Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Dzwoniłam do mojego Ginekologa i powiedział, zebym kupiła Posterisan w czopikach. miejmy nadzieje, ze jutro bedzie jakas mała ulga.... Naprawde człowiek sie męczy jak cos mu dolega.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Zoli - kafe jak wykle widze szaleje. Co tam u was ciekawego? Odpoczelyscie juz po swietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tysia, juz Ci niewiele tygodni pozostało :) Ale to leci ze hej :) A święta zleciały, nawet ich nie poczułam. W pierwszy dzien sniadanko u mojej mamy, obiad u teściów a wieczór u szwagierki a w drugi dzien mój M był chrzestnym córki mojej koleżanki takze była mała imprezka. Jako prezent dla małej wynajęlismy fotografa, zeby porobił troche fotek i zrobił z nich album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tysia, juz Ci niewiele tygodni pozostało :) Ale to leci ze hej :) A święta zleciały, nawet ich nie poczułam. W pierwszy dzien sniadanko u mojej mamy, obiad u teściów a wieczór u szwagierki a w drugi dzien mój M był chrzestnym córki mojej koleżanki takze była mała imprezka. Jako prezent dla małej wynajęlismy fotografa, zeby porobił troche fotek i zrobił z nich album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze 7 tygodni ;) juz sie nie moge doczekac ;) sluchajcie, ale tam przede mna jeszcze kilka osob powinno urodzic. Bibi na przyklad. Ciekawe czy do nas zaglada i co sie tam u niej dzieje... Bibi jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wciąż nieciekawie. Dziś doszły jeszcze krwawienia.... Zaraz kończe prace i ide do domu leżec z nogami w górze. :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wciąż nie dobrze. Dziś doszło jeszcze krwawienie. Zaraz kończe prace i bede lezec w domu z nogami góry. :(:(:(:( Zle i smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA - a nie powinnaś iść do lekarza chociaż ? albo do szpitala nawet? bo to chyba nie jest normalne w tak zaawansowanej ciąży chyba co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za to problemy z ciśnieniem od wczoraj ciężko mi je zbijać ze 150/100 do chociaż 140/90 trochę spada po lekach a potem znów skacze w górę pewnie to pogoda zmieniająca się co chwilę...ale w nocy się obudziłam o 2:30 bo strasznie bolał mnie głowa i zmierzyłam ciśnienie i miała 142/97 i puls koło 100 uderzeń na minutę a spałam a miałam ciśnienie i puls jak po bieganiu jak wzięłam tabletkę to po godzinię usnęłam ale jestem wykończona cały czas ... trochę męczy mnie to wszystko i mam wrażenie że mąż uważa że się nad sobą rozczulam i hormony mi szaleją wkurwia mnie to i nie pomaga w zbiciu ciśnienia mam nadzieję że 2 trymestr będzie przyjemniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA bidulko... trzymaj sie. I leć do lekarza, widze ze stalo sie to koniecznościa. Amarantowy - a co lekarz na te skoki cisnienia????? Wczesniej tez mialas takie problemy czy dopiero w ciazy sie zaczely?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia- ja mam stwierdzone nadciśnienie tętnicze od ponad roku biorę cały czas na to leki oczywiście w ciąży biorę inne leki niż przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia ja mam stwierdzone nadciśnienie tętnicze od ponad roku biorę leki w ciąży oczywiście inne i prędzej też miewałam takie bóle głowy i skoki ciśnienia jeszcze próbuję dostać się do endokrynologa żeby tarczycę sprawdzić czy bóle głowy nie są spowodowane czymś z tarczycą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis dobrze że piszesz bo ja właśnie nie wiedziałam czy to może się zdarzyć to krwawienie w tak wysokiej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA to chyba te hemoroidy krwawią, więc chyba nie ma co siać paniki - choc wizyta u lekarza na pewno się przyda. Byliśmy dziś na szczepieniu. Zaszczepiłam 6w1 + pneumokoki. Gabryś trochę płakał, ale ogólnie bardzo dzielny był. No i waży już troszkę ponad 4 kg czyli od urodzenia przybrał 1,8kg :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka- gratulujemy wagi ;)))) Teraz to juz z górki będzie. A powiedz jeszcze odnosnie szczepionek - ile cię to kosztowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie krwawie tam gdzie dziecko, tylko hemoroida pekła i lekko krwawi. Takze nie ma co sie martwic. Dzis jestem dopiero na trzecim czopiku. A seria ma chyba z 10. Rozmawialam z lekarzem i wlasnie kazal czopiki wziąść. Co ma dupa do dziecka? Nic. Musze sie wiecej ruszac i mniej siedziec. Tak tu piszą: http://ciazaporod.pl/ciaza_ciaza_dolegliwosci_artykul,1207.html Takze nie martwcie sie dziewczyny. jakby coś było nie tak z dzidzia to napewno bym poszła do lekarza. Zreszta Mąż by mnie tam siłą zaciągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.. nie dodałaś że to hemoroidy tylko że się źle czujesz a potem krwawienie ... źle zrozumiałyśmy trochę ale to dobrze że z dzidzią ok...:):):) ale musi cię to boleć ... faktycznie zostalo ci tylko leżenie na pleckach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ciamcia wszyscy śpią ... ja właśnie obudziłam się z drzemki :) ale ciśnienie nadal 155/90 i puls 95 trochę się martwię bo to za wysokie najwyżej mogę mieć 140/90 a tu 3 dzień nie spada...biorę o jedną tabletkę więcej jak mnie ostrzegała lekarka ale 15 mam wizytę u gina muszę mu o tym powiedzieć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cały dzien mnie nie było na kafe, myslalam ze wieczorem bede miala co czytac, a tu ZONK!! dziewczynki, gdzie sie podziewacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×