Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Sralis, twoja tesciowa dobrze mówi. Nie ma co sie forsowac. Mi tez czasami brzuch twardnieje, to normlane na pewnym etapie ciąży (po 28 tygodniu o ile dobrze kojarze). Wtedy wystarczy ze wygodnie poloze sie na plecach, nogi zgiete w kolanach i oddycham przepona tak jak nas uczyli na szkole rodzenia. Wtedy szybciutko brzuch robi sie normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis, twoja tesciowa dobrze mówi. Nie ma co sie forsowac. Mi tez czasami brzuch twardnieje, to normlane na pewnym etapie ciąży (po 28 tygodniu o ile dobrze kojarze). Wtedy wystarczy ze wygodnie poloze sie na plecach, nogi zgiete w kolanach i oddycham przepona tak jak nas uczyli na szkole rodzenia. Wtedy szybciutko brzuch robi sie normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Już od dwóch godzinek mam weekend - chyba dopiero po świętach do pracy pójdę /w środę/. Po niedzieli mamy rekolekcje, a tu małej alergia się odezwała. Nie jestem specjalnie zaskoczona, bo tak jest co roku, ale miałam nadzieję, że może w tym roku już ją ominie - niestety. Nebulizatory znowu w użyciu. Tysiu - do "gołego" wózka nigdy małej nie wkładałam. Zawsze kładłam jakiś rożek, kocyk i dopiero dzidzię, oczywiście coś do przykrycia też trzeba /w zależności od pogody/. Poduszki to ja akurat nie używałam, ale u mnie w wózku główkę ustawiałam deczko wyżej, jeżeli jest całkiem płasko to jakąś cienką warto położyć. 11 kg to malutko, ja w ciąży w sumie przybrałam 26 kg i wcale nie byłam "gruba". Mi poszło wszędzie, chyba najwięcej w tyłek właśnie, ale, jak już kiedyś pisałam, szybko doszłam do figury po ciąży. Rozpieszczaj teraz swoje podniebienie - w ciąży wypada :-) Po ciąży karm piersą, to szybciutko zrzucisz, zresztą tryb życia młodej mamy nie pozwoli na nadwagę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tysia 😘 doszlo :) My mkniemy autem 2000km ale mysle ze bedzie dobrze, bo nie pierwszy raz. Z noclegiem po drodze oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Izucha.................26........4........16.03........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................29........14..........18.03...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia.........0 Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 wiolkcia...............27........12.........23.04...... ... .Zabrze.........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......32.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....30......28.05.10..Agnieszka....L ublin ........0 AAAAA1980..29...3......29....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....21.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam....25...5....18....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....14....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8.....12.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......8......03.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia przykro mi, że @ znowu przyszła... Może w kolejnym cyklu się uda. Kiepskie to pocieszenie ale mi w drugim cyklu z CLO udało się. Trzymam kciuki za dalsze starania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia, trzymam kciuki, z całej siły! Wybrałam się dziś na Wielką Wyprawę na krakowski Rynek, bo mnie wiosna ożywiła. Ożywiła mnie na tyle, ze wczoraj wlazłam na drabinkę, wymyłam okna i wyprałam firanki. Mąż jak wróci, to mi głowę ukręci. Teraz powstrzymuję się z całej siły od wymycia szafek na górze w kuchni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Sralis - oszalałaś z tymi oknami!!!! nalezy Ci sie lanie!!!!!! Tysia - możesz mi również podesłać te książkę?? moj adresik: paquerette81@interia.pl, z góry dzięki wielkie :) co sie pogoda psuje dzisiaj... a jeszcze o 7 rano ślicznie świeciło słoneczko... miłej i spokojnej nedzieli wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................29........14..........18.03...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia.........0 Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 wiolkcia...............27........12.........23.04...... ... .Zabrze.........0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......32.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....30......28.05.10..Agnieszka....L ublin ........0 AAAAA1980..29...3......29....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....21.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam....25...5....18....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....14....