Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość Patka_Wroc
Madzia, jak ci brzuchol urosnie to uwierzysz:)) Nie martw sie, pewnie nie ty jedna tak masz. Poprostu jest to dla ciebie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Ja wam powiem ze tez zawsze przed szklanka piwa czy lampka wina przeleciala mi mysl przez glowe ze moze.... ale od razu przywolywalam sie do porzadku i stwierdzalam ze nawet jesli to nic sie nie stanie jesli napije sie troche piwa czy wina, przeciez nie pije nałogowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Jeszcze godzinka i do domuuuuu. Ja juz chce!!! Zmykam popracowac, zajrze pod wieczor. Moze ktos tu jeszcze bedzie:-D Pozdrowionka dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak bylo u mnie? W poniedziałek miałam planowo dostac okres no ale ze lubil sie tydzien spozniac to stwierdzilam ze test zrobie w niedziele. W piatek przed niedziela mialam imprezke babską takze powiem ze sporo wypilam drinkow i paliłam papierosy...W niedziele test i dwie kreski :) Oczywiscie nie martwilam sie bo przeciez wiele osob na poczatku ciązy nie wie o ciązy wiec na poczatku nie jest to grozne. :) No ale potem juz odrzuciłam wszytsko :) i procenty i tytoń :) :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka, uwierzysz jak zobaczysz na usg serducho ;) niezapomniane przezycie i jak tyylko lekarz sie zgodzi zabierz ze soba męża ;) mojemu tak sie spodobalo ogladzanie dzidziusia ze dzis tez idzie ze mna zobaczyc jak mu potomek rosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
To musi byc niesamowite przezycie:-) Uslyszec serducho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Jej kiedy mi bedzie to dane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
No wlasnie AAA tak często bywa że dziewczyny nie są świadome ciąży i przydarzy im się wypić albo zapalić. Ja myśle że dopóki nie robią tego świadomie, to oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
A ile jest takich bab ktore będąc w ciąży piją, palą i nie wiadomo co jeszcze robią.... I cholerka rodzą zdrowe dzieci. A niektóre babki chuchajaą i dmuchają na siebie a jednak nie mają tego szcześcia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w terminie @ strelilam sobie 2 piwka ;/ Generalnie do 5 tyg takie wysoki nie szkodza bo dziecko jeszcze nie odzywia sie z krwi matki. Niestety serduszka usłyszec sie nie da, tylko mozan zobaczyc. Widok magiczny: generlanie dziecko ma duuuuza głowe, tak gdzies polowa ciała, druga polowa to tulów i ten tułów pulsuje ;) czyli serducho bije ;) Dziewczynki, spokojnie, wam tez to bedzie dane przezyc ;) szybciej niz sie spodziewacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do chuchania i dmuchania na asiebie, czytalam gdzies opinie, ze niektórzy lekarze każą unikac produktów które łatwo uczulaja na przyklad orzechów. A niektórzy są wlasnie przeciwnego zdania, ze jesli dziecko juz z krwi matki bedzie "znało" wszystkie smaki, substancje, to [pozniej jest mniejsza szansa ze trfi sie na cos co bedzie uczulalo ;) Ja osobiscie popieram ta druga teorie. Nie ma co na siebie chuchac i dmuchac jesli z ciaza wszystko oki/ To nie choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka, dzialaj, dzialaj dzis ;-) Trzymamy kciuki. Z alkoholem to tak chyba jest. Ostatnio kuzynka mi opowiadala ze starala sie o dziecko i powiedziala ze odpuszcza, poszla na impre i sporo wypila. Za kilka dni zrobila test i byla w ciazy :-) A przez 2 miesiace nie wziela alkoholu do ust :-) Jej to tylko 2 miesiace zajelo. Szczesciara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje, trzeba o siebie dbac ale nie dajmy sie zwariowac. Mysle ze zadnemu diecku nie zaszkodzila wypita przez mame lampka wina czy piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka masz racje, sa matki ktore zupelnie o siebie nie dbaja, pala, pija i dzieci rodza sie zdrowe... I wogole te kobitki zachodza w ciaze 'ot tak', bez specjalnych staran;) No ale coz, takie jest zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) wrocilam od lekarza. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Maleństwo się rusza, serce bije jak dzwon. Według USG ciąża ma prawie 15 tyg chociaz ja dopiero 14 tydz koncze we czwartek. Na niska hemoglobine dostalam zelazo, mam sie starac zeby bardziej nie spadlo. Na razie nie ma nic niepokojacego. Dziecko jest główką do dolu, ale podobno nie ma sie co martiwc bo na tym etapie jest zwykle ruchliwe. Lekarz dojrzał płeć ;) na 90% będzie syn ;) mój M pęka z dumy. ;) Na razie tylko wy wiecie. Rodzinie powiemy jak w styczniu lekarz nam potwierdzi. Wyboeramy imie. Na razie między Maciejem, Bartoszem a Tomaszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odgrzebalam tabelke, zdaje się ze to ta najbardziej aktualna STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........10........6.12.........Wro claw........