Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

kasiula - trzymam kciuki, tym bardziej, że sama oblałam 4 razy, ostatnio jakieś dwa tygodnie temu po 40 min i stwierdziłam niestety, że już nie mam siły przed porodem podchodzić więcej razy, nie potrzebne mi teraz te nerwy. Niestety wiąże się to z tym, że będę z maluchem zdana na siedzenie w domu gdy mąż będzie w pracy i nie wiem kiedy uda mi się wznowić egzaminy :( W każdym razie trzymam mocno kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) kasiula, mocno trzymamy kciuki zeby sie udalo. Koniecznie się zamelduj jak juz bedziesz po, czy sie udalo czy nie. Dziewczynki, ile ważyło wasze malenstwo w 20 TC??? Bo zaczelam czytac na necie i wychodzi mi ze jak tak dalej pojdzie to giganta urodze ;/ przerazajaca wizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx ;) Wiem, że niektore pytania sie powtarzaja ale tak szybko produkujemy tekst ze nie jestem w stanie wszystkiegfo odszukac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego zawsze piszę drugi raz, a ile twój waży, bo nie pamiętam ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dziś juz jakoś lepiej samopoczucie. Cycuszki znowu bolą (tylko wczoraj strajkowaly). Odliczam do usg - jeszcze 7 dni. Mówie do M, ze sie stersuje czy wszystko ok itd, a on mi na to, ze tak juz bedzie do konca naszego zycia, ze zawsze bedziemy myslec o dziecku, nawet jak juz bedzie dorosłe. Kasiula_powodzenia i nie dziekuj czasem tylko daj czadu i zdaj!!! A na staranka 🌼 🌼 😘 for Żoli, Tysia i Bratka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, tysia nie myśl o tak :) ja miałam swoje usg robione na początku 20 tygoodnia, ale dla lekarzy liczą się te skończone tygodnie wiec formalnie był to 19t+2 i moja niunia wazyła 380 w 19 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi, ja licze skonczone. A dokł•adniej USG było 20+1. Ale troszke mnie uspokoiłaś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia - na pewno dobrze bobasek waży, przeca Ty drobniutka jestes, więc nie ma pewnie powodu zeby sie stresowac. no ale na kazdym etapie ciąży kazda z nas ma swoje obawy a Ty akurat masz taką. ja teraz sie zastanawiam czy wszystko ze mną w porządku bo jestem w 12 tyg. i 3 dniu i jakos mi moje ochoty do spania nie chcą przechodzić :P ale co zauważyłam to piersi mi się powiększyły!! chyba w ten weekend tak mi jakoś urosły ;) no i brzuszek zaczyna sie uwypuklać... Radosna - obie odliczamy do przyszlej srody... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli, ale to spanie nie przejdzie jak reka odjął ;) ja na poczatek bylam w stanie wytrzymac do 22 a nie padlalam o 20 ;) ale juz kolejny dzien musialam sie wczesniej polozyc. Z czasem coraz mniej spac sie chcialo. Ale powiem ci ze nawet teraz jak dzien meczacy to przychodze z pracy i sie klade i potrafie usnac na godzine. Organizm potrzebuje regeneracji i stąd potrzeba snu ;) A że brzuszek zaczyna byc widać to super ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna- a tymi naszymi cycuszkami to juz tak jest ze jednego dnia mniej bola innego więcej i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zazcyna być widoczny - więc mysle sobie ze chyba Maluszek rośnie :D a spac wczoraj poszłam o 20 :D podobno tesciowa byla u nas zeby pogadać z synową itd... ale jakos tak wyszło ze słowa nie zamienilysmy :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli_a jakis ciuszek ciążowy juz kupiłas? Ja mam nadzieje, ze jak najdłuzej uda mi sie chodzic w normalnych ubraniach. Zważyłam sie nawet, zeby wiedziec jaka waga byla wyjsciowa i 52kg, aktualny rozmiar 34, ciekawe jak bedzie w 9 m-cu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - TY tez taka ciupinka jestes?? to tylko ja jestem "większa" :O w sobote zakupiłam dwa sweterki takie a la tuniki-sukieneczki i jak przyszlam do pracy w poniedzialek w jednym to było oooooo :D:D:D juz widać brzusio :D:D ale ciążowego nic nie mam póki co. mysle ze pierwsze beda spodnie. bo jak siedze przy biurku lub jade autem to mam guzik juz rozpiety :P co by Maleństwu nie przeszkadzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli, reakcja innych na wiadomosc ze jestes w ciąży jest zwykle super ;) A zobaczysz jak później brzuszek bedzie wiekszy jak fajnie wszyscy sie beda usmiechac i pytac co i jak ;) duzo osob tez, zwlaszcza kobiet głaszcze po brzuchu