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8.....12.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......8......03.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dzięki za wsparcie. no jasne ze jak nie w tym cyklu to w następnym- co miesiąc tak sobie powtarzam ale już to jest męczace- wkura mnie ta cała sytuacja, lecze sie i nadal nic, aniby miało byc tak pięknie w tym miesiącu- a nie zaskoczyło.zła jestem strasznie- no ale cóż zyje się dalej :):):)) zaczne teraz remont to i myśli odbiegną od staranek :):):) Izucha przykro mi z powodu @. zobaczysz uda nam się także niebawem. pozdrowionka dla wzystkich szczęśliwych brzuchatek- dbajcie o siebie i maleństwo :):):) staraczki wytrwałości zycze i pozytywnych wyników :) bużka miłej niedzieli :) 🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dzięki za wsparcie. no jasne ze jak nie w tym cyklu to w następnym- co miesiąc tak sobie powtarzam ale już to jest męczace- wkura mnie ta cała sytuacja, lecze sie i nadal nic, aniby miało byc tak pięknie w tym miesiącu- a nie zaskoczyło.zła jestem strasznie- no ale cóż zyje się dalej :):):)) zaczne teraz remont to i myśli odbiegną od staranek :):):) Izucha przykro mi z powodu @. zobaczysz uda nam się także niebawem. pozdrowionka dla wzystkich szczęśliwych brzuchatek- dbajcie o siebie i maleństwo :):):) staraczki wytrwałości zycze i pozytywnych wyników :) bużka miłej niedzieli :) 🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dzięki za wsparcie. no jasne ze jak nie w tym cyklu to w następnym- co miesiąc tak sobie powtarzam ale już to jest męczace- wkura mnie ta cała sytuacja, lecze sie i nadal nic, aniby miało byc tak pięknie w tym miesiącu- a nie zaskoczyło.zła jestem strasznie- no ale cóż zyje się dalej :):):)) zaczne teraz remont to i myśli odbiegną od staranek :):):) Izucha przykro mi z powodu @. zobaczysz uda nam się także niebawem. pozdrowionka dla wzystkich szczęśliwych brzuchatek- dbajcie o siebie i maleństwo :):):) staraczki wytrwałości zycze i pozytywnych wyników :) bużka miłej niedzieli :) 🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................29........14..........18.03...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 wiolkcia...............27........12.........23.04...... ... .Zabrze.........0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........33........02.05........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......32.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....30......28.05.10..Agnieszka....L ublin ........0 AAAAA1980..29...3......29....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....21.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam....25...5....18....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....14....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8.....12.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......8......03.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie!!! Po pierwsze_Wiolcia, Kasiula, Izucha...Trzymać się dziewczynki. Wiem, że to ciężko i już powoli tracicie nadzieje, ale my brzuchatki bardzo za Was trzymamy kciukasy, no i oczywiście jesteśmy żywym dowodem na to, że zajście w ciąże jest możliwe. 😘 Po drugie_u mnie już sprawa jasna. W piątek miałam rozmowe i... przechodze do innego działu. Pani dyr jednak dopatrzyla sie mojego brzuszka i w ostatni dzien zmienila zdanie (wiem od kolegi - innego dyr, że w czwartek powiedziała, że jeśli chodzi o moje umiejętności i kompetencje to na 100% wybrałaby mnie, ale przypuszcza, że jestem w ciąży, a nawet jeśli jeszcze nie jestem to pewnie zaraz będę, a jej nie potrzebny balast!! Koleżanka która została ma 35 lat i nie ma męża, ani dzieci (zresztą pani dyr też!!!)). Były łzy i żal, że tak mnie potrwktowali. Oczywiście na rozmowie mi pani dyr powiedziała, ze jestem taka super, że w nagrode ide do tego drugiego działu. Bezczelna baba!!! Wolałabym najgorszą prawdę niż tak farmazony... Teraz moim dyr jest facet. W dziale mam kierownika - faceta, dwoch kolegów i jedną kolezankę (zastępce kierownika). Wszyscy po ślubie i z dziećmi, więc koniec ze starymi pannami!!! Co najlepsze poszłam do mojego nowego dyr i mu mowie, ze jestem w ciazy i nie wiem jak długo popracuje, a on mi na to, że to super wiadomosc, że jak sie bede zle czula to mam odrazu isc na zwolnie i nikt mi z tego powodu nie bedzie robil problemów, ze przeciez urodze i po macierzynskim wroce i miejsce bedzie na mnie czekac, bo nie ma zamiaru mnie dyskryminowac z powodu ciazy