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 kasiula1983.........26.........28........19.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....24....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....16.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......15.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....14......28.05.10.....synek....Lublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80.29..10..8....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek? Ale super GRATULUJE!!!! Zajrzałam na chwilke a tu taaakie nowinki. SUPER 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Dzien dobry wszystkim! TYSIA gratuluje:) Super ze wszysttko jest ok i ciesze sie ze zdalas nam dokladna relacje z wizyty:-D Kiedy ja sie przeniose... Jeszcze troszke:) Za tydzien ide do lekarza i dopiero jak on potwierdzi to zjade do dolnej tabelki. Mialam sie juz teraz wybrac ale mojego gina nie ma w kraju w tym tygodniu i postanwilam zaczekac na jego powrot. Zreszta nie nalezy sie za bardzo spieszyc z ta pierwsza wizyta. Jak na razie wszystko jest ok, nic mnie nie boli, nie mam zadnych plamien a wiec nie ma powodow do niepokoju. Dlatego poczekam jeszcze ten tydzien:) Nie chce mi sie dzis wylazic z domu. Spiaca jestem strasznie, nie moglam sie zwlec z lozka. Zycze wam milego dnia leseczki, p o z d r o w i o n k a :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Igunia mialam wczoraj wieczorkiem zajrzec ale byla u nas tesciowa, poszla dosc pozno i juz mi sie nie chcialo wlaczac kompa. Ale dzis postaram sie wieczorem zajrzec na nasz topik:) papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U mnie pomiarów ciag dalszy. Dziś 37,07. M co rano wypytuje o tempke i cieszy sie jak głupi, ze wysoka. Nie da sobie wytłumaczyc, ze taka tempka do 14-16 po owulce to norma bez wzgledu na moj stan :P Namawia mnie na test a ja sie uparłam, ze jestem obrażona na testy i narazie nie mam zamiaru w ogole o tym myslec. Tysia_gratuluje synka 😘 Żolinka_gdzie moje fluidki??? Napisz jak się czujesz i czy masz juz jakies dolegliwości. No i kiedy wizyta u lekarza 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna for you :) 🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘 a propos objawów - bolące bardzo cyculki no i ten sen który mnie dopada codziennie wieczorem jak zaczynam oglądać jakis serial :D do lekarza dzisiaj dzwonie zeby na jutro sie umowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna, widze ze masz odbre nastawienie ;) z takim latwiej bedzie ci zaciązyc ;) trzymamy tu wszyscy mocno kciuki ;) wiecie co zauwazylam, codziennie rano wstaje z lozka i pedze cos zjesc. Jak zajme sie czyms innym to chwila moment kreci mi sie w glowie i mi niedobrze ;/ Pochłaniam mase jedzenia, a przez ostatni miesiąc przytyłam niecaly kg tylko. Zadzwiwiające ile może takie maleństwo skladnikow odzywczych z czlowieka zjesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) Ja nie mam narazie ataków głodu :) Póki co przytyłam 2 kilo od momentu co dowiedziałam sie ze jestem w ciązy, ale to pewnie dlatego, ze zawsze lubiłam zjesc :) No ale w miare moich mozliwosci sie pilnuje i podjadam owoce a nie słodycze :) Ja ide do lekarza w czwartek. Ciekawe czy mój Mężuś pójdzie ze mną? Wizyta jest na 9 rano i nie wiadomo czy bedzie mogl sie urwac z pracy. Wczoraj myslalam ze mnie szlak trafi!!!! Zasnęłam po Brzyduli czyli o 18:30 i obudziłam sie o 20:30!!!! Cały wolny czas stracony!!! A mogłabym tyle zrobic, a tak to wykapałam sie, zrobiłam sobie sniadanie do pracy, obejrzałam Americans Next Top Models i poszłam spac :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA ta sennosc jest super, prawda? ;) ja jak od lekarza wczoraj wrocilam mialam plany co jeszcze mam zrobic, ale plany szlag trafil bo wystarczylo ze sie na 15 min polozylam odpoczac, a wstalam po godzinie ;/ Tak to juz niestety jest.... AAAAA we czwartek czekamy na info co lekarz ci powie ;) moze też dojrzy już płeć? chociaz na tym etapie podobno jesli jest info ze dziewczynka, to moze byc niewiarygodne, bo jądra moga być schowane. ale jak powie ze chlopak to male prawdopodobienstwo ze bedzie córka ;) no chyba ze lekarz pomyli pepwoine z ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z tym spaniem to nie trzeba byc brzuchatką, zeby usypiac na stojaco (przede wszystkim w taka pogode). Wczoraj o 16 usypiałam tylko, ze M mi nie pozwolił, bo zaraz mielismy wyjsc. Ale o godz 21 to juz spałam. Od tyg głowa mnie boli. Chyba w koncu do jakiegos lekarza musze sie wybrac. Bo myslalam, ze to zatoki, ale biore leki i juz tydzien mnie trzyma. Tysia_mialas przeczucia, ze to chlopiec? AAAAA_a ty masz jakies przypuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna ja tez mam 37 ale ja mierze dopiero kilka dni wiec nie znam swojej temperatury i nie wiem czy to normalne czy nie. U mnie 32 dc. Narazie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×