Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Wyczytalam tez ze twardnienie brzucha moze byc wynikiem braku magnezu, wiec juz wiem skad moja ostatnio niesamowita ochota na czekolade ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dobrze, że już po tych Świętach- ilość jajek jakie zjadłam wystarczy mi do konca ciąży:) Muszę sie pochwalić, że w Święta mój dzidziuś zaczał się mocno wiercić i poczułam takie "kopnięcie". Moje dziecko tak w Święta sie ujawnia- w Wigilię dowiedziałam sie, ze będę mamą, a w Wielkanoc poczułam kopniaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, a termin porodu tez ci w jakies swieto wypada? Moja kolezanka pierwsze dziecko miala termin na wigilie ;) urodzila kilka dni wczesniej. Teraz drugie dziecko termin na wielką sobotę ;) ale nie wiem czy juz urodzila czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie:) niby 27 sierpnia- ale wiadomo jak to jest:) JA jestem przenoszona ponad 2 tygodnie, miałam być bliźniakiemm z czerwca, a zostałam rakiem z lipca z charakterem bliźniaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamcia, to moze na 1 wrzesnia urodzisz ;) pierwszy dzien roku szkolnego, rocznica wybuchu 2 wojny swiatowej..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczyny, tak strasznie mnie ten tyłek boli..... ;( Już nie wiem co robić.... ;( Siedze w tej robocie i sama nie wiem co mam ze soba zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaruje... samruje juz 2 dni i w sumie dzis juz powinna byc ulga ale nie ma poprawy.... Myslicie ze powinnam iść do mojego Ginekologa z tą sprawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, grunt to dobra motywacja. Ja mam termin na 28 maja a 16 maja mam ostatni egzamin na studiach. I tez powtarzam dla malenstwa ze wczesniej to nawet ma nie myslec o wychodzeniu ;) Mam nadzieje ze sila perswazji ją/go przekona. Lekarz sie ze mnie smieje, bo twierdze ze urodze 26 maja i to na jego dyżurze ;) i smieje sie ze upieram sie ze syn bedzie.... Ale zobaczymy kto ma racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ginekolog sie chyba tym nie zajmuje. Raczej jakis lekarz od przewodu pokarmowego.... kurcze, nie wiem nawet jak sie taki ktos nazywa. Ale na twoim miejscu to bym oszla do lekarza. Zadzwon moze do swojego gina i zaptaj czy masz do niego z tym isc, czy do kogos innego,. Jak do innego specjalisty to do jakiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lekarz to chyba proktolog- czy jakoś tak. Ale ja myśle, zę ginekolog też wie co poradzić, bo mnóstwo kobiet w ciąży ma ten problem. POwinnaś ruszc sie więcej, a cały czas pewnie siedzisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamciaram - taka praca :( Postaram sie wiecej ruszac.... oby to pomoglo, bo teraz jest mi naprawde ciężko sie poruszac bo boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA my jestesmy na tym samym etapie ciazy. Powiedz jak sie czujesz, tak oprócz hemoroidów? duzo przytylas? Jak sprawnosc fizyczna? Bo ja po wejscie na 3 pietro zmeczona jestem ;/ No ale ponad 11 kg juz na plusie, to nie ma sie co dziwic ze kolana nie wytrzymuja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie, samopoczucie ok. Mam na plusie 10 kg. Wolniej chodze bo sie szybciej męcze ;) No ale nie jestem jeszcze ani opuchnieta i nie mam problemów z poruszaniem sie. Nie wiem co Ci jeszcze napisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamciaram - ja jeszcze 5 tygodni musze popracowac. Teraz szkole dziewczyne na moje miejsce i Ona przyjdzie do pracy dopiero 10 maja. Takze musze wytrzymac. Ale nie bedzie zle, bo za 2 tygodnie bede jezdzic swoim autkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach :) Mamy jutro pierwsze szczepienie. Zdecydowałam się na szczepionkę 5w1 ale nadal się zastanawiam nad Pneumokokami, chyba się zdecyduję. A Wy jakie szczepienia będziecie wybierać ? A tak poza tym u Nas jakiś czas temu zaczęły się cudne, świadome uśmiechy. Synek uśmiecha się do Nas, do zabawek, a często nawet przez sen. Najlepsze było jak w sobotę poszłam na zakupy, wróciłam po dwóch godzinach a Gabryś się tak ucieszył jak mnie zobaczył, że prawie w głos się śmiał :) Aż się ciepło na serduchu robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka, az sie czlowiek usmiecha jak czyta takie slowa jak Twoje ;) Super;) co do szczepionek to nie mam pojecia. Nie zastanawialam sie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka ale fajnie jak dziecko już tak świadomie cieszy sie na widok Mamy:) JA na tą chwile nie mam zamiaru szczepić na pneumokoki, bo uważam, że te wszystkie szczepionki to wymysł przemysłu farmaceutycznego tak jak te na świńska grypę, które pół Europy kupiło, a Polska nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach :) Święta zawsze trwają za krótko. Szkoda, że już się skończyły. Spędzilismy je w większości poza domem, u rodziców i rodzinki. A wczoraj goście byli u nas. W pracy spokojnie. Uczę się kolejnych rzeczy i próbuje wymyśleć co tak naprawdę chcę i co mogę robić w życiu. Takie refleksje często mi towarzyszą, ale jakoś na nic nie wpadłam. Po tym przeniesieniu czuję się jakbym się do niczego nie nadawała i nie potrafie sobie wyobrazić mojego dalszego życia zawodowego. Totalna puska i przerażenie, że nic nie umiem, do niczego się nie nadaje. Ciamcia_te ruchy to tak jakby Cię ktoś po brzuchu delikatnie dotykal tyle, że od środka. Po za tym to fajnie czasem dzidzia wystaj, jakbym miała tam gigantycznego guza. To super uczucie jak dzidzia sie rusza. Staram sie zakodować czy codziennie się rusza. Najwięcej koło 19-20 jak już leże w łóżeczku. Izucha_dziewczynki pewnie maja racje, że te plamienia to tylko jakis zaburzenia hormonalne, ale lepiej to skonsultować z lekarzem. Ciamcia_szybko ten wózek kupiłaś. Podziwiam. Ja mam termin tydzień po tobie i narazie nie kupiłam nic dla dziecka i w sumie nie mam jakoś weny do takich zakupów. Wózek super, też mi się bardzo podoba, choć jak dla mnie to za drogi. A jaki kolor? Wiesz już czy będzie chłopiec czy dziewczynka? Żoluś_co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Radosna. Wózek koloru tango red- z zewnatrz czarny w środku czerwony. TEż uważąm że jest drogi, ale jak widziałam na allegro używane za ponad 2000zł to stwierdziłam, zę potem go sprzedam za dobrą cenę. Ciagle poluje na coś- np. dziś kupiłam sterylizator parowy plus 2 butelki za 9zł:) MAm już wiekszość rzeczy, ubranek mam pełno, od koleżanki, kupiłam pare w sklepie z używanymi i sie uzbierało. JA mam jeszcze przeprowadzkę w czerwcu, więc będę mieć mało czasu na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ ojjj po świętach czuję się o wieeeele cięższa :P wszedzie coasta, sałatki etc...i w rezultacie mamy juz +9kg :O skończnylismy 24 tydzień :) brzuszek i Miłoszek rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ ojjj po świętach czuję się o wieeeele cięższa :P wszedzie coasta, sałatki etc...i w rezultacie mamy juz +9kg :O skończnylismy 24 tydzień :) brzuszek i Miłoszek rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×