Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

poł godziny hurrraaaaa!! moj mężuś też robi obiadek :D Radosna ja mma wrażenie ze tonę przutyłam, ale to przez to uczucie pełnego brzucha.. a wg wago to chba 1-2 kg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie zdałam sprawe ze wiekszosc moje czasu dzisiaj w pracy to gg i kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........14.01........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........19.01........ ..Trzebinia........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....32....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......23.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....20......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3......20.....30.05.10................. POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....11.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....6....28.08.2010......Wrocł aw.........0 WITAM:))) Uaktualnilam tabelke bo jakas stara data byla. IGUS ja tez mam problem z prolaktyna, wlasnie zaczelam brac bromergon i musze przyznac ze to jest takie swinstwo ze szok!!! Mialam kilka dni wycietych z zycia, chodzilam ospala, bylo mi niedobrze i krecilo mi sie w glowie - gdyby nie zazywanie leku to bym pomyslala ze jestem w ciazy. Teraz juz jest lepiej ale na efekty dzialania musze jeszcze troche poczekac, moj lekarz mowi ze tak okolo 2-3 miesiecy. Mam nadzieje ze to zmieni moja sytuacje i ze sie uda:) Ale macie fanie brzuchatki:)))) Super sie czyta to co piszecie, fajnie ze jestescie takie radosne. AAAA ty sie niczym nie martw!! Dzidzia jest teraz najwazniejsza i koniec. Reszta sie nie liczy. Zobaczysz jak dasz przytulaska takiemu maluszkowi to wszelkie obawy mina!!!! Trzymaj sie kochana:) Zycze wam przyjemnego dzionka. Mi sie dzis strasznie dluzy w pracy:(((( Ja chce do doooomu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mój M ma urlop, ale w sumie co to za urlop jak codziennie pracuje na Naszej Budowie ;) No ale przynajmniej w tym tygodniu mnie woził do pracy i czasem z pracy. Ja koncze o 16 wiec zycze miłego weekendu :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):))):) u mnie coraz bliżej tego najważniejszego dnia w miesiącu. strasznie jestem ciekawa czy coś z naszych staranek wyszło- mam nadzieje owszem że jednak tak, ale bardziej jestem pewna ze nici z tego- bo i czemu akurat teraz ma się udac jak nie udało się przez taki długi okres.oczywiście jak narazie zadnych objawó na @ jak i jej brak nie ma wiec raczej przyjdzie bo nie mam nigdy zadnych objawów jak nadchodzi wredziolka- atakuje z ukrycia;/ pozdrawiam Was serdecznie- brzuchatki dbajcie o zdrówko teraz bo zimno strasznie i o przeziębienie nie jest trudno. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Wiolkcia trzymam kciuki zeby jednak nie przyszla:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Wiolkcia ja mam takie same myśli, czekam na niespodziewaną @ ale sobie mysle ze dlaczego miałoby sie udac skoro przez 29 cykli sie nie udało.Ale to jest głupie myślenie:) Żolinka niech Ci nie bedzie przykro kochana bo ja @ jeszcze nie dostałam:) A babeczka powiedziała wczoraj (ta od nasienia) ze z takimi wynikami normalnie mężczyzni zapładniają takze to nie jest tragedia.A do lekarza idę po @ ( aczkolwiem mam cichutką nadzieje ze nie przyjdzie, zresztą jak zwykle mam nadzieje :)) i wtedy mi powie dokładnie co i jak. Co do witamin dla mężczyzn i zdrowej diety to staram sie zdrowo gotować a męża karmie witaminami juz 4 miesiące bodajże, wlasnie selen, wit E+C, żeńszen itd. Po pól roku witaminiziwania i zdrowego odzywiania powinny byc rezultaty. Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@@@@@@@@@ nie ma!!!!!!!!!!!!! nie wierzę żeby tak szybko się udałao! później pójdę po test i zatestyje jeszcze raz! Mam tylko 2 objawy: brak@ i zasinienie na dole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha jak bedziesz robila test jeszcze dzisiaj, to postaraj sie przez kilka godzin do WC, to wtedy wynik testu powinien byc taki jakbys robila go z samego rana z pierwszego siku. Trzymamy kciuki i daj znac jak wyszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Czesc laseczki Oj oj cos mi sie wydaje ze Izucha nasza bedzie za chwile najszczesliwsza babeczka na swiecie..................... Oby ci sie udalo kochana!!!!!!c Trzymam kciuki:) Dziewczyny ja mialam okropny tydzien:( Mnostwo biegania bo na parkingu koles wjechal mi w tyl samochodu, na sniegu go 'zarzucilo' i bah we mnie. Mialam do wymiany zderzak, klapa byla delikatnie wgnieciona. Ale to jeszcze nic... Wczoraj wracalam z pracy i stalam sobie w koreczku a taki starszy pan (mial 79 lat!!!!!!!!) chcacy zawrocic nie zauwazyl mojego autka i delikatnie przerysowal mi bok. Zjechalam na pobocze, on wysiadl, obejrzal swoj samochod, zobaczyl ze niewiele sie stalo i....RURA!!! Pojechal sobie. Ja jak na wariackich papierach, spisalam rejestracje i chodu na policje. On chyba nawet nie zauwazyl ze stuknal moj samochod, pozniej oczywiscie przepraszal, dostal mandacik i tak sie skonczylo. na szczescie szkody sa niewielkie ale zawsze.... ja bylam w szoku. Szkoda mi sie go zrobilo, ale w sumie dlaczego ja mam placic z nie swojej winy za szkody? Patka, bierz to 'świnstwo' chocbys miala sr.... ć i ży.....