Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Maadaa, ja sie pytałam w listopadzie lekarza, bo na Andrzejki szłam na kregle to powiedział ze do 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam, że max 5kg i starałam się do tego stosować. 8 to zdecydowanie za dużo !!! AAA - fajna wyprawka, zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Ja swojego Gabrysia rzadko ubieram na niebiesko - lubię kolory :))) A tu macie coś do obejrzenia :))) http://img204.imageshack.us/img204/5375/img0122mm.jpg http://img51.imageshack.us/i/img2445u.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... 30 tydzien to juz powazny wiek ;))) AAAAA - koszulki super ;) Wyprawka tez mi sie podoba. Pasuje i dla chlopaka i dla dziewczynki. Bratka - jeju, jaki slodziak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratuśśś - miałam Ci juz keidys pisac zebys moze wrzuciła jakies fotki Maleństwa - super!! ale Kruszynka jejjuuuuuu, jaki maleńki... ja nie umialabym wziąć na ręce takeigo małego bobo... a właśnie juz kiedys miałam sie Ciebie spytac, bo pisałas nam tutaj o porodzie itd, w sensie "fizycznym", a ja mma pytanie jak psychicznie przeszłaś przez to wszystko? tyle sie slyszy o roznych depresjach itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki maelńki, bezbronny i pomyslec ze dawał mamie kopniaki jak za długo pisała na kafe z nami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale slodziutki maluszek 😘 Musze kiedys taka siatke z zakupami na wadze postawic bo nie mam pojecia ile wazy. Wydaje mi sie ze wiecej jak 5 kg nie nioslam. Musze zaczac bardziej uwazac. Wyprawka super AAAAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli zobaczysz ze jak urodzisz swojego szkraba to nawet nie bedziesz sie zastanawiala i bedziesz wiedziala jak wziasc na rece, przewinac, wykapac itp ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja dzisiaj ogladalam przed wyjsciem do pracy fotke mojego Maleńkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przystojniak :D Bratuś śliczny ten twój mężczyzna malutki ;) rozpływam sie patrząc na zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bibi, Ty chyba nastepna :) Jak tam twoj brzusio? duuuuzy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za komplementy :) Wszystkie przekazałam Gabrysiowi ;) Żoli, pytasz jak tam psychicznie się czuję. Najgorzej było w szpitalu, bo ten ośmiodniowy pobyt naprawdę dał mi się we znaki i było ciężko. Natomiast odkąd jestem w domu jest naprawdę nieźle, bałam się, że będzie gorzej. Fakt, że są chwilę zwątpienia, tym bardziej, że mąż jest w domu najczęściej dopiero o 20, są dni kiedy naprawdę nie ma na nic czasu, bo mały non stop wymaga uwagi i są chwilę kiedy doprowadza mnie do szału, że w nocy jak usypiam Gabrysia to obok chrapie (dosłownie :) ) jego tatuś. Czasami jak mały płacze to ma się ochotę zamknąć w drugim pokoju żeby go nie słyszeć. Ale to wszystko mija i zdecydowanie więcej jest tych dobrych chwil kiedy synek śpi jak mały aniołek i uśmiecha się leciutko przez sen, albo wpatruje się w Nas swoimi wielkimi oczkami :D i muszę przyznać, że często nawet w nocy wstaję do niego z uśmiechem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Bratuś cieszę się, że tak do tego wszystkiego podchodzisz i ze nie była ta sytuacja szokiem, bo dla niektórych jest podobno. Ciekawa jestem jak ja zareaguję... pewnie załamką, że nie potrafię. Ale ja mma zawsze czarne myśli, więc pewnie nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo po dłuuugiej przerwie znów jestem z Wami :) mam juz neta więc będę sie pojawiac regularnie :) Musze nadrobic zaległości w czytaniu :) Bratka - synuś przesłodki, prze,prze,prze:D Ucałuj go od ciotki Kaśki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Ja dzis caly dzien przed kompem wiec mam nadzieje ze nie bede tu sama siedziala ;) Wczoraj na szkole rodzenia bylismy zobaczyc porodówke u nas w szpitalu. Niedawno byla remontowana. Superancko tam jest - wszystko nowiutkie, czysciutkie. Te pokoje do porodów sa nawet przytulne ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Hej Kasiula witaj po przerwie :) Pisz co u Ciebie? Jak tam badania? Mnie