Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

tysiu - normalne USG robi się dopiero po 12tc, chyba, że Twój gin ma naprawdę dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej dziewczynki :) Radosna nie na zakupach tylko w robocie. W końcu kiedyś pracować trzeba, choć zawsze z Wami jest milej :) Coolturka_wzięłaś nas z zaskoczenia. GRATULACJE!!! Żoli i Korala na pierwsze usg ze mną obowiązkowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tu zostałam sama, musze się przyzwyczajać bo w górnej tabelce wkrótce tez sama będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoli - normalnie ostatnio od Ciebie taki optymizm bije, że ho ho. To chyba przez ten katarek, co ? Wydaje mi się, że gdyby to było zapalenie to by Cię baarrrddzzzooo bolało, jak się martwisz to marsz to lekarza. Choć ja tam i tak mam swoją teorię na temat Twoich jajników :P A co do zostawania w tabelce jako ostatnia to niestety jest tak, że ktoś musi być ostatni. Na topiku, w którym udzielałam się wcześniej po roku starań to mnie się przytrafiła ta nieprzyjemność, dlatego zmieniłam temat i od razu zaszłam :D Nie to żebym sugerowała komuś zmianę topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka to faktycznie musialo to byc nie za fajne;/mam nadzieje, ze tutaj nikt nie zostanie sam w tej tabelce starajacych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie martw sie korala ja juz sie mianowałam jako ostatnia i powiem, ze jakos mnie to nie przeraża :D będę Was zanudzac testowaniem itd... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nikt nie zostanie sam, a już na pewno nie żoli, bo cały czas będą nowe staraczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie może coś z tego mierzenia wyniknie :) może dowiem się kiedy wkońcu mam tą owulke i czy ją w ogóle mam heh na pocieszenie powiem Wam że cieszcie się juz powoli weekend się dla Was zaczyna a ja do pracy śmigam przez cały od 13-tej do 21-ej :):):) a jeżeli chodzi o ostatnią w tej tabelce to wydaje mi się że większość z nas tak myśli o sobie-. ale jak to mówią ostatni będą pierwszymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak zeby było optymistycznie dla staraczek to ogłaszam konkurs NA "OSTATNIA W TABELCE" :) nagroda - wielopak testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli tak mysle, ze jak ciagle bola..to moze ten raz wystarczyl i juz sie dzieje mnie na przydatki naprawde dosc bolaly, i przestawalo jak zaatakowalam je ciepłem...takie promieniowanie do tyłu tez...;) nie ma ostatnich miejsc, sa tylko pierwsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Ja nie chce być ostatnia. Też się wypisuje z tego "konkursu" :P Chociaż w towarzystwie mam takie uczucie, że będę ostatnia. Kumpela z którą zaczęłam starania już urodziła, inne są w ciąży, jeszcze inne co teraz zaczęły też pracują intensywnie i pewnie mnie wyprzedzą. Tylko jedni znajomi maja problem ponad rok juz probują, ale teraz zaczęli już kurację lekami, więc zaraz będzie pewnie tel, ze się udało. M powiedzial, że nie lubi dzwonic już do znajomych, bo boi się, że powidzą, że im się udało i wie, że mi będzie przykro. Choć to głupie. Niby sie ciesze, ale ukłucie jest, czemu nie ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Myslalam, ze jak wroce to nadrobie, ale widze ze tu cala powiesc jest do czytania. Takze sobie darowalam i tylko spojrzalam na ostatnia tabelke. SZOK :D :D :D Bardzo pozytywny. Gratulacje dziewczyny. Rewelacyjne rezultaty w tym miesiacy. I mam nadzieje, ze my z gornej tabelki szybko dolaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna27
Hej Oli Jak było? Wypoczęłaś? Jesteś w kręgu podejrzanych na ten tydzień do skoku na dól :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Urlopik byl super. Dziwny kraj to Peru...mam mieszane uczucia..bieda i bogactwo kolo siebie. Wypoczelismy bardzo. Dzialalismy dzielnie :) Objawy poki co zadne, nic nic i jeszcze raz nic! To dobrze czy zle? :D:D:D Testowac nie bede, nastwiac sie nie zamierzam (chociaz wiadomo c w glowce siedzi to siedzi :)) No i teeeeeeeeeeeeeeskniiiiiilam za Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×