ć dalej niz widzisz. Jesli to da ci dzidzie to warto sie poswiecic;)))))) Buziaczki dla ciebie laska!!! Dzis jade na zakupy. Musze troche odreagowac, nawet jesli nic sobie nie kupie to chociaz polaże po sklepach:) MILEGO WEEKENDZIKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
PS małpy jeszcze ni ma ale... pobolewa brzuchol i czuje sie tak jak zawsze sie czuje przed tym wydarzeniem wiec to tylko kwestia czasu niestety:( Jutro pewnie bede zjezdzala do dolnej tabeli az bedzie huczało:P PAPATKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien, oznaki ciąży sa takie jak oznaki @. Ja byłam na ty;e pewna ze @lada moment przyjdzie ze tydzien czekalam ze zrobieniem testu. Bo skoro brzuch boli, cycki powiekszone, czyli @ lada dzien nadejdzie... A nie nadeszła ;) a co do stluczek... no wlasnie tak to jest, jak my jezdzimy bezkolizyjnie, to zawsze znajdzie sie jakis debil co w nas wjedzie ;/ wiecie co, ta moja znajoma co miala termin na 30 grudnia urodzila dzis w nocy. Wiecie jaka byla moja reakacja? - poryczałam sie. Ja tez chce miec swoje malenstwo juz na rekach ;/ ale ja poje....a jestem ;/ zreszta zebralam opieprz delikatny od mojego M. A potem mały zaczal mi w brzuchu koziolki fikać, chyba wyczul ze mi żle i od razu humor mi sie poprawil. Przeciez mam swoja kruszynke, jeszcze tylko 4 miesiace i bede mogla go przytulic. Na poczatku ciazy nie mialam wahan nastroju to chyba teraz mnie dopadly ;/ Dla poprawy humoru siedze i ogladam posciel dla melgo na necie ;) niedlugo bedziemy miec lozeczko to bede mogla zakupic posciel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze, ze nowe brzuchatki moga sie zaraz pojawic;) Kasiula Twoj mąz był gdzies z wynikami?bo moj poszedl do androloga i duzo ta wizyta nam wyjasnila:)prawidlowych pleminikow moj mąż ma 80% dlugo zyją no i mam nadzieje ze znaja juz powoli droge!!!!!M.ma brac tez 2 razy dziennie androvit, dla jeszcze wiekszego powera;) tysia ah te hormony;) widzialam, ze rozmawialyscie o kremach, nie chce nikogo straszyc, ale widzalam ostatnio program o szkodliwych kosemtykach, tutaj mozecie zobaczyc jakie to:( http://www.pro-test.pl/article_suplement/60853,60860/Lista%20kosmetyk%C3%B3w.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Hej:) Co slychac w sobotnie popoludnie? Ja czekam na pojawienie sie znajomych, maja wpasc na kawke:-) Tysia, nie jestes wcale po....;) Hormony szaleja nie ma sie co dziwic, a na pocieszenie dodam ze juz niedlugo bedziesz sie cieszyla swoim malenstwem!!! Czas szybko biegnie i nim sie obejrzysz to juz bedziesz tulila swoja dzidzie:) Usmiechnij sie:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Kamilka wspolczucia ...z tym samochodem mialas urwanie glowy, wierze ze sie wkurzylas, nie dosc ze jedno to jeszcze potem drugie wyskoczylo:( Ale juz po wszystkim i najwazniejsze ze z toba wszystko oki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Izucha_czekam na jakies widomosci i trzymam kciuki :) Kamilsen_ciezko sie teraz jezdzi, jak tyle sniegu. Ja sie3 razy w tym tyg zakopalam i musialam po M dzwonic i wracal z pracy, zeby mnie wypchnac. Koralinka_to widze, ze u Ciebie badania i dzialanie pełną parą :)Mysle, ze dzidzia bedzie lada dzien. W koncu tak jak sie umaiwialysmy, ze najpierw Żoli, cykl po niej ja to i Ty bedz🌼🌼🌼🌼🌼iesz zaraz brzuchatka. Fluidki dla Ciebie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Moze Żoli sie dołączy do tego fluidkowania i tez Ci cos przesle, w koncu na mnie jej fluidki podzialaly blyskawicznie :) Dzis znowu slabo sie czulam, jakbym miala strasznie niskie cisnienie. Śniadania juz jadam 2 i porzadny obiad. Odliczam do usg i denerwuje sie coraz bardziej czy napewno wszystko ok. Jak tylko piersi troche mniej bolą panikuje, ze pewnie poziom hormonów spada i cos sie z dzidzia zlego dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej @ nie ma i drugiej kreseczki też nie! Nic nie kumam :( dziewczyny czy wy też podczas @ też macie skurcze w