i ze mam sie teraz nie zamartwiac tylko dbac o siebie i sie cieszyc, ze mnie przeniesli, bo napewno im jeszcze za to podziekuje. Bylam w szoku, ze ma takie podejscie. Moj nowy kierownik narazie tez okazal sie spoko i zajal sie mna super i tez kazal sie nie martwic. Ciekawe jak to wszystko wyjdzie naprawde. Czy bedzie tak fajnie. W piatek bylam zalamana, strasznie płakalam, ale wierze, ze to poczatek czegos lepszego. W przeciwienstwie do tej francy dyr ja tam mam dla kogo wstawac i ten najpiekniejszy "dar" nosze pod sercem. Po trzecie_chyba już czuje ruchy. To znaczy juz takiego cos twardszego w brzuchu, delikatnie wystaje w jednym miejscu i potem sie przekreca, albo przemieszcza. Brzuchatki czy to dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna! nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! trzymam za Ciebie kciuki żeby się dobrze poukładało na tym nowym stanowisku. Będzie dobrze! 3maj się :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, tak to jest że każda zmiana, zwłaszcza jesli dokonuje się w innym kierunku niż byśmy chcieli, w pierwszym momencie wydaje się zła i niesprawiedliwa. Dobrze ze sobie popłakałaś, przynajmniej te wszystkie emocje nie duszą się w tobie. Jednak z tego co [piszesz to rzeczywiscie zmiana moze okazać się na plus. Jesli bys miała nadal walczyc z ekipa starych panien to moze lepiej pracowac wsrod ludzi ktorzy rozumieja ze masz rodzine, dzidziusia. Nie wiem jak ze sprawami finansowymi, bo jesli bardzo ci przy tych przenosinach po kasie pojechali to niefajnie.... Ale kasa to w zyciu nie wsyztsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Tak, zgadzam się z poprzdniczką - kasa to nie wszystko. Ja zgodnie z tą ideą wzięłam zwolnienie na 3 dni. Pierwszy raz w życiu poszłam na zwolnienie i nie czuję się z tym dobrze, bo jestem /a może chcę być/ perfekcjonistką i zawsze boję się, że coś zaniedbam, nie dopatrzę... Zawsze jakoś sobie radziłam i z moimi dolegliwościami i córka jak już coś "łapała" to albo na wolnym, albo jakoś się udawało bez zwolnienia wybrnąć z sytuacji. Tym razem nie widziałam innego wyjścia /brak opiekunów/ a mała niestety tkwi w tej koszmarnej alergii. Byłam z nią rano u lekarza i nie wygląda to dobrze. Tak na marginesie - dziadkwie to wspaniała instytucja - bardzo żałuję, że nie mam już /a może też jeszcze/ pomocy od nich. Tatuś, który zawsze był otwarty na pomoc już nie żyje, mamusia pracuje, teściowie chorują ... Ale nad zwolnieniem długo nie myślałam, mam bardzo życiowych przełożonych, więc zrozumieją a dziecka zdrowie teraz najważniejsze. Dziewczynki - staraczki - myślcie pozytywnie. Wszystko się poukłada. Jesteście wszystkie młodziutkie, będziecie jeszcze mamusiami. Ja też mam nadzieję na koleją ciążę, chociaż chwilami myślę, że jeżeli mi się nie uda to może "za karę", że nie chciałam przez te wszystkie lata... Wierzę, że będzie tak, jak najlepiej dla mnie. Trzeba tak myśleć - wszystko co się dzieje ma jakiś cel. Za oknem słoneczko, dzieci na rowerach, a moja z nebulizatorem w ręku ... Ale uśmiechnięta jak zawsze i zadowolona, że ma wolne. Zaraża mnie jej optymizm i pogoda ducha. Święta za pasem, mam w tym roku czas na spokojne przygotowania. Już naplanowałam co przygotuję do jedzonka i aż mnie w dołku ściska na samą myśl o tych smakołykach :-) Pozdrawam serdecznie i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja po USG!!!!! Ale super zobaczyc maluszka jak macha raczkami i nogami :D :D :D a taki zwiercony, caly czas sie obracal :D To najpiekniejszy moment w zyciu, az trudno uwierzyc ze to dzieje sie w moim brzuchu a nie jakis film na monitorze :) Cudowny poczatek dnia. Mialam tez USG na syndrom Downa i tez OK. SUUUUUPPPERRR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja po USG!!!!! Ale super zobaczyc maluszka jak macha raczkami i nogami :D :D :D a taki zwiercony, caly czas sie obracal :D To najpiekniejszy moment w zyciu, az trudno uwierzyc ze to dzieje sie w moim brzuchu a nie jakis film na monitorze :) Cudowny poczatek dnia. Mialam tez USG na syndrom Downa i tez OK. SUUUUUPPPERRR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja po USG!!!!! Ale super zobaczyc maluszka jak macha raczkami i nogami :D :D :D a taki zwiercony, caly czas sie obracal :D To najpiekniejszy moment w zyciu, az trudno uwierzyc ze to dzieje sie w moim brzuchu a nie jakis film na monitorze :) Cudowny poczatek dnia. Mialam tez USG na syndrom Downa i tez OK. SUUUUUPPPERRR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Zgadzam się, żę dziadkowie to