Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

wiem ze tak moze byc dlatego tez mam nadzieje:) ale sie nie nakrecam niepotrzebnie bo boje sie jak ognia ewentualnego rozczarowania. luleczka super ze idziesz na grila, posiedzisz, pogadacie, rozluznisz sie:) ale rzeczywiscie zrob cos z tym bolem glowy bo to zadna przyjemnosc wychodzic do ludzi kiedy glowa peka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zrobie test moze... no chyba ze bede na maksa zawzieta i nie ulegne pokusie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia, pogoda ma być ładna, może nie takie upały jak dziś ale cos mowili ze okolo 26 stopni:) oby sie sprawdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Asiulek jeśli już zrobisz test to pochwal nam sie wynikiem - bo coś mi się zdaje ze spadniesz do drugiej tabelki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula78 - no mi to wygląda na piękne objawy ciążowe :D Ale nie chciałabym Cię nakręcać, bo nasz organizm i psychika często płata nam figle. Bóle brzucha jak najbardziej miałam i miewam nadal choć teraz słabsze - w okolicach terminu @ potrafiły być dość dokuczliwe. No i poszerzające się biodra to też norma, pomimo, że waga bez zmian i brzucha nie ma to spodnie robią się lekko ciasne. Mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia - testujesz jutro z rana ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
no fala ma rację ale jak łyknie sie tabletke to juz sie raczej nie tyka alkoholu - przynajmniej ja nie tykam, a na grilu lubie wypic piwkooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
asiula przyłączam się do postulatu dziewczyn...teścik z rana :) macie racje z tym grilem,idę bez gadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka_ podoba mi sie ta propozycja tyle ze ja sie boje:( glupia jestem wiem o tym, boje sie ze zobacze 1 kreche:( zobaczymy - wiesz ja sobie nic nie wmawiam, to ze mam stan podgoraczkowy moze oznaczac nawet mala infekcje wiec luzik, biodra to tak ogolnie mi sie poszerzyly. jestem spiaca ale to tez moze byc przez te pogody. nie ma co sobie wmawiac - a rycze z byle powodu bo moze to skutek stresow zwiazanych z tym czekaniem. ale nie ma co gdybac. dziewczynki, jutro z rana testuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
najpierw wypiję kawusię,jak nie pomoże to wtedy jakiś ibuprom wezmę, bo niestety apap na mnie nie działa...nie lubię się faszerować tymi silnymi środkami przeciwbólowymi,no chyba,że już nic innego nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka masz racje albo leki albo alkohol:) ja tez wole nie lykac przeciwbolowych i pozniej pic cokolwiek bo to chyba nie za dobry pomysl:P luleczka moze sie poloz na godzinke... wiecie co, moja chrzestna mowila mi ze na bol glowy ma taki sposob ze na czolo kladzie sobie gaze nasaczona woda z octem. podobno przechodzi - nie wiem czy to sila autosugestii czy cholerka wie co, ale skoro pomaga to warto wyprobowac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luleczka1982
dzięki asiula :) jutro z samego ranka czekamy na wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
ja mam przeczucie ze sie udalo asiunia:-) a jesli chodzi o bole glowy to jak mnie juz zlapie to 'chodze po scianach' - raz na jakios czas mam cos w rodzaju migreny albo i to jest migrena - jest mi niedobrze, wymiotuje, boli mnie jedna strona glowy i mam mroczki..... i wtedy nic nie dziala tylko pyralginka i spanko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
asiu jutro pierwsza rzecza jaka zrobie po tym jak juz otworze oczy bedzie zerkniecie na nasze forum:))))))) naprawde przezywam to wszystko z wami dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem panikara wiec polecialabym od razu. wazka a od dawna tak masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Tak, byłam. Miałam nawet tomografie robioną bo 2 lata temu mialam okropny atak - wyladowałam na pogotowiu:( U mnie to rodzinne - mój tata też cierpi na takie bóle, jego mama też i są to bóle typowo migrenowe. Kiedy już pojawiają mi się mroczki przed oczami to znak że trzeba łyknąć tabletke i ból nie pojawia się... trzeba się tylko odpowiednio wcześniej nafaszerować chemią:( ale migrena bywa nie do zniesienia, wiec po co się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Ale coś takiego nie zdarza się za często na szczęście wiec luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Zmykam kochane bo za chwilunie przyjdzie z pracy mój mąż:-) asiulka trzymam kciuki slonko! Całusy dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na razie sie zmywam, zajrze pozniej zobaczyc co naskrobalyscie;) wazka to dobrze ze te bole to nic powaznego:) i dobrze ze wiesz jak sobie z tym radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
asiula cos mi sie wydaje ze jako nastepna trafisz do dolnej tabelki. super ;) a po tobie cała reszta po kolei ;) zobaczycie dziewczynki, do końca wakacji każda z nas juz bedzie miala maleństwo w brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Asia ja slyszalam o tym occie - podobno łagodzi ból głowy:) jasne ze warto sprobowac bo to przeciez nie boli:-D BUZIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Tysia byloby super!!!! Musimy wierzyc ze sie uda, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka79
Ktoras dziewczynka nam to przepowiedziala haha i ja sie pod tym podpisuje recami i nogami;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
:) hej kochane ja juz po wizycie kontrolnej:) bardzo sie ciesze ze poszlam gdyz dowiedzialm sie ze dzis mam owulacje a myslalam ze pod koniec tygodnia dopiero wiec pani doktor kazala mi dzis jutro i pojutrze poszalec i ze zobaczy sie za zamiesiac na wizyte kontrolna i mam nadzieje ze juz bede w ciazy :):) jestem szczesliwa bo gdybym nie poszla to bym przegapila owulacje:P:P w iec dzis bede sie mocno przytulac:):) a co u was ....buziole:8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, lolcia to super przynajmniej wiesz na czym stoisz:) kurcze to owocnych staranek ci zycze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
a nie dziekuje by nie zapeszac... juz nie moge sie doczekac kiedy muj misiaczek wruci do domciu......oj dziewczynki bedzie sie dzialo:P:P mam nadzieje ze sie uda:) kurcze w tym cylku mialam sie na nic nie nastawiac a teraz po tej wizycie jestem pelna nadzieju....tylko sie obawiam co to bedzie jak sie nie uda..obym sie nie zalamal bo ja bardzo uczuciowa jestem niestety:P:P buziole:*:* i tez wam zycze owocnych staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssiulaaa
hej laseczki.Dawno mnie nie bylo.Pamietacie mnie jeszce??Gratuluje wszystkim mamusiom:))nowym:) U mnie diagnoza powtornie potweirdzona-polipy w endometrium-jak to lekarz stwierdzil naturalna antykoncepcja..Jak ja sie ciesze dziewczynki,ze wreszcie ruszam z miejsca.Jakos w pazdzierniku bede miala zabieg-krotki,podobno tego samego dnia do dmoku sie idzie;))) Tak wiec moze juz na Boze Narodzenie wpisze sie kochane w tabeleczke;) Sle buziaki i zycze nam wszystkim 2 grubych krech:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×