tysia mi lekarka przepisała żelazo w tabletkach, witaminę b6, wit b12 i większą dawkę kwasu foliowego na te moje wyniki. ale ja nie biorę żadnych kompleksów witaminowych, a ty bierzesz. daj znać co tobie gin powie. ja mam w srodę wizyte, to też jestem ciekawa co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia, niedocenianym, a potężnym źródłem żelaza jest zielona pietruszka. Wal ją pęczkami do wszystkiego, co jesz. Mnie po kuracji naicą pirtuszkową w ciągu dwóch tygodni anemia ustąpiła bez śladu. Ja mam teraz takie przeboje, że w zasadzie mało co mogę zjeść. Nie wymiotuję, tylko po prostu jak patrzę na cokolwiek, to.... bue. Nie mogę, nie chcę. Nawet woda mineralna mnie odrzuca :-( MOgę w zasadzie tylko mandarynki i winogrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli idzie o sok buraczany, od bardzo dawna pijam kiszony barszcz czerwony, taki w butelkach, tlyko mam już dobranych paru producentów, zeby był kwaśny i czosnkowy. Uwielbiam taki. Trzeba dobrze trafić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już własnie się naczytałamw necie, że niska hemoglobina w ciąży to standard i caly pic polega na tym, żeby nie sapadła za bardzo. Sok z buraków znam w wersji slodkiej - wydrąża się buraka i zasypuje cukrem, na drugi dzien zlewa sie ten syrop który powstaje. Nać pietruszki.... szkoda ze mamy nie-sezon na takie rzeczy. Chyba zasadzw pietruszke na oknie. Poki co czekamy co powie lekarz. Na pewno napisze co zalecil ;) Dzięki za odp ;)))) nie sądziłam ze tyle osób zagląda tu w soboty ;) A jak u was z seksem? (czyli moje drugie pyt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie w związku z plamieniami zakazano... Ale teraz jak się poprawiło, nie mam przeciwwskazań, tylko musze być czujna, co później. W pierwszej ciąży po trudnych początkach bez problemu szło nam i życie i pożycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny wieczór :) Jak Wam weekendzik mija? U mnie było imprezowo. W piątek imprezka u sąsiadów, a wczoraj u znajomych. Alkohol mi wchodził jak woda a w nocy były skutki czyli tak zwane "zwroty" (które mi sie nigdy nie zdarzały po piciu). M stał nade mną i krzyczał, że jak mogłam sie tak załatwic wiedząc, ze byc może jestem w ciąży. Juz mu całkiem odbiło. Kazał mi rano test robic i nie chciał przyjac do wiadomosci, ze i tak by nic nie pokazal. Potem siedział na necie i czytał jakie są objawy wczesnej ciazy :P Smiałam sie z niego, ze sie tak nakrecil, a on mi na to,ze czy mi sie to podoba czy nie to na jego urodziny (sa za 2 tyg) mam byc w ciazy. Żolus_czekam na moja weekendowa porcje fluidków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna 🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘 a może Twoj M coś przeczuwa?? mój od początku mówił ze to juz sie stało ;) jak tam temperaturka? Pozdrawiam Cie buziak Radosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
CZESC, witam weekendowo:) szkoda tylko ze tak szybko zlecial i ze jutro znow to samo, czyli praca, praca, praca:( Ja bylam dzis na zakupach, kupilam mojej chrzesnicy prezent gwiazdkowy, wiem ze jeszcze duuuzo czasu ale mam 3 chrzesniakow i musze kupowac upominki na raty;) No i dopadlo mnie przeziebienie... A tak sie cieszylam ze mnie ominelo a tu masz, katar i nojn stop stan podgoraczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Radosna, to by byl wspanialy prezencik na urodzinki:)))) tego ci zycze, oby sie udalo!!!! Milego wieczorku i do uslyszonka jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zaczyna się kolejny tydzien pracy i staranek oczywiscie. Jeśli dobrze pamiętam to Maadaa i Wiolkcia w tym tygodniu maja terminy @. U mnie niedzielny pomiar tempki zupelnie bezsensu - pewnie przez alkohol - 37,48. Dzis juz normalnie 37,04. Zycz milego dzionka 😘 for Zoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Wybieram sie do pracki juz ale wpadlam na chwile zeby sie przywitac i zyczyc wam milego dnia:))))) Nie wiem jak ja dzis w pracy wytrzymama bo usmarkana jestem i mam stan podgoraczkowy nadal ale jakos chyba dam rade. Do uslyszonka wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszytskim ja dzis ledwo funkcjonuje. Chyba ciesnienie jest jakies tragicznie niskie ;/ w pracy siedze ale nic mi sie nie chce ..... szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczny :) A moi rodzice wlasnie od soboty byczą się na Teneryfie i mi zadzwoniliw niedziele rano, że własnie siedzą na tarasie w słoneczku z widokiem na ocean i zasiadaja do śniadania... i jak tu nie zazdrościć? ;) Mam lekarza w czwatek. Mam do Was prosbe dziewczyny. Zaraz zaczyna sie mi 13 tydzien. Do tej pory miałam jedno USG na potwierdzenie ciązy no i drugie bede miała teraz. Miałam tez badania krwi, moczu. Co powinnam wiedziec? Tzn, co powinnam miec jeszcze zrobione i co mam powiedziec lekarzowi? Wiecie, chce byc przygotowana na rozmowe z nim o tych roznych badaniach. Takze prosze Was, o co mam go jeszcze pytac? Wczoraj sie skusiłam i wziełam pare łyków gazowanej coca coli. Nie mogłam sie oprzec :) Dawno tego świństwa nie piłam ;) Miłego dnia. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej AAAAAA. W sumie to ważne żeby teraz to USG odbyło się przez zakonczeniem 14 tyg. Tylko wtedy badanie przezierności karkowej jest wiarygodne. Oprócz badan krwi i moczu miałam jeszcze rózne choroby weneryczne, HIV, toksoplazmoze. No i oznaczenie grupy krwi. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Nie nadrobiłam jeszcze zaległości ale się chociaż przywitam. U mnie wszystko ok, do domu wracam w środę. Rodzice mnie rozpieszczają tak, że aż powoli mam tego dosyć ... ;) Biorę się za czytanie i może za chwilę jeszcze coś skrobnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×