Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość tysia123
to ja juz jade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Nie gadajcie o jedzonku, bo mnie też się zachciało,a juz nic nie mam :( a do obiadu daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralka_daj kanapeczke :) Z czym masz? Żoli_uratowałas mnie tym winogronem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojej ale pada:(..przykryłabym sie kocykiem i w kimono, ale niestety to sie stanie dopiero wieczorkiem pozniejszym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Coś dziś mało rozmownie na kafe :( Żadnych sensacji, wyczekiwań na wyniki bety i testow. Nuda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Koralinka_znalazłaś kozaczki beżowe? Żoli_napiłaś się? To chodź tu do nas!!! Bratka, Tysia, Wiolkcia, Sralis, Ciamcia, Vilemooo, Oleczka, Kati, Oli, Iga, Iza R., Magdalenka, Kamilsen WHERE ARE YOU ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zagladam tu w między jednym a drugim plackiem na patelni :):):) no i pozałowałyscie słoneczka u mnie i jest teraz ciemno i deszczowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem cały czas, tylko tak mam dziś dość wszystkiego, że mi się nawet pisać nie chce ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Nie wiem co sie ze mna dzieje. Chodze spac o 22 a wstaje o 7 a mimo wszystko w pracy zasypiam na fotelu. Glowa mi opada i za chwile sie budze...... Mam nadzieje ze to przez pogode a nie przez ciążę bo nie mam ochoty spac cale 9 miesiacy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
AAAAA_senność ponoć mija po pierwszym trymestrze - tak mówią. Ale dziś to chyba wszystkie usypiamy. Masakra. Nie daje już rady :( Koralinka_ja mam ostro postanowienie, że nic nie kupuje przez cały miesiac - tzn z ciuchów, butów itp. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA - to niestety normalne, ja czasem miałam wrażenie, że budzę się bardziej śpiąca niż byłam wieczorem, a jak przychodziłam do domu to byłam gotowa zasnąć opierając się o ścianę w czasie gdy mąż otwierał drzwi. A raz przespałam swój przystanek ;) Radosna - trzymam za słowo i będziemy Cię tu pilnować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralina82 - ano może. Moja siostra jak była w ciąży to przez pewien czas jak wracała z pracy to zamiast robić obiad szła spać, bo nie była w stanie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi fajnie moze moj M wtedy pokocha gotowanie:P żolinka to jak to katar to nie badz facet:D..i sie trzyma dzielnie, to tylko katar ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×