wczoraj tak mocno glowa bolala ze musialam wziasc Apap. Jak czesto mozna go brac? Bierzecie czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Maadaa, ja tez jak juz brałam jakies proszki to APAP. takze spoko :) Ale dzis nudy! Jeszcze 5 h i weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apap.... hm cos mi sie kojarzy ze 3 tabletki na dobe sa oki. Ja tam raczej nic przeciwbolowego nie bralam. Jeszcze 6 godzin...... Ale za to cały weekend w domku. Tak sie ciesze bo osttanie kilka weekendów to albo na studiach albo gdzies na innym wyjezdzie. ;/ Mam co prawda troche zaleglej roboty ale to juz na spokojnie sobie porobie jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa Ty pomysl dlaczego masz te bóle głowy? Ja miałam bóle głowy, bo na początku ciązy za bardzo sobie wszystkiego odmawiałam, znaczy kawy i herbate piłam słabiuteńką. Mój organizm sie zbuntował i zaczela mnie bolec głowa od niskiego cisnienia. Prawie tydzien mnie bolala i juz mialam dość! Wróciłam do kawy i herbaty oraz wypijałam duzo wody oprocz tego. Teraz to juz nie wiem co to jest ból głowy! Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Jeszcze niedawno byłam na forum o staraniach a teraz spodziewam się dziecka. Jestem w 19 tygodniu ciąży i mam termin na sierpień tego roku. Jak sobie radzicie w ciaży? Jakie macie problemy? Może któraś z was prowadzi bloga?? Jeśli macie ochotę to zapraszam na swojego bloga; Możemy się wymienić naszymi przezyciami. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!!!!! http://pierwszaciaza.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powod to ja chyba znam. Teraz tu sa silne skoki cisnienia. Zaczela sie wiosna mamy 15stopni ciepla a na wieczor nadaja silne deszcze. Zawsze przy takiej pogodzie kiepsko sie czulam. Tylko ze wczesniej bez zastanowienia lykalam dwa Ibupromy i bylo OK. A teraz w ciazy juz tak nie moge. Kawa? Herbata? Na sama mysl robi mi sie niedobrze :( Odmawiac to ja sobie nie odmawiam, tylko ze na nic nie mam ochoty. Juz jem troche lepiej niz dwa tygodnie temu ale dalej miesa zero i mniejsze posilki niz przed ciaza. Dobrze, ze witaminy biore bo napewno wszystkiego w pokarmie nie dostarczam. Ostatnio codziennie mam ochote na jajecznice ale jej chyba tez za czesto nie mozna. Ech.... ja to chyba najgorzej ze wszystkich dziewczyn na forum przechodze objawy. Mam kolezanke ktora jest tak samo jak ja w 11tc (tylko ze ona o mojej ciazy jeszcze nie wie :) ) i ona czuje sie swietnie. Je wszystko, zero zmeczenia czy mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA - fajne ;) Ja ostatnio śmiałam sie ze jak nie znjade zadnej logicznej kurtki na wiosne to wytne sobie dziure w kocu i tak bede chodzila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maada czuję się w miarę ok, brzuszek już dość duży i zaczyna trochę przeszkadzac przy zakładaniu butów:D ale daje radę, no zostało mi 1mies i 2 tygodnie. ale moja malutka jest ogromna tzn na usg ostatnio w 33 tc wazyła 2800 więc po prostu w ciągu miesiąca przyrost o 1,3kg:) ale co ja poradzę ?:) poza tym śmiesznie teraz po 30 tyg bo mała miewa czkawki i brzuszek podskakuje rytmicznie,męczy się bidulka, ale wyczytałam ze jak się opije wód płodowych to występuje czkawka. moje zakupki dobiegają końca, została mi jeszcze 1lub 2 koszulki do karmienia, termometr, i kocyk i chyba wszystko. No własnie może ktoś cos wie o termometrach? jaki i co? na pewno chcę elektroniczny do czoła i ucha.buziaki aha z racji ze mała jest duża to pani doktor zyczyła mi porodu conajmniej o 2 tygdonie wczesniej:)zeby to było takie proste;) pozdrawiam was dziewczynki i zaglądam regularnie do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi witaj ;) fajnie ze do nas zagladzasz. Dobrze ze napisalas o tych czkawakach, bo ja ostatnio czasem mama wrazenie ze malenstwo ma czkawke i nie wiedzialam czy to normalne, a lekarza jak zwykle w nawale pytan nie zapytalam ;/// Teraz widze ze nie ma sie co martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu Dziewczynki :* Ja zaraz mykam :) Dzis mam duzo prania a jutro zaprosilam rodzicow na obiad i deser :) bedzie sie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×