Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

tysia my zdecydowaliśmy się na emmaljungę oczywiście ta tańszą opcję, a mielismy farta bo pojechalismy do sklepu a tu 20% na wózki i foteliki. a te 20% przy tych sumach to jest sporo:) więc na drugi dzien pojechalismy i zamówilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wątek już kiedyś poruszyła tysia mianowicie masaż krocza, masuje któraś??? bo na szkole rodzenia położna bardzo zalecała ze poród często przebiega lepiej i przede wszystkim rzadziej dochodzi do nacięcia czy pękniecia krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my własnie w sobote sie wybieramy na 4d :D nie robie go bynajmniej zeby poogladac jak tam Maleństwo sobie zyje w brzuszku tylko dla pewności ze wszystkie narządy sa ok i zdrowo sie rozwijaja, powiem nawet ze wolalabym zeby sie tak obrocilo zebym nie widziala jaka płeć :P poza tym to chyba w piątek poczułam pierwsze kopniaczki :D jesli to bylo to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bibi, z tym masazem to u nas na szkole rodzenia akurat nikt nic nie mowil, ale ja chyba nie zamierzam nic takiego robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak najbardziej popieram usg 3d i 4d, bo rzeczywiście najlepiej można podglądnąć czy maluszek jest zdrowy i czy wszystko ma dobrze wykształcone. Poza tym to fajna pamiątka, jak dziecko będzie starsze to to będzie mogło się zobaczyć. Zastanawia mnie jednak dlaczego są tak rózne ceny- ja znalazłam od 90zł do 300zł z nagraniem płytki. Różnica duża, ciekawe czy jakość usg również. AAA lepiej zrobić takie usg, może jak zobaczysz na nim dzidzię to lepiej się poczujesz, a później możesz żałować, ze tego nie zrobiłaś. Meble kuchenne za 30 00zł robisz, a 200zł Ci szkoda na usg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja na chwilkę, bo niestety straszne grypa mnie zmaga :-( Muszę się troszkę wcześniej położyć, bo nie planuję zwolnienia, a jutro na 8:00. Ja ciążę mam dawno za sobą /choć mam nadzieję, że niedługo znowu będę miała to szczęście/ a już wtedy robiłam usg 3d. Mój lekarz robił je w ramach wizyty, płciłam tj za wizytę z usg. Fajnie to wspominam, ale filmik pokazałam tylko M w domu i nigdy później nie oglądałam. Mój mąż nie był ze mną ani u lekarza, ani przy porodzie. Jakoś szczególnie się nie pchał, a i ja nie nalegałam. Co do porodu, to nadal nie chciałabym żeby był ze mną, ale to u mnie wynika z charakteru "samosi". Dla niego to baardzo pasuje. Mam pytanie/prośbę - poradźcie mi proszę, co można kupić na 18-tkę chłopakowi - zamożnemu intelektualiście :-( Chłopak uczy się w dobrym liceum, nosi się sportowo, ale dużo czyta i ogólnie dojrzały jest bardzo. Jest to nasz kuzyn, ale dość bliskie relacje utrzymujemy i zaproszeni jesteśmy na oficjalną imprezę. Bardzo Was proszę o pomoc - nie miałam takich "dużych" dzieci w rodzinie jak dotąd i nie mam pojęcia co kupić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julkan - wracaj kochana szybko do zdrowia. Z tym prezentem ciezka sprawa..... Z tego co napisałaś to pewnie ucieszylby sie z jakiejs ksiazki, tylko tu powstaje problem co kupic ;/ A może zamiast kupowac konkretna rzecz wykup w Empiku bony podarunkowe i chlopak sobie sam cos wybierze - z ksiazek albo plyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec byłam u lekarza. Dzis mówi, ze bedzie bardziej chłopiec jak dziewczynka, ale dlaczego to nie wiem, bo nie sądzę żeby zobaczył siusiaka :) Ogólnie wszystko w normie. Porobił rózne pomiary na USG i takie tam. Dziciak ma wage okolo kilo sto. Ciamciaram - kuchnia to cos co bede miec i korzystać z niej, a z takiego USG 3D co bede miała? Schowam i bedzie zbierac kurz i tyle. Mnie tam nie zalezy. Miłego dnia. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzis tylko do poludnia w pracy i na badanie krwi biegne :) A popoludnie w lozeczku bo do pracy juz nie wracam :D Strasznie drogie to USG 3D/4D :o ja chyba robic nie bede. Zreszta tu maja fajne sprzety panstwowe w szpitalu. Ostatnio kolega z pracy przyniosl zdjecia swoich blizniakow z USG (zona w 13tc) i super zblizenia i rysy twarzy widac. Dla mnie super i mi wystarczy. Moje USG 29 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troszkę dziś mi już lepiej w końcu znów byłam w szpitalu i spędzilam tam łącznie tydzień 2 raz zabrali mnie bo nic nie jadlam nic nie piłam tylko wymiotowałam a jak nie miałam juz czym to w nocy nawet spac nie moglam tak mnie mdlilo 24 na dobę MASAKRA ale dziś mi lepiej zero mdłości:):) dali mi czopki jakieś na te mdlości i przeszlo dziś przynajmniej Biorę doraźnie hydroksyzynę uspokajająca i przeciwbólowe ale jak muszę bo w szpitalu dawali mi 3 rary dzinnie te leki a i tak chodzilam jak naćpana i nie bylo ze mna kontktu nigdy w życiu sie tak potwornie nie czułam ale mam plus z tego wszytskiego znalazlam extra szpital na poród i gina który tam pracuje i na ksiązęczkę przyjmuje i do niego będę chodzić zamiast płacić :):) extra lekarz był jak moja kuzynka rodzila i mówila że bardzo jej pomógł przy porodzie a lekarz przecież do końca nie zawsze tak jest prtzy porodzie i on mi konsultacje z psychiatrą w szpitalu załatwil bo się o mnie martwił a tez nie musiał... więc sądzę że będę na pewno z niego zadowolona... na dzień kobiet dostalm 3 kwiatki od męża taty i kolegi :):) a od teściowej śpiszki bo nie mogła wytrzymac i już kupiła:):):) a maadaa jak toje dolegliwości ? a co do tego usg tez się zastanawiam ja znalazlam za 250 zł.to podobno jeszcze wzglęgna cena ale bledów narobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................29........14..........18.03...