Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

kasiula - zastanawiam się właśnie nad tym bo taki surowy to śmierdzi i mój żołądek by tego nie wytrzymał... niby herbata z hibiskusa też pomaga ale dla mnie za kwaśna mój refluks żołądkowy by mnie wtedy zamęczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przed kompem, bo mnie z pracy męczą :( amarantowy ja ostatnio mialma wysokie cisnienie u gina 148 ale posiedzialam chwile i spadlo do 120, bylma zdenerwowana bo mąz nie dojechal naczas bo mu stanął :P samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przed kompem, bo mnie z pracy męczą :( amarantowy ja ostatnio mialma wysokie cisnienie u gina 148 ale posiedzialam chwile i spadlo do 120, bylma zdenerwowana bo mąz nie dojechal naczas bo mu stanął :P samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesnienie wysokie w ciazy niestey jest niebezpieczne. Moja znajoma miała problem z cisnieniem przez całą ciżę plus cukrzayce ciazowa do tego, no i synek urodzil sie 4 czy 5 tygodni przed terminem z wagą 2 kg ;/ Takze amarantowy trzymam kciuki zeby udalo sie cisnienie zbic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u lekarza też zawsze mam koło 150-160/100 bo się denerwuję ale jak w domu mierzyłam to po lekach rzadko mialam więcej niż 140/90 a teraz mimo leków mam więcej i to mnie trochę martwi zresztą z takimi skokami to cesarka na 100 % mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki tysia ...:):):) ja właśnie mam nadzieję że ta cukrzyca mnie nie dopadnie i stram się slodyczy nie jeść bo nie mam na nie nawet za bardzo ochoty, w ogóle jakoś nie chce mi się jeść i jem tylko jak mnie ssie i śniadania ale to może i dobrze zdąrze przytyć a i tak mam dużą nadwagę...więc według lekarzy optymalnie powinnam przytyć 7 kg a maksymalnie 12 wię ma to też muszę uważać ale zdawałm sobie z tego sprawę starając się o dziecko... a ja od kiedy jestem w ciąży mam bardzo wyraźne i często głupie sny...czytałam że to normalne w ciąży ale nie wiadomo czemu tak jest też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjj sny to nie wiem skąd mi sie takie biora - kosmiczne jakies!! ludzie o ktorych wogole nie myslalm, sytuacje nienormalne - nie mam pojecia skąd takie projekcje sie w glowie rodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie do tej pory na szczescie malo rzeczy w ciązy sni. A jesli juz to nie sa to jakies niezwyklosci. Mam nadzieje ze tak do konca pozostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupciuszek
witam:) mam do sprzedania nowe firmowe buciki oraz ubranka po moim synku. ubranka sa zadbane. pochodza z domu gdzie nie pali sie i nie ma zwierzat. zapraszam na moje aukcje. http://www.allegro.pl/item992606761_buciki_clarks_nowe_rozmiar_21.htm http://www.allegro.pl/item992614073_zestaw_dla_chlopca_firmowki_nexti_inne_wiosna.html http://www.allegro.pl/item992615725_mega_zestaw_dla_chlopca_firmowki_next_adams.html http://www.allegro.pl /item992610447_sliczne_spodnie_sztruksy_bojowki_5_10_15_wiosna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli właśnie jakieś takie dziwaczne mi się ostatnio śnilo że mój M poszedł na lat do więzienia alb że chłopak z liceum który mnie bardzo zranił przepraszam mnie na sylwestrze tam gdzie teraz prcuję z koleżanką z podstawówki i każda z tych rzeczy jest mega irracjonalna!!! a z tym moim M to tak płakałam że sie obudziłam i mocno przytulilam M w nocy tak się przestraszyłam Sralis dobrze mówisz zwierzaki górą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Właśnie sobie uświadomiłam, że za miesiąc i 1 dzień mam 2-gą rocznicę ślubu i 9 jak jesteśmy razem :) Tak bym chciała żeby się do tego czasu udało zafasolkować!!! Trzymajcie za nas kciuki i kto może niech przesyła fluidki! będę bardzo wdzięczna. AAAA ja też mam hemoroida ale na zewnątrz i mi tak póki co nie doucza. Czasami tylko swędzi ale tylko w upały albo jak mi jest gorąco przez dłuższy czas. Współczuję Ci! Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................29........15..........15.04...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 wiolkcia...............27........12.........23.04...... ... .Zabrze.........0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........33........02.05........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......37.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....32.....28.05.10..Agnieszka....L ublin ........0 AAAAA1980..29...3......32....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....21.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam....25...5....18....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....17....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8.....12.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......10......03.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s hej kobietki wieki mnie nie było ale jakaś zagoniona jestem choć mam leżeć w łóżku :) a wcale mnie tam nie ma :) w przyszłym tygodniu przestaje jesć tabletki więc zobaczymy co będzie się działo ale lekarz na ostatniej wizycie powiedział że będzie zdziwiony jak mnie na następnej wizycie zobaczy tj 19 kwiecień :) szyjke mam już maxymalnie skrócona już dłuższy czas i mimo brania tabletek często twardnieje mi brzuch :/ ale moge się pochwalić że mam już wóżek w domu więc moge rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................29........15..........15.04...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 wiolkcia...............27........12.........23.04...... ... .Zabrze.........0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 kasiula1983.........26.........33........02.05........