kobiete w ciąży ;) niekórym to moze przeszkadzac, ale jak dla mnie to baaaardzo mily gest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mnie cieszy mina mojego mężulka jak przechadzam się w domku koło niego w dresiakach i jakiejs dopasowanej sportowej bluzeczce a jemu az sie oczka cieszą jak patzry na brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a kiedy brzuszek zaczyna rosnąć/widać? Co do brzuszków to fajniutkie są :) Ja tam nie dotykam cydzych :P a jesli mam ochote to oczywiscie bliskich mi osob i pytam czy moge. Za to moj M czesto dotyka jak tylko jakas kolezanka/siostra jest w ciazy. Ostatnio juz pytal, kiedy to juz bedzie widac :) Żoli_ta "ciupinka" ma ponad 170 cm wzrostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestes Radosna wysoką ciupinką ;) słuchaj ja to pytanie ostatnio tez zadawalam :D i pisały dziewczynki ze u nich okolo 15 tygodnia... wg info na necie bo oczywiscie skrupulatnie szukalam kazdej info na ten temat to juz kolo 12-13 tyg. zalezy oczywiscie od budowy itd. u mnie zaczyna byc widoczny ale tylko w jakims odpowiednim ubraniu, przylegajacym sweterku, dresiakach. jak zakladam normalnie dziny i jakis standardowy sweter to nie ma opcji zeby sie ktos domyslil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż tez świra dostał na punkcie mojego brzucha. Głaszcza, przytula, całuje.... kochany jest jak się tak zachowuje ;) A wczoraj na przykład moje maleństwo cale popoludnie i wieczor nie ruszalo sie, przynajmniej ja nic nie czułam. Mały się dopiero rozszalal jak mój M wrócił i pogłaskal po brzuchu ;))) Smiał się ze więź syna z ojcem juz nawiazana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem na etapie zamartwiania sie. Wczoraj wieczorem to cały czas płakałam..... Martwie sie sytuacją jaka bedzie gdy mnie zabraknie w firmie, martwie sie swoim wyglądem, a najbardziej porodem.... Te wszystkie rzeczy razem wzięte to po prostu dla mnie za duzo i mam nawet mysli: Po cholere mi ta cała ciąża? Po co mi to dziecko???? Mam dość............ :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA kazda z nas ma takie dni jak sie wydaje że wszytsko jest nie tak...... Pomyśl jak bardzo kilka miesiecy temu pragnełaś tego dzidziusia i jak mocno czekałaś na 2 kreseczki ;) Teraz zmiany, jakie nas czekaja w związku z pojawieniem się dziecka są przerażające, ale ze wszystkim czlowiek jest w stanie sobie poradzic. Nie jestes przeciez na swiecie sama ;) Głowa do góry. Zamiast zamartwiac się zacznij szukac rzeczy dla maluszka - wózka, ciuszków itp... To bardzo poprawia humor ;) PS. kupilam zestaw butelek w super cenie http://allegro.pl/item865264798_avent_butelki_125ml_i_260ml_promocja_sierakow.html zamierzam karmic piersią, ale tak czy inaczej butelka sie przyda - na wode, herbatke koperkowa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do stranek - czy tam przypadkiem nikt nie mial teraz terminu @?????? Nikt nie spada do dolnej tabelki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAA - nie wolno Ci tak mysleć!! żyjesz teraz dla Maleństwa, które w sobie nosisz, a praca nie zając nie ucieknie... ja tez mma w pracy taką sytuację, że jak pojde to nie wiem co to będzie, ale mysle sobie a niech się dzieje co chce!! teraz sa inne priorytety, a praca nie ta to bedzie inna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez bym chciala juz sie rozgladac za ubrankami... butelkami... gadzetami... ale jeszcze nie pora :) cierpliwie czekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zoli, ciekawe jak długo wytrzymasz ;))) z tymi zakupami ;) ka cos kolo 15 TC juz chyba zakupilam pierwsze zreczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 24 tygodniu dopiero :) ale oglądalam wcześniej i wybierałam. i tak mam juz wybrane łóżeczko i wózki mniej wiecej ... musze jeszcze w sklepie zweryfikować, ale wiem jaki ma być.wiec teraz powoli będe kupować. z ubrankami nie am co szaleć chyba z tymi w pierwszych miesiacach bo szybko wyrastają ichyba takiemu maluchowi to najlepiej w pajacach i śpioszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gdzie sie wszystkie staraczki podziały??? Ostatnio tu bardzo duzo brzuchatkowych rozmów, moze dlatego, ze to forum jest "owocne" :) Ja jestem nie aktualna w tabelce, ale jak pisalam po usg 20 stycznia jak bedzie ok to sie wpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×