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........11.........22.03...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia.........0 Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......32.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....27......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...28....30.05.10......????????....... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....18.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam....25...5....13....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....14....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8......9.....07.10.2010........ ...UK............0 Amarantowy....23......1......6......03.11.2010.......Tr jmiasto...0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amarantowy. Cieszę się, że się odzywasz i już lepiejsie czujesz. Ale to Twoje dziecie Cię męczy ;) Mam nadzieje, że teraz już będzie lepiej. U mnie mdlości nadal ale jak narazie (odpukać) bez wymiotów kilka dni. Tylko ten niesmak w ustach i posmak po jedzeniu.... No i nie za wiele jem i ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no męczy mnie męczy dzidzia ale im to wszystko wolno :) lobuzy... ja przez to schudłam 6 kg... ale przy mojej nadwadze to na pewno nic dzidzi nie będzie a morfologie to mam taka że w szpitalu mi powiedzieli że w życiu tak świetnej nie widzieli a szczegolnie w ciązy ... pytali się czy jakiś sport uprawiam ;p he he ja im powiedziałam że siedzenie za biurkiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) nareszcie weekend ;) Amarantowy - trzymam kciuki zebys juz sie tak nie meczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lejdis :) Jak ten czas leci. Tydzien temu z Tysia rozmawialysmy o zareczynach a juz kolejny piatek. Szybciutko mija czas. Oli14 co u Ciebie? Kiedy masz inseminacje? Bo chyba ostatnio o niej pisalas? Wiolkcia jak Twoje pecherzyki? Pieknie popekaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) No w końcu weekend ale zapowiada sie pracowiecie, bo jutro od rana biore sie za pranie firan i mycie okien póki jeszcze mam siłe i w miare mały brzuch ;) Jak bedzie zimno to umyje tylko w sordku a jak sie zrobi cieplej to dkończe na zewnątrz :) Męzus sobie zazyczył faoslke po bretońsku wiec za duzo roboty z obiadem nie mam :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA masz przepis na fasolke czy gotowa kupujesz? Bo ja jeszcze nigdy nie robilam. Moze najwyzszy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja sobie sciagnełam chyba ze 4 przepisy z neta i potem wg własnego uznania robiłam :) Jak mi pasowało :) z tego przepisu wzięłam troche tego a zinnego cos tamtego ;) Ogolnie już mi wychodzi taka dobra ta fasolka, ze place lizac :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ja też chcę fasolkę po bretońsku :( Teraz to chyba dopiero jak skończę karmić będę mogła zjeść... A nawet mam słoik w lodówce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos za fasolka nie przepadam ;/ u mnie na weekend beda gołąbki ;) ryba po grecku (bo mąż uwielbia) a jak czasu starczy to jeszcze zrobie leczo z pieczarek i kurczaka. Ja jak juz cos gotuje to kilka rzeczy i potem sobie tylko w tygodniu odgrzewamy. Niestety ciezko mi sie czasem zmusic do gotowania w tygodniu. jeszcze niecale 4 godzinki i weekend ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko moje mdlosci mina i dojde do siebie to zrobie fasolke :) Narazie moj biedny mezulek co dzien sam sobie gotuje. Ja nie daje rady. Nawet leci mi ten piatek bo mam troche pracy. Za oknem deszczowo. Plany na weekend- jak co weekend :( Juz nie moge doczekac sie Wielkanocy kiedy wszystkim oglosze o ciazy. A najbardziej jak powiem swojej mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia123 - dzis moja Teściowa robi gołąbki :) Takze dzis gołabki, jutro fasolka a w niedziele gołabki :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja golabki uwielbiam ;)))) i juz dawno mam na nie ochote tylko jakos nie skladalo sie zeby je zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, gałąbki też lubię... i też nie mogę :( Dobija mnie ta dieta ! PRZESTAŃCIE GADAĆ O JEDZENIU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka rozumiem ze kapusty nie wolno jeść. Ostatnio znalazlam jakas liste co mozna jesc karmiac dziecko piersia i mam pytanie - CO TY BRATKA JESZ????? Bo z tego co widzialam zakazów jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowane: mięso, ryby, ziemniaki, marchewka (głównie na parze, ale nie tylko). Zupy: rosół, krupnik, buraczkowa. Owoce: Banany, jabłka (zastanawiam się nad brzoskwinią) Bułki z wędliną. Przekąski: paluszki, krakersy, biszkopty. Wczoraj np. upiekłam kurczaka w foli i też było ok chyba. A dziś delikatne rissotto z piersią z kury i marchewką Niewiele tego tym bardziej, że odstawiłam nabiał ze względu na męczące Gabrysia gazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×