brzuszku i czy jak zaszłyście też macie? Bo ja mam takie skurcze tylko że jak jest @ to są one mocniejsze a teraz takie słabsze i krótsze. Poczekam do poniedziałku może się jeszcze pojawi. Fakt że nie wytrzymałam zbyt długo z tym sikaniem do testowania (już nie mogłam i poleciałam półtorej godziny od wcześniejszego siku). Co wy o tym sądzicie? Ja nawet jak bym była w ciąży to bym się nie poznala na objawach. Cycki bolą mnie często - teraz słabiutko a przed @ bardzo mocno (nie można dotknąć). Piszcie proszę bo mnie ciekawość zjada! CZEKAM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha_brzunio tak pobolewa jak na @, mnie akurat z prawej strony (na 100% wiem, ze z tej strony byla owulka), tak krotko i nie tak mocno jak w trakcie @ i po chwili przechodzi. Cycki jak na @. Byłam pewna, ze @ bedzie, a test zrobilam dzien przed terminem @ poniewaz tempka z samego rana byla fajna wysoka 37,3. Zadnych innych objawow i gdyby nie wyniki hcg z krwi to pewnie nadal bym nie uwierzyla ze jestem w ciazy. Dziwne, ze testy ci wychodza negatywne. Jak do pon @ nie przyjedzie a testy beda negatywne to moze idz na badanie z krwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe jak sie sytuacja u Ciebie rozwinie :) Mam nadzieje, ze pozytywnie. A ktory to dzien cyklu u Ciebie??? Z tego co pamietam to niedawno odstawials tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pytasz mnie to ja tabletek nie brałam jedynie kiedyś tam i bardzo krótko. Zaszkodziły mi tylko i bardzo po nich przytyłam. Jedyna antykoncepcja to stosunek przerywany przez prawie 7 lat. Ja też jestem ciekawa co będzie. Zawsze cykle miałam bardzo regularne max 28 dni min. 27! Będę pisać na bierząco. Niech przyjdzie ta @ albo pokarze się 2 kreska bo się trochę boję, że coś jest ze mną nie tak :( Nie wiem może test był kiepski bo nawet ta kontrolna kreseczka słaba była. Staram się nie zabordzo nastawiać na tak bo boję się że się zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni wieczór. Mam pytanie do brzuchatek. Czy ma może któraś z was zapas luteiny albo duphastonu i już nie potrzebuje? Z chęcią odkupię, ponieważ lekarka zaleciła mi wczoraj a w Anglii nie do kupienia!!! I odpowiednika nie ma!! Rodziny wolę nie pytać bo nie wiedzą, że staram się... No i nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada - ja mam prawie całe opakowanie duphastonu. Brakuje jednej tabletki. Opakowanie powinno zawierać 20 tabletek, a jest 19. Jak coś to pisz na gg: 2402283.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna co tak od razu uciekłaś? Jaknie chcesz pisać na gg to ok! ja się nie pogniewam - szanuję Twoją prywatność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam @, tzn tak myślę, bo na taki typowy okres to mi narazie nie wygląda. Bo to nie sama krew tylko z dużą ilością przezroczystego śluzu. A śluz u mnie zanikał zawsze kilka dni przed @. No i dalej mnie piersi bolą - to tez nowość podczas @. Zawsze z chwilą dostania @ od razu przestawały mnie bolec piersi i od razu malały a tu dalej są obrzeęknięte i bolące...Dam znać jutro czy się ta małpa rozkręciła tak jak powinna. Jak znajdziecie szybciej ode mnie tabelke to proszę wklejcie,oki? Bo mnie to ze 30 min zejdzie przy prędkosci mojego neta hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek :) Do usg 4 dni. I coraz wiekszy stres. M sie smieje z mojego wzmozonego apetytu. Do godz juz dwa sniadania zjadlam. Niby porcje takie jak zawsze, ale to jednak dwa razy. Izucha_nie mysl, ze nie chcialam z tobą wczoraj gadac poprostu bylam umowilona ze znajomymi i wychodzilam z domu. Napisz jak dalej sprawy sie maja :) Kasiula_faktycznie dziwna ta @, moze to jakas zmylka i bedzie dzidzia??? Daj znac co dalej. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ no to wklejam i przy okazji sie aktualizuje :D STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........14.01........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........19.01........ ..Trzebinia........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....32....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......23.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....20......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3......20.....30.05.10................. POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....13.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....6....28.08.2010......Wrocł aw.........0 oczywiście dołączam się do przesyłania fluidków 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kasiula - daj znać jak tam @ izucha - co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×