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI bibi2206 .....26....5 .....32.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......37.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....33.....28.05.10..Agnieszka....L ublin ........0 AAAAA1980..29...3......32....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....26....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....21.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam....25...5....18....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....17....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8.....12.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......10......03.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misia ;) masz lezec a nie lezysz???????? zaraz dostaniesz w dupe lanie. Jak sie ogólnie czujesz? I napisz o co chodzi z tym twardenieniem brzucha. U mnie lekarz kazal patrzec czy brzuch nie twardy. Jak leze to mieciutki jest, a jak chodze albo siedze to twardszy, tak jakby sie dzidzius opieral tyleczkiem/nogami gdzies nad pepkiem. Wtedy siłą rzeczy brzuch twardszy skoro ma utzymac macice z dzieckiem. Zdarzaja mi sie tez delikatne skurcze, ale to wtedy czuje ze brzuch twardnieje. Nie wiem co o tym msylec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Misia a jaki masz wózeczek? pochwal się:) Sralis popieram- zwierzaki w domu muszą być- ja od dziecka miałam całe zoo, teraz mam 2 psy, a jak do domku sobie wprowadzę to kotka przygarnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuchatki i staraczki :):):) nie udzielam sie ale cały czas Was podczytuje. u mnie dziś 15dc pecherzyk dwa dni temu miał 22 mm- dziś ide sprawdzić czy pękł. moze tym razem się uda zaskoczyc :):):):) poprosze o fluidki brzuchatek. sciskam Was wszystkie mocniutko i zyczę spokojnej ciązy i wytrwałości w starankach- wygramy tę wojnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wydarzyła sie dzis tragedia :( Żyje sie dalej..... Ja dzis w końcu wyjełam torbe do szpitala i włozyłam pierwszą rzecz: szlafrok ;) Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki tysia. no ale niestety pęcherzyk nie pękł a powienien bo już ma 25mm. dostałam receptę na pregnyl- ale dostać to to graniczy z cudem- u mnie w mieście nigdzie tego nie ma nawet w hurtowniach. no ale chyba mi się udało jest w pobliskim mieście i zobaczymy to to prawda jak po to pojadę. no tragedia- dużo ludzi umiera a to tez ludzie więc cóz- niech im ziemia lekką będzie. współczucie dla rodziny jest bo to ludzie ale nie żebym się tym tak przejęła. pozdrowioneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja dzisiejszą katastrofę przeżywam bardzo. Niby nie byli to moi blisy, ale tyle ludzi w jednej chwili odeszło. Znałam osobiście dwóch. Jeden z nich miał kilkoro dzieci. Patrzyłam na listę ofiar i ich fotki - większość to młodzi ludzie, wykształceni, inteligentni, na pewno z planami na życie, ojcowie i matki. Niewyobrażlana, nieprawdopodobna tragedia - cały dzień nie mogę się na niczym skupić - śledzę newsy i tyle pytań się rodzi - szok. Mnie @ omija w tym cyklu niestety, sprawdzałam czy nie jestem w ciąży, bo chciałam poświętować i nie jestem. Widocznie jakieś zaburzenia cyklu - różnie bywa. Zastanawiam się nad przełożeniem staranek na jesień/zimę, waham się. Chciałabym dość aktywnie spędzić wakacje i może wygodniej urodzić latem. Nie wiem tylko czy uda mi się tak, jak zaplanuję ... Sama nie wiem. Chyba dopada mnie panika, jak myślę, że mogłabym być teraz w ciąży. Przemyślę jeszcze, czy warto się zabezpieczyć na razie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA jak to zaczynasz sie pakowac do szpitala????? jejku, przerazasz mnie... ja mam liste co do szpitala trzeba zabrac a torbe spakuje 2 tyg przed terminem. Wczesniej nie moge urodzic wiec wole losu nie kusic ;) Julkan, z nastawieniem "teraz to lepiej zebym nie była w ciązy" na pwnoe szybko wam sie uda ;) takze trzymam kciuki a co do katastrofy - no comment. Ja na poczatku myslalam ze to jakis beznadziejny zart.... ciezko w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Tysiu - zmiana nastawienia w moim przypadku pójdzie w parze z antykoncepcją - jeżeli podejmę taką decyzję to od tego cyklu na klika miesięcy ciąża przestanie być realna. Trudne są to decyzje ... Weekend u mnie straszny - żałoba. Smutno mi okropnie, siedzę sama z małą /mąż ma obrady/ i staram się uspokoić emocje. W takich momentach wszystko się przewartościowuje ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane Miałam przyjemny sen, az za przyjemny Sniło mi sie ze mielismy z M bliźniaki dwóch chłopaków heheh Njapierw snił mi sie jeden a pozniej dołączył do niego drugi bobas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula oby to byl proroczy sen :) wiecie co, ja sobie uswiadomilam ze mi tylko 6 tygodni jeszcze zostalo do terminu porodu ;) szok z jednej strony ale niesamowita radosc z drugiej ;) umowilam sie z moja mama i siostra na zakupy bo chca cos malenstwu kupic ;) a ja oczywiscie nie odmowie chodzenia po sklepach z dzieciecymi rzeczami ;) No i chyba zamowimy wozek. Nareszcie wybralismy kolor - czerowny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akurat z tego modelu który wybralsmy zielony wystepuje tylko w polaczeniu z czarnym i wedlug nas zbyt ciemny ten wozeczek jest. wiec bedzie czerwien ;) pasuje i dla chlopca i dla dziewczynki ;) A zielone wozki sa super. Wiele moich znajomych ma wlasnie zielone albo fioletowo-rozowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×