podstawa- mnie sama wychowywała BAbcia. NA moich rodziców nie mam co liczyć, ale mam cudownych teściów. Pochwalę sie, zrobiłam wczoraj zakupy dla dzidzi:) Butelki, smoczki, reczniki,nozyczki itd pierdołki. Stwierdziłam, że zacznę już powoli kupować, bo później jak się skumulują wydatki to zbankrutuję. MAm już dużo rzeczy, część dostane od przyjaciółki i siostry. Nawet nie wydam dużo kasy, więc postanowiłam kupić droższy wózek. MAxi Cosi Mura 4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Zgadzam się, żę dziadkowie to podstawa- mnie sama wychowywała BAbcia. NA moich rodziców nie mam co liczyć, ale mam cudownych teściów. Pochwalę sie, zrobiłam wczoraj zakupy dla dzidzi:) Butelki, smoczki, reczniki,nozyczki itd pierdołki. Stwierdziłam, że zacznę już powoli kupować, bo później jak się skumulują wydatki to zbankrutuję. MAm już dużo rzeczy, część dostane od przyjaciółki i siostry. Nawet nie wydam dużo kasy, więc postanowiłam kupić droższy wózek. MAxi Cosi Mura 4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia... - masz rację - zaszalej z wózeczkiem - fajny jest ten wózeczek i bardzo podobny do chicco, który mam - sprawdził się doskonale. Cena proporcjonalna do jakości - jak ze wszystkim :-) Kup koniecznie :-) Dobrze, że już szykujesz wyprawkę dla maluszka, w sumie i tak trzeba skompletować przed porodem, a teraz masz więcej energii i na pewno dużo spokojniej kupuje się za wczasu. Maada - Twoje szczęście "wyszło" przez monitor laptopa :-) super, że wszystko się układa tak jak trzeba. Teraz tylko bezpiecznie dotrzyj do domku i w odpowiednim momencie obwieść rodzince szczęśliwą nowinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim :) A ja polecam wózek Peg Perego ;) hehe Wiecie, byłam w tym PTAKu na tej wielkiej Giełdzie.... i wiecie jak to jest zabrac w takie miejsce kobiete w 8 miesiącu ciązy??? TO JEST JAK ZABRAĆ CUKRZYKA DO CUKIERNI!!!! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiu - dzięki za maila :D zamowilam sobie również wersję papierowa na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja byłam dziś na pobieraniu krwi z 4 nakuć odało się 2 małe strzykawki nabrać :):) zawsze tak jest żył u mnie nie widać 15.04 mam wizytę u gina 18. 04 robię grupę krwi i badanie na toksopalmozę za 43 zł bo mam kiciusia co lazi po dworku 21. 04 mam usg na przzierność i dowiedziałam się jakbym chciala usg 4d to jak zrobię w 22 tygodniu przy zwyklym usg to muszę za to tylko 100 zl dopłacić to malo w porownaniu z innymi cenami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Amarantowy_pewni teraz żyjesz od wizyty do wizyty :) Super tak dzidzie zobaczyc. Ja juz mysle o wizycie, mam 14 kwietnia, jak zwykle sie denerwuje czy wszystko ok, moze dzidzia pokaże czy jest chlopcem czy dziewczynka? W pracy w porzadku, lepiej niz myslalam. Musze sie bardzo duzo nauczyc i narazie to o wszystko pytam ,ale staram sie dac rade. Co do finansow to i tak nie mogli mi pensji obnizyc, bo w ciazy jestem, zreszta chyba nawet nie planowali. Pozdrawiam wszystkie 😘 http://www.suwaczki.com/tickers/rfxg3e3kgk6nejrb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli na pewno zrobię za 100 zł to niedrogo tylko żeby dzidzia wtedy mi chciała pleć pokazać :):) bo tak chciałabym córeczkę ale synek tez będzie super koleżanka ma i jest śliczny jak aniolek.... Radosna - ja dzidzi niestety nie widziałam :(:( bo lekarz mial duzo pacjentek i tak na szybkiego usg robił bo akurat mial dostęp ...u mnie tak głupio jest bo mój gin jest raczej polożnikeim i pracuje w szpitalu tam gdzie leżałam tu dorabia tylko raz w tygodniu a badaniami prenalatnymi i usg zajmuje się druga lekarka ( bo oni tak razem przyjmują) ale są o niej zle opinie więc do niej tylko na usg chodzę bo mój lekarz nie robi usg chyba że ma dostęp do sprzętu jak przyjmuje głupie to trochę ale nie mam wyboru, na szczęście położna wszystko tlumaczy....szkoda że mi nawet zdjęcia dzidzi wtedy nie dał ale 21 będę miala przezierność i nie podaruję im zdjęcia dla mężusia... a co do twojej pracy to szkoda że tak wyszło mi też robią problemy trochę bo staram się o kredyt cały czas...ale szkoda gadać...ważne że masz spoko kierownika, mój był extra.... wogóle jak będzie chłopczyk dam mu na imię Andrzej jak mój kierownik miał.... wszyscy Andrzeje których znam są fajni .. a córcia chyba Roksana...muszę jeszcze nad tym pomyślę ...a M chyba nie wierzy że córcia będzie ale ja mam cały czas nadzieję.... Radosna ty masz wizytę 14 a ja 15 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×